Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3016/16021 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (5)
Budimex GPPP
niedziela, 12 kwietnia 2015r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04922
07811
Piotr Busse
Marcin Krupowicz
LU
SL
18
21
63.56239I
I
2.04108
08158
Przemysław Janiszewski
Piotr Zatorski
SL
SW
21
17
63.24234II
II
3.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
62.02228II
II
4.05446
05487
Marek Szukała
Przemysław Weymann
WP
WP
19
9
61.99223III
III
5.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
2
11
61.10217III
III
6.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
17
17
60.46213III
III
7.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
MP
18
18
60.36208 
 
8.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
4
3
60.21204 
 
9.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
15
59.60200 
 
10.03633
03939
Mariusz Arutiunianc
Aleksander Skop
KP
KP
13
11
58.90196 
 
11.06923
12899
Jacek Sikora
Michał Wróbel
PM
MA
3
3
58.59191 
 
12.15922
07809
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Piotr Kołuda
MA
LU
4
15
58.50187 
 
13.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
13
58.37183 
 
14.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
58.32179 
 
15.01846
07101
Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
OP
OP
5
5
58.28174 
 
16.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
58.28170 
 
17.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
5
18
58.13166 
 
18.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
57.65161 
 
19.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
SL
7
17
57.61157 
 
20.01516
04731
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
DS
PM
18
15
57.33153 
 
21.06554
05708
Jarosław Cieślak
Janusz Makaruk
WP
WP
17
17
57.24149 
 
22.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
57.23144 
 
23.05691
05464
Grzegorz Lewaciak
Witold Turant
WP
LD
18
18
57.00140 
 
24.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
56.97136 
 
25.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
5
56.79131 
 
26.10054
09550
Andrzej Jaszczak
Jakub Wojcieszek
SL
LB
13
15
56.60127 
 
27.11104
09755
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
ZP
SW
12
11
56.57123 
 
28.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
56.36119 
 
29.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
55.93114 
 
30.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
55.86110 
 
31.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
55.86106 
 
32.12196
11191
Zbigniew Skibicki
Dariusz Węgrowicz
PM
MA
4
4
55.80101 
 
33.12362
01726
Justyna Stachowiak
Tomasz Winciorek
WP
WP
4
18
55.7697 
 
34.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
55.6693 
 
35.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
MP
SL
5
13
55.6489 
 
36.05561
12923
Włodzimierz Andrejew
Maciej Szalewicz
LD
LD
11
3
55.6084 
 
37.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
55.3680 
 
38.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
4
55.3376 
 
39.04762
06873
Konrad Araszkiewicz
Mariusz Puczyński
WP
WP
19
21
55.2771 
 
40.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SL
SL
19
15
55.1267 
 
41.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
MA
MA
5
7
55.1263 
 
42.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
WP
WP
13
24
55.0559 
 
43.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
5
5
55.0354 
 
44.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
54.9250 
 
45.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
54.8448 
 
46.02723
11471
Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
MP
MP
12
7
54.6147 
 
47.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
54.4646 
 
48.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
MA
7
9
54.4446 
 
49.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
54.3445 
 
50.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
54.2944 
 
51.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
54.2243 
 
52.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
9
3
54.2043 
 
53.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
4
12
54.1842 
 
54.02666
02827
Andrzej Hycnar
Marek Urbański
PK
LB
12
11
54.0741 
 
55.07109
06355
Jerzy Ronke
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
54.0241 
 
56.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
13
24
53.8340 
 
57.12228
06672
Adam Kielichowski
Urban Kielichowski
LD
LD
3
13
53.8139 
 
58.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
53.7438 
 
59.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
53.7338 
 
60.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
12
12
53.6937 
 
61. 
 
Martins Lorencs
Karlis Rubins
LAT
LAT
5
5
53.6836 
 
62.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
13
53.6235 
 
63.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
18
53.6035 
 
64.07271
03529
Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
SL
SL
5
7
53.5734 
 
65.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
4
5
53.4933 
 
66.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
53.3532 
 
67.01502
04740
Mirosław Miłaszewski
Piotr Wiankowski
SL
MA
18
13
53.2732 
 
68.03393
10219
Marek Nowakowski
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
53.2331 
 
69.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
9
53.0730 
 
70.04588
04684
Sławomir Henclik
Józef Pochroń
PM
PM
18
19
53.0630 
 
71.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
53.0129 
 
72.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
LB
7
12
52.9828 
 
73.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
52.9727 
 
74.02888
07491
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
5
52.9527 
 
75.07591
10533
Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
11
7
52.9026 
 
76.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
52.6925 
 
77.05565
05858
Jerzy Baraniecki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
3
4
52.5224 
 
