Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3047/16313 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (8)
OTP *** im. Kazimierza Węcławka
niedziela, 7 czerwca 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
SL
24
15
60.73247I
I
2.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
60.07241II
II
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
18
59.92234II
II
4.05282
10533
Jerzy Nowak
Ryszard Pałasz
WP
WP
12
7
59.87227III
III
5.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
59.85220III
III
6.02472
11834
Konrad Codello
Jakub Jagodziński
LU
LU
9
4
59.35215III
III
7.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
58.65210 
 
8.08294
09755
Mariusz Bartkowski
Łukasz Witkowski
WP
SW
15
11
58.40204 
 
9.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
21
21
58.05199 
 
10.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
13
15
57.97193 
 
11.13438
15402
Rafał Marks
Adam Witkowski
MA
MA
7
2
57.28188 
 
12.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
3
2.5
57.17183 
 
13.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
56.62177 
 
14.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
5
56.56172 
 
15.05574
05822
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
56.43166 
 
16.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
56.30161 
 
17.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
12
7
55.98156 
 
18.12362
01726
Justyna Stachowiak
Tomasz Winciorek
WP
WP
4
18
55.60150 
 
19.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
55.59145 
 
20. 
 
Tor Eivind Grude
Kristoffer Hegge
-
-
0
0
55.59139 
 
21.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
55.45134 
 
22.07209
16829
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
2.5
55.35129 
 
23.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
11
13
55.02123 
 
24.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
55.01118 
 
25.11681
09696
Ziemowit Nowak
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
4
54.90112 
 
26.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
54.76107 
 
27.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
54.67102 
 
28.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
13
54.6396 
 
29.07777
04109
Ewa Banaszkiewicz
Łukasz Brede
MA
SL
13
17
54.6191 
 
30.08117
03401
Grażyna Brewiak
Jarosław Ostrowski
MA
MA
18
13
54.5586 
 
31.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
54.4880 
 
32.03644
06751
Adam Błachnio
Marcin Leśniewski
KP
MP
12
24
54.3475 
 
33.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
SL
18
12
54.3369 
 
34.02025
02057
Roman Klejny
Radosław Liskowiak
LB
LB
11
5
54.3264 
 
35.10054
02013
Andrzej Jaszczak
Andrzej Jeleniewski
SL
OP
13
18
54.3059 
 
36.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
54.2653 
 
37.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
4
5
54.0950 
 
38.08513
12197
Piotr Gawryś
Michał Klukowski
DS
DS
24
24
54.0749 
 
39.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
54.0648 
 
40.05519
05548
Marcin Woźniak
Janusz Zwierzyński
WP
LB
7
11
53.9447 
 
41.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
53.6946 
 
42.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
11
53.6745 
 
43.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
53.5244 
 
44.02219
01753
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
WP
DS
5
3
53.5143 
 
45.12108
11809
Aleksandra Jarosz
Krzysztof Mielnik
WP
PM
5
5
53.4342 
 
46.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
13
53.4241 
 
47.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
PM
18
15
53.3640 
 
48.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
SW
LU
13
18
53.3039 
 
49.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
WP
PM
18
13
53.2538 
 
50.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
7
5
53.1038 
 
51.04242
11296
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
WM
LB
18
3
53.0837 
 
