Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2538/13519 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** XLIV Wawelski Smok - BUDIMEX GP Par (15)
Grand Prix Polski Par
niedziela, 24 listopada 2013r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
WP
WP
15
13
63.43200I
I
2.05611
10370
Dominik Filipowicz
Erikas Vainikonis
WP
PD
15
7
60.88196II
II
3.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
19
24
60.55191II
II
4.02496
04110
Cezary Komajda
Jakub Kotorowicz
LU
LU
7
18
60.48186III
III
5.06706
01865
Apolinary Kowalski
Andrzej Pawlak
WP
LB
24
13
60.05182III
III
6.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
60.02178III
III
7.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
59.20174 
 
8.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
7
18
58.89171 
 
9.01347
05520
Piotr Ilczuk
Marek Wójcicki
WP
WP
18
18
58.76167 
 
10.03426
03525
Adam Pietrzak
Aleksy Swoboda
SL
SL
7
4
58.63163 
 
11.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
58.47160 
 
12.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
12
57.92156 
 
13.10978
12158
Natalia Banaś
Izabella Jaworska
DS
LD
2
2.5
57.66152 
 
14.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
57.59149 
 
15.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
18
12
57.50145 
 
16.02663
02823
Jacek Herman
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
57.42142 
 
17.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
SW
13
18
57.11138 
 
18.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
SL
SL
18
18
57.00134 
 
19.06873
01726
Mariusz Puczyński
Tomasz Winciorek
DS
DS
19
18
56.90131 
 
20.03034
03455
Andrzej Bacik
Jerzy Radomski
SL
SL
7
7
56.88127 
 
21.04684
15477
Józef Pochroń
Krzysztof Żak
WP
MP
18
2.5
56.83123 
 
22.12197
09146
Michał Klukowski
Piotr Tuczyński
DS
MA
13
12
56.61120 
 
23.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
56.45116 
 
24.05176
01115
Michał Kwiecień
Krzysztof Martens
DS
WP
24
24
56.34112 
 
25.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
15
56.21109 
 
26.02667
12999
Bartłomiej Igła
Adam Krysa
MP
MP
7
7
55.96105 
 
27.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
13
18
55.67102 
 
28.06658
06659
Jacek Kalita
Maciej Kalita
KP
MA
19
4
55.6698 
 
29.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
55.5694 
 
30. 
 
Andrzej Knap
Cristina Ramirez
SPA
SPA
5
5
55.4991 
 
31.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
13
55.3987 
 
32.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
55.3483 
 
33.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
55.2880 
 
34.07687
07725
Mirosław Kołton
Grzegorz Superson
MP
MP
7
7
55.1576 
 
35.02460
02833
Marek Atalski
Edward Warząchowski
LU
MP
12
12
54.7272 
 
36.14728
01138
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
PK
PK
2.5
18
54.4869 
 
