Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Dolnośląski (DS)

Mistrz Międzynarodowy (WK=11) MM11
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski  DS11MMEERA KS AZS Wratislavia I WR
2.12154Mateusz Sobczak  DS11MMEERA KS AZS Wratislavia I WR
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01772Sławomir Zimniak DS7MM3BKB I Bolesławiec
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01215Dariusz ArtmańskiDS5MK3KS Gwardia III Wrocław
2.01260Maciej Chojnacki  DS5MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
3.01563Ireneusz Pikulski DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04958Tomasz DorobekDS4MK3OKBS Progress Ostrzeszów
2.09563Jerzy Gdeczyk DS4MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
3.13065Anna Jankowska DS4MK3KBS Kolejarz II Wroclaw
4.01357Roman Jarmuż DS4MK3MKS Rokita Brzeg Dolny
5.10045Jacek KrysteckiDS4MK1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
6.01467Waldemar Maciejewski DS4MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
7.01596Małgorzata Robak DS4MK-KS Gwardia Wrocław
8.01626Henryk Sitkiewicz DS4MKOFAMA KS Lotnik Wrocław
9.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4MK3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16213Dariusz BudnikDS3MR3MKS Rokita Brzeg Dolny
2.12448Andrzej Leszczyński DS3MROKBS Piast II Lubań
3.16585Adam Pigulski  DS3MR3KS AZS Wratislavia XIV WR
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14165Sylwester GołdynDS2.5MWOZKBS II Zgorzelec
2.14458Paweł GórzyńskiDS2.5MWOSBS Impas Lubin
3.13179Janusz Kozioł DS2.5MWOBKB III Bolesławiec
4.12868Ewa MiakiszDS2.5MWOZKBS II Zgorzelec
5.14784Dawid Permus DS2.5MW3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
6.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW3KS AZS Wratislavia XIV WR
7.16795Marcin Rój DS2.5MWOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17775Maciej Betliński DS2MOOKBS Miłkowice Miłkowice
2.18284Aleks Bukat  DS2MOOKBS Miłkowice Miłkowice
3.13843Stanisław Gołdyn DS2MOOZKBS III Zgorzelec
4.13583Jerzy Hawryliszyn DS2MOOKB Zabobrze 2 Jelenia Góra
5.18908Marian Jaśków DS2MOOFAMA KS Lotnik Wrocław
6.18251Elżbieta Lis DS2MOOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
7.17934Szymon Ostrowski DS2MO3KS AZS Wratislavia XIV WR
8.13187Lech Rębisz DS2MOOKlub Logiczny Piechowice
9.15123Grzegorz SzablewskiDS2MOOKS AZS Wratislavia XIII WR
10.18214Andrzej Ziomek DS2MO3JKBS Jawor
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18895Kacper Błasiak DS1.5M3KS AZS Wratislavia XIV WR
2.18925Andrzej BojdaDS1.5M3KS Gwardia III Wrocław
3.18493Jarosław Chłądowicz  DS1.5MOKS AZS Wratislavia VI Wrocław
4.17265Darek DworzyńskiDS1.5MOKS Bazalt Sulików
5.18896Jakub Franczak DS1.5MOKS AZS Wratislavia VII WR
6.18304Radosław KarpińskiDS1.5M3PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
7.18897Kornel Krawiec DS1.5MOKS AZS Wratislavia VII WR
8.17677Zdzisław KucDS1.5MOKS Gwardia IV Wrocław
9.18899Jan Pytel DS1.5MOKS AZS Wratislavia VII WR
10.15260Zbigniew Rogusz DS1.5MOKBS Miłkowice Miłkowice
11.08574Mariusz SzumskiDS1.5M3ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
12.16971Paweł Świątkowski DS1.5MOKBS Miłkowice Miłkowice
13.18306Adam WojciechowskiDS1.5M3PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
14.17272Sylwia Zabłocka-ŚledzkaDS1.5MOKS Bazalt Sulików
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12870Maks Brandt  DS1AdOKS AZS Wratislavia VI Wrocław
2.13098Damian Garczarek DS1Ad3OKBS Progress Ostrzeszów
3.18909Renata JaśkówDS1AdOFAMA KS Lotnik Wrocław
4.18926Mirosław Kawecki DS1AdOKS Gwardia IV Wrocław
5.18927Robert Krużewski DS1AdOKS Gwardia II Wrocław
6.18898Artur Krzyżyński DS1AdOKS AZS Wratislavia VII WR
7.18068Teresa Lubas DS1AdOKBS Kolejarz I Wrocław
8.19818Radosław ŁuckiDS1Ad-KS AZS Wratislavia Wrocław
9.19367Mieczysław Marcinkjan DS1AdOŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
10.19000Marek Siedlecki DS1AdOKS Gwardia II Wrocław
11.18921Bolesław Szkodziński DS1AdOSBS Impas Lubin
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19409Marzena ArtmańskaDS0.5K-KS Gwardia Wrocław
2.18630Tadeusz Boroń  DS0.5KOKB Zabobrze 2 Jelenia Góra
3.19408Marek Kubicki DS0.5KOKS Gwardia IV Wrocław
4.19753Ireneusz Kwiatosz DS0.5KOKB Zabobrze 2 Jelenia Góra
5.19443Kajetan MarcinkowskiDS0.5KOZKBS III Zgorzelec
6.18277Joanna NeuburgerDS0.5KOZKBS III Zgorzelec
7.19728Zdzisław Niemirski DS0.5KOKB Zabobrze 2 Jelenia Góra
8.19422Jerzy PieszczuchDS0.5KOStow.Szlem Dzierżoniów
9.19429Michał Radomyski DS0.5KOStow.Szlem Dzierżoniów
10.19645Wioleta StrzyżewskaDS0.5KOStow.Szlem Dzierżoniów
11.19646Krzysztof Strzyżewski DS0.5KOStow.Szlem Dzierżoniów
12.16205Zbigniew Śliwiński DS0.5KOKlub Logiczny Piechowice
13.19189Zofia Trojan DS0.5KOKS AZS Wratislavia VII WR
14.17938Maria Wolak DS0.5K-KS AZS Wratislavia Wrocław
15.18293Karolina Żwirko DS0.5KOKlub Logiczny Piechowice

Łącznie 75 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-24 g.16:26:22 (0.2212/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.