Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2020

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Wielkopolski (WP)

Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05374Cezary Serek WP17A-PAB Poznań
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04944Andrzej Czepnik  WP7MM-NZBS Piła
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05292Jan Olkowicz  WP5MK3Credo Piła
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05067Mariusz Jarecki  WP4MK3IOR I Sokoły Poznań
2.12779Jacek Kufel WP4MK3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
3.09283Maciej Mizerka WP4MK-PAB Poznań
4.05298Michał Pabich WP4MK3Fikot Trefl Poznań
5.12317Grzegorz Proniewicz WP4MK3Fikot Trefl Poznań
6.07750Wiesław SierzchułaWP4MK3Wełna Skoki
7.11400Piotr StanikowskiWP4MK3Fikot Trefl Poznań
8.05420Alicja Stefanowska WP4MK3IOR II Poznań
9.07656Jerzy Stypiński  WP4MK3Credo Piła
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15644Robert CiesielskiWP3MRONexus Kontrakt Poznań
2.08636Mirosław Derengowski  WP3MR3Stokrotka Poznań
3.17984Krzysztof Galubiński  WP3MR3Stokrotka Poznań
4.05019Mirosław Grobelkiewicz  WP3MR3Credo Piła
5.17254Krzysztof Jordan WP3MR3System Poznań
6.15107Jerzy Kamiński  WP3MR3IOR II Poznań
7.17150Mirosław Kapustka  WP3MR3WKBS Września
8.11401Robert Komar WP3MR3Fikot Trefl Poznań
9.15643Rafał Mikołajczak WP3MR3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
10.10439Tadeusz Smurawa WP3MROJardob Murowana Goślina
11.15655Małgorzata ZielonackaWP3MROCybinka Poznań
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.18491Tadeusz Dziadykiewicz WP2.5MWOIOR III Poznań
2.07665Bernard Kurasz WP2.5MW3Stokrotka Poznań
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17334Maria Banaszkiewicz WP2MOODąbrówka VII LO Poznań
2.18644Szymon Graś WP2MOODąbrówka Dwujęzyczni Poznań
3.19780Tomasz Kuchta WP2MOODąbrówka Alma Mater Poznań
4.17681Rafał MalinowskiWP2MOOVeolia Energia Poznań
5.18842Rafał MilinkiewiczWP2MOOIdealny Dach Poznań
6.12318Jacek NawrockiWP2MOOVeolia Energia Poznań
7.18647Jakub Nawrocki WP2MOODąbrówka VII LO Poznań
8.08996Bartłomiej Śniadecki WP2MOODąbrówka Alma Mater Poznań
9.10413Stanisław Wańkiewicz WP2MOOMCK Czarnków
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19346Andrzej Dachtera WP1.5MOIdealny Dach Poznań
2.19445Kajetan Granops WP1.5M3Credo Piła
3.19404Maria KowalWP1.5MOJardob Murowana Goślina
4.19201Grzegorz NowakWP1.5MODębina Szynszyle Poznań
5.15114Tadeusz Pacyk WP1.5MOStokrotka II Poznań
6.17686Wiesław Rakowski  WP1.5M-PAB Poznań
7.18219Stefan Sytlak WP1.5M-DK Stokrotka Senior Poznań
8.18952Jerzy Węglarz WP1.5MOBM-CAK Puszczykowo
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04863Marek Andrykowski WP1Ad-PAB Poznań
2.20223Piotr Cieśliński WP1Ad-PAB Poznań
3.19840Małgorzata GrzybekWP1Ad-PAB Poznań
4.17295Mirosław Jankowski WP1Ad-PAB Poznań
5.19405Roman Kowal WP1AdOJardob Murowana Goślina
6.19411Tadeusz Łuczkiewicz WP1AdOBM-CAK Puszczykowo
7.18962Adam MieldziocWP1AdOBIG Brydż Poznań
8.20192Ryszard Paluczek WP1AdOIdealny Dach Poznań
9.19727Waldemar PaternogaWP1Ad-Polski Trefl Fanklub Poznań
10.19407Tomasz Piotrowski WP1AdOStokrotka II Poznań
11.19762Franciszek Szklennik WP1Ad3Wełna Skoki
12.20075Jarosław ŻołyniakWP1Ad3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.20495Marek Bąk WP0.5K-Kit Woolsey Klub Ogrody Poznań
2.20367Janusz Dobierski WP0.5K-Naturka Team Ogrody Poznań
3.20068Alina Dobosz-SztubaWP0.5K-Naturka Team Ogrody Poznań
4.20377Zbigniew Dubel WP0.5K-Naturka Team Ogrody Poznań
5.20378Zdzisław Flaczyński WP0.5K-DK Stokrotka Senior Poznań
6.12508Mateusz GórczakWP0.5KOStokrotka II Poznań
7.20379Andrzej Kiersz WP0.5K-DK Stokrotka Senior Poznań
8.20010Aneta KlaczyńskaWP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
9.20045Renata LachowskaWP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
10.20046Witold Lachowski  WP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
11.20380Marek Machiński WP0.5K-DK Stokrotka Senior Poznań
12.20506Marzena MaćkowiakWP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań
13.20122Wojciech Masełkowski WP0.5KOBM-CAK Puszczykowo
14.20368Alicja OkulewiczWP0.5K-Kit Woolsey Klub Ogrody Poznań
15.20193Elżbieta PaluczekWP0.5K-PAB Poznań
16.16227Maria PelantWP0.5K-Kit Woolsey Klub Ogrody Poznań
17.20497Barbara PrauzińskaWP0.5K-Naturka Team Ogrody Poznań
18.18218Henryk Różycki WP0.5K-DK Stokrotka Senior Poznań
19.09121Marek Smuszkiewicz WP0.5K3Credo Piła
20.20373Janina StelmaszykWP0.5K-Kit Woolsey Klub Ogrody Poznań
21.15577Lidia SuszczyńskaWP0.5K-Naturka Team Ogrody Poznań
22.20496Stanisław Ulatowski WP0.5K-Naturka Team Ogrody Poznań
23.20370Izabela WłochWP0.5K-Kit Woolsey Klub Ogrody Poznań
24.19644Katarzyna Żabicka-Bajon WP0.5K-Polski Trefl Fanklub Poznań

Łącznie 78 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-08 g.15:23:48 (0.1701/6) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.