Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Mazowiecki (MA)

Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.08166Renata Dancewicz MA7MM3BATMIX Warszawa
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK2Hefajstos Otwock
3.13622Mirosław Łopaciuk MA5MK3DRYL Warszawa
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16070Krystian Bączek  MA4MK3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
2.17384Joanna Derewońko MA4MK2KBS Legionowianin
3.09666Mateusz Gackowski MA4MK3AZS SGH Warszawa
4.16695Marcin JankowskiMA4MK3FABEX Wyszków
5.10468Kamil Kajetanowicz MA4MK3DRIM TIM Alfa
6.15032Rafał Maszenda  MA4MK3Piast I Feliksów
7.15760Tadeusz Pawlak MA4MK-Singleton Warszawa
8.10426Marek Szakun  MA4MK3K2 Oldersi Raszyn
9.16069Łukasz Trendak  MA4MK3MIM UW Warszawa
10.10022Piotr Urbański MA4MK3Geoexpres Płock
11.09210Tatiana Verkhos MA4MK3FOTO-SOWA Puławy
12.06357Jolanta Wiśniewska MA4MK3Geoexpres Płock
13.06358Sławomir Wiśniewski MA4MK3Geoexpres Płock
14.14090Grzegorz Zgorzelski  MA4MK3GOK Bielsk
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16296Jerzy BejmaMA3MROFORSING WARSZAWA
2.14539Bronisław Kamiński MA3MROKAM BEK Warszawa
3.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA3MROFORSING WARSZAWA
4.16065Konrad Majewski  MA3MR3MIM UW Warszawa
5.18011Filip ParolMA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
6.12460Sławomir StępniewskiMA3MROMOIIB Warszawa
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12685Witold Bielecki  MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
2.10720Maria Düm MA2.5MWOAZS PW WEKTOR
3.17061Urszula KielakMA2.5MW3FOTO-SOWA Puławy
4.17854Dariusz Krakowiak MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
5.15261Mirosław Krasowski MA2.5MW3Altkom Akademia SMART
6.13941Piotr ŁukianiukMA2.5MWOAZS UW Warszawa
7.16477Sławomir Malanowski MA2.5MWOPIK Zajazd Oaza Sierpc
8.11554Bartłomiej OkopińskiMA2.5MW3BATMIX Warszawa
9.18319Rafał Przybysz MA2.5MWOOrły Warszawa
10.16428Grzegorz Rybak  MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
11.16616Paweł Sankowski MA2.5MWOK2 Alfa
12.16366Andrzej Seiler  MA2.5MWORKS Okęcie
13.16873Jacek SowińskiMA2.5MWORKS Okęcie
14.18166Arkadiusz Wódkowski MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
15.12695Leszek Wójtowicz MA2.5MW3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
16.17837Mirosław Zawiślak MA2.5MWOTowarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15150Andrzej Cylwik MA2MO3SAMOVOLKA SMART
2.18479Magdalena Czajkowska MA2MO3ECC REAL ESTATE
3.16087Feliks Czechowski MA2MOOKAM BEK Warszawa
4.18480Witold Jochym MA2MOOAltman SMART
5.17432Jacek KapelaMA2MO3Reaktywacja Warszawa
6.11615Katarzyna Kumela MA2MOOKoźmiński Bridge Team
7.11447Paweł Lasota MA2MO3Czwórka Warszawa
8.18031Łukasz MarecikMA2MOOOrły Warszawa
9.09710Mariusz Mączewski MA2MOORKS Okęcie
10.18149Karolina Melkonyan MA2MOOAZS UW Warszawa
11.16496Arkadiusz NatkaniecMA2MO3FABEX Wyszków
12.17971Adam NieżurawskiMA2MOOAZS PW WEKTOR
13.18076Wiesław Olszewski MA2MOOAltman SMART
14.16451Jacek Paluchowski MA2MOOTrójka SMART
15.14479Maciej PlichtaMA2MO3AZS SGH Warszawa
16.18382Jakub UrbanowiczMA2MO-Singleton Warszawa
