Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2010

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz (WK=13) A
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03184Artur Guła SL15AETB Silesia I Gliwice
2.10250Jarosław Świderski MA13A-
3.03596 Andrzej Wojtusiak  SL13A-
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06488Wiesław Andruk  PM9MM3GTB Makabi Gdańsk
2.01231Longin Bartnik  OP7MM2SYNIS OPOLE
3.07794Marta Janeczek PM11MM2DARLES SANTERM Gdańsk
4.02671Ryszard Jaśkiewicz MP11MM2Dunajec Nowy Sącz
5.05649Tomasz Jochymski MA11MM3Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
6.10570Wojciech Kaźmierczak  MA12A1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
7.02496Cezary Komajda LU11MM2FREEECO Chemik Puławy
8.06780Anna Mandecka MA7MM-Singleton Warszawa
9.10251Wiktor Melman MA7MM-
10.07378Mateusz Mroczkowski DS7MM-
11.12357Aleh Tsimakhovich PD11MM-
12.10370Erikas Vainikonis  DS13AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
13.10085Justyna Żmuda PM19AMESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
Mistrz Krajowy (WK=4) MK
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12275Michał Gulczyński WP7MM-
2.11441Mateusz Andrzejewski WP4MK-
3.07271Adrian Bakalarz SL7MM1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
4.12127Jarosław Bartosiński PM7MM1GTB - SDK Tczew
5.01008Stanisław Bąk  PK5MK3Come - Back Rzeszów
6.09549Maciej Bielawski DS13AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.11092Tytus Bisping  MP7MM3Lajkonik Kraków
8.09167Edward Bondarewicz  OP5MK2MKS Strzelce Opolskie
9.11591Tadeusz Bożek  MA7MM3KBS Legionowianin 2
10.01259Bogusław Chmielewski DS4MK-
11.01022Tadeusz Chmielowiec PK5MK-
12.09155Piotr Ciak WM5MK-
13.08166Renata Dancewicz MA7MM3BATMIX Warszawa
14.12129Grzegorz Deptuła WM9MM1WCK Vęgoria-1
15.04560Jarosław DrewingPM5MK1GTB - Expres z Kaszub
16.12266Marek Drukier  LD5MK2Intra Łódź
17.04232Roman Dulko WM4MK-Zorro20 Olsztyn
18.08931Andrzej Fengler MA5MK3Czwórka Warszawa
19.11305Łukasz GolderSL5MK-
20.10234Katarzyna Górniak MA4MK-
21.02659Waldemar Guła MP5MK3podatkitarnow.pl
22.07221Andrei Kavalenka WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
23.12197Michał Klukowski   PM24ASESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
24.03775Jacek Kokociński WP7MM2KTB Konin
25.04622Jan Kuchta  PM4MK3Beniaminek 03 Starogard Gdański
26.03818Piotr Litwin KP5MK3Znicz Rojewo
27.03338Ryszard MatlakSL7MM-
28.03347Maciej Mąka MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
29.01511Robert MroczekDS4MKOKBS Kolejarz I Wrocław
30.04660Marek Niesłuchowski  PM7MM3GTB Makabi Gdańsk
31.07678Michał Nowaczyk WP4MK-PAB Poznań
32.01857 Roman Ogrodnik OP4MK-
33.05292Jan Olkowicz  WP5MK3Credo Piła
34.06059Ryszard Pawlaczyk ZP4MK-
35.11015Jarosław Pawlik  MA4MK-
36.07409Anna Pełszyńska MA5MK-
