Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24527 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP** - 3. KTP o puchary SPS Construction
sobota, 24 sierpnia 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
69.8310452
2.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
65.1010251
3.11104
02131
Sławomir Niajko
Ryszard Smejda
MA
ZP
12
7
64.5410050
4.06336
14728
Piotr Lutostański
Kamil Nowak
WP
MA
18
13
64.359849
5.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
64.269648
6.18011
12123
Filip Parol
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
9
62.719447
7.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
62.619246
8.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
62.449045
9.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
61.698945
10.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
61.498744
11.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WM
21
21
60.878543
12.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
60.618342
13.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
59.858241
14.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
59.448040
15.08294
05423
Mariusz Bartkowski
Jeremi Stępiński
SW
OP
17
19
59.387839
16.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
59.187739
17. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
59.117538
18.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
3
59.067337
19.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
58.897136
20.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
58.517035
21.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
58.346834
22.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
58.326633
23.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
KP
15
18
58.086533
24.04036
04043
Janusz Ciruk
Mirosław Liszewski
WM
PD
9
11
57.876332
25.04360
07725
Mirosław Makatrewicz
Grzegorz Superson
WM
MP
13
13
57.866131
26.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
57.296030
27.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
57.245829
28.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
57.155628
29.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
57.115427
30.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
56.945327
31.04198
17232
Adolf Bocheński
Andrzej Szlachta
WM
MA
13
2
56.935126
32.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
56.924925
33.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
56.914824
34.16470
06131
Agata Pyclik-Chojenka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
56.624623
35.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
56.504422
36.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
56.484221
37.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
56.474121
38.06334
06356
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
MA
MA
13
12
56.413920
39.07190
06837
Paweł Chindelewicz
Marek Osiecki
PM
PM
12
11
56.403719
40.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
56.233618
41.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
MA
5
2.5
56.113417
42.04222
04412
Marcin Czarniawski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
56.103216
43.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
55.983116
44.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
MA
WM
7
11
55.922915
45.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
55.912714
46.05264
08769
Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
55.912513
47.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
55.712412
48.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
55.572211
49.18436
15677
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
PD
PD
1.5
3
55.552111
50.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
55.522111
51.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
55.262111
52.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
55.242010
53.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
WM
PM
18
19
55.222010
54.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
55.192010
55.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
55.031910
56.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
55.031910
57.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
54.701910
58.11089
14852
Marek Michalczyk
Jan Niedzielski
LU
LU
4
3
54.67189
59.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
54.46189
60.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
7
7
54.43189
61.04696
04712
Antoni Sękowski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
54.36189
62.06706
01643
Apolinary Kowalski
Ewa Sobolewska
WM
OP
24
15
54.33179
63.11291
10938
Przemysław Ohrysko
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
2.5
7
54.31179
64.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
54.09179
65.06526
06876
Waldemar Burakowski
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
53.99168
66.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2.5
5
53.63168
67.02501
06954
Mariusz Kowalski
Adam Suwik
LU
MA
15
18
53.59168
68.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
OP
DS
7
11
53.57168
69.04531
16537
Marek Barylewski
Marek Bytof
WP
MA
18
2.5
53.53158
70.17892
17008
Aron Shindler
Filip Trojański
MP
MA
2.5
3
53.36158
71.18348
18862
Piotr Miara
Dariusz Płoszaj
MA
MA
0.5
1.5
53.26158
72.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
5
53.23147
73.06370
06382
Jacek Bors
Maciej Dobrzyński
SW
SW
5
7
53.21147
74.08988
07043
Paweł Gałązka
Sandra Różańska
MA
MA
4
3
53.05147
75.03206
11471
Maciej Janeczko
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
53.05147
76.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
1.5
53.04137
77. 
 
Péter Lakatos
Gabor Winkler
HUN
HUN
6
6
52.89137
78.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
52.85137
79.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
52.83126
80.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
52.80126
81.18382
17030
Jakub Urbanowicz
Anna Zaręba
MA
MA
2
3
52.79126
82.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
5
52.74116
83. 
