Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Mazowiecki (MA)

Arcymistrz Międzynarodowy (WK=21) AM21
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04740Piotr Wiankowski  MA21AM1Bridge24.pl 2.
Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06746Zdzisław Laszczak  MA15A2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10209Igor Łosiewicz MA9MM1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
2.08929Jan Mazurkiewicz MA9MM2ABNEGAT WZBS Warszawa
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.11591Tadeusz Bożek  MA7MM2KBS Legionowianin 2
2.08166Renata Dancewicz MA7MM3BATMIX Warszawa
3.10548Tadeusz Filaber  MA7MM1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
4.15511Kacper Kopka  MA7MM1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
5.05517Krzysztof Wośkowiak  MA7MM3GOK Bielsk
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.11928Krystian DowolskiMA5MKOTaka sobie drużyna brydżowa
3.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK2Hefajstos Otwock
4.06332Michał Kilanowski MA5MK2KS BARD13 Franciszków
5.13622Mirosław Łopaciuk MA5MK3DRYL Warszawa
6.12272Anna Makarewicz MA5MK2K2 Rebid
7.06337Jerzy Manecki  MA5MKOMazowsze Płock
8.16875Edward Sucharda  MA5MK1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17721Jakub Bazyluk  MA4MK1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.06506Stefan Berwid  MA4MKOSM Górczewska
3.07786Bogdan Dejnakowski MA4MKOesKADRa
4.17384Joanna Derewońko MA4MK2KBS Legionowianin
5.09666Mateusz Gackowski MA4MK3AZS SGH Warszawa
6.06634Stefan Jakubowski MA4MK2KBS Legionowianin 2
7.16695Marcin JankowskiMA4MK3FABEX Wyszków
8.10468Kamil Kajetanowicz MA4MK3DRIM TIM Alfa
9.06781Kazimierz Marcinkowski MA4MKOAZS PW WEKTOR
10.15352Michał Maszenda  MA4MK3GOK Bielsk
11.15032Rafał Maszenda  MA4MK3Piast I Feliksów
12.04161Bartosz Mer MA4MK2ABNEGAT WZBS Warszawa
13.16716Lena OstrowskaMA4MK3BATMIX Warszawa
14.15760Tadeusz Pawlak MA4MK-Singleton Warszawa
15.13462Dariusz Puczyński MA4MK2ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
16.10426Marek Szakun  MA4MK3K2 Oldersi Raszyn
17.10507Igor Terszak MA4MK2ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
18.16069Łukasz Trendak  MA4MK3MIM UW Warszawa
19.10022Piotr Urbański MA4MK3Geoexpres Płock
20.09210Tatiana Verkhos MA4MK3FOTO-SOWA Puławy
21.06357Jolanta Wiśniewska MA4MK3Geoexpres Płock
22.06358Sławomir Wiśniewski MA4MK3Geoexpres Płock
23.14965Marta Wójcik  MA4MK3MIM UW Warszawa
24.14090Grzegorz Zgorzelski  MA4MK3GOK Bielsk
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16296Jerzy BejmaMA3MROFORSING WARSZAWA
2.14539Bronisław Kamiński MA3MROKAM BEK Warszawa
3.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA3MROFORSING WARSZAWA
4.16065Konrad Majewski  MA3MR3MIM UW Warszawa
5.18011Filip ParolMA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
6.12460Sławomir StępniewskiMA3MROMOIIB Warszawa