52.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
SL
MA
15
4
52.9636 
 
53.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
52.5735 
 
54.07796
07849
Marek Jeleniewski
Bogdan Szulejewski
WM
MA
17
18
52.5734 
 
55.05176
08158
Michał Kwiecień
Piotr Zatorski
MA
SW
24
17
52.5033 
 
56.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
52.4332 
 
57.05059
05386
Stanisław Janik
Paweł Siwiński
LB
LB
12
12
52.4131 
 
58.01781
05079
Andrzej Aleksandrzak
Rafał Junik
WP
WP
13
7
52.3930 
 
59.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
9
7
52.2729 
 
60.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
2.5
5
51.9328 
 
61.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
11
15
51.8827 
 
62.17134
05830
Marek Dalecki
Robert Stoliński
MA
LD
2.5
15
51.8726 
 
63.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
13
51.8525 
 
64.11104
14728
Sławomir Niajko
Kamil Nowak
ZP
WP
12
5
51.8325 
 
65.09549
13768
Maciej Bielawski
Rafał Przybylski
DS
ZP
9
2
51.7924 
 
66.14286
14541
Błażej Krawczyk
Krzysztof Superson
MP
MP
4
3
51.7823 
 
67.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
51.7722 
 
68.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
18
51.6521 
 
69.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
13
12
51.6320 
 
70. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
5
19
51.4119 
 
71.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
24
51.3518 
 
72.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
51.3317 
 
73. 
16146
Jonny Hansen
Frank Svindahl
NOR
MA
6
2.5
51.3016 
 
74.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
3
5
51.2115 
 
75.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
4
9
51.1814 
 
76.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
9
3
51.1713 
 
77.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
51.1713 
 
78.01223
10472
Cathy Bałdysz
Sammy Bałdysz
MA
DS
17
4
51.1212 
 
79.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
13
51.0411 
 
80.02673
15120
Marek Jaworski
Agnieszka Pietrzyk
MP
SL
12
3
51.0110 
 
81.10996
13882
Łukasz Nierzwicki
Agnieszka Sławenta
PM
PM
3
3
50.989 
 
82.13782
01635
Dominika Piotrowska
Jolanta Sławenta
DS
DS
2
5
50.878 
 
83.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
50.777 
 
84.06648
09550
Piotr Jurek
Jakub Wojcieszek
MA
LB
18
15
50.676 
 
85.07140
01696
Jerzy Ignyś
Grzegorz Toboła
OP
LB
5
2.5
50.385 
 
86.05097
05363
Janusz Kalida
Jerzy Russyan
WP
WP
5
21
50.384 
 
87.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
50.313 
 
88.05286
05489
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
4
12
50.212 
 
89.04670
12196
Mariusz Pater
Zbigniew Skibicki
PM
PM
11
4
50.111 
 
90.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
0.5
49.66  
 
91.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
MA
2
13
49.59  
 
92.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
49.48  
 
93.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
2
4
49.41  
 
94.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
SL
7
17
49.37  
 
95.01345
01352
Maciej Hutyra
Bernard Jadczak
DS
DS
5
7
49.35  
 
96.03818
03904
Piotr Litwin
Grzegorz Prusak
KP
KP
4
5
49.32  
 
97.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
5
5
49.29  
 
98.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
4
2
49.24  
 
99.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
WP
LD
18
13
49.21  
 
100.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
49.20  
 
101.06713
06972
Marek Krajewski
Jacek Turczynowicz
WM
MA
1.5
18
49.10  
 
102.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
48.99  
 
103.02288
12872
Krzysztof Kapturkiewicz
Stefan Samól
LB
WP
5
2.5
48.87  
 
104.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
48.77  
 
105.10591
12158
Joanna Brede
Izabella Jaworska
WP
LD
3
3
48.72  
 
106.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
1.5
21
48.69  
 
107.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
OP
SL
18
19
48.63  
 
108.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
48.47  
 
109.15082
15084
Krzysztof Lubkowski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
1.5
1.5
48.45  
 
110.04682
01636
Jacek Piotrowski
Józef Sławenta
PM
DS
12
5
48.42  
 
111.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
48.38  
 
112.04797
05340
Ryszard Konopka
Janusz Przybysz
PM
WP
12
9
48.27  
 
113.06689
09229
Andrzej Kondeja
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
13
4
48.15  
 
114.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
48.07  
 
115.14789
05170
Bartosz Kaczmarek
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
2
12
48.03  
 