 
Rolandas Babickas
Žilvinas Zencevičius
LTU
LTU
6
6
52.68116
84.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
52.44116
85.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
52.38116
86.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
52.35105
87.05907
06882
Roman Chmielnicki
Andrzej Rohde
ZP
MA
3
11
52.28105
88.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
52.22105
89.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
52.2195
90.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
7
7
52.1595
91.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
52.1295
92.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
LU
5
7
52.1295
93.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
52.0684
94.17155
06963
Sławomir Bąk
Marek Szymanowski
MA
LD
4
24
51.9684
95.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
51.9584
96.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
51.9374
97.07090
04852
Anna Kowalska
Marta Sikora
LD
PM
13
4
51.7074
98.06618
08116
Marek Gruziel
Edward Windorpski
MA
MA
3
4
51.5474
99.17361
02533
Marta Makarewicz
Tomasz Pawluk
MA
LU
4
5
51.5363
100.04535
05675
Dariusz Bogucki
Mariusz Kraśnicki
ZP
LD
17
9
51.4763
101.06797
06904
Andrzej Miszewski
Lech Sadoś
MA
MA
18
12
51.4763
102.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
51.4063
103.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
5
5
51.2953
104.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
2.5
51.2053
105.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
51.1853
106.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
51.1142
107.15075
17046
Jerzy Kotowski
Jerzy Kuhn
MA
MA
2
2
51.0742
108.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
50.8742
109.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
50.7842
110.17082
04829
Maciej Boczar
Marek Pietrzak
MA
PM
4
5
50.7632
111.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
50.6932
112.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
50.6632
113.05691
05386
Grzegorz Lewaciak
Paweł Siwiński
LD
LB
18
12
50.5721
114. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
50.5321
115.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
50.4821
116.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
50.4421
117.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
50.3911
118.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
50.2211
119.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
LD
MA
13
13
50.2011
120.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
50.1311
121.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
50.0811
122.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
49.9011
123.07814
 
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
MA
SWE
1.5
6
49.9011
124.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
49.8211
125.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
49.8011
126.18260
17738
Tomasz Wolfke
Witold Żygulski
MA
MA
2
1.5
49.7711
127.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.7711
128.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
49.7711
129.12228
06672
Adam Kielichowski
Urban Kielichowski
LD
LD
3
13
49.7511
130.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
5
5
49.3811
131.08543
18076
Marek Jaroszkiewicz
Wiesław Olszewski
MA
MA
2.5
2
49.3411
132.15595
02934
Maciej Dąbrowski
Krzysztof Kujawa
OP
SL
9
19
49.3311
133.03455
03554
Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
12
9
49.2711
134.02157
08434
Paweł Szymonik
Witold Tomaszek
LU
WP
7
12
49.2011
135.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
49.0811
136.05670
12272
Andrzej Kozikowski
Anna Makarewicz
LD
MA
15
5
49.0311
137.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
49.0011
138.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
48.9911
139.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
48.9811
140.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
48.9111
141.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
48.8011
142.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
48.7711
143.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
48.6911
144.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
48.6511
145.10023
06845
Leszek Łuniewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
48.6211
146.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
48.5211
147.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
48.5011
148.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
48.4711
149.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
9
9
48.2711
150.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
48.2211
151.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2
48.1711
152.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
48.0511
153.06689
06800
Andrzej Kondeja
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
48.0411
154.17207
17479
Jerzy Oleksiewicz
Janusz Wawrowski
MA
MA
2.5
4
48.0311
155.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
47.7811
156.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
47.7711
157.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
47.7411
158.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
47.6811
159.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
47.6011
160.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
47.5111
161.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
47.4711
162.10209
01739
Igor Łosiewicz
Rafał Wolański
MA
OP
9
7
47.4711
163.06724
07859
Paweł Kubacki
Maciej Urbaniak
MA
MA
5
3
47.4511
164.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
47.4311
165.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
47.3711
166.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
1
1
47.2711
167.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
47.2311
168.04191
04197
Przemysław Bednarski
Wojciech Bobrek
WM
WM
7
12
47.2111
169.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
47.2011
170.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
47.1511
171.14535
14417
Lesław Klader
Maciej Mosakowski
MA
MA
4
2.5
47.0311
172.19230
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
MA
MA
1
1
47.0111
173.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
46.7911
174.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
46.7111
175.07789
12196
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Zbigniew Skibicki
MA
MA
4
5
46.5411
176.09360
06925
Monika Maksymiuk
Maciej Sikora
MA
MA
3
11
46.3311
177.06522
06693
Henryk Brodawski
Jacek Korpetta
MA
MA
13
17
46.1511
178.16544
12158
Hanna Ciuńczyk
Izabella Jaworska
MA
LD
3
4
46.0511
179.10435
06903
Waldemar Putz
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
45.9311
180.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
45.8511
181.06591
06684
Grzegorz Fijałkowski
Stefan Knothe
MA
MA
9
9
45.7811
182.11624
17584
Jan Jaworski
Jerzy Olszewski
MA
MA
1
2
45.7211
183.07777
17951
Ewa Banaszkiewicz
Jakub Bojanowski
MA
MA
15
1.5
45.7111
184.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
45.6411
185.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
2.5
45.3311
186.17854
16874
Dariusz Krakowiak
Jacek Lech
MA
MA
2.5
2
45.2111
187.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
45.0811
188.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
44.9411
189.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
44.8611
190.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
44.6511
191.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
44.3611
192.06551
08166
Jacek Ciechomski
Renata Dancewicz
SW
MA
19
7
44.2311
193.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
43.9711
194.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
5
43.9611
195.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
43.8511
196. 
