Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Małopolski (MP)

Arcymistrz Międzynarodowy (WK=19) AM19
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10085Justyna Żmuda MP19AMEDiebold Nixdorf Cracovia
Arcymistrz (WK=13) A13
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07725Grzegorz Superson MP13AEDiebold Nixdorf Cracovia
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03347Maciej Mąka MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
2.07984Bogdan Palikot MP7MM1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
3.02784Robert Różak MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
4.15477Krzysztof Żak MP7MMEDiebold Nixdorf Cracovia
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10237Marek Jarosz MP5MK2AZS AGH Kraków
2.08781Maria Krasowska MP5MK3Lajkonik Kraków
3.14226Zbigniew Przeginiak  MP5MK-Singleton Kraków
4.13019Grzegorz Wadas MP5MK2AZS AGH Kraków
5.07303Włodzimierz Wierzbicki  MP5MK3Azymut Kraków
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18554Hanna Leskiewicz MP4MK3Lajkonik Kraków
2.15239Wiesław Stój  MP4MK3PTG Sokół Gorlice
3.02850Andrzej Wójcik  MP4MKOMaraton Kraków
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15235Marek Dąbek MP3MROMankiet+ Kraków
2.12633Wojciech Kozubski  MP3MROMPEC Nowy Sącz
3.14525Przemysław Kurzak  MP3MR3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
4.16903Roman Madej  MP3MR3Diebold Nixdorf Cracovia II
5.12635Stanisława Szewczyk-Kozubska MP3MROMPEC Nowy Sącz
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14864Wojciech Garncarz  MP2.5MW3Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
2.07302Marek GlibowskiMP2.5MWOALF-3 Nowy Sącz
3.13954Sławomir Kowalski MP2.5MWOPTG Sokół Gorlice II
4.17545Franciszek Kurlit  MP2.5MW3CKiS Skawina II
5.14287Stanisław Miłkowski MP2.5MW3Hotel Litwiński Tęgoborze
6.13282Marek Pietrzak  MP2.5MW3Hotel Litwiński Tęgoborze
7.17528Dominik Rajtar  MP2.5MWOII LO Sobieski Kraków
8.17892Aron Shindler  MP2.5MW3Diebold Nixdorf Cracovia II
9.14233Wojciech Skoś MP2.5MW3Światowid Kraków
10.16502Andrzej Sobula MP2.5MWOJaworzyna Krynica
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17907Lech Adamus MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
2.17911Łukasz Baniak MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
3.09420Adam Białek MP2MOOHetman Wiśnicz
4.18788Adam Brodowski MP2MO-
5.18221Łucja Ciborowska  MP2MO3CKiS Skawina II
6.18222Konrad Ciborowski  MP2MO3CKiS Skawina II
7.14626Mateusz Dominik MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
8.17593Kinga Kowal  MP2MO3CKiS Skawina II
9.16191Piotr Polek MP2MOOMPEC Nowy Sącz
10.11233Marcin RadwańskiMP2MOOMPEC Tarnów
11.18066Michał Stasik MP2MO3CKiS Skawina II
12.16189Jan Truniarz  MP2MOOTKKF Drogowiec Kraków
13.17895Tomasz Ustrzycki  MP2MO3Sapico Kraków
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19083Bogusław Adamiec MP1.5MOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
2.17511Marta Armuła  MP1.5M-UKS Olimpia Dwójka
3.19069Paweł BarczykMP1.5MOJust Bridge 3 AZS AGH Kraków
4.18576Anna Basiura  MP1.5MOUKS Olimpia Dwójka
5.17149Andrzej Bednarczyk MP1.5MOMPEC Tarnów
6.13969Krystyna ChmielińskaMP1.5M3Azymut Kraków
7.19105Piotr DziedzicMP1.5M3Lajkonik Kraków
8.19042Hieronim Dzikowski  MP1.5MOALF Muszyna
9.16899Gabriela Kisielewska  MP1.5MOII LO Sobieski Kraków
10.18314Barbara KonikMP1.5M3Azymut Kraków
11.18587Karol Kraska MP1.5MOUKS Olimpia Dwójka