78.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
5
52.2924 
 
79.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
SL
MA
15
4
52.1823 
 
80.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.1722 
 
81.07130
01892
Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
5
52.1021 
 
82.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
52.1021 
 
83.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
51.9820 
 
84.04109
07475
Łukasz Brede
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
17
12
51.9119 
 
85.08210
02804
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
51.7818 
 
86.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
51.7618 
 
87.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
51.7317 
 
88.09776
05363
Władysław Michalak
Jerzy Russyan
KP
WP
3
21
51.7316 
 
89.03401
05374
Jarosław Ostrowski
Cezary Serek
MA
WP
13
12
51.6016 
 
90.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
5
5
51.5115 
 
91.04602
04682
Aleksander Kasprzak
Jacek Piotrowski
PM
PM
18
12
51.4514 
 
92.02977
03003
Mirosław Rafalski
Hubert Urban
SW
SW
18
7
51.3413 
 
93.04198
05830
Adolf Bocheński
Robert Stoliński
WM
LD
12
15
51.1913 
 
94.08166
10043
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
5
51.1612 
 
95.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
51.0911 
 
96.05739
09229
Robert Nowicki
Łukasz Sobkiewicz
WP
MA
15
4
51.0810 
 
97.04396
07543
Krzysztof Pakuła
Przemysław Teleszyński
WM
LD
7
13
51.0110 
 
98.14585
12272
Anna Burda
Anna Makarewicz
DS
DS
2
2
51.009 
 
99.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
3
3
50.938 
 
100.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
50.877 
 
101.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
5
12
50.837 
 
102.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
50.826 
 
103.05762
05866
Mirosław Piątkowski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
5
5
50.515 
 
104. 
 
Janis Ilzins
Maia Romanovska
LAT
LAT
5
5
50.335 
 
105.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
LD
MP
4
4
50.264 
 
106.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
50.243 
 
107. 
08899
Remigijus Mackus
Marcin Osmański
LTU
PM
5
3
50.192 
 
108.10570
09357
Wojciech Kaźmierczak
Arkadiusz Majcher
SW
MA
12
5
50.082 
 
109.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
1.5
21
50.071 
 
110.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
50.05  
 
111.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
50.04  
 
112.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
3
50.04  
 
113.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
50.02  
 
114.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
49.76  
 
115.01223
10472
Cathy Bałdysz
Sammy Bałdysz
MA
DS
17
4
49.68  
 
116.06539
06872
Robert Chmielak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
49.39  
 
117.01865
01873
Andrzej Pawlak
Jan Ratajczak
OP
OP
13
3
49.29  
 
118.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
49.27  
 
119.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
49.22  
 
120.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
WP
WP
2.5
3
49.11  
 
121.08979
05069
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
KP
ZP
24
17
49.09  
 
122.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
4
19
48.85  
 
123.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
WP
MA
21
18
48.84  
 
124.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
48.83  
 
125.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
0.5
1.5
48.75  
 
126.07158
03405
Zbigniew Hałaczkiewicz
Janusz Paliwoda
LD
LD
5
4
48.72  
 
127.15976
16069
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
2
48.72  
 
128.12852
07628
Jerzy Janio
Dariusz Warwas
LD
LD
3
5
48.69  
 
129.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
5
48.68  
 
130.02013
03345
Andrzej Jeleniewski
Zbigniew Mącior
OP
OP
18
18
48.66  
 
131.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
9
48.63  
 
132.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
48.59  
 
133.11681
09696
Ziemowit Nowak
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
4
48.59  
 
134.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
4
4
48.42  
 
135.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
9
7
48.41  
 
136.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
5
7
48.21  
 
137.11451
12987
Tomasz Baj
Witold Pietrzak
DS
LD
3
2
48.20  
 
138.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
48.14  
 
139.07190
08519
Paweł Chindelewicz
Jacek Młyńczyk
MA
MP
12
13
48.13  
 
140.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
5
7
48.06  
 
141.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
21
19
47.93  
 
142.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
47.93  
 
143.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
4
5
47.91  
 
144.15059
13882
Agata Chojnicka
Agnieszka Sławenta
PM
PM
2
3
47.83  
 
145.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
47.78  
 
146.02018
02080
Robert Karanowski
Olaf Michalski
LB
LB
7
2
47.78  
 
147.04144
07209
Adam Chmielewski
Krzysztof Krajewski
PD
PD
7
5
47.65  
 
148.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
5
5
47.54  
 
149.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
47.54  
 
150.10023
06352
Leszek Łuniewski
Leszek Szeląg
MA
MA
12
5
47.48  
 
151.15839
08549
Adrian Górka
Anna Maduzia
WP
WP
2.5
2.5
47.47  
 
152.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
4
5
47.21  
 
153.05645
16371
Zbigniew Jaworski
Maciej Osmolak
LD
MA
4
1.5
47.21  
 
154.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
4
2.5
47.10  
 
155.04553
04712
Elżbieta Czekaj
Leszek Szkudlarek
PM
PM
11
7
47.06  
 
156.05586
05828
Bolesław Cichocki
Mirosław Staszewski
LD
LD
7
5
47.01  
 
157.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.99  
 
158.14679
15916
Mirosław Kaczor
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
SW
2.5
2
46.83  
 
