Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
351.03096Konrad Ciborowski MP11MM1 530
(1073+457)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
352.02933Piotr Kucharski SW18AM1 529
(1029+500)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
353.02663Jacek Herman  MP11MM1 525
(1136+389)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
354.07939Elżbieta Waniurska LU7MM1 523
(1045+478)
1SPS EKO-RÓŻANKA
355.02757Bogdan Palczyński MP9MM1 520
(1031+489)
1TS Wisła - Milo Kraków
356.07346Kazimierz Lichawski SL11MM1 519
(1064+455)
1BSBS II Bielsko-Biała
357.04632Jacek Lew  PM15A1 518
(1252+266)
3COMPENSA Gdańsk
 18760Joanna Zalewska  MA3MR1 518
(1240+278)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
359.01613Marek Rzeszutek DS7MM1 517
(1110+407)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
360.01730Michał Wittenbeck ZP9MM1 513
(1013+500)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
361.03763Leszek Kawski KP9MM1 510
(1069+441)
2BIN Aleksandrów Kujawski
362.16259Maciej Kliś MP4MK1 509
(852+657)
2TS Wisła Kraków
363.04985Rafał Gardzielewski ZP11MM1 503
(1003+500)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
364.01731Paweł Wittenbeck ZP12A1 500
(1000+500)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
 06147Paweł WoźnickiZP9MM1 500
(1000+500)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
366.03787Adam Kozłowski LB12A1 487
(1012+475)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
367.03775Jacek Kokociński WP5MK1 482
(1222+260)
1KTB Konin
368.17030Anna Zaręba  MA3MR1 480
(1089+391)
3BATMIX Warszawa
369.05696Igor ŁobodzińskiLD5MK1 477
(1121+356)
2PKB BINŻ Bełchatów
370.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM1 470
(1011+459)
2Pomtech Zwoleń
371.06705Zdzisław Kowalewski  MA13A1 468
(1032+436)
2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
372.04109Łukasz Brede WP17A1 463
(975+488)
1UKB KLEKS Szamotuły
373.12196Zbigniew Skibicki  MA5MK1 461
(1007+454)
2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
374.01297Mirosław Fechner DS7MM1 460
(1037+423)
2Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
375.01054Tadeusz Garbacik  MP13A1 454
(1052+402)
2MK Galicja Kraków
 04707Mirosław Szaliński PM12A1 454
(955+499)
2GTB - SDK Tczew
377.03063Tadeusz Biskup SL5MK1 451
(1206+245)
2PREMONT Impas Katowice
378.01189Tadeusz Urbanek  PK5MK1 449
(1192+257)
2Wisłoka Dębica
379.04797Ryszard Konopka PM12A1 440
(1080+360)
2STB Słupsk
380.04670Mariusz Pater  PM11MM1 436
(981+455)
2KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
381.04353Krzysztof Łukaszewicz WM13A1 432
(752+680)
ESYNTEX Łączność Łowicz
382.04363Tomasz Małachowski WM12A1 425
(950+475)
1ETB PRIM Ełk
383.01578Marcin Preisner LB3MR1 423
(951+472)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
384.02533Tomasz Pawluk LU5MK1 418
(1003+415)
1SPS EKO-RÓŻANKA
385.04040Jerzy Gober  PD11MM1 414
(895+519)
1STB BC SUDOVIA International
386.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4MK1 413
(1123+290)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
387.07891Piotr Klimacki ZP18AM1 412
(920+492)
1AD Szczecin
388.13270Dominik Kaszowski  KP4MK1 410
(966+444)
1Jantar Toruń
 03422Andrzej PiecuchSL9MM1 410
(995+415)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
390.03620Mirosław ZielińskiSL13A1 406
(991+415)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
391.05932Remigiusz Góralczyk ZP5MK1 398
(1128+270)
2TRZYNASTKA Szczecin
392.09794 Joanna Brede  SL5MK1 390
(968+422)
1BSBS II Bielsko-Biała
393.07061Marek Różański MA9MM1 385
(938+447)
2ABNEGAT WZBS Warszawa
394.09594Ewa Dziekańska DS9MM1 384
(894+490)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
395.02784Robert Różak MP7MM1 381
(920+461)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
396.03971Karol Szwenkel KP9MM1 377
(928+449)
1Jantar Toruń
397.01713Stanisław WawszczykDS7MM1 376
(937+439)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
398.16829Tomasz ZaleskiPD5MK1 375
(1244+131)
3Dolina Narwi Łomża II
399.03064Michał Błach SL5MK1 373
(834+539)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
400.03300Tomasz Kuś SL7MM1 366
(918+448)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE

Łącznie 5606 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.11:15:31 (0.3159/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.