12.18588Gabriela Kroner MP1.5MOUKS Olimpia Dwójka
13.19058Anna KuśperMP1.5MOMankiet+ Kraków
14.19160Paweł MiłkowskiMP1.5MOMPEC Tarnów
15.18917Albert Mosiałek MP1.5M3Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
16.18916Patryk Mrukot MP1.5M3Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
17.19048Edward Piwowar MP1.5MOJaworzyna Krynica
18.19046Ryszard Piwowar  MP1.5MOJaworzyna Krynica
19.17409Rafał Skalny  MP1.5MOII LO Sobieski Kraków
20.19366Piotr SzewczykMP1.5MOPTG Sokół Gorlice II
21.17981Kazimierz Turkiewicz  MP1.5M3Azymut Kraków
22.18597Agata Warunek MP1.5MOUKS Olimpia Dwójka
23.19043Stanisław Włodek  MP1.5MOALF Muszyna
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19488Aleksander Barylak MP1AdOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
2.17632Agnieszka Cieślik MP1AdOJust Bridge 3 AZS AGH Kraków
3.18579Wiktor Cupiał MP1AdOUKS Olimpia Dwójka
4.19056Antoni Czapliński MP1AdOMDK Grybów
5.19142Dominik Drwal MP1AdOUKS Trójka Tarnów
6.18581Marcin Dworak MP1AdOUKS Olimpia Dwójka
7.19458Janina DziedzinaMP1AdOALF Muszyna
8.19068Wojciech Kula MP1AdOJust Bridge 3 AZS AGH Kraków
9.19138Denis Kurek MP1AdOUKS Trójka Tarnów
10.18339Andrzej Kutek  MP1AdOTSU Falcon blue
11.18357Bogdan Łukasik MP1AdOALF Muszyna
12.19269Magdalena Matuszewska MP1AdOUKS Trójka Tarnów
13.19585Małgorzata SerczykMP1AdOMaraton Kraków
14.17401Anna Skalny MP1AdOII LO Sobieski Kraków
15.19137Jakub Smoleń MP1AdOUKS Trójka Tarnów
16.18595Wojciech Starzyk MP1AdOUKS Olimpia Dwójka
17.18596Filip Suwada  MP1AdOUKS Olimpia Dwójka
18.19134Tymoteusz Turski MP1AdOUKS Trójka Tarnów
19.19845Janusz Wątroba MP1Ad-
20.19136Marek Zarzycki MP1AdOUKS Trójka Tarnów
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19471Maciej BajorekMP0.5KOPTG Sokół Gorlice II
2.19574Marcin Borowski MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
3.19440Przemysław CiosekMP0.5K3Sapico Kraków
4.19371Magdalena FornalMP0.5K-Singleton Kraków
5.19197Jakub Gawron  MP0.5KOUKS Olimpia Dwójka
6.19573Sławomir Goździewski MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
7.19847Artur GórnikMP0.5K-
8.19057Stanisław Grzesiak MP0.5KOMDK Grybów
9.19597Halina HajaMP0.5KOTSU Falcon blue
10.19465Grzegorz KecmaniukMP0.5KOPTG Sokół Gorlice II
11.19594Stanisław Kłyś MP0.5KOTSU Falcon red
12.18589Alicja Kuśnierz MP0.5KOUKS Olimpia Dwójka
13.19593Stefan Lampa MP0.5KOTSU Falcon red
14.19139Daria Łądkiewicz MP0.5KOUKS Trójka Tarnów
15.19592Natalia Maślany MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
16.19442Andrzej MiazgaMP0.5K3Sapico Kraków
17.19576Aleksander Morgała MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
18.19543Andrzej Ołdakowski MP0.5KOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
19.19577Paweł Pękała MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
20.19731Eltion Piątek MP0.5KOUKS Trójka Tarnów
21.18342Jolanta RemańskaMP0.5KOTSU Falcon blue
22.18343Sławomir Remański MP0.5KOTSU Falcon blue
23.19609Paulina RzepeckaMP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
24.18344Zbigniew Sojka MP0.5KOTSU Falcon blue
25.19610Karolina Truszkowska MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
26.19595Kazimierz Wańda MP0.5KOTSU Falcon red
27.19841Michał WierzbickiMP0.5K-
28.19544Andrzej Zawada MP0.5KOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe

Łącznie 113 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-18 g.03:52:39 (0.1924/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.