Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09138Danuta Kazmucha WM17AESYNTEX Łączność Łowicz
Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04535Dariusz Bogucki ZP15A1AD Szczecin
2.09755Łukasz Witkowski SW15AESPS CONSTRUCTION Kielce
Mistrz Międzynarodowy (WK=11) MM11
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski  DS11MMEERA KS AZS Wratislavia I WR
2.10533Ryszard Pałasz  WP11MM1UKB KLEKS Szamotuły
3.08769Sławomir Piechocki WP11MM1RAL Poznań
4.12154Mateusz Sobczak  DS11MMEERA KS AZS Wratislavia I WR
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.02504Janusz Krawczyński SW9MM3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04187Tadeusz Banach  WM7MM2PDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
2.08166Renata Dancewicz MA7MM3BATMIX Warszawa
3.04305Marek Klepacki WM7MM3OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
4.08986Józef Małysz  LU7MM3TZBS Zamość
5.08026Andrzej Potrzyszcz  LU7MM3TZBS Zamość
6.01772Sławomir Zimniak DS7MM3BKB I Bolesławiec
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01215Dariusz ArtmańskiDS5MK3KS Gwardia III Wrocław
2.01260Maciej Chojnacki  DS5MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
3.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
4.13993Grzegorz Cieślak LU5MK1SPS EKO-RÓŻANKA
5.10463Jerzy Długołęcki  LD5MK-
6.11424Henryk Duszyński  WP5MK3Sokoły Poznań
7.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK2Hefajstos Otwock
8.08825Cezary Kawiak ZP5MK3BLOTKA Goleniów
9.08097Włodzimierz KocońPM5MK3WIMPEL Gdańsk
10.11355Władysław Korbutowicz  ZP5MK3DOM KULTURY KOLEJARZA Stargard
11.09322Mirosław Kotowski  SW5MK3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
12.10554Zbigniew Kozioł PK5MK3Elektryczni Świlcza
13.08781Maria Krasowska MP5MK3Lajkonik Kraków
14.13622Mirosław Łopaciuk MA5MK3DRYL Warszawa
15.05215Zbigniew Marciniak  WP5MKOLokator Gniezno
16.16183Zofia Miechowicz LB5MK1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
17.05286Ryszard Nowicki  WP5MK3System Poznań
18.08980Zbyszko Paluczek WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
19.02094Romuald Paszkowski  ZP5MK3SSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
20.01563Ireneusz Pikulski DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
21.16729Barbara Podgórska WP5MK3WKBS Września
22.10890Krzysztof Popczyński KP5MK3Czarni Eurobac Nakło
23.08460Andrzej Prokop SW5MK3MZKS Alit Ożarów
24.02400Roman Ryś  LB5MKOŻDK Klub Seniora Żary
25.02126Sebastian Simonienko LB5MK3Steinpol Ilanka Rzepin
26.04705Andrzej Staszkiewicz  PM5MK3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
27.05430Janusz Suszczyński WP5MK3System Poznań
28.07663Krzysztof Szymczak  WP5MK3Platan Pleszew
29.05849Sławomir Tadej LD5MK-
30.04491Ewa Tutaj WM5MK-Zorro-19 Olsztyn
31.03005Piotr Waluszewski SW5MK3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
32.06130Wojciech Waszkiewicz ZP5MK3LKS POMORZANIN Nowogard
33.06137Marcin Wiliński ZP5MK3TKKF ENERGA Łobez
34.14780Waldemar Wochna  ZP5MK3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
35.12010Dariusz Zieliński PM5MK3GTB - Makabi Gdańsk
36.07500Roman Zwonek  SL5MK3DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16070Krystian Bączek  MA4MK3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
2.16187Krzysztof Czapczyk  PM4MK3COMPENSA Gdańsk
3.17384Joanna Derewońko MA4MK2KBS Legionowianin
4.04958Tomasz DorobekDS4MK3OKBS Progress Ostrzeszów
