Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3803/19767 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (3) 59. Drewniane Głowy 5. Memoriał Andrzeja Wilkosza
59. Drewniane Głowy 5. Memoriał Andrzeja Wilkosza
niedziela, 26 marca 2017r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08979
01661
Krzysztof Jassem
Włodzimierz Starkowski
KP
DS
24
24
64.93220I
I
2.05176
08158
Michał Kwiecień
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
64.55215II
II
3.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
61.60210II
II
4.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
61.52205III
III
5.15988
13970
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
MP
MP
2
2.5
61.39200III
III
6.08203
06341
Wojciech Gaweł
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
19
24
60.45196III
III
7.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
3
5
60.19192 
 
8.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
3
5
60.01188 
 
9.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PK
13
21
59.83184 
 
10.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
DS
LB
24
17
58.98180 
 
11.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
58.65176 
 
12.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
7
19
58.60172 
 
13.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1
7
58.43169 
 
14.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
58.38165 
 
15.03184
03960
Artur Guła
Radosław Szczepański
SL
LB
15
18
58.17161 
 
16.01952
06274
Andrzej Choniawko
Ryszard Kiełczewski
ZP
SL
13
18
58.14157 
 
17.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
13
15
58.05153 
 
18.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
12
13
57.89149 
 
19.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
57.79145 
 
20.06629
10563
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
MA
SL
17
4
57.57141 
 
21.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
57.54137 
 
22.01054
02807
Tadeusz Garbacik
Reginald Sukiennik
MP
MP
12
12
57.50133 
 
23.08294
01643
Mariusz Bartkowski
Ewa Sobolewska
SW
LD
15
13
57.47129 
 
24.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
MP
WP
21
21
57.00125 
 
25.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
56.67121 
 
26.05718
03497
Jerzy Michałek
Jerzy Skwark
SL
SL
21
13
56.62117 
 
27.13661
02703
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
MP
MP
4
12
56.54114 
 
28.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
56.12110 
 
29.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
5
56.06106 
 
30.02650
03529
Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
55.70102 
 
31.07809
08434
Piotr Kołuda
Witold Tomaszek
LU
MA
15
11
55.6798 
 
32.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
55.6494 
 
33.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
55.5490 
 
34.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
55.5286 
 
35.02831
16152
Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
MP
MP
19
13
55.4382 
 
36.01433
01578
Aleksander Kud
Marcin Preisner
LB
LB
11
2
55.2678 
 
37.03345
07475
Zbigniew Mącior
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
18
12
55.2074 
 
38.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
54.7070 
 
39.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
SL
21
19
54.6366 
 
40.02736
15601
Stanisław Malinowski
Tomasz Mazur
PK
PK
4
3
54.6163 
 
41.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
54.5559 
 
42.02902
07491
Krzysztof Gałda
Tadeusz Sobota
SW
SW
12
5
54.4755 
 
43.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
12
7
54.4651 
 
44.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
54.3947 
 
45.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
19
17
54.3544 
 
46.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
54.3344 
 
47.09797
03347
Janusz Buksa
Maciej Mąka
MP
MP
7
5
54.1743 
 
48.07401
02872
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
3
4
54.1442 
 
49.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
54.1242 
 
50.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
11
54.0841 
 
51.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
4
5
54.0640 
 
52.08793
02823
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
54.0040 
 
53.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
53.9839 
 
54.02888
02912
Zbigniew Borkowski
Jacek Janowski
SW
MP
11
18
53.9838 
 
55.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
11
12
53.8938 
 
56.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
53.8637 
 
57.07473
02836
Janusz Szyszkowski
Stanisław Waśko
MP
MP
12
9
53.8236 
 
58.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
5
53.7835 
 
59.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.7035 
 
60.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
53.5934 
 
61.03064
12272
Michał Błach
Anna Makarewicz
SL
DS
5
3
53.4533 
 
62.01066
01104
Andrzej Janda
Jan Lipior
PK
PK
5
5
53.3233 
 
63.01030
03351
Marek Cyrkiel
Marek Michalski
PK
PK
12
5
53.2932 
 
64.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
53.2331 
 
65.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
3
53.1631 
 
66.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
53.1330 
 
67.11206
11194
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
MP
MP
4
5
53.1029 
 