37.03844
04662
Marcin Mazurkiewicz
Michał Nowosadzki
KP
KP
7
19
54.4265 
 
38.03185
03338
Zbigniew Guła
Ryszard Matlak
WP
WP
7
4
54.3962 
 
39.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
12
12
54.3958 
 
40.06807
05856
Jan Moszyński
Piotr Walczak
WP
WP
15
19
54.2754 
 
41.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
PK
PK
12
12
54.1451 
 
42.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
4
4
53.9347 
 
43.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
53.8943 
 
44.07809
02515
Piotr Kołuda
Piotr Lutek
LU
LU
13
4
53.8540 
 
45.05695
03003
Andrzej Lućko
Hubert Urban
SW
SW
18
4
53.8440 
 
46.07269
08776
Ewa Beldzik
Michał Igła
MP
MP
1.5
2.5
53.8139 
 
47.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
4
53.7739 
 
48.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
12
12
53.7238 
 
49.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
53.7137 
 
50.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
2.5
4
53.7037 
 
51.02472
07989
Konrad Codello
Wiesław Skubisz
LU
LU
7
7
53.5436 
 
52.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
7
7
53.4935 
 
53.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
4
53.4735 
 
54.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
WP
WP
13
13
53.2534 
 
55.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
PK
PK
7
4
53.1734 
 
56.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
PK
PK
18
13
53.1233 
 
57.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
4
4
52.9832 
 
58.05772
07550
Krzysztof Porczyński
Krzysztof Zając
LD
LD
4
4
52.9832 
 
59.03033
09835
Janusz Bachrach
Tomasz Kłys
SL
SL
4
2.5
52.9131 
 
60.06274
02801
Ryszard Kiełczewski
Michał Stefanów
LD
MP
18
7
52.9030 
 
61.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
52.8730 
 
62.01385
08911
Tomasz Klukowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
7
7
52.8129 
 
63.11128
03206
Artur Janeczko
Maciej Janeczko
SL
SL
4
4
52.7729 
 
64.02671
10534
Ryszard Jaśkiewicz
Waldemar Sroczyński
MP
LB
7
7
52.7428 
 
65.05170
05242
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
4
52.6627 
 
66.15974
03144
Bogdan Bialik
Marian Gacek
SL
SL
1
2.5
52.5727 
 
67.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
MA
18
2
52.5026 
 
68.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
52.2925 
 
69.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
13
13
52.2825 
 
70.01901
01902
Jerzy Wiszniewski
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
4
2.5
52.2724 
 
71.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
13
7
52.2624 
 
72.05307
03423
Zbigniew Papierniak
Marek Pieczka
SL
SL
12
7
52.2523 
 
73.07190
06877
Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
12
12
52.1722 
 
74.16283
03498
Stanisław Jankowski
Zbigniew Słaby
SL
SL
1
4
52.1322 
 
75.03499
03562
Andrzej Sładki
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
52.1321 
 