7.17008Filip Trojański  MA3MR1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
8.17017Piotr Wróblewski  MA3MR-Singleton Warszawa
9.18760Joanna Zalewska  MA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17967Rita Andruszkiewicz MA2.5MWOOrły Warszawa
2.12685Witold Bielecki  MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
3.10720Maria Düm MA2.5MWOAZS PW WEKTOR
4.18320Michał Górski MA2.5MW3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
5.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.5MWOOrły Warszawa
6.16368Stanislaw Holtyn MA2.5MWOPIK Zajazd Oaza Sierpc
7.17061Urszula KielakMA2.5MW3FOTO-SOWA Puławy
8.17854Dariusz Krakowiak MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
9.15261Mirosław Krasowski MA2.5MW3Altkom Akademia SMART
10.16377Karolina Kupczyk MA2.5MWOPiast III Feliksów
11.17844Jacek Lipski  MA2.5MWOSM Górczewska
12.13941Piotr ŁukianiukMA2.5MWOAZS UW Warszawa
13.16477Sławomir Malanowski MA2.5MWOPIK Zajazd Oaza Sierpc
14.17654Michał Mańkowski  MA2.5MWOKAM BEK Warszawa
15.14417Maciej Mosakowski MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
16.11554Bartłomiej OkopińskiMA2.5MW3BATMIX Warszawa
17.17207Jerzy Oleksiewicz MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
18.15156Hanna Probola MA2.5MWOALK - Spójnia - Warszawa
19.18319Rafał Przybysz MA2.5MWOOrły Warszawa
20.16428Grzegorz Rybak  MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
21.15825Kazimierz Salak MA2.5MW-Singleton Warszawa
22.16616Paweł Sankowski MA2.5MWOK2 Alfa
23.16366Andrzej Seiler  MA2.5MWORKS Okęcie
24.18785Paweł Sierakowski MA2.5MW-Singleton Warszawa
25.16873Jacek SowińskiMA2.5MWORKS Okęcie
26.10340Michał TuczyńskiMA2.5MWOAZS PW WEKTOR
27.14229Daniel Wacławek MA2.5MWOMilanowskie Centrum Kultury
28.11595Dariusz WojnaMA2.5MW3INTER BLOCK Warszawa
29.18166Arkadiusz Wódkowski MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
30.12695Leszek Wójtowicz MA2.5MW3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
31.17837Mirosław Zawiślak MA2.5MWOTowarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17951Jakub Bojanowski MA2MO3MIM UW Warszawa
2.15150Andrzej Cylwik MA2MO3SAMOVOLKA SMART
3.18479Magdalena Czajkowska MA2MO3ECC REAL ESTATE
4.16087Feliks Czechowski MA2MOOKAM BEK Warszawa
5.18419Tomasz Gellert  MA2MOOesKADRa
6.18480Witold Jochym MA2MOOAltman SMART
7.17432Jacek KapelaMA2MO3Reaktywacja Warszawa
8.18796Karol Kasperkiewicz MA2MOOesKADRa
9.17555Karolina Kowalska MA2MOOPiast III Feliksów
10.11615Katarzyna Kumela MA2MOOKoźmiński Bridge Team
11.11447Paweł Lasota MA2MO3Czwórka Warszawa
12.18031Łukasz MarecikMA2MOOOrły Warszawa
13.09710Mariusz Mączewski MA2MOORKS Okęcie
14.18149Karolina Melkonyan MA2MOOAZS UW Warszawa
15.16496Arkadiusz NatkaniecMA2MO3FABEX Wyszków
16.17971Adam NieżurawskiMA2MOOAZS PW WEKTOR
17.18076Wiesław Olszewski MA2MOOAltman SMART
18.18774Ewa OrłowskaMA2MOOESKOM
19.16451Jacek Paluchowski MA2MOOTrójka SMART