37.09520Marek Przybyła LD5MK2Intra Łódź
38.04422Zdzisław Ratajczak  WM5MK3WARMIA i MAZURY Olsztyn
39.01598Sławek Robel KP5MK-Singleton KPZBS
40.09192Radosław Sawicki OP5MK2MKS Strzelce Opolskie
41.05816Edward Słychań LD4MK-
42.12985Eugeniusz Strzyż  PK5MK3Come - Back Rzeszów
43.07501Jan Styczyński  LB5MK2CKiR Wschowa
44.07725Grzegorz Superson MP13A3Splinter Cracovia
45.11871Magdalena Szumny MP7MM-
46.10531Mirosław Świeca WP4MK-
47.06120Jerzy Taźbierski  ZP5MK3ŚMIAŁY Police
48.04490Andrzej Tutaj  WM5MK3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
49.08194Leszek Urbańczyk DS4MK3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
50.04736Romuald Wenta PM4MK-
51.05490Grzegorz Wichtowski WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
52.12018Andrzej Wilemski KP7MM2Jantar Toruń
53.01739Rafał Wolański OP9MM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
54.05876Piotr WulkiewiczPD7MM2Hetman Białystok
55.07998Radosław Zasada LU4MK-
56.11428Paweł ZubielLD7MM3Manilla Brzeziny
57.09620Adam Żelazny  MA5MKODom Kultury Rembertów
Mistrz Regionalny (WK=2.5) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04549Dariusz ChmielewskiPM5MK2DARLES SANTERM Gdańsk
2.06035Aleksander Neimann ZP4MK-
3.12196Zbigniew Skibicki  MA5MK2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
4.04890Ryszard Białkiewicz  WP4MKODębina Lemury Poznań
5.01247Zbigniew Bobak DS4MK3ZKBS II Zgorzelec
6.04930Michał Chojara WP3MR3IOR I Sokoły Poznań
7.07234Monika Czub-GołaszewskaMP4MK3ALF-1 Nowy Sącz
8.04958Tomasz DorobekDS4MK3OKBS Progress Ostrzeszów
9.08399 Krzysztof Dryl  MA4MK-
10.04569Krzysztof Firkus PM5MK1GTB - Expres z Kaszub
11.04579Kazimierz Godlewski PM3MR-
12.11506Beata Golec LB4MK2Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
13.09316Mieczysław Gołda SW3MR-
14.01328Józef Grybel DS3MROKKS Ren But Złotoryja
15.04335Aleksander Gryszczuk WM3MR-
16.11834Jakub Jagodziński LU5MK1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
17.08247Jan Jarmuż KP4MK3Forta Żnin
18.12742Paweł Jaworski KP3MR-
19.10356Agnieszka Jonczyk MA4MKOWTS DeSki
20.03229Tomasz KadłubickiSL4MKOBSBS Beskid Andrychów
21.01824Andrzej Kazimierowicz  OP4MK3BLOTKA DOBRODZIEŃ
22.10778Joanna Kazmucha WP3MR-Dąbrówka Joker Poznań
23.11573Piotr Kazub LD4MK-Singleton LD
24.11477Ryszard Kirkowski  ZP4MKOSSBPB DAMA PIK Białogard
25.09835Tomasz KłysSL7MM2BSBS II Bielsko-Biała
26.12262Radosław KmiecikPM3MR-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
27.03453Agata KostkaSL3MR-
28.12012Jacek Koter  MA5MK3GOS Nadarzyn-Bogorya
29.05666Jerzy Kowalczyk LD3MR-
30.13651Roman Kowalewski KP4MK-
31.09140Karol Król WP3MR-
32.07127Mieczysław Kudela OP3MR-
33.08852Aleksander Kulik  SW4MK-
34.03302Mieczysław Kuza SL3MR-
35.09774Krzysztof Kwiatkowski MA4MK3Altkom Akademia SMART
36.12075Marzena Kwiecińska-Wilk MP5MK3Lajkonik Kraków
