Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2015 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3650/20362 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (10)
4. Kongresowy Turniej Par
niedziela, 2 lipca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
19
60.90210I
I
2.06540
08203
Bartosz Chmurski
Wojciech Gaweł
MA
MA
21
19
60.74206II
II
3.07779
06925
Jan Betley
Maciej Sikora
MA
MA
9
11
60.65202II
II
4.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
60.50198III
III
5.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
59.63194III
III
6.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
9
59.23189III
III
7.12320
01554
Zofia Bałdysz
Janusz Pawlicki
DS
DS
4
5
58.65186 
 
8.12450
13412
Katarzyna Dufrat
Zuzanna Moszczyńska
MA
WP
13
4
58.58183 
 
9.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
58.37179 
 
10.06648
07811
Piotr Jurek
Marcin Krupowicz
MA
LB
18
21
58.34176 
 
11.01437
01599
Zdzisław Kunc
Maciej Rochowicz
DS
DS
11
5
58.32173 
 
12.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
58.23170 
 
13.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
58.21166 
 
14.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
58.19163 
 
15.13074
14250
Maciej Grabiec
Marcin Szymański
MP
WP
7
4
58.13160 
 
16.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
58.11156 
 
17.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
12
58.01153 
 
18.02590
08793
Józef Barczyk
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
57.97150 
 
19.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
57.91147 
 
20.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
MP
DS
5
7
57.77143 
 
21.09357
14234
Arkadiusz Majcher
Jakub Zawada
PK
PK
7
7
57.75140 
 
22.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
57.72137 
 
23.01643
06963
Ewa Sobolewska
Marek Szymanowski
LD
WP
13
24
57.72133 
 
24.05111
05464
Wit Klapper
Witold Turant
SL
LD
21
18
57.61130 
 
25.09464
02087
Bartosz Gajewski
Marian Nieznański
LB
LB
4
5
57.24127 
 
26. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
57.05124 
 
27.11551
18311
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Sikorski
DS
DS
5
0.5
57.04120 
 
28.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
56.86117 
 
29.01385
09550
Tomasz Klukowski
Jakub Wojcieszek
DS
SW
11
17
56.64114 
 
30.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
56.62110 
 
31.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
56.56107 
 
32.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
56.44104 
 
33.12999
11550
Adam Krysa
Piotr Marcinowski
MP
DS
9
7
56.42100 
 
34.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
56.2997 
 
35.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
56.1194 
 
36.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2
7
56.0591 
 
37.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
WP
LB
18
17
56.0387 
 
38.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
55.9484 
 
39.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
55.8181 
 
40.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
OP
PK
4
21
55.4977 
 
41.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
55.4874 
 
42.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
55.3971 
 
43.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
WP
LD
17
0
55.2668 
 
44.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
55.2564 
 
45.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
5
55.2361 
 
46.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
55.2158 
 
47.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
55.1654 
 
48.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
55.0851 
 
49.06795
07849
Ewa Miszewska
Bogdan Szulejewski
WP
MA
19
21
54.7948 
 
50.03525
03562
Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
SL
OP
7
12
54.7544 
 
51.01288
15519
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
DS
DS
12
5
54.7442 
 
52.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
12
54.7442 
 
53.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
54.5441 
 
54.01224
01662
Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
DS
DS
13
5
54.5341 
 
55.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
MA
MA
2.5
2.5
54.4740 
 
56.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
54.4439 
 
57.11809
14965
Krzysztof Mielnik
Marta Wójcik
PM
MA
7
2.5
54.4239 
 
58.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
54.2838 
 
59.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
9
7
54.2738 
 
60.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
54.1837 
 
61.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
54.1337 
 
62.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
12
7
54.0036 
 
63.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
53.9535 
 
64.10721
02262
Sławomir Czech
Zbigniew Halat
LU
LB
7
12
53.7635 
 
65.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
4
53.5934 
 
66.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
53.5834 
 
67.05264
05352
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
13
5
53.5533 
 
68.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
53.5333 
 
69.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
53.5232 
 
70.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
53.4532 
 
71.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MP
SW
18
13
53.3731 
 
72. 
 
Petr Bahnik
Otakar Svoboda
-
-
6
6
53.3030 
 
73.05691
05859
Grzegorz Lewaciak
Artur Wasiak
LD
WP
18
12
53.2830 
 
74.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
53.2529 
 
75.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
53.1629 
 
76.03393
03455
Marek Nowakowski
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
53.0728 
 
77.01661
01726
Włodzimierz Starkowski
Tomasz Winciorek
DS
WP
24
18
53.0228 
 
78.01902
01905
Sławomir Wiszniewski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
3
7
52.9827 
 
79.01817
01910
Ryszard Jakubowski
Roman Zabłocki
OP
OP
11
5
52.9526 
 
80.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
52.9326 
 
81.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
1.5
52.9025 
 
82.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
52.8525 
 
83.13181
01571
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
2.5
5
52.7524 
 
84.01408
01683
Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
52.6824 
 
85.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
DS
DS
17
7
52.6223 
 
86.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
52.6023 
 
87.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
2.5
52.6022 
 
88.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
KP
DS
11
19
52.5321 
 
89.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
0.5
0.5
52.4521 
 
90.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
52.3520 
 
91.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
52.3020 
 
92.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
52.2819 
 
93. 
 