20.14479Maciej PlichtaMA2MO3AZS SGH Warszawa
21.18382Jakub UrbanowiczMA2MO-Singleton Warszawa
22.17051Jan Wadowski  MA2MOOMOIIB Warszawa
23.17509Urszula WądołowskaMA2MO-Singleton Ciechanów
24.18260Tomasz Wolfke MA2MO-Singleton Warszawa
25.13086Ewelina Wowkonowicz MA2MOOMOIIB Warszawa
26.17480Wojciech Woźniak MA2MO3TRAFIKA Radom
27.09712Janusz Wydra MA2MO3Żbik Nasielsk
28.17227Błażej Zalewski MA2MOOTowarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
29.17557Jakub Zatorski  MA2MOOPiast Junior Feliksów
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19114Krzysztof Bączyk MA1.5M-Singleton Warszawa
2.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.5MOESKOM II
3.18270Piotr Chrząstowski-Wachtel  MA1.5M3MIM UW Warszawa
4.18861Małgorzata DmowskaMA1.5MOESKOM
5.17657Krystyna Frąckiewicz MA1.5MOKADRa+
6.18858Michał FrączekMA1.5MOESKOM
7.17076Joanna GąsiorMA1.5M-Singleton Warszawa
8.17077Ryszard Gąsior MA1.5M-Singleton Warszawa
9.18778Robert Głodowski MA1.5MOESKOM
10.09506Waldemar GnatkowskiMA1.5M3Żbik Nasielsk
11.18604Krystyna GoreńMA1.5MOKADRa+
12.19103Piotr GuzikMA1.5M3Czwórka Warszawa
13.18982Zbigniew Gżałczyński MA1.5MORKS Okęcie
14.19630Mieczysław Hauswirt MA1.5M-Singleton Warszawa
15.19345Bożena JacuchMA1.5M-Singleton Warszawa
16.19157Grażyna JaskulskaMA1.5M-TEAM Natolin Warszawa
17.18350Wanda JeleniewiczMA1.5MOMazowsze Płock
18.19677Jacek Jeleński  MA1.5M-Singleton Warszawa
19.18014Krystyna JędrzejewskaMA1.5MOESKOM II
20.18614Karolina Kamelak MA1.5MOPiast Junior Feliksów
21.17233Jan Kosieradzki MA1.5M-Singleton Warszawa
22.19375Zbigniew Kozerski MA1.5MOesKADRa
23.19410Artur KrólikowskiMA1.5MORKS Okęcie
24.19676Marek KrupickiMA1.5M-Singleton Warszawa
25.17695Wacław Kryński MA1.5MOTowarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
26.17851Włodzimierz Kuś MA1.5MOSM Górczewska
27.19365Andrzej Łodziński MA1.5M-Singleton Warszawa
28.18784Agnieszka Mankiewicz MA1.5MOAZS UW Warszawa
29.19508Magdalena Mańkowska MA1.5M-Singleton Warszawa
30.18795Małgorzata MaruszkinMA1.5M-Singleton Warszawa
31.19475Mariola MiklaszewskaMA1.5MOKADRa+
32.18816Józef Nowik MA1.5M-TEAM Natolin Warszawa
33.19637Piotr Okonek MA1.5MOAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
34.18831Janina OrłowskaMA1.5MOKADRa+
35.18756Henryk Osiński MA1.5M-Singleton Warszawa
36.19106Piotr PiątkiewiczMA1.5MOKoźmiński Bridge Team
37.19085Zdzisław Pietruszewski  MA1.5MOesKADRa
38.09267Ewa PiotrowskaMA1.5MOArt SMART
39.18862Dariusz PłoszajMA1.5M-Singleton Warszawa
40.14416Irena PruszkoMA1.5M-Singleton Warszawa
41.18616Piotr Pyrak MA1.5MOPiast Junior Feliksów
42.18984Andrzej Reda MA1.5MORKS Okęcie
43.06349Henryk Robak MA1.5MOMazowsze Płock
44.18985Grażyna RzeczyckaMA1.5MOArt SMART
45.18986Zbigniew Rzeczycki MA1.5MOArt SMART
46.17636Zbigniew Sieszycki MA1.5M-Singleton Warszawa
47.18843Wojciech Słysz MA1.5M-Singleton Warszawa