76.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
2.5
2.5
52.1220 
 
77.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
4
4
52.0720 
 
78.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
51.9819 
 
79.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
4
18
51.8719 
 
80.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
12
51.8718 
 
81.09430
08527
Kazimierz Gałka
Kazimierz Latawiec
MP
MP
4
7
51.8617 
 
82.01952
06092
Andrzej Choniawko
Piotr Siemaszko
ZP
ZP
12
4
51.6717 
 
83.07052
06954
Edmund Czubak
Adam Suwik
MA
LU
7
18
51.6616 
 
84.04198
05111
Adolf Bocheński
Wit Klapper
WM
MP
12
19
51.4715 
 
85.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
51.3915 
 
86.02610
07538
Kazimierz Chłobowski
Wiesław Skrzyszowski
MP
MP
7
7
51.3814 
 
87.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
51.3714 
 
88.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
51.3013 
 
89.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
51.2812 
 
90.01224
15595
Marek Bałdysz
Maciej Dąbrowski
LB
MA
12
2
51.2312 
 
91.14481
14540
Kacper Kacperski
Maciej Superson
MA
MP
2.5
2.5
51.2311 
 
92.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
7
4
51.1410 
 
93.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
WP
13
13
51.0310 
 
94.03168
03464
Roman Goszcz
Adam Robak
SL
SL
4
12
51.019 
 
95.14525
13966
Przemysław Kurzak
Maciej Śliwiński
MP
MP
1.5
1.5
51.009 
 
96.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
LB
7
7
50.948 
 
97.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
2
2
50.947 
 
98.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
4
2
50.927 
 
99.10171
12123
Yan Shpuntou
Mateusz Stępiński
MP
MA
4
4
50.886 
 
100.02703
02804
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
50.725 
 
101.01066
12314
Andrzej Janda
Damian Smulski
PK
PK
4
2
50.715 
 
102.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
4
7
50.684 
 
103.01104
15601
Jan Lipior
Tomasz Mazur
PK
PK
4
1.5
50.624 
 
104.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
7
7
50.573 
 
105.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
7
50.542 
 
106.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
50.452 
 
107.04109
07352
Łukasz Brede
Marek Orłowicz
MA
MP
13
2
50.321 
 
108.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
7
7
50.29  
 
109.14237
15402
Dominik Jastrzębski
Adam Witkowski
MA
MA
2
1.5
50.27  
 
110.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
50.27  
 
111.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
50.22  
 
112.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
1.5
2.5
50.10  
 
113.08795
02819
Marek Stefaniuk
Halina Święch
MP
MP
1
4
50.06  
 
114.07526
10937
Aleksander Jezioro
Jacek Stasica
MP
MP
19
13
50.01  
 
115.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
2.5
2.5
49.96  
 
116.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
4
2.5
49.78  
 
117.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
49.74  
 
118.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
7
49.68  
 
119.12047
06904
Andrzej Gołygowski
Lech Sadoś
WP
MA
7
12
49.66  
 
120.07405
07401
Piotr Radzikowski
Janusz Wrześniak
MP
MP
7
1
49.54  
 
121.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
SL
SL
4
7
49.53  
 
122.09357
07043
Arkadiusz Majcher
Sandra Różańska
MA
MA
4
2
49.52  
 
123.01128
01206
Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
12
49.50  
 
124.12515
07169
Tadeusz Parylak
Jerzy Siwicki
SL
SL
4
2.5
49.43  
 
125.15582
09229
Tomasz Kozłowski
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
1.5
2.5
49.40  
 
126.07536
09501
Andrzej Borek
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
49.40  
 
127.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
4
7
49.30  
 
128.09466
02784
Piotr Ludwikowski
Robert Różak
MP
MP
4
4
49.28  
 
129.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
2
4
49.18  
 
130.03064
07370
Michał Błach
Piotr Matkowski
WP
SL
2.5
7
49.16  
 
131.06528
06800
Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
18
18
49.07  
 
132.01054
07473
Tadeusz Garbacik
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
48.98  
 
133.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
2
4
48.90  
 
134.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
7
13
48.84  
 
135.10564
08166
Jan Blajda
Renata Dancewicz
MP
MA
13
4
48.59  
 
136.11206
14554
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
MP
MP
4
1.5
48.54  
 
137.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
48.35  
 
138.09794
06355
Joanna Brede
Lech Warwocki
SL
LD
4
7
48.31  
 
139.02752
14000
Leszek Nowak
Łukasz Pląder
MP
MP
4
1.5
48.24  
 
140.03422
03542
Andrzej Piecuch
Andrzej Szymczak
SL
SL
7
13
48.24  
 
141.03085
09951
Jacek Cebulski
Jacek Michalski
SL
SL
4
2.5
48.23  
 
142.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
7
2.5
48.02  
 
143.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
47.99  
 
144.02590
02826
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
MP
MP
4
7
47.87  
 
145.10554
01189
Zbigniew Kozioł
Tadeusz Urbanek
PK
PK
2.5
4
47.73  
 
146.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
47.69  
 
147.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
4
7
47.64  
 
148.02741
07691
Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
MP
MP
7
2.5
47.56  
 
149.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
MP
7
4
47.53  
 
150.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
WP
WP
7
7
47.39  
 
151.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
47.19  
 
152.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
4
47.19  
 
153.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
4
47.17  
 
154.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
12
7
47.17  
 
155.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
47.14  
 
156.11109
13076
Maciej Kita
Michał Krysa
MP
MP
4
2.5
47.09  
 
157.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
47.08  
 
158.15231
08792
Dorota Gadaś
Stefan Polański
MP
MP
1.5
2.5
47.06  
 
159.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
2.5
4
46.95  
 
160.11037
14225
Ryszard Klima
Andrzej Kopański
MP
MP
2
2.5
46.94  
 
161.13691
09433
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
MP
MP
4
7
46.88  
 