10119
Eva Csiby
Mirosława Siwek
HUN
MA
6
5
43.5911
197.18419
14539
Tomasz Gellert
Bronisław Kamiński
MA
MA
2
3
43.5911
198.06793
06794
Wiesław Miłkowski
Jan Misiuk
MA
MA
5
7
43.3811
199. 
15913
Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
-
SW
0
3
43.1511
200.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2
43.1311
201.12432
18858
Anna Frączek
Michał Frączek
MA
MA
1
1.5
43.0611
202.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
42.8811
203.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
42.6611
204.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
42.5111
205.03408
08428
Grzegorz Parjaszewski
Krzysztof Sokół
SL
MA
5
4
42.3211
206.16434
03529
Beata Madej
Jacek Szczerbowski
SL
SL
3
7
42.1511
207.16000
01910
Szymon Superson
Roman Zabłocki
MP
OP
2.5
5
42.1411
208.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
SW
7
4
42.0011
209.19723
19725
Adam Rogowski
Jakub Wierzbowski
PD
PD
0.5
0.5
41.9311
210.18796
18795
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
1.5
1.5
41.5911
211.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
41.4711
212.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
41.4411
213.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
11
4
41.2611
214.17659
17998
Jerzy Noworol
Joanna Serwatowska
MA
MA
1.5
1.5
41.2111
215.17640
18166
Marek Chylewski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
41.2111
216.15357
09210
Włodzimierz Pieniążek
Tatiana Verkhos
MA
MA
2.5
4
40.9711
217.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
MA
4
4
40.8611
218.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
40.6511
219.18354
16637
Małgorzata Buduła
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2
2
40.6411
220.19705
10426
Jan Syska
Marek Szakun
MA
MA
1
4
40.6211
221.06313
10022
Adam Amrozy
Piotr Urbański
MA
MA
4
4
40.4911
222.06628
06749
Krzysztof Hordyński
Jacek Leszczyłowski
MA
LD
3
2
40.2911
223.07810
07840
Waldemar Kostrzewa
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
4
3
39.7111
224.17554
19662
Jakub Dziuba
Kuba Mierzwiński
MA
MA
2
1
39.4911
225.04793
06956
Krzysztof Kluf
Bogdan Szlacheta
MA
MA
12
7
39.4111
226.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
39.3011
227.06642
20077
Jacek Jedynak
Tomasz Zataj
MA
MA
2
0
39.2311
228.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
12
4
38.9711
229.19103
15582
Piotr Guzik
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
38.7011
230.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
37.0811
231.02673
16140
Marek Jaworski
Andrzej Szepczyński
MP
MP
13
4
36.6211
232.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
1.5
36.2411
233.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
36.1711
234.06811
12456
Jacek Musiał
Krzysztof Stefaniak
MA
MA
3
2
35.7711
235.10720
06710
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2.5
3
35.0011
236.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
32.5111
237.19475
03023
Mariola Miklaszewska
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
1.5
1
31.7011

Łącznie 7756 punktów PKL, w tym 4052 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:35:19 (0.6155/484) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.