Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
151.03847Jarosław Michałowski  KP18AM4 298
(2635+1663)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
152.09643Tomasz Sielicki MA7MM4 271
(2582+1689)
EBridge24.pl 2.
153.05568Zdzisław Beling  LD18AM4 262
(2832+1430)
1Inwit Pabianice
154.06382Maciej Dobrzyński SW7MM4 255
(2599+1656)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
155.07796Marek Jeleniewski SW18AM4 245
(2180+2065)
-
156.06554Jarosław Cieślak DS19AM4 208
(2569+1639)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
157.06845Tomasz Paluchowski MA13A4 201
(2709+1492)
2K2 Rebid
158.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM4 165
(3112+1053)
1UNIA WINKHAUS Leszno
159.04303Roman Kierznowski  WM21AM4 127
(2156+1971)
ESYNTEX Łączność Łowicz
160.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP11MM4 095
(3115+980)
1UNIA WINKHAUS Leszno
161.01749Maciej Wręczycki DS17A4 082
(2360+1722)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
162.16183Zofia Miechowicz LB5MK4 056
(2469+1587)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
163.05059Stanisław Janik  LB13A4 052
(2627+1425)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
164.03496Marek Skulimowski SL7MM4 041
(2644+1397)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
165.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM4 028
(3108+920)
2KONTRA Koszalin
166.08434Witold Tomaszek WP12A3 999
(2649+1350)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
167.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A3 983
(2538+1445)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
168.18257Thomas Berg DS3MR3 921
(1980+1941)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
169.17721Jakub Bazyluk  MA4MK3 898
(2477+1421)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
170.13364Adam Lonski PM7MM3 894
(2492+1402)
1GTB - SDK Tczew
171.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A3 881
(2659+1222)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
172.11809Krzysztof Mielnik PM9MM3 865
(2486+1379)
1GTB - SDK Tczew
173.05730Wiesław Niciński LD13A3 844
(2508+1336)
1KDK I Kutno
174.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM3 830
(2560+1270)
1GTB - SDK Tczew
175.07617Mirosław Sady  MP12A3 812
(2745+1067)
2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
176.06129Piotr Wasylko ZP12A3 809
(2229+1580)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
177.08485Grażyna Busse LB15A3 808
(2471+1337)
1Ilanka 1 Rzepin
178.07603Tomasz Pilch SL19AM3 800
(1957+1843)
ETB Silesia I Gliwice
179.08308Kamil Walczyk SW7MM3 795
(2468+1327)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
180.02666Andrzej Hycnar  PK13A3 785
(2364+1421)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
181.04431Zbigniew Rogowski WM18AM3 764
(1920+1844)
ESYNTEX Łączność Łowicz
182.05708Janusz Makaruk  LD17A3 758
(2386+1372)
1Inwit Pabianice
183.03497Jerzy Skwark  SL15A3 756
(2160+1596)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
184.04242Andrzej Fronczak  PM18AM3 744
(2240+1504)
1GTB - SDK Tczew
185.04906Jan Borychowski  WP13A3 700
(2845+855)
2UNIA II Leszno
 05454Bogdan Świątek  WP12A3 700
(2628+1072)
2UNIA II Leszno
187.02804Piotr Stopa  MP13A3 684
(2306+1378)
2TS Wisła Kraków
188.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM3 675
(2400+1275)
1TBS MAGMA Zawiercie
189.17298Rob Helle DS7MM3 645
(1828+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
190.05023Paweł Gruszczyński WP7MM3 635
(2457+1178)
-
191.18252Ed HoogenkampDS4MK3 634
(1817+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
192.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A3 622
(2359+1263)
1UKB KLEKS Szamotuły
193.03206Maciej Janeczko MP7MM3 615
(2198+1417)
1MTS Piast Skawina
194.07246Giedrius Szarkanas WM13A3 613
(2035+1578)
-
195.01770Aleksander Zdybel  MP9MM3 605
(2130+1475)
2TS Wisła Kraków
196.18648Geert Jorgensen DS3MR3 600
(1800+1800)
-
197.07596Krzysztof Brudka LB13A3 599
(2468+1131)
1Ilanka 1 Rzepin
198.06887Jacek Romański   WM24AS3 596
(1800+1796)
EESBS VITAS Elbląg
199.07215Giedre Jankunaite WM11MM3 586
(2008+1578)
-
200.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM3 566
(2296+1270)
1BUKS MDK MOSM I Bytom

Łącznie 5880 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.16:37:12 (0.2633/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.