5.14388Andrzej Duda  OP4MK3RSB 1 Racibórz
6.09666Mateusz Gackowski MA4MK3AZS SGH Warszawa
7.09563Jerzy Gdeczyk DS4MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
8.08802Robert Grad WM4MK3Zatoka Braniewo
9.08821Wojciech Harasimowicz ZP4MK-ZZBS Szczecin
10.08336Stanisław Jackowski  ZP4MK3ŚMIAŁY Police
11.13065Anna Jankowska DS4MK3KBS Kolejarz II Wroclaw
12.16695Marcin JankowskiMA4MK3FABEX Wyszków
13.01357Roman Jarmuż DS4MK3MKS Rokita Brzeg Dolny
14.03229Tomasz KadłubickiSL4MKOBeskid Andrychów
15.10468Kamil Kajetanowicz MA4MK3DRIM TIM Alfa
16.17257Ryszard Kapela WP4MK3IOR I Poznań
17.02931Sławomir Król SW4MK3MZKS Alit Ożarów
18.10045Jacek KrysteckiDS4MK1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
19.03312Leonard Lewicki SL4MK-
20.01467Waldemar Maciejewski DS4MKOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
21.15032Rafał Maszenda  MA4MK3Piast I Feliksów
22.15760Tadeusz Pawlak MA4MK-Singleton Warszawa
23.10354Krzysztof Przybielski PM4MK3WIMPEL Gdańsk
24.01596Małgorzata Robak DS4MK-KS Gwardia Wrocław
25.07111Ewa Serdiukow-Tokarczyk LD4MK3Margo Łódź
26.01626Henryk Sitkiewicz DS4MKOFAMA KS Lotnik Wrocław
27.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4MK3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
28.10426Marek Szakun  MA4MK3K2 Oldersi Raszyn
29.01682Michał Szymkowiak LB4MK3Spójnia Ośno Lubuskie
30.16069Łukasz Trendak  MA4MK3MIM UW Warszawa
31.10022Piotr Urbański MA4MK3Geoexpres Płock
32.09210Tatiana Verkhos MA4MK3FOTO-SOWA Puławy
33.12068Tadeusz Wawer OP4MK3MKS Strzelce Opolskie
34.06357Jolanta Wiśniewska MA4MK3Geoexpres Płock
35.06358Sławomir Wiśniewski MA4MK3Geoexpres Płock
36.02850Andrzej Wójcik  MP4MKOMaraton Kraków
37.14090Grzegorz Zgorzelski  MA4MK3GOK Bielsk
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.16147Marek Bednarczyk PM3MR3AZS PJATK Gdańsk
2.16296Jerzy BejmaMA3MROFORSING WARSZAWA
3.16213Dariusz BudnikDS3MR3MKS Rokita Brzeg Dolny
4.10068Piotr CharchalisWM3MR3BSBS Bartoszyce
5.07938Marcin Chibowski LU3MR-SINGLETON Lublin
6.14430Teresa GórkiewiczPM3MR3Bryza Władysławowo
7.14539Bronisław Kamiński MA3MROKAM BEK Warszawa
8.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA3MROFORSING WARSZAWA
9.14444Edward Kończak WM3MR3Zatoka Braniewo
10.14525Przemysław Kurzak  MP3MR3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
11.15649Janusz Kuśmierczyk  OP3MR3WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
12.11997Eugeniusz Kuźmiński PM3MR3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
13.09179Barbara Larysz OP3MRORSB 2 Racibórz
14.12448Andrzej Leszczyński DS3MROKBS Piast II Lubań
15.16065Konrad Majewski  MA3MR3MIM UW Warszawa
16.11490Mieczysław Manik  ZP3MR3ŚMIAŁY Police
17.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
18.18011Filip ParolMA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
19.16585Adam Pigulski  DS3MR3KS AZS Wratislavia XIV WR
20.16793Jacek Pióro PD3MR3Dolina Narwi Łomża II
21.06073Igor RegułaLD3MR3PTC Pafana Pabianice
22.10816Wawrzyniec Rozenberg  PM3MR3PRZYSTAŃ Juszkowo
23.01157Jadwiga Roźniatowska PK3MR-Singleton Podkarpacki
24.01159Grzegorz Rusinek PK3MR3GENPLAST.PL Rzeszów
25.09291Andrzej Sielużycki  KP3MROTKKF Instalator Pelikan Szubin
26.11493Arkadiusz Skonieczny LB3MR3CKiR Wschowa
27.12460Sławomir StępniewskiMA3MROMOIIB Warszawa
28.15744Tadeusz SzpakSL3MR3GKS Piast III Gliwice
29.12354Janusz Śniadecki LB3MROInstalko 2 SBS Międzyrzecz
30.11584Wanda WiszniewskaOP3MR3MKS Strzelce Opolskie
