Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C2071/9496 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (9)
3. Festiwalowy Turniej Par
niedziela, 7 sierpnia 2011r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
60.62200I
I
2.05056
07869
Rafał Jagniewski
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
59.87196II
II
3.04165
12357
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
7
59.57192II
II
4.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
59.31187III
III
5.04802
01539
Cezary Krzemiński
Wojciech Olański
PM
PD
18
19
59.30183III
III
6.04535
04541
Dariusz Bogucki
Mariusz Brewiak
PM
PM
12
12
59.29179III
III
7.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
59.24176 
 
8.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
13
13
58.93172 
 
9.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
58.61169 
 
10.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
MP
WP
13
13
57.68165 
 
11.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
13
13
57.64162 
 
12.06598
13001
Karol Gałązka
Anna Puczyńska
MA
MA
4
2
57.49159 
 
13.04684
04699
Józef Pochroń
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
57.42155 
 
14.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
57.39152 
 
15.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
57.35149 
 
16.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
56.99145 
 
17.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
56.80142 
 
18.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
56.55138 
 
19.05889
06113
Patryk Araszkiewicz
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
4
7
56.55135 
 
20.08107
04783
Maciej Bystrzejewski
Michał Górski
PM
PM
7
7
56.53132 
 
21.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
4
12
56.44128 
 
22.05111
02727
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
MP
MP
19
12
56.41125 
 
23.01223
05353
Cathy Bałdysz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
12
7
56.33121 
 
24.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
55.98118 
 
25.04549
09667
Dariusz Chmielewski
Arkadiusz Górzewski
PM
PM
2.5
4
55.97115 
 
26.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
55.91111 
 
27.04354
12783
Zbigniew Łukaszuk
Robert Mrukowski
WM
KP
7
2.5
55.84108 
 
28.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
4
18
55.56104 
 
29.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
55.50101 
 
30.13715
08855
Piotr Jankowski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
2
2.5
55.5098 
 
31.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
55.4294 
 
32.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
55.3591 
 
33.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
55.1787 
 
34.06807
05856
Jan Moszyński
Piotr Walczak
LD
WP
13
18
55.1284 
 
35.03033
03562
Janusz Bachrach
Jerzy Ujma
SL
SL
4
7
55.0681 
 
36.05996
06093
Zbigniew Lasocki
Marian Siwy
ZP
ZP
7
7
54.9877 
 
37.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
54.9074 
 
38.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
54.8870 
 
39.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
54.7267 
 
40.07644
02846
Piotr Markiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
4
7
54.7064 
 
41.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
54.6860 
 
42.05649
08911
Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
MA
LB
7
4
54.5857 
 
43.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
54.5753 
 
44.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
54.4850 
 
45.03464
03497
Adam Robak
Jerzy Skwark
SL
SL
12
7
54.3547 
 
46.03345
10534
Zbigniew Mącior
Waldemar Sroczyński
SL
MP
18
4
54.1043 
 
47.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.8840 
 
48.07341
01865
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Pawlak
SL
SL
18
12
53.8640 
 
49.03401
09550
Jarosław Ostrowski
Jakub Wojcieszek
WP
MA
7
7
53.7939 
 
50.05611
05732
Dominik Filipowicz
Paweł Niedzielski
WP
WP
12
18
53.7539 
 
51.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
1.5
53.6838 
 
52.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
LD
18
18
53.6337 
 
53.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
53.5537 
 
54.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
53.5236 
 
55.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
53.3936 
 
56.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
53.3235 
 
57.05310
07603
Bogusław Pazur
Tomasz Pilch
WP
SL
19
18
53.3035 
 
58.05279
05489
Jadwiga Nowak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
7
12
53.2534 
 