68.06648
09755
Piotr Jurek
Łukasz Witkowski
MA
SW
18
12
53.0129 
 
69.16341
17892
Mateusz Krzemyk
Aron Shindler
MP
MP
1.5
0.5
52.9828 
 
70.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
52.8427 
 
71.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
5
52.7527 
 
72.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
2.5
21
52.7126 
 
73.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
52.6525 
 
74.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
5
5
52.6125 
 
75.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2
4
52.5724 
 
76.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
52.5523 
 
77.01019
03464
Andrzej Byzdra
Adam Robak
PK
SL
5
13
52.5323 
 
78.16281
03188
Wiesław Frąckowiak
Michał Haczewski
SL
SL
2
5
52.4622 
 
79.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
4
52.3921 
 
80.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
52.3721 
 
81.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
19
52.3520 
 
82.02673
01437
Marek Jaworski
Zdzisław Kunc
MP
DS
12
11
52.2519 
 
83.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
12
12
52.1319 
 
84.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
51.9018 
 
85.06795
12362
Ewa Miszewska
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
19
5
51.8817 
 
86.12999
02794
Adam Krysa
Ryszard Skotarski
MP
MP
9
12
51.8217 
 
87.11932
16859
Marek Borewicz
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
9
2.5
51.7216 
 
88.11949
11952
Piotr Dobrzyński
Tomasz Mielczarek
MP
SL
1.5
1.5
51.5715 
 
89.03405
16807
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
SL
SL
4
1.5
51.5415 
 
90.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
51.5114 
 
91.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.3613 
 
92.10978
12108
Natalia Gaweł
Aleksandra Jarosz
MP
MA
3
5
51.3413 
 
93.04108
14728
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
MA
MA
21
9
51.3012 
 
94.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
51.2611 
 
95.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
51.2011 
 
96.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
51.2010 
 
97.06954
09550
Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
SW
SW
18
17
51.159 
 
98.05675
05830
Mariusz Kraśnicki
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
51.149 
 
99.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
50.988 
 
100.02663
16140
Jacek Herman
Andrzej Szepczyński
MP
MA
11
3
50.957 
 
101.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
50.867 
 
102.02747
02819
Marian Nanke
Halina Święch
MP
MP
5
7
50.816 
 
103.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
5
19
50.535 
 
104.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
50.475 
 
105.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
50.444 
 
106.07271
03525
Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
SL
SL
5
7
50.283 
 
107.02723
15413
Bogusław Lesiecki
Sławomir Reising
MP
MP
12
3
50.223 
 
108.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
50.222 
 
109.02685
01627
Jacek Klimczak
Waldemar Siuda
MP
DS
7
12
50.151 
 
110.07539
02786
Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
MP
MP
4
5
50.11  
 
111.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
50.10  
 
112.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
50.07  
 
113.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
50.02  
 
114.15976
16069
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
MA
MA
4
3
49.79  
 
115.17513
16898
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
MP
MP
1.5
2.5
49.61  
 
116.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WP
MA
15
19
49.56  
 
117.02952
07490
Ireneusz Michalski
Rafał Siewior
SW
SW
7
2.5
49.51  
 
118.16616
12920
Paweł Sankowski
Sławomir Sulima
MA
MA
1.5
5
49.37  
 
119.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
49.33  
 
120.15519
01590
Piotr Kulesza
Piotr Ratajski
DS
DS
5
5
49.29  
 
121.16776
01641
Szymon Niewiadomski
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
2
12
49.25  
 
122.05111
04684
Wit Klapper
Józef Pochroń
SL
PM
21
19
49.03  
 
123.03399
15344
Stefan Osadnik
Adam Ziętek
SL
SL
9
4
49.02  
 
124.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
48.92  
 
125.07667
14288
Barbara Batkiewicz
Jan Prajsnar
MP
MP
9
3
48.91  
 
126.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
48.91  
 
127.07815
07642
Lena Leszczyńska
Witold Stachnik
MA
MP
7
7
48.79  
 
128.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
48.78  
 
129.12444
07968
Krzysztof Gawor
Marek Kowalski
MP
MP
3
3
48.75  
 
130.12846
03293
Andrzej Hermansdorfer
Patryk Kuczera-Dyga
SL
SL
7
5
48.69  
 
131.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
48.67  
 
132.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
48.56  
 
133.08408
01910
Bogdan Kaczyński
Roman Zabłocki
MA
OP
4
5
48.42  
 
134.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
48.42  
 
135.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
48.39  
 
136.10954
03547
Stanisław Makuch
Jan Świątkowski
SL
SL
2.5
9
48.36  
 
137.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
2.5
5
48.33  
 
138.02460
02833
Marek Atalski
Edward Warząchowski
LU
MP
13
12
48.20  
 
139.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
48.18  
 
140.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
12
19
48.17  
 
141.06403
15916
Eugeniusz Karski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
3
48.15  
 