37.08083 Stanisław Lewczuk PM3MR-
38.01110Zdzisław Łuczkowski PK3MR3MOSiR OLDBOYS Lubaczów
39.11177Ireneusz Malczewski OP3MR3BLOTKA DOBRODZIEŃ
40.13438Rafał Marks MA11MM1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
41.11710Franciszek Miazga DS3MR3SBS Impas Lubin
42.09762Marek Michałowicz PD3MR-
43.09861Przemysław Mika SL3MR-
44.13596Anna Morgiel MA4MK-
45.12455 Piotr Nauman  MA4MK-
46.04380Stanisław Niedźwiecki WM3MR-
47.02526Jarosław Nowak LU4MK3NOTAX Lublin
48.06042Zbigniew Nowak ZP4MKOSSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
49.05286Ryszard Nowicki  WP5MK3Stokrotka Poznań
50.05743Tadeusz Olbromski LD3MR3PTC Pafana Pabianice
51.07981Jarosław Ostrowski LU4MK3FORTA BIŁGORAJ
52.02534Dariusz Pawłowski LU3MR-
53.10770Jan Pędziński WP4MK-
54.10493Janusz Pękala DS4MK3KS Gwardia III Wrocław
55.12777Piotr PiotrowskiLD5MK3Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
56.08225Janusz Reisner  KP4MK3Forta Żnin
57.12002Jerzy Rosenthal  KP4MKOLotnik Bydgoszcz
58.13772Leszek Rzepecki DS3MR-
59.04448Maria Skibińska WM3MR-Zorro20 Olsztyn
60.12154Mateusz Sobczak DS11MMEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
61.14374Czesław Socha ZP4MK-
62.09481Krzysztof Sokołowski  LU3MR-
63.03512Wojciech Sołtysik SL5MK1TBS MAGMA Zawiercie
64.07116 Kazimierz Spociński LD3MR-
65.08804Justyna Stankiewicz WP3MR-PAB Poznań
66.04133Henryk Stecewicz PD3MR-
67.05836Piotr Szczeciński LD4MK3PTC Pafana Pabianice
68.10820Stanisław Wachnicki PM3MR-
69.08308Kamil Walczyk SW7MM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
70.07424Janusz Wardas SL3MROBSBS Budowlani Bielsko-Biała
71.07925Henryk Wichrowski LB3MR-
72.12878Bartosz Witkowski MA3MR-
73.03590Janusz WituszyńskiSL4MK2SV Tarnowskie Góry
74.12698Arkadiusz Woźniak MA4MK-
75.09763Adam Wszeborowski PD5MK2ŁABS Dolina Narwi Łomża
76.07567 Wacław Zalech LD3MR-
77.11995Wiesław Zawadzki KP3MR3BTG Bydgoszcz
78.12090Zbigniew Ziemba WM4MK3INEX Giżycko
79.14368Andrzej Żmuda ZP4MKOFREE Drawno
80.01920Antoni Żółtański OP3MRORSB I RACIBÓRZ
81.12003Jarosław Żurawski KP5MK-
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.13709Grzegorz Głasek SW9MMESPS CONSTRUCTION Kielce
2.13342Krzysztof BaranowskiPD3MR3MOK Mońki
3.13622Mirosław Łopaciuk MA5MK-Singleton Warszawa
4.11376 Eugeniusz Osiński  PK3MR-
5.10819Marek Szymborski  PM4MKOMarek Auto Rumia
6.13174Ryszard ZwolakSL4MK1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
7.10472Samuel Bałdysz DS5MK2KS Turbo FLY BACK Wrocław
8.04192Jarosław BarańskiWM2.5MW-
9.06497 Władysław Baś  MA2.5MW-
10.07187Michał Bąk  OP3MRORSB II RACIBÓRZ
11.13699Zoya Beliankina PD2.5MW-
12.12638Tomasz Branicki MA3MR3MOIIB Warszawa
13.11960Józef Brutkowski SL2.5MW-
14.11825Mirosław Brząkała LD2MO-
15.11728Marcin Brzeski PM3MR3Bryza Władysławowo
16.11622Grzegorz Chądzyński MA2MO-