59.04887
04110
Olech Bestrzyński
Jakub Kotorowicz
WP
MA
13
18
53.2533 
 
60.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
SW
18
18
53.1533 
 
61.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
53.1232 
 
62.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
53.1032 
 
63.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
MA
MA
24
19
53.0731 
 
64.11812
04854
Grzegorz Rybak
Kazimierz Zelga
PM
PM
2.5
7
53.0730 
 
65.08166
05830
Renata Dancewicz
Robert Stoliński
MA
MA
4
12
53.0030 
 
66.06697
10212
Jarosław Kostrzewa
Andrzej Terszak
MA
MA
7
4
52.9029 
 
67.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
52.8029 
 
68.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
MA
7
4
52.7428 
 
69.12999
02827
Adam Krysa
Marek Urbański
MP
MP
4
7
52.7228 
 
70.06551
04108
Jacek Ciechomski
Przemysław Janiszewski
MA
WM
18
18
52.6527 
 
71.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
MP
MP
12
4
52.6526 
 
72.04109
06648
Łukasz Brede
Piotr Jurek
MA
MA
12
18
52.6426 
 
73.14276
11656
Pavel Klebanovich
Yelena Szochan
PD
PD
2
4
52.6025 
 
74.06954
06994
Adam Suwik
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
18
12
52.6025 
 
75.11652
11654
Aleksander Niechoroszew
Siergiej Złobicz
PD
PD
4
2.5
52.5824 
 
76.12108
07428
Aleksandra Jarosz
Izabela Weinhold
WP
SL
2.5
4
52.5823 
 
77.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
52.5623 
 
78.13364
10085
Adam Lonski
Justyna Żmuda
PM
MP
4
7
52.5022 
 
79.08474
08243
Marta Gackowska
Jacek Gackowski
KP
KP
4
7
52.5022 
 
80.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
52.4221 
 
81.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
52.3021 
 
82.03423
03481
Marek Pieczka
Aleksander Sejud
SL
SL
7
7
52.2020 
 
83.01224
05749
Marek Bałdysz
Stanisław Owczarek
LB
LD
12
18
52.1419 
 
84.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
7
7
52.1219 
 
85.05739
06864
Robert Nowicki
Andrzej Potyński
WP
MA
13
18
51.9318 
 
86.04429
04489
Patryk Reszczyński
Paweł Turlejski
WM
WM
4
2
51.7818 
 
87.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
4
51.7617 
 
88.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
51.6817 
 
89.05059
05504
Stanisław Janik
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
51.6316 
 
90.01384
04812
Halina Klukowska
Marta Ostrowska
DS
WP
4
4
51.6015 
 
91.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
51.5715 
 
92.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
4
2.5
51.5314 
 
93.05900
06080
Lechosław Błaziński
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
12
12
51.5214 
 
94.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
7
7
51.5113 
 
95.06556
08970
Sylwester Cieślak
Bogusław Pawszak
MA
MA
7
12
51.4312 
 
96.04943
05049
Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
4
7
51.4012 
 
97.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
51.3611 
 
98.05189
02382
Wiesław Lisowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
2.5
51.2711 
 
99.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
51.1510 
 
100.07891
02497
Piotr Klimacki
Dariusz Koproń
MA
MA
18
13
51.1410 
 
101.06528
05366
Włodzimierz Buze
Jerzy Rymwid
MA
WP
18
12
51.109 
 
102.08979
01115
Krzysztof Jassem
Krzysztof Martens
DS
WP
24
24
51.058 
 
103.04876
06086
Romuald Bartoszko
Ryszard Sawicki
WP
WP
4
4
50.988 
 
104.06507
07190
Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
50.877 
 
105.06683
13652
Jerzy Kniga-Leosz
Krzysztof Tomczyński
MA
MA
13
1.5
50.877 
 
106.04103
10893
Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
4
2
50.786 
 
107.13651
13054
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
PM
PM
2.5
1.5
50.635 
 
108.13697
13696
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
1.5
1.5
50.505 
 
109.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
50.464 
 
110.08350
06125
Władysław Tomasiak
Ryszard Urbański
ZP
ZP
12
4
50.464 
 
111.06077
02185
Tomasz Rusiecki
Damian Wroński
ZP
ZP
7
7
50.423 
 
112.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
DS
MA
7
12
50.403 
 
113.08513
06658
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
DS
MA
24
19
50.302 
 
114.12158
13882
Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
LD
DS
2.5
1
50.221 
 