142.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
3
48.10  
 
143.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
48.01  
 
144.02590
02826
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
47.97  
 
145.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
LU
4
5
47.87  
 
146.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
5
47.82  
 
147.01297
01740
Mirosław Fechner
Marek Woźniak
DS
DS
7
4
47.61  
 
148.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
47.53  
 
149.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
4
47.52  
 
150.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
2.5
4
47.45  
 
151.15111
15112
Marek Szczudło
Zygmunt Szczudło
PK
PK
2
2
47.27  
 
152.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
47.26  
 
153.02678
18187
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
MP
MP
7
4
47.25  
 
154.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
47.24  
 
155.02753
11766
Jarosław Nowakowski
Mieczysław Szwarc
MP
MP
4
4
47.16  
 
156.07501
09210
Jan Styczyński
Tatiana Verkhos
SL
MA
5
3
47.15  
 
157.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
47.12  
 
158.09422
02631
Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
46.86  
 
159.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
46.86  
 
160.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
46.84  
 
161.06845
17625
Tomasz Paluchowski
Honorata Sobolewska
MA
MA
13
2.5
46.80  
 
162.16707
16455
Piotr Trębski
Jerzy Znajdek
LD
LD
2
1.5
46.78  
 
163.02909
07488
Wojciech Jadczyk
Stanisław Prus
SW
SW
4
5
46.76  
 
164.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
46.63  
 
165.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
OP
OP
4
12
46.61  
 
166.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
5
46.53  
 
167.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2
3
46.51  
 
168.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
2
1.5
46.51  
 
169.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
OP
9
4
46.48  
 
170.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
MA
5
7
46.46  
 
171.14525
13174
Przemysław Kurzak
Ryszard Zwolak
OP
OP
2.5
4
46.26  
 
172.02672
07729
Stanisław Jaśkiewicz
Wojciech Paszko
MP
PK
7
7
46.23  
 
173.02760
02803
Jerzy Pasich
Adam Stono
MP
PK
7
11
46.16  
 
174.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
4
4
46.15  
 
175.03435
03498
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
5
46.09  
 
176.03245
03442
Korneliusz Kempa
Dariusz Potuszyński
SL
SL
3
3
45.99  
 
177.09421
07352
Adam Matyasik
Marek Orłowicz
MP
MP
5
2.5
45.88  
 
178.13602
08797
Ewa Kwiecień
Michał Tuszyński
MP
MP
3
4
45.84  
 
179.03512
03618
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
4
7
45.72  
 
180.02693
11421
Paweł Korombel
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2
45.38  
 
181.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
45.38  
 
182.07794
08903
Marta Janeczek
Olga Zabulewicz
PM
PM
9
5
45.08  
 
183.13438
16875
Rafał Marks
Edward Sucharda
MA
MA
7
3
45.02  
 
184.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2.5
2.5
44.92  
 
185.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
4
9
44.43  
 
186.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
5
2
44.33  
 
187.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
44.20  
 
188.15059
08098
Agata Chojnicka
Michał Okoński
PM
PM
2.5
2
43.91  
 
189.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
1.5
43.80  
 
190.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
43.61  
 
191.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
43.43  
 
192.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
7
42.94  
 
193.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Nawrocka
MA
MA
3
1.5
42.77  
 
194.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
42.58  
 
195.14554
14555
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
MP
MP
2.5
2
42.53  
 
196.03186
03549
Sebastian Gumula
Mikołaj Taczewski
SL
SL
4
15
42.27  
 
197.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
41.92  
 
198.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
41.08  
 
199.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
4
4
41.02  
 
200.13619
01467
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
MP
MP
2
3
40.71  
 
201.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1
0.5
40.39  
 
202.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
1.5
1.5
39.77  
 
203.09417
01189
Anna Bułat
Tadeusz Urbanek
MP
PK
2.5
5
39.74  
 
204.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
2.5
39.48  
 
205.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
4
39.45  
 
206.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
39.38  
 
207.17528
17535
Dominik Rajtar
Kacper Wieczorkowski
MP
MP
1.5
1.5
38.82  
 
208.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
38.28  
 
209.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
0
37.63  
 
210.17511
16809
Marta Armuła
Julia Grodzka
MP
LU
0.5
1.5
35.60  
 
211.17843
17842
Mariana Hernandez
Maria Kopczyńska
MA
PD
1
1
34.45  
 
212. 
 
Robert BrakNazwiska
Adam Brodowski
-
-
0
0
33.44  
 
213.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
LB
3
21
31.59  
 
214.16268
16269
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2.5
2.5
31.41  
 
215.07232
15294
Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
MP
MP
5
2
27.09  
 
216.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
3
9
24.05  
 
217.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
18.91  
 
218.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
11
4
12.83  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14524 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:25:53 (0.6999/450) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.