17.11633Zdzisław CherekPM3MR3SMBS KOCIEWIE Skarszewy
18.08287Dariusz Chudzik MA2MO-
19.02618Zofia CzarneckaPM2.5MWOMERITUM Gdańsk
20.09937Jerzy Czerwiński MA2MO-
21.14285Olga Długosz MP4MK-
22.12452Andrzej Dobkowicz PM4MK3Bryza Władysławowo
23.13907 Jan Domański MA2.5MW-
24.05607Janusz Dzięciołowski LD2.5MWOSzkuner Łódź
25.12510Maciej EsnekierSL2.5MW3SITG Katowice/O Rety Mikołów
26.10423Maria FlorekWP2MO-
27.08618Roland Godlewski ZP2.5MW-
28.12480Beata GronertMP2MO3Gold Drop Limanowa
29.13381Maciej Gruszka WP2.5MW-
30.08999 Stanisław Hapel DS2.5MW-
31.14011Ulyana HaponavaPD2.5MW-
32.07330Rafał Janik MP2.5MW-
33.07749Łukasz Jasiński WP2.5MW-
34.08274Tomasz JózwiakMA2.5MWOPSBS IMPAS Płońsk
35.01367Mieczysław Kaciotys DS2.5MW-
36.07568Marek KamelskiMA3MR3MOIIB Warszawa
37.11570Jerzy Kasper LD2MO-Singleton LD
38.03762Jan Kasprzyk  KP2MO-
39.10971Dariusz Kiewlicz LB2.5MW3I Love Bridge Constans Kłodawa
40.10861Michał Klichowicz LD3MR3Huncwot Łódź
41.11037Ryszard Klima MP2.5MW-
42.05115Tomasz Klimczak DS3MR2KS Gwardia V Strachota WR
43.12390Katarzyna Klimkiewicz PM3MR3WIMPEL Gdańsk
44.11505Zdzisław Konieczny WP3MRODębina Lemury Poznań
45.12435Janusz Kopras  WP4MKOIOR III Poznań
46.11237Łukasz Kosma LD3MR3Huncwot Łódź
47.13957Jerzy Kozłowski MP3MR-
48.14482Dariusz Kreja KP2.5MW-
49.10869Alicja Krzemińska KP4MK2BIN Aleksandrów Kujawski
50.09846 Joanna Kucińska SL3MR-
51.10374Bogdan Kukuła  SL2.5MW-
52.12084Małgorzata Kusiak WP2.5MW-
53.11997Eugeniusz Kuźmiński PM3MR3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
54.11320Robert Kwiatkowski PK4MK3RKS RAGLOT Rzeszów
55.01833Andrzej LamlaOP2.5MWONTB NYSA
56.11044Angelika Lechowska LD3MR-
57.02056Krystyna Lindner LB3MR3Ilanka Rzepin
58.02320Tadeusz Lisiecki  LB2.5MW2CKiR Wschowa
59.11856Piotr ŁukaszekSL2MO-
60.10457Zdzisław Majer  LD3MR3KDK III Kutno
61.13707Mirosław Małypan PM5MK-GTB Gdańsk
62.12775Alicja MałyszkoPD2.5MW3MBKB 24 Holiday
63.08020Andrzej Marciniak LU2.5MW-
64.08102Zygmunt Mikołajczyk PM3MROMarek Auto Rumia
65.10813Bartłomiej Nowak PM3MR3SCK IMPAS Sztum
66.13060Dominika Ogłoblin MA5MK-Singleton Warszawa
67.05748Jacek Osada LD2MO-
68.13714Jan Ośmiański  ZP2.5MW-
69.11512Dariusz Pannek DS2.5MW3OKBS Progress Ostrzeszów
70.13573Katarzyna ParciaSL2.5MW-
71.07701Leszek Patuła WP2.5MWOStokrotka II Poznań
72.02377Roman Pilecki LB2MO3ALMAR Zielona Góra
73.03440Karol Poloczek SL2MO-
74.12316Andrzej Proniewicz WP4MK3IOR I Sokoły Poznań
75.13125Wiesław Pytka DS3MR3SBS Impas Lubin
76.02391Marek Rakowski LB2MO-
77.12479Marek Redczak MA2MO-
78.11020Stanisław Rojek MA2.5MW-Singleton Radom
79.14042 Leszek Romanowski MA2MO-
80.10422Roman Sadowski WP2.5MWODębina Szynszyle Poznań
81.11767Wiesław SawaMP2.5MW3Piast Kraków
82.14366Michael Schroeder DS2MO-
83.14157Sonata SimanaitienePD4MK2SUDOVIA International
84.14156Gintaras SimanaitisPD2MO2SUDOVIA International