17.17051Jan Wadowski  MA2MOOMOIIB Warszawa
18.18260Tomasz Wolfke MA2MO-Singleton Warszawa
19.13086Ewelina Wowkonowicz MA2MOOMOIIB Warszawa
20.17480Wojciech Woźniak MA2MO3TRAFIKA Radom
21.09712Janusz Wydra MA2MO3Żbik Nasielsk
22.17557Jakub Zatorski  MA2MOOPiast Junior Feliksów
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19114Krzysztof Bączyk MA1.5M-Singleton Warszawa
2.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.5MOESKOM II
3.18270Piotr Chrząstowski-Wachtel  MA1.5M3MIM UW Warszawa
4.17657Krystyna Frąckiewicz MA1.5MOKADRa+
5.18858Michał FrączekMA1.5MOESKOM
6.18778Robert Głodowski MA1.5MOESKOM
7.09506Waldemar GnatkowskiMA1.5M3Żbik Nasielsk
8.19103Piotr GuzikMA1.5M3Czwórka Warszawa
9.18982Zbigniew Gżałczyński MA1.5MORKS Okęcie
10.19345Bożena JacuchMA1.5M-Singleton Warszawa
11.18796Karol Kasperkiewicz MA1.5MOesKADRa
12.17233Jan Kosieradzki MA1.5M-Singleton Warszawa
13.19375Zbigniew Kozerski MA1.5MOesKADRa
14.17851Włodzimierz Kuś MA1.5MOSM Górczewska
15.19508Magdalena Mańkowska MA1.5M-Singleton Warszawa
16.18795Małgorzata MaruszkinMA1.5M-Singleton Warszawa
17.18816Józef Nowik MA1.5M-TEAM Natolin Warszawa
18.18831Janina OrłowskaMA1.5MOKADRa+
19.19106Piotr PiątkiewiczMA1.5MOKoźmiński Bridge Team
20.19085Zdzisław Pietruszewski  MA1.5MOesKADRa
21.09267Ewa PiotrowskaMA1.5MOArt SMART
22.14416Irena PruszkoMA1.5M-Singleton Warszawa
23.18984Andrzej Reda MA1.5MORKS Okęcie
24.18985Grażyna RzeczyckaMA1.5MOArt SMART
25.18986Zbigniew Rzeczycki MA1.5MOArt SMART
26.17636Zbigniew Sieszycki MA1.5M-Singleton Warszawa
27.18843Wojciech Słysz MA1.5M-Singleton Warszawa
28.19080Jan Szewczyk MA1.5MOAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
29.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.5MOArt SMART
30.18724Piotr Wierzbicki MA1.5MOALK - Spójnia - Warszawa
31.17965Mikołaj WyspiańskiMA1.5M3AZS SGH Warszawa
32.18763Maria Zarzycka MA1.5MOAZS UW Warszawa
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09740Dariusz BłachnioMA1Ad-Singleton Warszawa
2.18861Małgorzata DmowskaMA1AdOESKOM
3.18371Zofia DukindorfMA1Ad-Singleton Warszawa
4.19507Elżbieta FiejkaMA1AdOKADRa+
5.12432Anna FrączekMA1AdOESKOM
6.18122Karolina Gabara  MA1AdOTaka sobie drużyna brydżowa
7.19169Paweł Gacek MA1Ad-Singleton Ciechanów
8.19071Wojciech Gajzler MA1AdOESKOM II
9.18604Krystyna GoreńMA1AdOKADRa+
10.19233Marek GrabowskiMA1Ad-Singleton Warszawa
11.19677Jacek Jeleński  MA1Ad-Singleton Warszawa
12.18613Dominik Kamelak MA1AdOPiast Junior Feliksów
13.18923Zbigniew KaperzyńskiMA1AdOKAM BEK Warszawa
14.18983Jacek Karczmarczyk MA1AdORKS Okęcie
15.12355Tomasz Kępiński MA1AdOBC Latawce
16.19245Krzysztof KlimczakMA1AdOESKOM II
17.19410Artur KrólikowskiMA1AdORKS Okęcie
18.19676Marek KrupickiMA1Ad-Singleton Warszawa
19.19365Andrzej Łodziński MA1Ad-Singleton Warszawa
20.18997Krzysztof Malesiński MA1AdOESKOM
21.18784Agnieszka Mankiewicz MA1AdOAZS UW Warszawa
22.18860Karolina MatraszekMA1AdOESKOM
23.19662Kuba Mierzwiński MA1AdOAZS UW Warszawa II
24.19475Mariola MiklaszewskaMA1AdOKADRa+
25.17006Andrzej Miller MA1Ad-Singleton Warszawa
26.18636Andrzej Nierobisz MA1Ad3GOS Nadarzyn-Bogorya
27.19132Jadwiga NyczMA1AdOKADRa+
28.19637Piotr Okonek MA1AdOAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
