Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Warmińsko-Mazurski (WM)

Arcymistrz (WK=13) A13
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07246Giedrius Szarkanas WM13A-
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12129Grzegorz Deptuła WM9MM1Vęgoria WCK Węgorzewo
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04187Tadeusz Banach  WM7MM3BSBS Bartoszyce
2.07221Andrei Kavalenka WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
3.04305Marek Klepacki WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04208Jerzy Bujnowski WM5MK-
2.07578Jan Chodkiewicz WM5MK3Zatoka Braniewo
3.04491Ewa Tutaj WM5MK-
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.08802Robert Grad WM4MK3Zatoka Braniewo
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10068Piotr CharchalisWM3MR-
2.16440Stanisław CzarzastyWM3MR3MKS Przasnysz
3.14444Edward Kończak WM3MR3Zatoka Braniewo
4.15195Wiesław Podlecki  WM3MR3SEWIL Olsztyn
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.11900Dawid KołodziejskiWM2.5MW3MKS Przasnysz
2.04808Krzysztof Pękała WM2.5MW3Vęgoria WCK-2 Węgorzewo
3.04017Iwona Puczyłowska WM2.5MW-
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14397Anna Jaskowiak WM2MO-Zorro20 Olsztyn
2.03636Mieczysław Lebiecki  WM2MO3INEX Giżycko
3.04677Barbara PietruszkaWM2MO3WARMIA i MAZURY Olsztyn
4.04556Marek Torebko WM2MO3WARMIA i MAZURY Olsztyn
5.04025Jan Warda WM2MO-
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09415Marcin Banach WM1.5M-Zorro20 Olsztyn
2.03030Zbigniew Listewnik WM1.5M3ESBS-2 Elbląg
3.03314Waldemar OrłowskiWM1.5M3WARMIA i MAZURY Olsztyn
4.04795Ryszard Piotrowicz  WM1.5M-
5.03309Hanna RohdeWM1.5M3SEWIL Olsztyn
6.03311Krzysztof Rohde WM1.5M3SEWIL Olsztyn
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01056Grażyna BlechWM1Ad-
2.02008Danuta CieniewskaWM1Ad3SEWIL Olsztyn
3.01230Witold Deorocki WM1Ad3ESBS-2 Elbląg
4.04791Andrzej Gumienny WM1Ad-
5.01105Bogdan Jabłoński WM1Ad-
6.04634Grażyna Piszczek WM1Ad-
7.14395Grzegorz Sowul WM1Ad-
8.01117Jerzy Szczepański WM1Ad-
9.03036Ryszard Wieczorek WM1Ad-
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01282Adrian BrzuzyWM0.5K3Szczytno
2.01248Janusz Ciszak WM0.5K-
3.02202Anna DworakowskaWM0.5K3ESBS-2 Elbląg
4.01164Wojciech KrzyszczakWM0.5K-
5.01268Izabela ListewnikWM0.5K-
6.01371Tomasz LubeckiWM0.5K-
7.01143Zbigniew Pękala WM0.5K-
8.01139Irena SadurskaWM0.5K-
9.01169Waldemar Sadurski WM0.5K3Vęgoria WCK-2 Węgorzewo
10.01163Andrzej Skoczylas WM0.5K3Zatoka Braniewo
11.01101Iwona SmilginWM0.5K-
12.01616Roman WalaszkowskiWM0.5K-

Łącznie 48 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.21:03:48 (0.1873/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.