85.10020Jerzy Słomski MA2.5MWOGOK Bielsk II
86.04441Marek Słowikowski WM4MK3INEX Giżycko
87.14146Tomas StakenasPD2MO-
88.12280Roland Stenzel ZP2MO-
89.12460Sławomir StępniewskiMA3MR3MOIIB Warszawa
90.10094Karol Suchoń MP2.5MW-Singleton Kraków
91.04135Marian Szpak PD2.5MW-
92.09689Joanna ŚliwowskaPM3MR-
93.09339Grzegorz Świętochowski PD3MR-
94.10503Bronisław Tabisz DS4MK-BKB Bolesławiec
95.12884Anna TompolskaPD4MK3Zachęta Białystok
96.09162Jacek Trętowski WM4MK3BSBS Bartoszyce
97.03555Sebastian TrojanPM2MO-
98.13626Aliaksandr Vasyukevich PD2MO-
99.10475Mieczysław Walczyk  DS2MO-
100.13595Mateusz WilamowskiPM2MO-
101.11562Kazimierz Wojajczyk LD2.5MW3Piast II Sieradz
102.12173Olga Wrzos MA4MKOFORSING Warszawa
103.13171Piotr ZiębaPK2MO-
104.12303Przemysław Zyśk WM4MK3BSBS Bartoszyce
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14175Andrzej Jabłoński  ZP5MK3CKM SZLEMIK Mielno
2.12235Mieczysław Maciążek  WM3MR1WCK Vęgoria-1
3.13717 Roman Makaruk  ZP2MO-
4.13301Cezary PipińskiLD2MO3Margo Łódź
5.14158Juste RotomskytePD1.5M-
6.12362Justyna Stachowiak-Kluz WP7MM-PAB Poznań
7.14541Krzysztof Superson  MP4MK3Splinter Cracovia
8.14540Maciej Superson MP5MK3Splinter Cracovia
9.04400Jerzy Bludau WM4MK3N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
10.13791Edward Ciesielski OP3MR-
11.12620Bartłomiej Cybula PM4MK3Game Over Gdańsk
12.13899Grzegorz Jędrzejewski WP4MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
13.13166Mirosław KamińskiOP2.5MWOZŁOTA JESIEŃ OPOLE
14.14286Błażej Krawczyk  MP7MM2Sfora Cibora MindLab Kraków
15.13054Wojciech Mikusek PM2MO-
16.04358Jakub MilkamanowiczWM3MR3N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
17.13841Marek Parol PM4MKOMarek Auto Rumia
18.13566Przemysław Polowczyk WP2.5MW-
19.13848Wojciech Stadnik PK2.5MW-
20.12416Emilia Szajowska LB2.5MW3SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
21.07418Jerzy Tomsik SL1.5M2SV Tarnowskie Góry
22.13697Przemysław Wiśniewski MA2MO-
23.12574Waldemar Wnuk  PM2.5MWOKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
24.13938Janusz Woźniak MA2.5MWOAltman SMART
25.14234Jakub Zawada PK9MM1Elektromontaż Joker Rzeszów
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.13794Leszek DybizbańskiPM2MO3WIMPEL Gdańsk
2.12820Romuald Jewuła MP1.5M-
3.14750Robert LudwinMP1Ad-
4.14182Bartosz Mizura LU1.5M-
5.14528Marek Palubiński MA3MROAltman SMART
6.12987Witold PietrzakPM3MR3SCK IMPAS Sztum
7.14611Dariusz SzepietowskiPD1.5M-
8.14379Józef Turecki  PK4MK3Elektryczni Świlcza
9.06137Marcin Wiliński ZP5MK2KONTRA Koszalin
10.13726Krzysztof Baranowski DS1.5MOKB Zabobrze Jelenia Góra
11.11882Elżbieta Chodacka SL3MR1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
12.13538Tomasz CwielungSL1.5M-
13.14527Urszula Cwyl MA3MROAltman SMART
14.13126Lesław Grakowicz DS2.5MW3SBS Impas Lubin
