Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24528 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP** - 4. KTP o puchary "Piatnik Polska"
BUTLER
sobota, 24 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
90.0010754
2.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
4
5
89.0010553
3.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
81.0010251
3.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
81.0010251
5.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
78.009950
6.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
KP
15
18
77.009749
7.06336
14728
Piotr Lutostański
Kamil Nowak
WP
MA
18
13
74.009548
8.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
72.009347
9.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
71.009246
10.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
70.009045
11.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
69.008844
12.10533
07431
Ryszard Pałasz
Marek Witek
WP
SL
11
21
63.008643
12.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
63.008643
14.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
62.008342
15.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
59.008241
16.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
54.008040
17.06797
06904
Andrzej Miszewski
Lech Sadoś
MA
MA
18
12
50.007839
17.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
50.007839
19.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
OP
OP
9
7
49.007538
20.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
47.007236
20.07563
04474
Radosław Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
7
11
47.007236
20.04793
06813
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
47.007236
23.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
46.006834
24.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
45.006734
25.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
44.006533
26.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
41.006332
27.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
40.006131
28.13412
17030
Zuzanna Moszczyńska
Anna Zaręba
LD
MA
5
3
38.006030
29.04191
04222
Przemysław Bednarski
Marcin Czarniawski
WM
WM
7
12
35.005829
30.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
31.005628
31.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
30.005528
32.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
28.005226
32.09666
10879
Mateusz Gackowski
Łukasz Sepczyński
MA
MA
4
2.5
28.005226
34.03644
04250
Adam Błachnio
Bogusław Gierulski
KP
WM
13
21
24.005025
35.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
12
4
23.004824
36.09020
07221
Kazimierz Grzeszkowiak
Andrei Kavalenka
MA
PD
4
7
22.004623
37.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
21.004523
38.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
7.004322
39.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
5.004121
40.06507
07033
Wojciech Biegajło
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
13
13
-3.004020
41.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
63.003819
42.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
59.003618
43.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
57.003518
44.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
48.003317
45.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
47.003116
46.04852
12899
Marta Sikora
Michał Wróbel
PM
SL
4
7
44.003015
47.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
42.002814
48.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
OP
DS
7
11
41.002613
49. 
10119
Eva Csiby
Mirosława Siwek
HUN
MA
6
5
36.002513
50.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
34.002312
51.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
SW
7
4
33.002211
52.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
32.002111
53.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
31.002111
54.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
28.002111
54.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
28.002111
56.11104
02131
Sławomir Niajko
Ryszard Smejda
MA
ZP
12
7
27.002010
56.10938
05423
Wojciech Rozwadowski
Jeremi Stępiński
DS
OP
7
19
27.002010
56.07126
17493
Janusz Kurdej
Adam Seichter
OP
KP
5
2
27.002010
59.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
3
26.001910
60.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
25.001910
60. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
25.001910
60.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
25.001910
63.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
5
23.00189
63.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
23.00189
65.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
22.00189
66.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
21.00179
67.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
20.00179
68.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
19.00179
68.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
19.00179
68.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
19.00179
71.18699
13975
Piotr Ciszak
Andrzej Mik
LD
MP
2
0
18.00168
72.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
17.00168
72.06556
11722
Sylwester Cieślak
Robert Michalski
MA
MA
12
3
17.00168
74.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
16.00158
74.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
3
4
16.00158
76.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
15.00158
76.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
15.00158
76.20111
20110
Povilas Lukinskas
Andrius Michailovas
MA
MA
0
0
15.00158
79.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
14.00147
79.06332
07901
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
14.00147
81.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
13.00137
81.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
13.00137
81.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
13.00137
84.12176
09025
Aneta Buze
Andrzej Gelberg
ZP
MA
5
9
12.00126
85.06689
15822
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
MA
MA
13
2.5
11.00126
86.15595
07090
Maciej Dąbrowski
Anna Kowalska
OP
LD
9
13
9.20126
87.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
9.00116
88.07053
16461
Krzysztof Gołaś
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2.5
6.00116
89.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
5.00116
90.06488
10571
Wiesław Andruk
Marek Kubicki
MA
MA
9
4
2.00116
90.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
2.00116
92.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
1.00105
93.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
-1.00105
94.06714
10209
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
MA
MA
13
9
-4.0095
95.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
-5.0095
96.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
-13.0095
97.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
-16.0095
98.17951
19344
Jakub Bojanowski
Łukasz Chrzanowski
MA
MA
1.5
1.5
-17.0084
99.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
-20.0084
100.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
-32.0084
101.09491
02533
Rafał Niedzielski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
5
44.5074
102.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
42.0074
103.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
40.0074
104.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
39.0074
105.01054
18128
Tadeusz Garbacik
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
4
35.5063
106.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
34.0063
107.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
27.5063
108.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
MA
4
4
26.5053
109.04535
05675
Dariusz Bogucki
Mariusz Kraśnicki
ZP
LD
17
9
26.0053
110.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
25.5053
110.06854
17363
Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
5
2.5
25.5053
112.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
24.5042
113.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
5
22.0042
113.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
22.0042
115.02501
06954
Mariusz Kowalski
Adam Suwik
LU
MA
15
18
21.5032
116.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
20.5032
117.05691
05386
Grzegorz Lewaciak
Paweł Siwiński
LD
LB
18
12
20.0032
118.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
18.5032
119.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
17.0021
119.05363
01643
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
WM
OP
21
15
17.0021
121.06591
 