48.19705Jan Syska  MA1.5M-Singleton Warszawa
49.19080Jan Szewczyk MA1.5MOAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
50.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.5MOArt SMART
51.12187Joanna Van-Oosten MA1.5MOMazowsze Płock
52.08259Andrzej Wardziński MA1.5M-Singleton Ciechanów
53.18724Piotr Wierzbicki MA1.5MOALK - Spójnia - Warszawa
54.17965Mikołaj WyspiańskiMA1.5M3AZS SGH Warszawa
55.19122Anna ZalewskaMA1.5M-Singleton Warszawa
56.18763Maria Zarzycka MA1.5MOAZS UW Warszawa
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09740Dariusz BłachnioMA1Ad-Singleton Warszawa
2.19836Elżbieta BrewińskaMA1Ad-Singleton Warszawa
3.19480Krzysztof DobrzenieckiMA1AdOSM Górczewska
4.19070Małgorzata DudaMA1AdOPiast Senior Feliksów
5.19230Roman Dukindorf MA1Ad-Singleton Warszawa
6.18371Zofia DukindorfMA1Ad-Singleton Warszawa
7.19507Elżbieta FiejkaMA1AdOKADRa+
8.15264Alina FilipkowskaMA1Ad-Singleton Warszawa
9.12432Anna FrączekMA1AdOESKOM
10.18122Karolina Gabara  MA1AdOTaka sobie drużyna brydżowa
11.19169Paweł Gacek MA1Ad-Singleton Ciechanów
12.19071Wojciech Gajzler MA1AdOESKOM II
13.19076Henryk Górzyński MA1AdOWODOCIĄGI Gostynin
14.19233Marek GrabowskiMA1Ad-Singleton Warszawa
15.19102Marek Jefremienko  MA1Ad-Singleton Warszawa
16.18613Dominik Kamelak MA1AdOPiast Junior Feliksów
17.18923Zbigniew KaperzyńskiMA1AdOKAM BEK Warszawa
18.18983Jacek Karczmarczyk MA1AdORKS Okęcie
19.19245Krzysztof KlimczakMA1AdOESKOM II
20.18026Halina KobiereckaMA1AdOPiast Senior Feliksów
21.19077Stanisław Koprowicz MA1AdOWODOCIĄGI Gostynin
22.19635Krzysztof Korkuć MA1AdOAZS UW Warszawa II
23.19636Michał Lachowski MA1AdOAZS UW Warszawa II
24.18612Robert Liszewski MA1AdOPiast Junior Feliksów
25.18997Krzysztof Malesiński MA1AdOESKOM
26.18860Karolina MatraszekMA1AdOESKOM
27.18348Piotr MiaraMA1Ad-Singleton Warszawa
28.19662Kuba Mierzwiński MA1AdOAZS UW Warszawa II
29.17006Andrzej Miller MA1Ad-Singleton Warszawa
30.18636Andrzej Nierobisz MA1Ad3GOS Nadarzyn-Bogorya
31.19132Jadwiga NyczMA1AdOKADRa+
32.18761Grażyna OżógMA1Ad-Singleton Warszawa
33.18844Alicja PersMA1AdOKADRa+
34.18830Stanisław Rękas MA1Ad-Singleton Warszawa
35.03023Teresa Roszkowska-Śliź MA1Ad-
36.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA1Ad3GOS Nadarzyn-Bogorya
37.19684Anna SmoluchowskaMA1Ad-Singleton Warszawa
38.19485Adrianna StaniszewskaMA1AdOESKOM II
39.19484Urszula StaniszewskaMA1AdOESKOM II
40.19518Bolesław Studziński MA1AdOALK - Spójnia - Warszawa
41.19331Michał SzołuchaMA1Ad-Singleton Warszawa
42.19751Janusz Szymański MA1Ad-Singleton Warszawa
43.17683Darla SzywalskaMA1Ad-Singleton Warszawa
44.19534Zdzisław Tylko MA1AdOTrójka SMART
45.19482Magda UrbańskaMA1AdOESKOM II
46.19483Piotr UrbańskiMA1AdOESKOM II
47.19244Małgorzata WachowskaMA1AdOESKOM II
48.19663Ewa WawrowskaMA1Ad-Singleton Warszawa
49.18996Natalia WęgleńskaMA1AdOESKOM
50.18486Irena WilczyńskaMA1AdOKADRa+