159.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
46.64  
 
160.07777
16146
Ewa Banaszkiewicz
Frank Svindahl
MA
MA
13
2.5
46.64  
 
161.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
46.60  
 
162.14505
14539
Paweł Gajak
Bronisław Kamiński
LD
MA
2
2
46.34  
 
163.05704
05774
Łukasz Majchrowski
Maciej Potz
LD
LD
3
3
46.13  
 
164.14541
10084
Krzysztof Superson
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
3
4
46.07  
 
165.05696
01590
Igor Łobodziński
Piotr Ratajski
LD
DS
5
5
45.76  
 
166.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
7
45.61  
 
167.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2.5
2.5
45.52  
 
168.03499
03621
Andrzej Sładki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
9
7
45.14  
 
169.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
45.12  
 
170.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
13
19
45.09  
 
171.07084
14028
Stanisław Hoffmann
Zdzisław Radwański
LD
LD
7
7
45.04  
 
172.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
4
5
44.95  
 
173. 
13616
Yulij Chumak
Arunas Jankauskas
UKR
PM
5
3
44.83  
 
174.06555
15876
Romuald Cieślak
Marek Janaszkiewicz
MA
LD
1.5
3
44.55  
 
175.14885
05527
Marcin Dobrowolski
Janusz Wygowski
WP
WP
3
9
44.50  
 
176.05282
05454
Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
44.44  
 
177.01220
01272
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
DS
DS
9
12
44.41  
 
178.15582
06982
Tomasz Kozłowski
Marcin Walczak
MA
MA
2
5
44.25  
 
179.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
2.5
2
44.25  
 
180.08271
06904
Adam Karczmarz
Lech Sadoś
WM
MA
5
12
44.25  
 
181.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
44.23  
 
182.02040
11494
Skarbimir Kozar
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
5
3
44.20  
 
183.10534
01910
Waldemar Sroczyński
Roman Zabłocki
LB
OP
9
5
44.14  
 
184.01224
15595
Marek Bałdysz
Maciej Dąbrowski
DS
MA
13
3
44.05  
 
185.11591
13622
Tadeusz Bożek
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
5
3
43.92  
 
186.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
4
4
43.76  
 
187.07088
07111
Jerzy Klimczak
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
5
3
43.60  
 
188.05589
08442
Józef Cieślak
Roman Skowroński
LD
LD
3
2.5
43.29  
 
189.05640
05756
Bronisław Janecki
Michał Panfil
LD
LD
3
3
43.26  
 
190.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
9
7
43.11  
 
191.05624
06348
Jacek Grzelczak
Tomasz Radwański
LD
LD
11
5
42.94  
 
192.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
42.89  
 
193.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
42.53  
 
194.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2
2
42.45  
 
195.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
42.45  
 
196.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
3
4
42.41  
 
197.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
0.5
1.5
42.23  
 
198.05793
12473
Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
LD
LD
5
4
42.01  
 
199.03033
03387
Janusz Bachrach
Tadeusz Nędzi
SL
SL
5
7
41.87  
 
200.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
41.70  
 
201.09259
03871
Kazimierz Ligęza
Wiesław Niewiadomy
KP
KP
5
3
41.53  
 
202.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
WP
2
5
41.43  
 
203.05758
05759
Mieczysław Pawlicki
Zdzisław Pawlicki
LD
LD
4
4
41.34  
 
204.05559
09542
Bolesław Adamczyk
Waldemar Górski
LD
LD
4
4
40.58  
 
205.06322
06331
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
5
4
39.96  
 
206.13492
05598
Roman Borkowski
Eugeniusz Defeciński
LD
LD
2.5
4
39.91  
 
207.06845
07555
Tomasz Paluchowski
Stanisław Stachlewski
MA
MA
13
9
39.33  
 
208. 
06956
Marzena Socha
Bogdan Szlacheta
-
MA
0
5
38.98  
 
209.05635
05885
Bogusław Jakóbczyk
Tadeusz Zubielewicz
LD
LD
5
4
38.73  
 
210.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
3
3
38.72  
 
211.11092
15988
Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
MP
MP
5
1.5
37.97  
 
212.05727
12835
Małgorzata Nalepa
Wacław Opacki
LD
LD
3
2
37.80  
 
213.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
0
12
37.42  
 
214.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
36.88  
 
215.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
11
35.80  
 
216.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
34.04  
 
217.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
1.5
1.5
32.52  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 15700 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.19:50:22 (0.4785/450) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.