31.11421Wojciech WnętrzakSL3MR3GKS Piast II Gliwice
32.10135Andrzej Zacharko LD3MR3PTC Pafana Pabianice
33.15059Agata Zatorska PM3MR3SIGNUM Gdańsk
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10385Wiesław Adamowicz  ZP2.5MW3SSBPB DAMA PIK Białogard
2.12685Witold Bielecki  MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
3.13638Włodzimierz Biernacki LD2.5MW3Zdrowie Piast Sieradz
4.10711Karol Brzozowski  OP2.5MWOSZLEM Opole
5.10720Maria Düm MA2.5MWOAZS PW WEKTOR
6.17280Zbigniew Dyderski OP2.5MW3M-GOKiS Praszka
7.13580Marek Fijałkowski PM2.5MW3Konradia Gdańsk
8.07302Marek GlibowskiMP2.5MWOALF-3 Nowy Sącz
9.11899Dominik GłowackiWM2.5MW3MKS Przasnysz
10.14165Sylwester GołdynDS2.5MWOZKBS II Zgorzelec
11.15399Leszek Gozdek KP2.5MWOZS26 Bydgoszcz
12.14458Paweł GórzyńskiDS2.5MWOSBS Impas Lubin
13.05954Aleksander JasiukiewiczZP2.5MW3FLOTA II Świnoujście
14.17061Urszula KielakMA2.5MW3FOTO-SOWA Puławy
15.17664Tadeusz Kois SL2.5MW3JKBS II Jastrzębie-Zdrój
16.11900Dawid KołodziejskiWM2.5MW3MKS Przasnysz
17.13954Sławomir Kowalski MP2.5MWOPTG Sokół Gorlice II
18.13179Janusz Kozioł DS2.5MWOBKB III Bolesławiec
19.17854Dariusz Krakowiak MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
20.15261Mirosław Krasowski MA2.5MW3Altkom Akademia SMART
21.07093Tomasz KrymLD2.5MW3Olimpia Łowicz
22.14960Krzysztof KufelWP2.5MW3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
23.17821Dariusz Kulita OP2.5MW3MULTI Opole
24.17545Franciszek Kurlit  MP2.5MW3CKiS Skawina II
25.18255Wiesław Kurowski KP2.5MW3Omega Brodnica
26.06003Robert Lewandowski ZP2.5MWOFREE Drawno
27.13941Piotr ŁukianiukMA2.5MWOAZS UW Warszawa
28.17728Grzegorz Makowiecki ZP2.5MW3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
29.13617Marek Makulec LD2.5MW-
30.16477Sławomir Malanowski MA2.5MWOPIK Zajazd Oaza Sierpc
31.12868Ewa MiakiszDS2.5MWOZKBS II Zgorzelec
32.12738Tadeusz Miedziak LD2.5MW3Zdrowie Piast Sieradz
33.16727Dariusz MilewskiPM2.5MW3GALERIA Kartuzy
34.11554Bartłomiej OkopińskiMA2.5MW3BATMIX Warszawa
35.14784Dawid Permus DS2.5MW3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
36.04808Krzysztof Pękała WM2.5MW3VĘGORIA 2 WCK Węgorzewo
37.13282Marek Pietrzak  MP2.5MW3Hotel Litwiński Tęgoborze
38.17711Waldemar Prętki LB2.5MW3AZS UZ Wydz. Zamiejscowy Sulechów
39.18319Rafał Przybysz MA2.5MWOOrły Warszawa
40.17528Dominik Rajtar  MP2.5MWOII LO Sobieski Kraków
41.14692Zbyszek Ratajczak LD2.5MW3KDK III Kutno
42.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW3KS AZS Wratislavia XIV WR
43.16795Marcin Rój DS2.5MWOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
44.17023Krzysztof RutkowskiZP2.5MW3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
45.16428Grzegorz Rybak  MA2.5MW3SAMOVOLKA SMART
46.16616Paweł Sankowski MA2.5MWOK2 Alfa
47.16366Andrzej Seiler  MA2.5MWORKS Okęcie
48.16279Tomasz SkowronSL2.5MW2GKS PIAST I Gliwice
49.16502Andrzej Sobula MP2.5MWOJaworzyna Krynica
50.16873Jacek SowińskiMA2.5MWORKS Okęcie
51.10364Marek Stolarczyk LB2.5MW3Spójnia Ośno Lubuskie
52.07736Maciej Szczepański WP2.5MW3Chaos Gniezno
53.18166Arkadiusz Wódkowski MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
54.12695Leszek Wójtowicz MA2.5MW3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
55.04019Jerzy Wróbel  KP2.5MWOPogoń Mogilno
56.17837Mirosław Zawiślak MA2.5MWOTowarzystwo Miłośników Gier Umysłowych
57.12944Michał ZgaślikOP2.5MW3MKS Strzelce Opolskie