115.04948
10533
Grzegorz Dembiński
Ryszard Pałasz
WP
WP
4
4
50.151 
 
116.13522
14541
Aleksander Smal
Krzysztof Superson
MP
MP
1.5
2
50.14  
 
117.04365
04463
Krzysztof Michalczyk
Jan Stańczak
WM
WM
12
7
50.09  
 
118.09355
03936
Mariusz Grabowski
Dariusz Sielski
KP
KP
7
4
49.99  
 
119.06554
01726
Jarosław Cieślak
Tomasz Winciorek
WP
DS
13
18
49.97  
 
120.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
49.93  
 
121.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
49.83  
 
122.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
49.67  
 
123.05134
05135
Piotr Kozicki
Włodzimierz Kozicki
WP
WP
4
4
49.50  
 
124.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
49.49  
 
125.00502
02408
Kazimierz Ast
Kazimierz Sługocki
LB
LB
7
12
49.49  
 
126.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
1.5
4
49.48  
 
127.12262
 
Radosław Kmiecik
Stefan Lipiński
PM
-
2.5
0
49.43  
 
128.06066
06131
Ludwik Piotrowski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
2.5
49.41  
 
129.06705
06845
Zdzisław Kowalewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
12
49.33  
 
130.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
49.29  
 
131.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
4
7
49.27  
 
132.06335
06904
Bolesław Krzewski
Lech Sadoś
MA
WP
7
12
49.25  
 
133.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MA
7
4
49.14  
 
134.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
1.5
1.5
49.08  
 
135.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
LD
ZP
2
2.5
49.07  
 
136.04559
09696
Kazimierz Dominiak
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
2.5
49.00  
 
137.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
48.93  
 
138.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
48.92  
 
139.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
48.91  
 
140.14022
10953
Adam Karpiński
Dariusz Kurys
PM
PM
0
2
48.86  
 
141.12176
13029
Aneta Jarmocik
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
2.5
2.5
48.82  
 
142.04534
04703
Grzegorz Bieńkowski
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
2.5
4
48.78  
 
143.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
2.5
48.78  
 
144.11109
11110
Maciej Kita
Wojciech Stachnik
MP
MP
2.5
2.5
48.77  
 
145.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
12
7
48.62  
 
146.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
48.62  
 
147.04823
01643
Małgorzata Sawicka
Ewa Sobolewska
ZP
MA
18
13
48.54  
 
148.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
4
48.51  
 
149.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
48.49  
 
150.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
MP
LU
12
12
48.44  
 
151.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
48.40  
 
152.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
1.5
48.36  
 
153.01220
01290
Grzegorz Bajek
Kazimierz Dulas
DS
DS
7
4
48.30  
 
154.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
PD
PM
19
18
48.21  
 
155.01493
04829
Bohdan Mazur
Marek Pietrzak
OP
PM
13
2.5
48.04  
 
156.04797
04844
Ryszard Konopka
Jacek Szutowicz
PM
PM
12
18
48.00  
 
157.04689
04745
Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
2.5
4
47.98  
 
158.04771
10810
Jan Czeczotko
Stanisław Miszczak
PM
PM
2.5
1.5
47.96  
 
159.14285
10084
Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
2
2.5
47.95  
 
160.01439
02109
Lech Kurowski
Jerzy Poślednik
DS
WP
7
4
47.85  
 
161.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
1.5
7
47.79  
 
162.02637
02806
Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
MP
MP
12
18
47.78  
 
163.07682
02771
Zbigniew Chyl
Paweł Piszczek
MP
MP
2.5
4
47.69  
 
164.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Piesiewicz
MA
MA
2.5
2
47.67  
 
165.12269
06033
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
2.5
4
47.57  
 
166.06346
06355
Adam Pawłowski
Lech Warwocki
LD
LD
7
4
47.54  
 
167.09568
01437
Mariusz Ilnicki
Zdzisław Kunc
DS
DS
4
7
47.54  
 
168.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
47.52  
 
169.11563
08363
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
ZP
ZP
2
2
47.41  
 
170.05932
06035
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Neimann
ZP
ZP
4
2.5
47.32  
 
171.04760
10996
Antoni Adamiec
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
4
2.5
47.25  
 
172.09347
10591
Anna Ksyta
Joanna Sroka
WP
WP
2
2
47.21  
 
173.09685
08565
Jerzy Rozenberg
Lechosław Suszka
PM
PM
2
2.5
47.10  
 
174.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
4
19
47.06  
 
175.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
7
7
46.86  
 
176.05890
08833
Marek Banach
Zdzisław Michalski
ZP
ZP
4
2
46.76  
 
177.13465
10507
Karol Kazanowski
Igor Terszak
MA
MA
1.5
1.5
46.59  
 
178.04775
06780
Karina Drobiniak
Anna Mandecka
PM
MA
4
7
46.56  
 
179.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
4
46.53  
 
180.15040
15621
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
PM
4
7
46.48  
 
