Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
151.07603Tomasz Pilch SL19AM3 776
(1933+1843)
ETB Silesia I Gliwice
152.02519Bartosz Matras LU7MM3 775
(2338+1437)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
153.08950Iwona Czajka MA9MM3 755
(2254+1501)
3INTER BLOCK Warszawa
154.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP11MM3 748
(2769+979)
2UNIA WINKHAUS Leszno
155.05310Bogusław Pazur  SL21AM3 700
(1880+1820)
ETB Silesia I Gliwice
156.09643Tomasz Sielicki MA7MM3 689
(2239+1450)
1Bridge24.pl 2.
157.17298Rob Helle DS7MM3 645
(1828+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
158.01054Tadeusz Garbacik  MP15A3 640
(2587+1053)
2MK Galicja Kraków
159.18252Ed HoogenkampDS4MK3 634
(1817+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
160.05708Janusz Makaruk  LD17A3 633
(2261+1372)
1Inwit Pabianice
161.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM3 614
(2349+1265)
2GTB - SDK Tczew
162.05059Stanisław Janik  LB13A3 607
(2383+1224)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
163.18648Geert Jorgensen DS3MR3 600
(1800+1800)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
164.06887Jacek Romański   WM24AS3 596
(1800+1796)
EESBS VITAS Elbląg
 03546Krzysztof Śliwoń  SL13A3 596
(2403+1193)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
166.07596Krzysztof Brudka WP13A3 586
(2456+1130)
1GRICON STARKA PAB Poznań
167.02495Andrzej Kokoryka LU11MM3 585
(2240+1345)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
168.16183Zofia Miechowicz LB5MK3 579
(2209+1370)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
169.04431Zbigniew Rogowski WM18AM3 575
(1825+1750)
ESYNTEX Łączność Łowicz
170.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A3 571
(2312+1259)
1UKB KLEKS Szamotuły
171.01749Maciej Wręczycki DS17A3 570
(2085+1485)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
172.05730Wiesław Niciński LD13A3 498
(2280+1218)
1KDK I Kutno
173.03496Marek Skulimowski SL7MM3 497
(2268+1229)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
174.03497Jerzy Skwark  SL15A3 495
(1971+1524)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
175.08485Grażyna Busse WP15A3 488
(2244+1244)
1UNIA II Leszno
176.05023Paweł Gruszczyński WP7MM3 472
(2298+1174)
1RAL Poznań
177.07811Marcin Krupowicz  LU21AM3 457
(1771+1686)
ESYNERGIA Lublin
178.08308Kamil Walczyk SW7MM3 447
(2218+1229)
2Danmar Skarżysko Kamienna
179.03345Zbigniew Mącior  SL18AM3 432
(2069+1363)
1TBS MAGMA Zawiercie
180.02727Andrzej Lubojemski MP13A3 423
(2408+1015)
1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
181.14782Jakub Patreuha  DS5MK3 405
(2157+1248)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
182.15976Stanisław Mączka  MA5MK3 385
(2166+1219)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
183.05454Bogdan Świątek  WP12A3 340
(2350+990)
1KTB Konin
184.04527Krzysztof Antas  PM19AM3 334
(2393+941)
1GTB - Andrzejki
185.06336Piotr Lutostański WP18AM3 330
(2061+1269)
1GRICON STARKA PAB Poznań
186.02497Dariusz Koproń LU15A3 324
(1704+1620)
ESYNERGIA Lublin
187.10534Waldemar Sroczyński LB11MM3 323
(2032+1291)
EIlanka 1 Rzepin
188.13411Michał Kaleta  SL5MK3 316
(1970+1346)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
189.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM3 303
(2183+1120)
1TBS MAGMA Zawiercie
 06716Anna Kręglewska-Wnuk WP7MM3 303
(2048+1255)
1GRICON STARKA PAB Poznań
191.06129Piotr Wasylko ZP12A3 275
(1937+1338)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
192.06845Tomasz Paluchowski MA13A3 269
(2121+1148)
2K2 Rebid
193.03920Grzegorz Rojewski WP13A3 267
(2115+1152)
1GRICON STARKA PAB Poznań
194.04682Jacek Piotrowski  PM12A3 244
(2214+1030)
2DARLES SANTERM Gdańsk
195.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM3 204
(2504+700)
3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
196.08978Jacek Leśniczak   LB15A3 196
(2011+1185)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
197.06346Adam Pawłowski LD13A3 164
(2308+856)
1KDK I Kutno
198.03184Artur Guła SL15A3 148
(1613+1535)
ETB Silesia I Gliwice
199.01397Piotr Korecki LB7MM3 143
(2250+893)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
200.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM3 134
(2007+1127)
2BUKS MDK MOSM I Bytom

Łącznie 5820 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-20 g.21:05:07 (0.3524/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.