162.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
SL
4
7
46.83  
 
163.03356
02775
Katarzyna Michałek
Małgorzata Praszałowicz
SL
MP
7
4
46.79  
 
164.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
46.70  
 
165.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
46.60  
 
166.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
2
2.5
46.33  
 
167.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
7
46.21  
 
168.16434
03449
Beata Madej
Jan Pustelnik
SL
SL
0.5
7
45.78  
 
169.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
2.5
45.55  
 
170.14522
15294
Aleksandra Byra
Aleksandra Pacura
MP
MP
1.5
1
45.50  
 
171.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
7
4
45.43  
 
172.10260
09148
Piotr Śmieliński
Michał Wojciechowski
WP
WP
2
2.5
45.41  
 
173.07539
02786
Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
MP
MP
4
4
45.13  
 
174.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
2
2.5
45.08  
 
175.13094
05146
Włodzimierz Cebulski
Grzegorz Krawczyk
WP
WP
2
2.5
45.01  
 
176.03063
11044
Tadeusz Biskup
Angelika Lechowska
SL
SL
4
2
44.90  
 
177.01019
03214
Andrzej Byzdra
Leszek Jaworski
PK
SL
4
7
44.85  
 
178.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
44.80  
 
179.12075
07633
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
MP
MP
4
12
44.33  
 
180.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
1.5
0.5
44.07  
 
181.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
44.06  
 
182.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
43.77  
 
183.13661
08821
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
MP
MP
2
2.5
43.70  
 
184.02907
02986
Waldemar Haponiuk
Wojciech Stanula
SW
SW
4
4
43.62  
 
185.11092
02803
Tytus Bisping
Adam Stono
MP
PK
4
7
43.60  
 
186.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
2.5
43.56  
 
187.14565
06014
Daniel Fira
Adam Małdyk
ZP
ZP
2
2
43.45  
 
188.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
4
4
43.42  
 
189.16747
16769
Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
MP
MP
2
1.5
43.41  
 
190.12272
12271
Anna Makarewicz
Wojciech Makarewicz
MA
MA
1
1.5
42.86  
 
191. 
 
Carina Estefanell
Ana Panella
-
-
5
5
42.65  
 
192.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
2.5
4
42.47  
 
193.07304
07303
Franciszek Miska
Włodzimierz Wierzbicki
MP
MP
2.5
4
42.40  
 
194.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
SW
7
7
41.99  
 
195.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
2
2.5
41.93  
 
196.14585
14317
Anna Burda
Aleksandra Talaczek
MP
MP
1.5
1.5
41.52  
 
197.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
41.30  
 
198.08986
07982
Józef Małysz
Marcin Pachniewski
LU
LU
4
2.5
40.83  
 
199.02704
02705
Jacek Krok
Jerzy Krok
MP
MP
0
2.5
40.59  
 
200.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
4
40.14  
 
201.14112
10591
Magda Budzyńska
Joanna Sroka
MA
WP
1.5
2.5
40.06  
 
202. 
01166
Waldemar Juszczak
Jan Sączawa
NZ
PK
0
2.5
40.04  
 
203.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
40.04  
 
204.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
4
39.94  
 
205.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
1.5
2
39.49  
 
206.09868
03551
Stanisław Nowak
Tadeusz Tkaczyk
SL
SL
2
2.5
39.39  
 
207.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
2
2
38.82  
 
208.04812
03401
Marta Ostrowska
Jarosław Ostrowski
WP
MA
4
13
38.77  
 
209.02615
13602
Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
MP
MP
7
2
37.30  
 
210.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
2
1.5
35.69  
 
211.02646
16259
Wacław Gąssowski
Maciej Kliś
MP
MP
12
1
34.77  
 
212.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
27.33  
 
213.08210
16152
Hubert Jaworowski
Andrzej Żurek
MP
MP
13
13
17.06  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12974 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:38:26 (0.6918/438) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.