Eva Bahnikowa
Paula Svobodova
-
-
6
6
52.1819 
 
94.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
52.1118 
 
95.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
11
12
52.0717 
 
96.01952
14565
Andrzej Choniawko
Daniel Fira
ZP
ZP
13
4
51.8617 
 
97.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
51.7716 
 
98.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
51.7116 
 
99.02275
05483
Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
LB
WP
5
7
51.7115 
 
100.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
0
1.5
51.6915 
 
101.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
51.6214 
 
102.04909
04915
Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
WP
WP
3
5
51.5613 
 
103.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
51.4013 
 
104.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
51.3912 
 
105.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
51.3312 
 
106.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2.5
51.3011 
 
107.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
51.2811 
 
108.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
51.2210 
 
109.03724
10534
Leszek Hejne
Waldemar Sroczyński
KP
LB
7
9
51.1910 
 
110.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
51.159 
 
111.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
3
3
50.908 
 
112. 
11296
Ryszard Barabasz
Artur Pomarański
-
ZP
0
4
50.888 
 
113.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
50.737 
 
114.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
5
50.637 
 
115.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
50.506 
 
116.12006
09210
Danuta Krupnik
Tatiana Verkhos
MA
MA
5
3
50.506 
 
117.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2
50.495 
 
118.04948
14167
Grzegorz Dembiński
Dariusz Lisiecki
WP
DS
7
4
50.464 
 
119.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
7
5
50.374 
 
120.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
50.323 
 
121.16470
06080
Agata Pyclik-Chojenka
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
1.5
12
50.313 
 
122.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
50.192 
 
123.07079
06348
Zbigniew Frank
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
50.172 
 
124.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
50.171 
 
125.08485
07815
Grażyna Busse
Lena Leszczyńska
SL
MA
15
7
50.17  
 
126.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
50.16  
 
127.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.10  
 
128.17513
16898
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
MP
MP
2
2.5
50.04  
 
129.02631
02793
Kazimierz Dziadkowiec
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
50.00  
 
130.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2.5
4
49.97  
 
131.15849
15802
Dominik Krajnik
Adam Suchodolski
PM
PM
1.5
3
49.92  
 
132.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
49.82  
 
133.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.77  
 
134.07909
09004
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
LB
LB
5
4
49.67  
 
135.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
49.64  
 
136.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
49.61  
 
137.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
49.61  
 
138.11424
05170
Henryk Duszyński
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
4
12
49.50  
 
139.15217
05700
Zofia Diakowska
Mieczysław Magott
DS
OP
2.5
3
49.39  
 
140.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
49.37  
 
141.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
49.29  
 
142.05635
03472
Bogusław Jakóbczyk
Kazimierz Róg
LD
SL
5
9
49.24  
 
143.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.15  
 
144.15340
03469
Aleksander Drabczyk
Marzena Ropska
SL
SL
3
5
49.11  
 
145.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
49.01  
 
146.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
49.00  
 
147.03401
05314
Jarosław Ostrowski
Marcin Pędziński
WP
WP
15
15
48.96  
 
148.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
4
9
48.94  
 
149.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
7
5
48.91  
 
150.16255
15032
Joanna Kokot
Rafał Maszenda
DS
MA
1.5
3
48.90  
 
151.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
48.89  
 
152.02673
03356
Marek Jaworski
Katarzyna Michałek
MP
SL
12
7
48.87  
 
153.04797
10023
Ryszard Konopka
Leszek Łuniewski
PM
LD
12
12
48.85  
 
154.13471
13693
Jacek Bryja
Curt Sjolin
SL
LB
4
2
48.84  
 
155. 
15615
Gerard Langenmayr
Waldemar Pietrasiewicz
GER
LB
6
2
48.79  
 
156.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
48.78  
 
157.15878
16699
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2.5
48.74  
 
158.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
48.74  
 
159.01324
17313
Stanisław Greszta
Stanisław Korona
OP
DS
1.5
3
48.73  
 
160.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
48.68  
 
161.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
4
2
48.66  
 
162.16177
02350
Roman Miłkowski
Witold Miłoszewski
LB
LB
4
12
48.65  
 
163.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
48.63  
 
164.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
3
2.5
48.49  
 
165.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
48.33  
 
166.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
48.26  
 
167.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
48.25  
 
168.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
48.18  
 
169.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
48.09  
 
170.07232
15294
Grzegorz Andrzejowski
Aleksandra Pacura
MP
MP
5
2
48.08  
 
171.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
48.07  
 
172.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
48.05  
 
173.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
47.88  
 
174.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
47.83  
 
175. 
 