Mistrz Okręgowy (WK=2) MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17585Ryszard Adamczuk  SW2MO3Szlem Skarżysko Kościelne
2.14307Jadwiga BakalarskaLB2MOOŻDK Luna Żary
3.17911Łukasz Baniak MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
4.13203Michał Barczyński SW2MO3MZKS Alit Ożarów
5.17775Maciej Betliński DS2MOOKBS Miłkowice Miłkowice
6.09420Adam Białek MP2MOOHetman Wiśnicz
7.18284Aleks Bukat  DS2MOOKBS Miłkowice Miłkowice
8.11955Janusz ChałupnikSL2MOOMASKÓR Żywiec
9.17344Krzysztof Chełstowski PM2MO3SIGNUM Gdańsk
10.18222Konrad Ciborowski  MP2MO3CKiS Skawina II
11.14691Henryk Cybulski LD2MO3Zdrowie Piast Sieradz
12.15150Andrzej Cylwik MA2MO3SAMOVOLKA SMART
13.18479Magdalena Czajkowska MA2MO3ECC REAL ESTATE
14.16087Feliks Czechowski MA2MOOKAM BEK Warszawa
15.16241Mirosława CzerbniakLD2MO3Szkuner Łódź
16.17228Mirosław Derwojed  KP2MO3Splinter Toruń
17.14626Mateusz Dominik MP2MO3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
18.12979Marcin Feliniak LD2MO3Huncwot Łódź
19.18409Dariusz ForyckiLB2MO3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
20.13358Łukasz GackowskiPM2MO-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
21.17380Grzegorz GłowackiPM2MO3SIGNUM Gdańsk
22.13843Stanisław Gołdyn DS2MOOZKBS III Zgorzelec
23.17916Kajetan Gościański WP2MOODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
24.16435Janusz Hamryszak SL2MOOBESKIDY PARK
25.13583Jerzy Hawryliszyn DS2MOOKB Zabobrze 2 Jelenia Góra
26.15701Sławomir HennigPM2MO3CKiS Pruszcz Gdański
27.17324Mikołaj Jankowski  WP2MOODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
28.14397Anna Jaskowiak WM2MO-Zorro-19 Olsztyn
29.18908Marian Jaśków DS2MOOFAMA KS Lotnik Wrocław
30.16212Przemysław Jaworski WP2MO3Kopernik Veolia Poznań
31.18480Witold Jochym MA2MOOAltman SMART
32.17432Jacek KapelaMA2MO3Reaktywacja Warszawa
33.18059Stanisław Kokłowski ZP2MO3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
34.17593Kinga Kowal  MP2MO3CKiS Skawina II
35.11615Katarzyna Kumela MA2MOOKoźmiński Bridge Team
36.18827Wiesław Lange ZP2MO3KLUB BRYDŻOWY KONTRA II Koszalin
37.11447Paweł Lasota MA2MO3Czwórka Warszawa
38.03636Mieczysław Lebiecki  WM2MO3INEX Giżycko
39.18251Elżbieta Lis DS2MOOKB Zabobrze 1 Jelenia Góra
40.12629Tomasz MagryśPK2MO3Come-Back Rzeszów
41.18031Łukasz MarecikMA2MOOOrły Warszawa
42.09710Mariusz Mączewski MA2MOORKS Okęcie
43.18149Karolina Melkonyan MA2MOOAZS UW Warszawa
44.16496Arkadiusz NatkaniecMA2MO3FABEX Wyszków
45.10376Hubert Nehring LB2MO3Spójnia Ośno Lubuskie
46.11158Arkadiusz Niedziałkowski LD2MO3Olimpia Łowicz
47.17971Adam NieżurawskiMA2MOOAZS PW WEKTOR
48.16708Agata NowiczPM2MO3SIGNUM Gdańsk
49.18072Krzysztof OlejnikLD2MO3Zdrowie Piast Sieradz
50.18076Wiesław Olszewski MA2MOOAltman SMART
51.17934Szymon Ostrowski DS2MO3KS AZS Wratislavia XIV WR
52.16451Jacek Paluchowski MA2MOOTrójka SMART
53.14479Maciej PlichtaMA2MO3AZS SGH Warszawa
54.16191Piotr Polek MP2MOOMPEC Nowy Sącz
55.13187Lech Rębisz DS2MOOKlub Logiczny Piechowice
56.18070Andrzej Rudzki WP2MOOCybinka Poznań
57.17493Adam Seichter KP2MO3Grom-Bemix Więcbork
58.18066Michał Stasik MP2MO3CKiS Skawina II
59.15123Grzegorz SzablewskiDS2MOOKS AZS Wratislavia XIII WR
60.17281Marek ŚliwkaOP2MO3WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
61.18382Jakub UrbanowiczMA2MO-Singleton Warszawa
62.17895Tomasz Ustrzycki  MP2MO3Sapico Kraków
63.17051Jan Wadowski  MA2MOOMOIIB Warszawa
64.15899Grzegorz Walczewski  SL2MO3BUKS MDK MOSM II Bytom