15.13583Jerzy Hawryliszyn DS2MOOKB Zabobrze Jelenia Góra
16.14170Jędrzej Hycnar  MP2.5MW-
17.14381Izabella Klar PK2.5MW-
18.13179Janusz Kozioł DS2.5MWOBKB II Bolesławiec
19.07357Artur Lichończak MP1.5M3Eurocement AGH Kraków
20.13666Marta Ozimek PM1.5M-
21.14099Liliana Pałczyńska WP1.5M-
22.13431Tomasz Potrawa  SL2MO-
23.09887Andrzej Reclik SL2.5MWOBSBS Tryton Skoczów
24.14159Jurgita RotomskienePD1Ad-
25.12621Rafał ŚliwińskiPM1.5M-
26.13650Marcin Wasłowicz PM2MO-GTB Gdańsk
27.13905Grzegorz AndrejczykWM3MR3MKS Przasnysz
28.09405Grzegorz Bis PK1.5M-
29.12801Adam Bogdan  MA1.5M-
30.10946 Tomasz Buczkowski PM1Ad-
31.14187Justas CeponkusPD1Ad-
32.13087Mariusz Czesnar PK2.5MW2Szlemik - Carlo Bossi & RAGLOT Nisko
33.13660Jarosław Duda MP4MK-Singleton Kraków
34.10720Maria Düm MA2.5MWOAZS PW WEKTOR
35.13809Jarosław Głogowski SL2MO-
36.13711Magdalena GłombińskaMA3MROAZS PW WEKTOR
37.14430Teresa GórkiewiczPM3MR3Bryza Władysławowo
38.14186Ramunas GrigoraitisPD3MR2SUDOVIA International
39.12903Sebastian Hartaler SL1.5M-
40.14003Piotr JankowskiMA1.5M-
41.13219Jan Jarniewski SL1Ad-
42.13875Orest Kadykalo  LU1.5M-SINGLETON Lublin
43.13716Krzysztof Kafarski  ZP1.5M-
44.14369Józef Klimowski ZP4MKOSZLEMIK Mielno
45.11231Wojciech Kobiela PM2MO3WIMPEL Gdańsk
46.13954Sławomir Kowalski MP2.5MWOALF Muszyna
47.10807Aleksander Kubina PM1.5M-
48.11013Jerzy Luśtyk MA1Ad-
49.13940Andrzej Łukianiuk MA3MR3Altkom Akademia SMART
50.14001Adrian MacielakMA2MO3AZS SGH Warszawa
51.11732Andrzej MajkowskiPM1Ad-
52.13723Aleksander MielczarekMA2.5MW-
53.13243Tomasz Mizura LU1.5M-SINGLETON Lublin
54.12893Natalia Oleszek MA1.5M-
55.11625Grzegorz OlizarowiczPM2MO-
56.02755Maciej Olszewski MP1.5MOMDK Grybów
57.12087Krzysztof PielesLD1Ad-
58.14184Żaneta PisarskienePD1.5M-
59.13254Dariusz Podpora MA2MO3INTER BLOCK Warszawa
60.11993Tadeusz PomorskiMA1Ad-
61.13955Tadeusz Przybycień  MP2.5MWOALF Muszyna
62.13188Liwiusz Ros DS1.5M-
63.13062Katarzyna Roszyk  SL2MO3BUKS MDK MOSM II Bytom
64.12771Agata SzatanSL2.5MWOBSBS BIESY Czechowice-Dziedzice
65.12772Dariusz SzatanSL2.5MWOBSBS BIESY Czechowice-Dziedzice
66.08747Waldemar Szczepański SL2MO-
67.06116Radosław Szymczak ZP5MK2KONTRA Koszalin
68.10226 Bogdan Ulatowski  MA2MOOKONWENCJA Działdowo
69.13876Georgii Veselyi  LU1.5M-SINGLETON Lublin
70.12261Krystian Wonchała  SL2.5MW3DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
71.13674Wiesław Wruck KP2MO3MLKS Tucholanka
72.13989Maciej Wzięch KP4MK3BIN 2 Aleksandrów Kujawski
73.14106Ryszard Zawadowicz PM2MOODK-SM Rumia Janowo 2
74.10062Filip Zieliński MA1Ad-
75.13906Anna AndrejczykWM3MR3MKS Przasnysz
76.13757Robert BachanowiczWM1.5M-
77.12902Michał BiałkowskiSL1Ad-
78.12685Witold Bielecki  MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
79.13795Jarosław Brzeziński PM2MO-
80.11396Grażyna ChlebickaMA1Ad-