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
-
9
0
16.5021
122.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
15.0011
123.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
MA
WM
7
11
14.5011
123.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
14.5011
125.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
13.5011
125.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
7
7
13.5011
127.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
13.0011
128.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
12.5011
129.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
11.5011
130.06370
06382
Jacek Bors
Maciej Dobrzyński
SW
SW
5
7
8.0011
131. 
 
Péter Lakatos
Gabor Winkler
HUN
HUN
6
6
7.0011
131.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
WM
PM
18
19
7.0011
133.17155
06526
Sławomir Bąk
Waldemar Burakowski
MA
MA
4
15
6.5011
134.10023
06845
Leszek Łuniewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
5.0011
135.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
4.0011
136.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
3.5011
137.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
3.0011
137.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
3.0011
139.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
1.0011
139. 
 
Rolandas Babickas
Žilvinas Zencevičius
LTU
LTU
6
6
1.0011
139.17082
12266
Maciej Boczar
Marek Drukier
MA
LD
4
5
1.0011
142.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
0.0011
143.04531
16716
Marek Barylewski
Lena Ostrowska
WP
MA
18
4
-0.5011
144. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
-1.0011
144.05111
06706
Wit Klapper
Apolinary Kowalski
SL
WM
21
24
-1.0011
144.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
LD
MA
13
13
-1.0011
147.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
-1.1711
148.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
-2.0011
148.05907
06882
Roman Chmielnicki
Andrzej Rohde
ZP
MA
3
11
-2.0011
148.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
-2.0011
151.17725
18297
Albert Grochowski
Mirosław Grochowski
MA
MA
2
1.5
-2.5011
151.03455
03554
Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
12
9
-2.5011
151.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2
2
-2.5011
154.06313
10022
Adam Amrozy
Piotr Urbański
MA
MA
4
4
-3.0011
154.15357
09210
Włodzimierz Pieniążek
Tatiana Verkhos
MA
MA
2.5
4
-3.0011
154.10191
14532
Artur Duczmalewski
Krzysztof Makuch
MA
MA
4
4
-3.0011
157.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
-3.5011
157.06573
17232
Bogusław Domaszewski
Andrzej Szlachta
MA
MA
3
2
-3.5011
159.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
-4.0011
159.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
-4.0011
161.05264
08769
Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
-4.5011
162.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
-5.5011
162.18320
18758
Michał Górski
Konstanty Kraszewski
MA
MA
2
0
-5.5011
164.12158
16146
Izabella Jaworska
Frank Svindahl
LD
MA
4
7
-6.0011
165.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
1.5
-7.0011
165.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
7
7
-7.0011
167.06641
06657
Marek Jaźwiński
Bogdan Kakietek
MA
MA
4
5
-8.0011
168.04161
06924
Bartosz Mer
Jan Sikora
MA
MA
4
12
-9.0011
169.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
-10.0011
169.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
-10.0011
171.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
MA
5
2.5
-10.6011
172.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
-11.5011
173.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
1.5
-12.0011
174.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
1.5
-13.0011
174.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
-13.0011
176.06542
09734
Irena Chodorowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
18
4
-14.0011
176.04036
04043
Janusz Ciruk
Mirosław Liszewski
WM
PD
9
11
-14.0011
176.12123
16637
Mateusz Stępiński
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
9
2
-14.0011
179.10095
18890
Paweł Miechowicz
Vasil Valchev
LB
ZP
17
5
-14.5011
179.02517
03006
Ryszard Maciąg
Krzysztof Warzocha
LU
LU
5
12
-14.5011
181.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
-15.0011
182.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
-15.5011
182.04360
07725
Mirosław Makatrewicz
Grzegorz Superson
WM
MP
13
13
-15.5011
184.07777
17361
Ewa Banaszkiewicz
Marta Makarewicz
MA
MA
15
4
-16.0011
184.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
-16.0011
186.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
-16.5011
186.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
-16.5011
188.11089
14852
Marek Michalczyk
Jan Niedzielski
LU
LU
4
3
-17.0011
188.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
7
7
-17.0011
190.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
-17.5011
190.17479
17837
Janusz Wawrowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
4
2.5
-17.5011
192.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
-18.0011
193.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
11
-19.0011
194.06543
10426
Jan Chodorowski
Marek Szakun
MA
MA
18
4
-19.5011
194.18636
18635
Andrzej Nierobisz
Maria Rubanowska-Nierobisz
MA
MA
1
1
-19.5011
196.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
-20.5011
196.03206
11471
Maciej Janeczko
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
-20.5011
196.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
9
9
-20.5011
199.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
-21.5011
200.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
-22.5011
200.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
4
-22.5011
202.19836
15913
Elżbieta Brewińska
Adam Rydz
MA
SW
1
3
-23.0011
202.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
-23.0011
202.04696
04712
Antoni Sękowski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
-23.0011
202.18778
19483
Robert Głodowski
Piotr Urbański
MA
MA
1.5
1
-23.0011
206.02928
07491
Marek Kozdrach
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
7
-23.5011
207.17640
 