65.18260Tomasz Wolfke MA2MO-Singleton Warszawa
66.13086Ewelina Wowkonowicz MA2MOOMOIIB Warszawa
67.17480Wojciech Woźniak MA2MO3TRAFIKA Radom
68.09712Janusz Wydra MA2MO3Żbik Nasielsk
69.17494Aleksander ZatkeLD2MO3Veolia Łódź
70.17557Jakub Zatorski  MA2MOOPiast Junior Feliksów
71.15338Tadeusz Zawada SL2MOOBESKIDY PARK
72.18214Andrzej Ziomek DS2MO3JKBS Jawor
73.15449Zdzisław Zygmunt LB2MO3KB WIST Szprotawa
74.09473Jadwiga Żulińska PK2MO-Singleton Podkarpacki
Mistrz Klubowy (WK=1.5) M
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19083Bogusław Adamiec MP1.5MOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
2.17511Marta Armuła  MP1.5M-UKS Olimpia Dwójka
3.19063Małgorzata Bajerska-WasiliusKP1.5MODOL-BY II Bydgoszcz
4.09415Marcin Banach WM1.5M-Zorro-19 Olsztyn
5.19114Krzysztof Bączyk MA1.5M-Singleton Warszawa
6.18895Kacper Błasiak DS1.5M3KS AZS Wratislavia XIV WR
7.18925Andrzej BojdaDS1.5M3KS Gwardia III Wrocław
8.16536Anna BorowskaKP1.5MOWąbrzeski Klub Brydżowy
9.17921Józef Bugajewski WP1.5MODąbrówka Łolet Poznań
10.18211Elżbieta ChalaszLB1.5MOGKS FADOM Nowogród Bobrzański
11.18493Jarosław Chłądowicz  DS1.5MOKS AZS Wratislavia VI Wrocław
12.18880Roman Chmielecki  ZP1.5M3SSBPB DAMA PIK Białogard
13.19344Łukasz ChrzanowskiMA1.5MOESKOM II
14.18270Piotr Chrząstowski-Wachtel  MA1.5M3MIM UW Warszawa
15.17823Marcin CiasnochaLB1.5M3KB WIST Szprotawa
16.17265Darek DworzyńskiDS1.5MOKS Bazalt Sulików
17.19105Piotr DziedzicMP1.5M3Lajkonik Kraków
18.18393Wojciech Felsztyński  LB1.5MOMOSiR II Kostrzyn nad Odrą
19.18896Jakub Franczak DS1.5MOKS AZS Wratislavia VII WR
20.17657Krystyna Frąckiewicz MA1.5MOKADRa+
21.18858Michał FrączekMA1.5MOESKOM
22.18778Robert Głodowski MA1.5MOESKOM
23.09506Waldemar GnatkowskiMA1.5M3Żbik Nasielsk
24.18990Jędrzej Górski WP1.5M3Dębina Lemury Poznań
25.18244Stanisław Grajewski PM1.5MOCompensa II Gdynia
26.19103Piotr GuzikMA1.5M3Czwórka Warszawa
27.18982Zbigniew Gżałczyński MA1.5MORKS Okęcie
28.18408Marek HrebeniakLB1.5M3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
29.18385Grzegorz Jabłoński LD1.5M3Brydż Quartet Tomaszów Maz.
30.19345Bożena JacuchMA1.5M-Singleton Warszawa
31.16785Bolesław Kamiński LB1.5MOKSGU Tęcza 2 Krosno Odrzańskie
32.18304Radosław KarpińskiDS1.5M3PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
33.18796Karol Kasperkiewicz MA1.5MOesKADRa
34.17693Tadeusz Kempko  LD1.5M3Margo Łódź
35.16899Gabriela Kisielewska  MP1.5MOII LO Sobieski Kraków
36.18504Edmund Kociński LD1.5M3Brydż Quartet Tomaszów Maz.
37.17233Jan Kosieradzki MA1.5M-Singleton Warszawa
38.14467Grzegorz KotKP1.5MODexpol Jeżewo
39.18508Monika Kowner LD1.5M3Margo Łódź
40.19375Zbigniew Kozerski MA1.5MOesKADRa
41.18897Kornel Krawiec DS1.5MOKS AZS Wratislavia VII WR
42.18588Gabriela Kroner MP1.5MOUKS Olimpia Dwójka
43.18403Tadeusz Kuc SL1.5M3JKBS II Jastrzębie-Zdrój
44.17677Zdzisław KucDS1.5MOKS Gwardia IV Wrocław
45.18901Grzegorz KujawińskiPM1.5M3MERITUM Gdańsk
46.18216Tomasz KusztalWP1.5MODK Stokrotka II Poznań
47.19176Tomasz KuśLD1.5M3Zdrowie Piast Sieradz
48.17851Włodzimierz Kuś MA1.5MOSM Górczewska
49.18879Zbigniew Lange  ZP1.5M3SSBPB DAMA PIK Białogard
50.03030Zbigniew Listewnik WM1.5M-Zorro-19 Olsztyn
51.18210Maria ŁasekLB1.5MOGKS FADOM Nowogród Bobrzański
52.18387Michał MaciołekLD1.5MOAres Piotrków Tryb.
53.19508Magdalena Mańkowska MA1.5M-Singleton Warszawa
54.18795Małgorzata MaruszkinMA1.5M-Singleton Warszawa
55.18019Zbigniew Milewski  LD1.5M3Brydż Quartet Tomaszów Maz.