181.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
4
46.35  
 
182.07725
02825
Grzegorz Superson
Maciej Tyszownicki
MP
MP
4
7
46.13  
 
183.03644
03847
Adam Błachnio
Jarosław Michałowski
KP
KP
7
18
45.93  
 
184.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
7
4
45.83  
 
185.01945
07906
Mirosław Bublewicz
Andrzej Parmonik
LB
LB
7
4
45.82  
 
186.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
45.81  
 
187.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
2.5
2
45.80  
 
188.04621
04755
Marek Kryniewski
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
45.78  
 
189.13794
14845
Leszek Dybizbański
Robert Krawczyk
PM
PM
1.5
1
45.68  
 
190.10346
04778
Marcin Barański
Piotr Franiewski
PM
PM
1.5
4
45.67  
 
191.13596
12154
Anna Morgiel
Mateusz Sobczak
MA
MA
2.5
2.5
45.64  
 
192.11960
06573
Józef Brutkowski
Bogusław Domaszewski
SL
MA
2
2.5
45.52  
 
193.06120
06157
Jerzy Taźbierski
Marek Żakowicz
ZP
ZP
4
12
45.36  
 
194.12926
12927
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2
2
45.28  
 
195.13650
13595
Marcin Wasłowicz
Mateusz Wilamowski
PM
PM
1
2
45.26  
 
196.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
45.20  
 
197.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
45.15  
 
198.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
MP
4
18
45.13  
 
199.13521
14540
Grzegorz Skołyszewski
Maciej Superson
MP
MP
2
2
44.94  
 
200.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
44.69  
 
201.09155
04427
Piotr Ciak
Edmund Reczuga
WM
WM
4
4
44.61  
 
202.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
44.42  
 
203.08117
06909
Grażyna Brewiak
Anna Sarniak
MA
MA
18
18
44.22  
 
204.14032
09357
Loretta Kałwa
Arkadiusz Majcher
DS
MA
0
4
44.15  
 
205.13498
09142
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
1.5
1.5
44.00  
 
206.02518
02966
Włodzimierz Maryniowski
Stanisław Pająk
SW
SW
13
12
43.55  
 
207.09012
10032
Bolesław Ostrowski
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
13
2.5
42.95  
 
208.02219
05242
Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
4
4
42.92  
 
209.04284
15195
Leonard Jaskowiak
Wiesław Podlecki
WM
WM
12
0.5
42.86  
 
210.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
42.59  
 
211.04078
09341
Jan Gardocki
Piotr Latała
PD
PD
4
2.5
42.37  
 
212.11198
10235
Krzysztof Lipowski
Radosław Sielczak
ZP
PM
1.5
2
42.07  
 
213.02094
02163
Romuald Paszkowski
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
4
41.99  
 
214.11423
05404
Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
WP
WP
2.5
4
41.84  
 
215.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
2.5
2
41.74  
 
216.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
PM
2
2
41.60  
 
217.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
2.5
41.56  
 
218.12455
11610
Piotr Nauman
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
41.46  
 
219.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
4
4
41.44  
 
220.04765
04776
Stanisław Bubka
Barbara Falkowska
PM
PM
2.5
4
41.14  
 
221.14170
13076
Jędrzej Hycnar
Michał Krysa
MP
MP
1.5
1.5
41.10  
 
222.14836
14175
Tomasz Izydorek
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
4
1.5
40.64  
 
223.14259
14264
Barbara Galikowska
Weronika Radelczuk
PM
PM
1
1
40.16  
 
224. 
14941
Dariusz Głowiński
Lucjan Piechota
-
ZP
0
2
39.36  
 
225.13707
04660
Mirosław Małypan
Marek Niesłuchowski
PM
PM
2
4
37.46  
 
226.14266
15273
Natalia Radtke
Agata Topka
PM
PM
1
0
37.36  
 
227.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
37.26  
 
228.12914
12903
Łukasz Frąckowiak
Sebastian Hartaler
LB
SL
1
1.5
35.62  
 
229.05966
06079
Grzegorz Kaźmierczak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
4
31.49  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13872 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-13 g.04:51:29 (0.5137/468) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.