29.18844Alicja PersMA1AdOKADRa+
30.18830Stanisław Rękas MA1Ad-Singleton Warszawa
31.03023Teresa Roszkowska-Śliź MA1Ad-
32.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA1Ad3GOS Nadarzyn-Bogorya
33.19485Adrianna StaniszewskaMA1AdOESKOM II
34.19484Urszula StaniszewskaMA1AdOESKOM II
35.19331Michał SzołuchaMA1Ad-Singleton Warszawa
36.19534Zdzisław Tylko MA1AdOTrójka SMART
37.19244Małgorzata WachowskaMA1AdOESKOM II
38.08259Andrzej Wardziński MA1Ad-Singleton Ciechanów
39.18996Natalia WęgleńskaMA1AdOESKOM
40.18486Irena WilczyńskaMA1AdOKADRa+
41.15609Bogusław WrąbelMA1Ad3MIM UW Warszawa
42.19122Anna ZalewskaMA1Ad-Singleton Warszawa
43.10520Adam Ziółkowski MA1Ad-Singleton Warszawa
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19667Marta Bugała MA0.5KOAZS UW Warszawa II
2.10449Jacek CelMA0.5K-Singleton Warszawa
3.18777Maria CoulsonMA0.5K-Singleton Warszawa
4.19480Krzysztof DobrzenieckiMA0.5KOSM Górczewska
5.19706Włodzimierz Fabjański MA0.5K-Singleton Warszawa
6.19680Marek Farecki MA0.5KOArt SMART
7.18797Teresa GuberowMA0.5KOKADRa+
8.19630Mieczysław Hauswirt MA0.5K-Singleton Warszawa
9.19212Piotr Jaszak MA0.5K-Singleton Warszawa
10.19823Krzysztof KamińskiMA0.5K-Singleton Warszawa
11.19660Jakub Kaszycki MA0.5KOAZS UW Warszawa II
12.19486Iwona Klorek MA0.5KOKADRa+
13.19661Jakub Kołodziej  MA0.5KOAZS UW Warszawa II
14.19635Krzysztof Korkuć MA0.5KOAZS UW Warszawa II
15.19764Rafał KornackiMA0.5K-Singleton Warszawa
16.19669Barbara KosmowskaMA0.5KOSpójnia - Warszawa
17.19535Andrzej Krassowski MA0.5KOAltman SMART
18.19636Michał Lachowski MA0.5KOAZS UW Warszawa II
19.18949Tomasz MarkiewiczMA0.5K-Singleton Warszawa
20.19668Anna MozdyniewiczMA0.5KOSpójnia - Warszawa
21.19511Dorota Myszczyszyn MA0.5KOSpójnia - Warszawa
22.19341Paweł OlechMA0.5K-Singleton Warszawa
23.18761Grażyna OżógMA0.5K-Singleton Warszawa
24.19575Ewa PietrzykowskaMA0.5KOKADRa+
25.18781Jacek Piliszek MA0.5K-Singleton Warszawa
26.19814Franciszek RychlikMA0.5K-Singleton Warszawa
27.19515Magdalena Saturska MA0.5KOSpójnia - Warszawa
28.19514Kajetan Saturski MA0.5KOSpójnia - Warszawa
29.19678Piotr Skowroński MA0.5K-Singleton Warszawa
30.19684Anna SmoluchowskaMA0.5K-Singleton Warszawa
31.19517Michał Sprzęczka  MA0.5KOSpójnia - Warszawa
32.19687Stanisław Stachowicz MA0.5K-
33.19518Bolesław Studziński MA0.5KOALK - Spójnia - Warszawa
34.19705Jan Syska MA0.5K-Singleton Warszawa
35.19751Janusz Szymański MA0.5K-Singleton Warszawa
36.19474Agnieszka TokarczykMA0.5KOESKOM II
37.18719Aleksandra Tomczyk MA0.5KOSpójnia - Warszawa
38.19482Magda UrbańskaMA0.5KOESKOM II
39.19483Piotr UrbańskiMA0.5KOESKOM II
40.19666Kacper Wasiak MA0.5KOAZS UW Warszawa II
41.19663Ewa WawrowskaMA0.5K-Singleton Warszawa
42.19468Katarzyna Wierzbicka MA0.5KOALK - Spójnia - Warszawa
43.09262Barbara ZacharzewskaMA0.5KOTrójka SMART
44.19396Michał ZalewskiMA0.5K-Singleton Warszawa
45.19487Lidia ZarębińskaMA0.5K-Singleton Warszawa
46.19196Stanisław Zieliński MA0.5K-AZS KU UW Warszawa
47.19659Monika Żyła MA0.5KOAZS UW Warszawa II

Łącznie 184 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.19:59:53 (0.1990/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.