56.18645Ewa Morawska WP1.5MODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
57.18916Patryk Mrukot MP1.5M3Just Bridge 2 AZS AGH Kraków
58.18647Jakub Nawrocki WP1.5MODąbrówka Łolet Poznań
59.18816Józef Nowik MA1.5M-TEAM Natolin Warszawa
60.18831Janina OrłowskaMA1.5MOKADRa+
61.18194Teresa PiaseckaSW1.5M3Dream Team Kielce
62.19011Marian Piasecki  KP1.5MOGeochemia Toruń
63.19106Piotr PiątkiewiczMA1.5MOKoźmiński Bridge Team
64.19085Zdzisław Pietruszewski  MA1.5MOesKADRa
65.17611Jakub Pilachowski PM1.5M3AZS PJATK Gdańsk
66.09267Ewa PiotrowskaMA1.5MOArt SMART
67.19048Edward Piwowar MP1.5MOJaworzyna Krynica
68.19046Ryszard Piwowar  MP1.5MOJaworzyna Krynica
69.09115Arkadiusz Pohl WP1.5MOOOK Oborniki
70.17745Mateusz Polaszek WP1.5MOPil-Building Piła
71.14416Irena PruszkoMA1.5M-Singleton Warszawa
72.18899Jan Pytel DS1.5MOKS AZS Wratislavia VII WR
73.18366Anna Pytka  LU1.5M-SINGLETON Lublin
74.09886Andrzej Rączaszek  SL1.5M-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
75.18984Andrzej Reda MA1.5MORKS Okęcie
76.15260Zbigniew Rogusz DS1.5MOKBS Miłkowice Miłkowice
77.03309Hanna RohdeWM1.5M3Damy i Walety Olsztyn
78.03311Krzysztof Rohde WM1.5M3Damy i Walety Olsztyn
79.18985Grażyna RzeczyckaMA1.5MOArt SMART
80.18986Zbigniew Rzeczycki MA1.5MOArt SMART
81.17636Zbigniew Sieszycki MA1.5M-Singleton Warszawa
82.17409Rafał Skalny  MP1.5MOII LO Sobieski Kraków
83.18843Wojciech Słysz MA1.5M-Singleton Warszawa
84.18762Ewa Sokół-Nawalny LD1.5M3Olimpia Łowicz
85.19080Jan Szewczyk MA1.5MOAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
86.19366Piotr SzewczykMP1.5MOPTG Sokół Gorlice II
87.19020Bolesław Sznajdar LB1.5MOŻDK Klub Seniora Żary
88.08574Mariusz SzumskiDS1.5M3ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
89.17624Wojciech Szybowski PM1.5M3BLOTKA Gdańsk
90.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.5MOArt SMART
91.16971Paweł Świątkowski DS1.5MOKBS Miłkowice Miłkowice
92.18368Mieczysław Uniejewski  ZP1.5MOMIXTYRIANIE Szczecin
93.03991Jerzy Utnicki  KP1.5MOWąbrzeski Klub Brydżowy
94.18455Pietro Vinci SL1.5MOBOSMAL Bielsko-Biała
95.17540Leokadia Weryńska-Leja PK1.5M3Elektrycy Rzeszów
96.10742Konrad WicikSW1.5M3Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
97.18494Jakub Wieleba  LU1.5M3NOTAX Lublin
98.18724Piotr Wierzbicki MA1.5MOALK - Spójnia - Warszawa
99.19043Stanisław Włodek  MP1.5MOALF Muszyna
100.18306Adam WojciechowskiDS1.5M3PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
101.18667Roman Wojciechowski WP1.5MOKaro Poznań
102.17549Przemysław WoźniakLD1.5M3Huncwot Łódź
103.17965Mikołaj WyspiańskiMA1.5M3AZS SGH Warszawa
104.18220Janusz Zabacki WP1.5MODK Stokrotka II Poznań
105.17272Sylwia Zabłocka-ŚledzkaDS1.5MOKS Bazalt Sulików
106.17925Adam Zalwowski WP1.5MODąbrówka Łolet Poznań
107.18763Maria Zarzycka MA1.5MOAZS UW Warszawa
Adept (WK=1) Ad
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19069Paweł BarczykMP1AdOJust Bridge 3 AZS AGH Kraków
2.18846Ewa Bargłowska ZP1Ad-ZZBS Szczecin
3.19349Marius BarysasPD1Ad-
4.19171Krzysztof BednarczykSW1Ad3KS Sparta Dwikozy
5.09740Dariusz BłachnioMA1Ad-Singleton Warszawa
6.19170Jerzy Borowski SW1Ad3KS Sparta Dwikozy
7.12870Maks Brandt  DS1AdOKS AZS Wratislavia VI Wrocław
8.18905Katarzyna BudziszewskaWP1AdODąbrówka Student Poznań