116.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
13
11
47.99  
 
117.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
12
12
47.99  
 
118.05264
05739
Jerzy Mścisz
Robert Nowicki
WP
WP
13
15
47.92  
 
119.14167
05203
Dariusz Lisiecki
Sławomir Maciejewski
WP
WP
2.5
4
47.89  
 
120.15595
06818
Maciej Dąbrowski
Wiesław Niedziela
MA
MA
3
7
47.84  
 
121.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
5
47.80  
 
122.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
47.70  
 
123.05588
06355
Wojciech Ciepliński
Lech Warwocki
LD
LD
9
7
47.40  
 
124.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
WP
WP
2.5
3
47.33  
 
125.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
47.28  
 
126.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
4
47.21  
 
127.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
LD
MA
3
5
47.12  
 
128.08638
05277
Andrzej Dymek
Hieronim Nowacki
WP
WP
4
5
46.89  
 
129.04198
05111
Adolf Bocheński
Wit Klapper
WM
WP
12
21
46.88  
 
130.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
46.70  
 
131.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
9
46.68  
 
132.01416
04848
Marek Kozłowski
Maria Tomczewska
DS
PM
4
7
46.67  
 
133.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
46.63  
 
134.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
9
24
46.60  
 
135.15574
12503
Thierry Pourchet
Wojciech Uszynski
WP
MA
0
13
46.53  
 
136.16212
09118
Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
WP
WP
1
2
46.41  
 
137.08188
08859
Robert Księżopolski
Krzysztof Lewandowski
DS
WP
4
5
46.29  
 
138.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2
1.5
46.25  
 
139.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
2.5
46.22  
 
140.14036
16716
Joanna Michalska
Lena Ostrowska
DS
MA
2
1.5
46.10  
 
141.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
46.00  
 
142.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2
45.91  
 
143.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
45.81  
 
144.01437
01599
Zdzisław Kunc
Maciej Rochowicz
DS
DS
11
5
45.62  
 
145.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
9
12
45.56  
 
146.01556
05544
Jan Pawlikaniec
Jolanta Ziętara
WP
WP
5
5
45.51  
 
147. 
15040
Raffael Braun
Thomas Gotard
GER
WP
5
5
45.08  
 
148.02601
04545
Rudolf Borusiewicz
Roman Budzik
DS
PM
4
13
44.82  
 
149.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
5
44.67  
 
150.01846
07101
Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
OP
OP
5
5
44.49  
 
151.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2
1
44.48  
 
152.14565
16159
Daniel Fira
Radosław Maćczak
ZP
ZP
3
1
44.31  
 
153.12046
03824
Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
KP
KP
3
3
44.25  
 
154.11466
02806
Tadeusz Laszczak
Wojciech Strzemecki
MA
SL
7
19
44.17  
 
155.07190
08519
Paweł Chindelewicz
Jacek Młyńczyk
MA
MP
12
13
43.94  
 
156.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
43.85  
 
157.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
3
43.82  
 
158.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
12
12
43.81  
 
159.17662
05438
Jacek Płoszyński
Witold Szczepaniak
KP
WP
0
4
43.58  
 
160.15839
10401
Adrian Górka
Marek Szabałowski
WP
ZP
2.5
2
43.29  
 
161.15059
15803
Agata Chojnicka
Monika Suchodolska
PM
PM
2
2
43.25  
 
162.15043
17508
Justyna Łaniewska
Maciej Masłowski
WP
WP
1.5
0
42.78  
 
163.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
42.69  
 
164.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
4
2
42.40  
 
165.01224
07341
Marek Bałdysz
Ireneusz Kowalczyk
DS
SL
13
21
42.22  
 
166.02157
06354
Paweł Szymonik
Tomasz Urbański
MA
MA
5
4
42.13  
 
167.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1
5
41.86  
 
168.04883
05525
Witold Beger
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
4
41.81  
 
169.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
3
4
41.53  
 
170.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
11
3
41.38  
 
171.02040
02311
Skarbimir Kozar
Edward Kulus
LB
WP
5
9
41.37  
 
172.17251
17252
Stefan Maeß
Manfred Schuhmann
WP
WP
0.5
0.5
41.32  
 
173.02666
02827
Andrzej Hycnar
Marek Urbański
PK
LB
12
11
41.31  
 
174.06954
03960
Adam Suwik
Radosław Szczepański
SW
WP
18
18
41.09  
 
175.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
40.71  
 
176.04762
06873
Konrad Araszkiewicz
Mariusz Puczyński
WP
WP
19
21
38.93  
 
177.12012
06872
Jacek Koter
Kazimierz Puczyński
MA
MA
4
13
36.88  
 
178.07596
04922
Krzysztof Brudka
Piotr Busse
WP
LU
13
18
30.57  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13352 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.02:43:35 (0.6410/366) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.