81.13327Tomasz ChojnackiMA1Ad-
82.12924Łukasz ChrzanowskiDS1Ad-
83.11967Jarosław CyrankiewiczSL2.5MW-
84.13507Przemysław CzumajMA1Ad-
85.14041Beata Drozdowska MA1.5M-
86.12477Jolanta Fidelus WP1Ad-
87.14370Marek FigurskiZP3MROSZLEMIK Mielno
88.13116Tomasz Goldman DS1.5M-
89.14165Sylwester GołdynDS2.5MW3ZKBS II Zgorzelec
90.13593Elżbieta GralakPM1.5M-
91.14584Marek Heichel MP4MK-
92.13592Jerzy Jankowiak WP2MO-
93.08543Marek Jaroszkiewicz  MA3MROTRASER SMART
94.13568Amadeusz JuskowiakWP1.5M-
95.13572Marek Kacprzyński  DS2MO3SBS Impas Lubin
96.14372Eugeniusz Karczyński  ZP2.5MW3ŚMIAŁY Police
97.12564Mariusz Kaźmierczak PM1.5MOKONTRA Krokowa
98.13872Maciej KlebbaPM1.5M-
99.11972Marcin KlepackiPD2MO-
100.14005Lesław Kołakowski MA1.5M-
101.14252Stefan Kopyt PD4MK3MAJS Białystok
102.14866Wiesława Kotelon MP2.5MWOWist Tarnów
103.13828Kamila KukułaDS7MM1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
104.14442Marek Lenart MA2MO-Singleton Warszawa
105.12428Józef Łoziński DS1Ad-
106.13546Damian Machura SL2MO3BUKS MDK MOSM II Bytom
107.13617Marek Makulec LD2.5MW-
108.13253Wojciech MarcinkiewiczMA2MO3INTER BLOCK Warszawa
109.13231Zbigniew Merwart SL1Ad-
110.13868Łukasz MireckiPM2MO-
111.13625Krystian OstrowskiWP2.5MWONexus Kontrakt Poznań
112.10146Katarzyna Paluchowska MA2MOO13 Sochaczew
113.12210Mariusz PiotrowskiSL1Ad-
114.12817Michał PłaskaSL1.5M-
115.13929Grzegorz Raźny MP2MO-
116.13187Lech Rębisz DS2MOOKlub Logiczny Piechowice
117.11453Zbigniew Rokicki PM1.5M3WIMPEL Gdańsk
118.12885Piotr Rutkowski PM1.5M-
119.13636Stanisław Rybarczyk LD1Ad-
120.13597Sławomir Sabała MA1.5M-
121.14278Mikhail SiarebranyPD1.5M-
122.11966Janusz SkirłoSL2.5MW3GKS Piast-KOMETA III Gliwice
123.14471Krzysztof Szubarga KP2MOODexpol Jeżewo
124.14472Michał Szubarga KP1.5M-
125.14250Marcin Szymański  MP5MK2Sfora Cibora MindLab Kraków
126.04716Marek Szymeczko PM2MOOKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
127.13501Jakub Talarczyk WP1Ad-
128.12420Sławomir WaszczukDS1.5M3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
129.13882Agnieszka Wiankowska PM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
130.07237Artur WnękZP1.5M-
131.11595Dariusz WojnaMA3MR3SAMOVOLKA SMART
132.12695Leszek Wójtowicz MA2.5MW3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
133.13804Andrzej Wroński PM1Ad-
134.13137 Bogdan Wrzosek PM1.5M-
135.09233Małgorzata ZielińskaMA1.5M-
136.13896Paweł ŻelazowskiSW1Ad-
137.13631Sviatlana Akulich PD1Ad-
138.13886Bartosz Bańkowski MP3MR2CKiS Skawina
139.13912Andrzej Bataszew  LU1Ad-
140.04183Janina Biała WM2.5MW3WARMIA i MAZURY Olsztyn
141.13346Waldemar Blusiewicz PD1Ad-
142.14232Eugeniusz Błachnio MA1Ad-
143.13181Sławomir BogdanowiczDS3MR3ZKBS II Zgorzelec
144.12575Wojciech Bondarewicz ZP4MK1AD Szczecin
145.04905Andrzej Boruta DS1.5M-
146.11539Marek BrodowiczDS1Ad-