9.12174Barbara CelarekSL1Ad-
10.18943Witold Chmarzyński WP1AdOPil-Building Piła
11.19386Andrzej Ciechacki KP1Ad3Splinter Toruń
12.02008Danuta CieniewskaWM1Ad3SEWIL Olsztyn
13.18579Wiktor Cupiał MP1AdOUKS Olimpia Dwójka
14.19110Remigiusz Cynacewicz LB1AdOM-GKS ZAMET Przemków
15.19056Antoni Czapliński MP1AdOMDK Grybów
16.19346Andrzej Dachtera WP1AdOIdealny Dach Poznań
17.01230Witold Deorocki WM1Ad-Zorro-19 Olsztyn
18.18861Małgorzata DmowskaMA1AdOESKOM
19.18371Zofia DukindorfMA1Ad-Singleton Warszawa
20.19174Roman Duma SW1Ad3KS Sparta Dwikozy
21.19778Christer Edlund WP1Ad-PAB Poznań
22.18516Aleksander Fedko SL1AdOUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
23.19507Elżbieta FiejkaMA1AdOKADRa+
24.19107Henryk Fienger LB1AdOM-GKS ZAMET Przemków
25.12432Anna FrączekMA1AdOESKOM
26.18122Karolina Gabara  MA1AdOTaka sobie drużyna brydżowa
27.18517Elżbieta GacekSL1AdOUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
28.19169Paweł Gacek MA1Ad-Singleton Ciechanów
29.19071Wojciech Gajzler MA1AdOESKOM II
30.13098Damian Garczarek DS1Ad3OKBS Progress Ostrzeszów
31.18208Jerzy Gauza LD1Ad-
32.18484Mariusz GawłowskiSL1AdOMASKÓR Żywiec
33.18604Krystyna GoreńMA1AdOKADRa+
34.19233Marek GrabowskiMA1Ad-Singleton Warszawa
35.18951Stefan GronowskiWP1AdOOOK Oborniki
36.19420Marek Grużewski KP1AdODOL-BY II Bydgoszcz
37.19403Andrzej Grześko WP1AdOIdealny Dach Poznań
38.04791Andrzej Gumienny WM1Ad-Zorro-19 Olsztyn
39.18944Dominik IwickiWP1AdOPil-Building Piła
40.19846Radosław JanuszZG1Ad-
41.18882Wiesław Jarmułowicz  ZP1AdOSSBPB DAMA PIK II Białogard
42.18909Renata JaśkówDS1AdOFAMA KS Lotnik Wrocław
43.18444Marian Jaworowski SL1Ad-UTW Chorzów
44.19677Jacek Jeleński  MA1Ad-Singleton Warszawa
45.18613Dominik Kamelak MA1AdOPiast Junior Feliksów
46.18683Elżbieta KamińskaWP1AdOKaro Poznań
47.19109Grzegorz Kania LB1AdOM-GKS ZAMET Przemków
48.18923Zbigniew KaperzyńskiMA1AdOKAM BEK Warszawa
49.19450Janusz Karczewski PM1Ad3CKiS Pruszcz Gdański
50.18983Jacek Karczmarczyk MA1AdORKS Okęcie
51.18926Mirosław Kawecki DS1AdOKS Gwardia IV Wrocław
52.12355Tomasz Kępiński MA1AdOBC Latawce
53.19245Krzysztof KlimczakMA1AdOESKOM II
54.19206Iwona KręciochSL1AdOUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
55.19205Jarosław KręciochSL1AdOUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
56.19410Artur KrólikowskiMA1AdORKS Okęcie
57.19676Marek KrupickiMA1Ad-Singleton Warszawa
58.18927Robert Krużewski DS1AdOKS Gwardia II Wrocław
59.17572Michalina Krysiak  PM1AdOAlison Team Gdańsk
60.18813Krzysztof KrzystanekSW1Ad3KS Sparta Dwikozy
61.18898Artur Krzyżyński DS1AdOKS AZS Wratislavia VII WR
62.19582Adam Licznerski LB1AdOŻDK Klub Seniora Żary
63.18878Bogdan Lipiński  ZP1AdOSSBPB DAMA PIK II Białogard
64.18068Teresa Lubas DS1AdOKBS Kolejarz I Wrocław
65.19365Andrzej Łodziński MA1Ad-Singleton Warszawa
66.19818Radosław ŁuckiDS1Ad-KS AZS Wratislavia Wrocław
67.18357Bogdan Łukasik MP1AdOALF Muszyna
68.18143Michał Mac  KP1AdOSCPP Toruń
69.19268Remigijus MackusPD1Ad-
70.18997Krzysztof Malesiński MA1AdOESKOM
71.18784Agnieszka Mankiewicz MA1AdOAZS UW Warszawa
72.19367Mieczysław Marcinkjan DS1AdOŚWSBS CHEŁMIEC II DOLGAZ WB
73.08340Romuald Markowski ZP1Ad-ZZBS Szczecin
74.18860Karolina MatraszekMA1AdOESKOM
75.19173Jerzy Mazur SW1Ad3KS Sparta Dwikozy