51.15609Bogusław WrąbelMA1Ad3MIM UW Warszawa
52.19487Lidia ZarębińskaMA1Ad-Singleton Warszawa
53.10520Adam Ziółkowski MA1Ad-Singleton Warszawa
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.20000Wojciech Bartnik MA0.5K-Singleton Warszawa
2.19830Wojciech Bąk MA0.5K-AZS KU UW Warszawa
3.19667Marta Bugała MA0.5KOAZS UW Warszawa II
4.10449Jacek CelMA0.5K-Singleton Warszawa
5.18777Maria CoulsonMA0.5K-Singleton Warszawa
6.19075Władysław Duszczyk MA0.5KOWODOCIĄGI Gostynin
7.19706Włodzimierz Fabjański MA0.5K-Singleton Warszawa
8.19680Marek Farecki MA0.5KOArt SMART
9.18797Teresa GuberowMA0.5KOKADRa+
10.19685Marek Gutkowski MA0.5K-Singleton Warszawa
11.18124Estera Hulanicka MA0.5K-AZS KU UW Warszawa
12.19212Piotr Jaszak MA0.5K-Singleton Warszawa
13.19726Jan Jóźwiak MA0.5K-Singleton Ciechanów
14.19823Krzysztof KamińskiMA0.5K-Singleton Warszawa
15.19660Jakub Kaszycki MA0.5KOAZS UW Warszawa II
16.19486Iwona Klorek MA0.5KOKADRa+
17.19661Jakub Kołodziej  MA0.5KOAZS UW Warszawa II
18.19764Rafał KornackiMA0.5K-Singleton Warszawa
19.19669Barbara KosmowskaMA0.5KOSpójnia - Warszawa
20.19535Andrzej Krassowski MA0.5KOAltman SMART
21.20025Andrzej Lewandowski MA0.5K-Singleton Warszawa
22.19385Małgorzata LipnickaMA0.5K-Singleton Warszawa
23.20111Povilas LukinskasMA0.5K-Singleton Warszawa
24.18949Tomasz MarkiewiczMA0.5K-Singleton Warszawa
25.20110Andrius MichailovasMA0.5K-Singleton Warszawa
26.19668Anna MozdyniewiczMA0.5KOSpójnia - Warszawa
27.19511Dorota Myszczyszyn MA0.5KOSpójnia - Warszawa
28.18628Jacek Myszka MA0.5K-Singleton Warszawa
29.19341Paweł OlechMA0.5K-Singleton Warszawa
30.19575Ewa PietrzykowskaMA0.5KOKADRa+
31.18781Jacek Piliszek MA0.5K-Singleton Warszawa
32.19971Leszek Piwowarski MA0.5K-Singleton Warszawa
33.19814Franciszek RychlikMA0.5K-Singleton Warszawa
34.19515Magdalena Saturska MA0.5KOSpójnia - Warszawa
35.19514Kajetan Saturski MA0.5KOSpójnia - Warszawa
36.19678Piotr Skowroński MA0.5K-Singleton Warszawa
37.19517Michał Sprzęczka  MA0.5KOSpójnia - Warszawa
38.19687Stanisław Stachowicz MA0.5K-
39.19631Zdzisław Strzemiński MA0.5KOPiast II Feliksów
40.19474Agnieszka TokarczykMA0.5KOESKOM II
41.18719Aleksandra Tomczyk MA0.5KOSpójnia - Warszawa
42.19397Maja Trojańska MA0.5K-AZS KU UW Warszawa
43.19666Kacper Wasiak MA0.5KOAZS UW Warszawa II
44.20005Dariusz Wasilewski MA0.5K-Singleton Warszawa
45.19468Katarzyna Wierzbicka MA0.5KOALK - Spójnia - Warszawa
46.18627Krzysztof Wierzbicki MA0.5K-Singleton Warszawa
47.19977Ilona Worwa-GłuchowskaMA0.5K-Singleton Warszawa
48.09262Barbara ZacharzewskaMA0.5KOTrójka SMART
49.19396Michał ZalewskiMA0.5K-Singleton Warszawa
50.19702Krystyna Zapendowska-Starzyk MA0.5K-Singleton Warszawa
51.19196Stanisław Zieliński MA0.5K-AZS KU UW Warszawa
52.19659Monika Żyła MA0.5KOAZS UW Warszawa II

Łącznie 271 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.03:35:15 (0.2266/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.