Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
201.06923Jacek Sikora PM7MM2 409
(1403+1006)
2GTB - Expres z Kaszub
202.12129Grzegorz Deptuła WM9MM2 407
(1454+953)
1ETB PRIM Ełk
203.08485Grażyna Busse WP15A2 400
(1597+803)
1UNIA II Leszno
204.03542Andrzej Szymczak  SL17A2 392
(1608+784)
1TBS MAGMA Zawiercie
205.03920Grzegorz Rojewski WP13A2 383
(1564+819)
1GRICON STARKA PAB Poznań
206.05341Jacek Pszczoła  MA24AS2 370
(1185+1185)
EBridge24.pl
207.19121Artur Malinowski WP19AM2 358
(1179+1179)
ECONNECTOR Poznań
208.06887Jacek Romański   WM24AS2 354
(1177+1177)
EESBS VITAS Elbląg
209.18128Wojciech Kurkowski  LU4MK2 352
(1471+881)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
210.06129Piotr Wasylko ZP12A2 347
(1458+889)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
211.02460Marek Atalski LU13A2 344
(1551+793)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
212.08899Marcin OsmańskiPM4MK2 337
(1344+993)
2GTB - Expres z Kaszub
213.15621Tomasz Gotard  PM19AM2 329
(1498+831)
1GTB - Andrzejki
214.06689Andrzej Kondeja  MA13A2 320
(1696+624)
2Hefajstos Otwock
215.13412Zuzanna Moszczyńska LD5MK2 317
(1606+711)
1Inwit Pabianice
216.08182Paweł Kowalczewski DS9MM2 311
(1409+902)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
217.07617Mirosław Sady  MP12A2 304
(1623+681)
1KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
218.01739Rafał Wolański DS7MM2 299
(1402+897)
2VALUE MEDIA AZS Wratislavia II WR
219.06554Jarosław Cieślak DS19AM2 289
(1547+742)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
220.08593Marcin Bartoszewski WM7MM2 285
(1393+892)
1ETB PRIM Ełk
221.02671Ryszard Jaśkiewicz MP11MM2 278
(1612+666)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
222.07405Piotr Radzikowski MP9MM2 269
(1634+635)
1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
223.08978Jacek Leśniczak   LB15A2 263
(1479+784)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
224.14782Jakub Patreuha  DS5MK2 216
(1504+712)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
225.08308Kamil Walczyk SW7MM2 209
(1305+904)
2Danmar Skarżysko Kamienna
226.05023Paweł Gruszczyński WP7MM2 206
(1473+733)
1RAL Poznań
227.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM2 196
(1460+736)
1GTB - Andrzejki
228.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 194
(1428+766)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
229.01299Karol Filipowicz  WP13A2 190
(1366+824)
1UKB KLEKS Szamotuły
230.02831Włodzimierz Wala   MP19AM2 182
(1367+815)
2TS Wisła Kraków
231.06542Irena Chodorowska MA18AM2 177
(1596+581)
2KBS Legionowianin
232.10548Tadeusz Filaber  MA7MM2 171
(1521+650)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
233.03523Jan Sucharkiewicz  SL18AM2 170
(1388+782)
1TBS MAGMA Zawiercie
234.04751Andrzej Zaleski  PM9MM2 163
(1390+773)
1GTB - Andrzejki
235.01381Piotr Klubiński  DS9MM2 146
(1565+581)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
236.03847Jarosław Michałowski  KP18AM2 144
(1304+840)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
237.06812Jan Nadaj  MA13A2 136
(1470+666)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
 06830Andrzej Ogłoblin  MA15A2 136
(1470+666)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
239.06543Jan Chodorowski  MA18AM2 118
(1537+581)
2KBS Legionowianin
240.08950Iwona Czajka MA9MM2 114
(1270+844)
3INTER BLOCK Warszawa
241.06225Wojciech Palmowski MA9MM2 112
(1498+614)
1Gambling Ciechanów
242.06165Dariusz Biedrzycki MA7MM2 111
(1575+536)
1Gambling Ciechanów
243.01288Janusz Drozdowski  DS12A2 110
(1608+502)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
244.08434Witold Tomaszek WP12A2 104
(1490+614)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
245.06801Maciej Modrzejewski  MA12A2 100
(1417+683)
1MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
246.04696Antoni Sękowski  PM18AM2 095
(1670+425)
3COMPENSA Gdańsk
247.01272Marek CzerepakDS12A2 082
(1346+736)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
248.07044Piotr Żak   LD19AM2 081
(1296+785)
1Inwit Pabianice
249.01171Stefan Skowron  PK12A2 077
(1050+1027)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
250.03434Grzegorz Plewniak MP7MM2 076
(1288+788)
2MTS Piast Skawina

Łącznie 5606 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.11:09:56 (0.3146/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.