76.18245Janusz Michalak PM1AdOCompensa II Gdynia
77.19662Kuba Mierzwiński MA1AdOAZS UW Warszawa II
78.19475Mariola MiklaszewskaMA1AdOKADRa+
79.17006Andrzej Miller MA1Ad-Singleton Warszawa
80.17685Aleksander Minta  WP1Ad-PAB Poznań
81.18636Andrzej Nierobisz MA1Ad3GOS Nadarzyn-Bogorya
82.18272Dorota NiewińskaPM1Ad3MERITUM Gdańsk
83.18273Waldemar Niewiński PM1Ad3MERITUM Gdańsk
84.19132Jadwiga NyczMA1AdOKADRa+
85.19026Stanisław Obałka LD1Ad3Szkuner Łódź
86.19637Piotr Okonek MA1AdOAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
87.18633Jolanta OkręglickaSL1AdOUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
88.19108Irena OrłowskaLB1AdOM-GKS ZAMET Przemków
89.03314Waldemar Orłowski WM1Ad3SEWIL Olsztyn
90.18961Gerarda OsińskaKP1AdOWąbrzeski Klub Brydżowy
91.18701Marzena Pancewicz KP1Ad-Singleton KPZBS
92.18844Alicja PersMA1AdOKADRa+
93.04634Grażyna Piszczek WM1Ad-Zorro-19 Olsztyn
94.18830Stanisław Rękas MA1Ad-Singleton Warszawa
95.18881Tadeusz Rodak  ZP1AdOSSBPB DAMA PIK II Białogard
96.03023Teresa Roszkowska-Śliź MA1Ad-
97.18833Oleg Rovyshyn LU1Ad-SINGLETON Lublin
98.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA1Ad3GOS Nadarzyn-Bogorya
99.19000Marek Siedlecki DS1AdOKS Gwardia II Wrocław
100.18938Piotr SikorskiKP1AdOSCPP Toruń
101.18016Mieczysław Skowroński  LB1Ad3CKiR Wschowa
102.19655Krzysztof SowińskiSW1Ad3Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
103.14395Grzegorz Sowul WM1Ad-Zorro-19 Olsztyn
104.18904Anna Spyszkiewicz WP1AdODąbrówka Student Poznań
105.19485Adrianna StaniszewskaMA1AdOESKOM II
106.19484Urszula StaniszewskaMA1AdOESKOM II
107.18989Janusz Strześniewski KP1AdOKlub Sportowy Krobia
108.19599Włodzimierz Suchodolski  KP1Ad3Czarni Eurobac Nakło
109.19348Leszek SuderSL1Ad3JKBS II Jastrzębie-Zdrój
110.18921Bolesław Szkodziński DS1AdOSBS Impas Lubin
111.19331Michał SzołuchaMA1Ad-Singleton Warszawa
112.18474Elżbieta Szubert-LicznerskaLB1AdOŻDK Klub Seniora Żary
113.15176Szczepan Szumielewicz SW1Ad3Szlem Skarżysko Kościelne
114.08652Zenon Torzyński WP1Ad-PAB Poznań
115.19207Jolanta TrojanowskaSL1AdOUTW Olimpijczyk ATH Bielsko-Biała
116.19124Ireneusz TurykPD1Ad3Miejski Białostocki Klub Brydżowy
117.19534Zdzisław Tylko MA1AdOTrójka SMART
118.19244Małgorzata WachowskaMA1AdOESKOM II
119.19202Tomasz Wacław SL1AdOBeskid II Andrychów
120.08259Andrzej Wardziński MA1Ad-Singleton Ciechanów
121.18684Grzegorz Wasiak LD1Ad-
122.19845Janusz Wątroba MP1Ad-
123.18996Natalia WęgleńskaMA1AdOESKOM
124.03036Ryszard Wieczorek WM1Ad-Zorro-19 Olsztyn
125.18486Irena WilczyńskaMA1AdOKADRa+
126.19598Przemysław Wojtczak  LB1Ad3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
127.15609Bogusław WrąbelMA1Ad3MIM UW Warszawa
128.19122Anna ZalewskaMA1Ad-Singleton Warszawa
129.10520Adam Ziółkowski MA1Ad-Singleton Warszawa
130.17136Maciej Żurek PM1AdOAZS Politechnika Gdańska
Kandydat (WK=0.5) K
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.19815Viktor AndreassonWP0.5K-PAB Poznań
2.19409Marzena ArtmańskaDS0.5K-KS Gwardia Wrocław
3.19471Maciej BajorekMP0.5KOPTG Sokół Gorlice II
4.19488Aleksander Barylak MP0.5KOJust Bridge 4 AZS AGH Kraków
5.19172Antoni Bednarczyk SW0.5K3KS Sparta Dwikozy
6.19724Bartosz Bejenka PD0.5K3Dolina Narwi Łomża II
7.01056Grażyna BlechWM0.5K-Zorro-19 Olsztyn
8.18630Tadeusz Boroń  DS