Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
201.04906Jan Borychowski  WP13A3 129
(2356+773)
1KTB Konin
202.07617Mirosław Sady  MP12A3 117
(2242+875)
1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
203.01770Aleksander Zdybel  MP9MM3 112
(1832+1280)
2TS Wisła Kraków
204.11769Tomasz Stryszawski MP9MM3 083
(2089+994)
1TS Wisła - Milo Kraków
205.06689Andrzej Kondeja  MA13A3 079
(2258+821)
2Hefajstos Otwock
206.06554Jarosław Cieślak DS19AM3 074
(1969+1105)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
207.07215Giedre Jankunaite WM11MM3 057
(1692+1365)
-Zorro-19 Olsztyn
 07246Giedrius Szarkanas WM13A3 057
(1692+1365)
-Zorro-19 Olsztyn
209.02501Mariusz Kowalski LU15A3 050
(1587+1463)
ESYNERGIA Lublin
210.11471Maciej Rodzaj MP9MM3 029
(2127+902)
1TS Wisła - Milo Kraków
211.17082Maciej BoczarMA4MK3 007
(1917+1090)
OTaka sobie drużyna brydżowa
212.01272Marek CzerepakDS12A3 004
(1840+1164)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
213.15621Tomasz Gotard  PM19AM2 995
(1906+1089)
1GTB - Andrzejki
214.17721Jakub Bazyluk  MA4MK2 964
(1987+977)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
215.10095Paweł Miechowicz LB17A2 963
(1497+1466)
EIlanka 1 Rzepin
216.06963Marek Szymanowski   LD24AS2 954
(1601+1353)
1Inwit Pabianice
217.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK2 918
(2084+834)
2Hefajstos Otwock
218.02921Tadeusz Kowalczewski SW12A2 908
(1732+1176)
2Pomtech Zwoleń
219.05069Paweł Jassem  SW17A2 900
(1450+1450)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
220.12474Marek Blat  SL13A2 898
(1470+1428)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
221.02671Ryszard Jaśkiewicz MP11MM2 886
(2012+874)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
222.08182Paweł Kowalczewski DS9MM2 880
(1712+1168)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
223.06812Jan Nadaj  MA13A2 872
(1922+950)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
 06830Andrzej Ogłoblin  MA15A2 872
(1922+950)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
225.02666Andrzej Hycnar  PK13A2 840
(1829+1011)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
226.18128Wojciech Kurkowski  LU4MK2 826
(1754+1072)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
227.19121Artur Malinowski WP19AM2 822
(1411+1411)
ECONNECTOR Poznań
228.03542Andrzej Szymczak  SL17A2 806
(1821+985)
1TBS MAGMA Zawiercie
229.03206Maciej Janeczko MP7MM2 804
(1785+1019)
2MTS Piast Skawina
230.05264Jerzy Mścisz  WP13A2 799
(2192+607)
1UNIA II Leszno
231.04696Antoni Sękowski  PM18AM2 790
(2153+637)
3COMPENSA Gdańsk
232.04319Dariusz Kozłowski  WM12A2 788
(1653+1135)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
233.08117Grażyna Brewiak PM19AM2 784
(1695+1089)
2GTB - Game Over Gdańsk
234.04852Marta Sikora PM5MK2 782
(1521+1261)
2GTB - Expres z Kaszub
235.04531Marek Barylewski WP18AM2 759
(1615+1144)
1RAL Poznań
236.02831Włodzimierz Wala   MP19AM2 758
(1728+1030)
2TS Wisła Kraków
237.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 753
(1718+1035)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
238.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A2 741
(1810+931)
1KDK I Kutno
239.04347Henryk Łakomski  WM12A2 715
(1789+926)
1Vęgoria WCK Węgorzewo
240.01840Leszek Majdański  KP15A2 699
(1382+1317)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
241.05989Jerzy Kullass ZP7MM2 690
(2078+612)
3KLUB BRYDŻOWY KONTRA Koszalin
242.06923Jacek Sikora PM7MM2 680
(1545+1135)
2GTB - Expres z Kaszub
243.16875Edward Sucharda  MA5MK2 674
(1787+887)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
244.04242Andrzej Fronczak  WM18AM2 661
(1625+1036)
-Zorro-19 Olsztyn
245.03881Tomasz Osiński KP12A2 648
(1589+1059)
1Jantar Toruń
246.05859Artur Wasiak LD12A2 637
(1881+756)
1Inwit Pabianice
247.01381Piotr Klubiński  DS9MM2 636
(2055+581)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
248.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM2 624
(1451+1173)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
249.06542Irena Chodorowska MA18AM2 620
(1986+634)
2KBS Legionowianin
250.13412Zuzanna Moszczyńska LD5MK2 610
(1794+816)
1Inwit Pabianice

Łącznie 5820 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-20 g.21:00:57 (0.3194/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.