Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Pomorski (PM)

Mistrz Międzynarodowy (WK=11) MM11
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07794Marta Janeczek PM11MM2DARLES SANTERM Gdańsk
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04781Andrzej GarstkaPM9MM2STB Słupsk
2.11809Krzysztof Mielnik PM9MM2GTB - SDK Tczew
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06923Jacek Sikora PM7MM2GTB - Expres z Kaszub
2.04719Artur ToeplitzPM7MM3COMPENSA Gdańsk
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15729Aldona ChrenowskaPM5MK2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
2.08097Włodzimierz KocońPM5MK3WIMPEL Gdańsk
3.08899Marcin OsmańskiPM5MK2GTB - Expres z Kaszub
4.04852Marta Sikora PM5MK2GTB - Expres z Kaszub
5.04705 Andrzej Staszkiewicz  PM5MK3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
6.15802Adam Suchodolski PM5MK2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
7.09703Czesław Szur PM5MK-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
8.13882Agnieszka Wiankowska PM5MK2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
9.12010Dariusz Zieliński PM5MK3GTB - Makabi Gdańsk
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16187Krzysztof Czapczyk  PM4MK3COMPENSA Gdańsk
2.04780Grzegorz GanPM4MK-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
3.10354Krzysztof Przybielski PM4MK3WIMPEL Gdańsk
4.12680Michał WróblewskiPM4MK2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16147Marek Bednarczyk PM3MR3AZS PJATK Gdańsk
2.11633Zdzisław Cherek PM3MROSMBS Kociewie
3.14430Teresa GórkiewiczPM3MR3Bryza Władysławowo
4.11997Eugeniusz Kuźmiński PM3MR3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
5.10816Wawrzyniec Rozenberg  PM3MR3PRZYSTAŃ Juszkowo
6.15059Agata Zatorska PM3MR3SIGNUM Gdańsk
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15700Barbara BorosPM2.5MW3MERITUM Gdańsk
2.09628Adam Borowski PM2.5MWODK-SM Rumia Janowo 2
3.14422Zbigniew Dybizbański PM2.5MWOHOTEL AMBER Gdańsk
4.13580Marek Fijałkowski PM2.5MW3Konradia Gdańsk
5.16235Jadwiga JeziorskaPM2.5MWOMarek-Auto Rumia
6.17148Arkadiusz MatyjasPM2.5MW2DARLES SANTERM Gdańsk
7.16727Dariusz MilewskiPM2.5MW3GALERIA Kartuzy
8.12562Krystyna RogalaPM2.5MWOKONTRA Krokowa
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17344Krzysztof Chełstowski PM2MO3SIGNUM Gdańsk
2.13358Łukasz GackowskiPM2MO-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
3.17380Grzegorz GłowackiPM2MO3SIGNUM Gdańsk
4.15701Sławomir HennigPM2MO3CKiS Pruszcz Gdański
5.16708Agata NowiczPM2MO3SIGNUM Gdańsk
6.03638Kamil PuczyłowskiPM2MOOHOTEL AMBER Gdańsk
7.17754Andrzej Trzeciak PM2MO3BLOTKA Gdańsk
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18244Stanisław Grajewski PM1.5MOCompensa II Gdynia
2.18380Piotr Kowalewski PM1.5M-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
3.18901Grzegorz KujawińskiPM1.5M3MERITUM Gdańsk
4.18245Janusz Michalak PM1.5MOCompensa II Gdynia
5.17611Jakub Pilachowski PM1.5M3AZS PJATK Gdańsk
6.17624Wojciech Szybowski PM1.5M3BLOTKA Gdańsk
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19450Janusz Karczewski PM1Ad3CKiS Pruszcz Gdański
2.17572Michalina Krysiak  PM1AdOAlison Team Gdańsk
3.18272Dorota NiewińskaPM1Ad3MERITUM Gdańsk
4.18273Waldemar Niewiński PM1Ad3MERITUM Gdańsk
5.19377Tomasz Onoszko PM1Ad-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
6.19628Aleksandra PawlakPM1AdOAZS Politechnika Gdańska
7.19555Stefan Rajkowski PM1AdOSMBS Kociewie
8.17590Aleksandra RekowskaPM1AdOAlison Team Gdańsk
9.19391Barbara TumaPM1Ad-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
10.19376Ewa Zagórska-OnoszkoPM1Ad-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
11.17210Olgierd Zieliński PM1Ad-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
12.17136Maciej Żurek PM1AdOAZS Politechnika Gdańska
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19904Arkadiusz Czarkowski PM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
2.19388Andrzej JarząbkowskiPM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
3.19547Mariusz JażdżewskiPM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
4.19383Jacek LiszewskiPM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
5.16998Joanna Łata PM0.5KOAZS Politechnika Gdańska
6.19556Dorota MalecPM0.5KODK-SM Rumia Janowo 2
7.18845Krystyna MarsonPM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
8.19825Ireneusz MichalewiczPM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe
9.19629Sebastian PawlakPM0.5KOAZS Politechnika Gdańska
10.18434Janusz Stankiewicz PM0.5K3PRZYSTAŃ Juszkowo
11.19382Piotr Szpryngier PM0.5K3MERITUM Gdańsk
12.17183Leszek Żygowski PM0.5K-Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

Łącznie 69 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-22 g.15:12:03 (0.2257/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.