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
-
-
0
0
47.78  
 
176.12272
08434
Anna Makarewicz
Witold Tomaszek
DS
MA
4
12
47.75  
 
177.05084
 
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
WP
-
19
0
47.75  
 
178.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
47.63  
 
179.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
5
47.49  
 
180.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
47.42  
 
181.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
47.30  
 
182.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
DS
11
11
47.29  
 
183.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
47.16  
 
184.05123
05189
Tomasz Konopka
Wiesław Lisowski
LB
WP
2.5
7
47.01  
 
185.14454
01598
Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
DS
KP
3
5
47.00  
 
186.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
46.95  
 
187.14845
13028
Robert Krawczyk
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
46.93  
 
188.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
46.74  
 
189.09667
06822
Arkadiusz Górzewski
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
46.52  
 
190.02288
18422
Krzysztof Kapturkiewicz
Jerzy Szramowski
LB
LB
5
0
46.27  
 
191.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
46.18  
 
192.06559
09003
Tadeusz Cymbalista
Zbigniew Samek
DS
DS
4
9
46.13  
 
193.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
45.88  
 
194.02316
01556
Leszek Latocki
Jan Pawlikaniec
LB
LB
5
5
45.68  
 
195.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
45.61  
 
196.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
45.56  
 
197.02261
08330
Krzysztof Hajkowski
Paweł Marczak
LB
LB
9
3
45.52  
 
198.10584
11519
Wiesław Puton
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
45.35  
 
199.06556
08859
Sylwester Cieślak
Krzysztof Lewandowski
MA
WP
12
5
45.31  
 
200.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
45.29  
 
201.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
2
2
45.26  
 
202.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
2.5
45.22  
 
203.12158
17214
Izabella Jaworska
Karol Konopko
LD
MA
3
2
45.05  
 
204.05675
05830
Mariusz Kraśnicki
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
44.91  
 
205.05403
05508
Piotr Solecki
Robert Włodkowski
WP
WP
7
5
44.83  
 
206.04078
01608
Jan Gardocki
Marek Rużyło
PD
DS
7
5
44.75  
 
207.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
0
44.73  
 
208.07327
10925
Andrzej Huńka
Kazimierz Zdebski
OP
SL
4
2.5
44.70  
 
209.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
5
44.59  
 
210.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
5
4
44.56  
 
211.18212
09996
Zenon Hasiej
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2
4
44.47  
 
212.17724
18760
Maksymilian Grochowski
Joanna Zalewska
MA
MA
1
0
44.41  
 
213.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
44.22  
 
214.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
44.15  
 
215.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
7
13
44.12  
 
216.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
44.04  
 
217.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
43.88  
 
218.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
43.85  
 
219.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
43.74  
 
220.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
4
5
43.56  
 
221.12871
01627
Rafał Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
2.5
12
42.88  
 
222.09992
09924
Karol Humiński
Jacek Kowalski
LB
MA
3
5
42.81  
 
223.01269
01641
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
7
12
42.23  
 
224.02387
02402
Stanisław Pryputniewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
42.14  
 
225.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
4
2.5
42.05  
 
226.18778
18774
Robert Głodowski
Ewa Orłowska
MA
MA
0
0
41.76  
 
227.15126
12382
Adam Adamski
Zygmunt Adamski
DS
DS
1
2
41.55  
 
228.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
3
5
41.38  
 
229.17984
07665
Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
WP
WP
1.5
2
41.35  
 
230.16000
16926
Szymon Superson
Oskar Tokarczuk
MP
DS
1.5
1.5
40.40  
 
231.06689
07543
Andrzej Kondeja
Przemysław Teleszyński
MA
LD
13
13
39.37  
 
232.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
1.5
1.5
39.25  
 
233.10356
01455
Agnieszka Jonczyk
Roland Lippik
MA
DS
3
5
38.99  
 
234.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1
38.97  
 
235.17843
18149
Mariana Hernandez
Karolina Melkonyan
MA
MA
1.5
0.5
38.89  
 
236.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
38.44  
 
237.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
0
37.28  
 
238.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
37.21  
 
239.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
3
1.5
37.10  
 
240.02228
02417
Olgierd Chmielewski
Jan Stoklasek
LB
LB
2.5
4
36.92  
 
241.02235
11672
Jacek Corn
Janusz Dworzecki
LB
LB
4
3
36.37  
 
242.18493
12383
Jarosław Chłądowicz
Andrzej Chodowski
DS
DS
0.5
1.5
36.14  
 
243.17842
 
Maria Kopczyńska
Jan Laszczak
MA
-
1
0
35.50  
 
244.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
35.48  
 
245.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1
0.5
33.99  
 
246.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
27.94  
 
247.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
OP
9
4
24.98  
 
248.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
20.28  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 15748 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/2017/W-k4gp.html

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-09-25 g.10:06:25 (0.4996/506) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.