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
-
1.5
0
-24.0011
208.17554
19723
Jakub Dziuba
Adam Rogowski
MA
PD
2
0.5
-26.0011
209.05634
05824
Włodzimierz Jakowicki
Krzysztof Stadnicki
WP
WP
7
9
-27.0011
210.07052
12362
Edmund Czubak
Justyna Stachowiak-Kluz
MA
WP
11
7
-27.5011
211.02462
02502
Jacek Baka
Andrzej Kozak
LU
LU
11
12
-28.0011
212.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
-28.5011
212.06527
08116
Wanda Buszkowska
Edward Windorpski
MA
MA
3
4
-28.5011
214.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
-29.5011
214.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
2.5
2.5
-29.5011
216.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
5
-30.0011
216.01865
01739
Andrzej Pawlak
Rafał Wolański
OP
OP
17
7
-30.0011
218.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
1
1
-31.0011
218.14971
18319
Bartosz Ćwiek
Rafał Przybysz
MA
MA
3
2.5
-31.0011
220.06334
06356
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
MA
MA
13
12
-31.5011
221.16470
06131
Agata Pyclik-Chojenka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
-32.5011
222.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
-33.0011
223.14535
14417
Lesław Klader
Maciej Mosakowski
MA
MA
4
2.5
-33.5011
224.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2
-36.5011
224.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
-36.5011
226.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
-37.0011
227.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
-37.5011
228.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
-39.0011
229.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
-39.5011
229.12355
06724
Tomasz Kępiński
Paweł Kubacki
MA
MA
2.5
5
-39.5011
229.17843
12272
Mariana Hernandez
Anna Makarewicz
MA
MA
2
5
-39.5011
232.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
-40.5011
233.13622
04829
Mirosław Łopaciuk
Marek Pietrzak
MA
PM
5
5
-42.5011
234.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
1.5
-43.0011
235.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
-44.0011
236.16000
17008
Szymon Superson
Filip Trojański
MP
MA
2.5
3
-46.5011
237.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
-49.0011
238.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
-49.5011
239.06618
06710
Marek Gruziel
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
3
3
-55.0011
240.18436
15677
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
PD
PD
1.5
3
-56.0011
241.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
-60.0011
242.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
-74.5011

Łącznie 8336 punktów PKL, w tym 4352 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:35:09 (0.6141/494) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.