147.14676Valentinas Cesunas PD1Ad-
148.12754Adam Chmielewski MA1Ad-
149.14529Ireneusz Cybulski MA3MR3PIK Zajazd Oaza Sierpc
150.08512Tomasz Czapkiewicz  PK1.5M-Singleton podkarpacki
151.12679Adam Deja  KP1Ad-
152.13939Zbigniew Dembiński  MA2.5MWOAltman SMART
153.14678Zbigniew Duch MA1Ad-
154.07264Wiesław Dymek  MP2.5MWOPiki Kraków
155.11589Grzegorz Eider MA1Ad-
156.08810Andrzej Garstka WM1Ad-
157.13497Szymon Górny WP1Ad-
158.04438Alina Gudecka WM2.5MW3WARMIA i MAZURY Olsztyn
159.12569Anna Gutowska PM1.5M3SCK IMPAS Sztum
160.14714Krzysztof Han  LD3MR2Zdrowie Piast Sieradz
161.12725Jan HaratykSL1Ad-
162.13667Aleksandra HilcherMA1Ad-
163.15060Gerbrand Hop MP1Ad-
164.14981Uschi HustenWP1Ad-
165.14576Anna Janiszewska ZP2.5MWOPIĄTEK Szczecin
166.12015Paweł Kaliciuk  ZP1Ad-
167.05972Marek KleszczewskiZP1Ad-
168.14444Edward Kończak WM3MR3Zatoka Braniewo
169.13129Ryszard Korpalski  DS2MO-
170.11867Maciej KrawczykSL2MOOBSBS Beskid Andrychów
171.13295Lesław KuncMP1Ad-
172.11790Janusz Kurkowski KP1.5MODexpol Jeżewo
173.13974Mirosław Kwiatkowski  MP1.5M-
174.14382Elżbieta Kwolek PK1.5M-
175.13527Norman Lippik  DS1.5M-
176.14694Jan Łubkowski LD4MK3Rondo Łódź
177.12812Anna Łukaszuk MA1.5M-
178.13941Piotr ŁukianiukMA2.5MW-Singleton Warszawa
179.14378Dominik Malkowski WP2MO-
180.13916Tadeusz Małocha LU1Ad-
181.09463Maciej MarcinowskiLB1Ad-
182.13241Paweł MichałekMA1Ad-
183.14530Anna Michniewicz MA2.5MW3PIK Zajazd Oaza Sierpc
184.13131Gabriela MieszkalskaDS1Ad-
185.14107Jan MilczekPM1Ad-
186.14287Stanisław Miłkowski MP2.5MW3Hotel Litwiński Tęgoborze
187.14440Valdemaras MinkusPD1Ad-
188.12871Rafał Molenda  DS2.5MW3BKB I Bolesławiec
189.12248Damian Moryson WP1Ad-
190.14454Marcin Motykiewicz DS4MK3KS Gwardia I Wrocław
191.13484Andrzej Naziębło SL1.5M3DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
192.12319Anna NovotnaOP2MO-
193.12385Juliusz Nowak DS1Ad-
194.14469Leszek PalaczKP1.5M-
195.13366Mateusz Pączek PM1Ad-
196.13483Andrzej Pełka LD1.5M-Singleton LD
197.14284Witold Petryszyn  MP3MR-
198.10768Kacper Pędziński  WP2MOODąbrówka Alma Mater Poznań
199.14543Zygmunt Piaścik PD1Ad-
200.14713 Antoni Piotrowicz  LD1.5M-
201.10324Filip Piotrowski ZP2.5MWOSZLEMIK Mielno
202.12813Marcin PiwowarskiSL1Ad-
203.08143Piotr Rapacki DS1.5M-BKB Bolesławiec
204.13877Andrzej Riss PM3MROMarek Auto Rumia
205.12358Katarzyna Rosa-DobrowolskaWP1Ad-
206.13856Arkadiusz RosołekSL1Ad-
207.14553Janusz Rysiewicz MP1Ad-
208.09461Zbigniew Samborski WM2MO3ESBS-2 Elbląg
209.11912Piotr Sawiniak SL1Ad-
210.09462Marek Serdyński WM2MO3ESBS-2 Elbląg
211.13914Jacek Sidor  LU1Ad-
212.13847Piotr SiębabPK1.5M-
213.12905Michał Sikora  SL2MO3DDK III BRZEZINY ŚLĄSKIE
214.13415Stanisław Sikora SL1.5M-
215.14098Karolina Skubich WP2MO-
216.13832Bartłomiej Sochański ZP1Ad-
217.14655Arkadiusz Stanisławski KP3MR3MLKS Solec Kujawski
218.11780