Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5033/26135 turniej par

szczegóły imprezy

OTP* XLVI Wawelski Smok ???
Wawelski SMOK - memoriał Jana Blajdy
niedziela, 29 listopada 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
65.9475
2.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
65.4974
3.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
65.1972
4.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
63.8171
5.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
DS
11
11
63.5269
6.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
62.5967
7.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
62.0466
8.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1
1
61.5965
9.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
61.2964
10.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
4
19
60.9462
11.02666
04823
Andrzej Hycnar
Małgorzata Sawicka
PK
KP
13
18
59.9261
12.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
59.8960
13.05264
03920
Jerzy Mścisz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
13
13
59.3759
14.06370
02990
Jacek Bors
Adam Strzelecki
SW
SW
5
7
59.3557
15.08529
02845
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
MP
MP
4
4
59.2756
16.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
13
59.1955
17.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
59.1354
18.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
59.1152
19.03422
03588
Andrzej Piecuch
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
58.5751
20.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
58.5050
21.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
58.4348
22.06629
05830
Włodzimierz Ilnicki
Robert Stoliński
MA
LD
17
15
58.2247
23.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.8146
24.10191
21019
Artur Duczmalewski
Ewelina Romańska
MA
MA
4
0
57.8145
25.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
9
57.8043
26.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
57.6242
27.18681
05298
Paweł Fiebig
Michał Pabich
WP
WP
3
4
57.5741
28.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
57.4140
29.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
57.2338
30.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
57.1337
31.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
57.0236
32.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
7
5
57.0235
33.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
57.0033
34.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
56.9032
35.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
56.8231
36.04413
04427
Grzegorz Probola
Edmund Reczuga
WM
WM
11
7
56.8029
37.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
56.2928
38.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
56.2827
39.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
56.1126
40.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
56.0924
41.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
56.0623
42.09787
07500
Jan Synowiec
Roman Zwonek
SL
SL
4
5
55.9922
43.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
WP
WP
19
4
55.9821
44.11664
11665
Halina Przygodzka
Andrzej Przygodzki
SW
SW
2.5
3
55.9219
45.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
55.8518
46.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
55.8217
47.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
WP
11
17
55.5215
48.04665
04735
Kazimierz Omernik
Wacław Wejknis
PM
PM
21
17
55.4515
49.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
55.3815
50.07605
04319
Zdzisław Godlewski
Dariusz Kozłowski
WM
WM
5
12
54.8715
51.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
MP
15
21
54.7715
52.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
5
54.6814
53.03034
07313
Andrzej Bacik
Jerzy Pietrusza
SL
MP
9
4
54.6114
54.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
54.5314
55.01502
01577
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Poznysz
DS
DS
19
12
54.5014
56.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
54.4614
57.18964
18254
Wiesław Gorczewski
Andrzej Milewski
KP
KP
3
3
54.4013
58.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
54.3413
59.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
54.2413
60.18410
18411
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
MP
MP
1.5
1.5
54.1913
61.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
0.5
1.5
54.1512
62.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
54.0712
63.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
9
53.8412
64.02519
15916
Bartosz Matras
Grzegorz Wieczorkiewicz
LU
SW
9
5
53.6212
65.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
53.5612
66.04802
05363
Cezary Krzemiński
Jerzy Russyan
WM
WM
18
21
53.5511
67.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
53.4111
68.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
53.3311
69.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
53.2611
70.07982
07990
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
3
2.5
53.2610
71.04842
07849
Leszek Sztyrak
Bogdan Szulejewski
MA
KP
19
21
53.2010
72.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
PM
WM
18
5
53.1910
73.09563
05426
Jerzy Gdeczyk
Andrzej Stypczyński
DS
DS
4
4
52.9710
74.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
52.8410
75.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
52.799
76.12985
01205
Eugeniusz Strzyż
Ryszard Zdon
PK
PK
5
5
52.799
77.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
52.529
78.03780
03847
Rafał Konieczny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
52.499
79.06526
08271
Waldemar Burakowski
Adam Karczmarz
MA
MA
15
5
52.419
80.09322
14609
Mirosław Kotowski
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
5
52.348
81.17176
07405
Dariusz Motyl
Piotr Radzikowski
MP
MP
1.5
9
52.338
82.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
52.328
83.02909
02952
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
SW
SW
4
9
52.258
84.12999
18890
Adam Krysa
Vasil Valchev
PK
SL
11
5
52.147
85.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
52.027
86.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
51.907
87.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
51.867
88.15345
03141
Sławomir Brodziński
Rafał Furgal
SL
SL
2.5
4
51.757
89.05030
05315
Bogdan Grzelak
Maciej Piasecki
WP
WP
5
7
51.696
90.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
51.696
91.03094
03618
Maciej Chwirut
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
5
9
51.596
92.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
51.586
93.07891
10403
Piotr Klimacki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
18
4
51.425
94.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.305
95.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
3
51.065
96.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
50.995
97.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
50.905
98.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
50.814
99.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
50.804
100.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
50.774
101.05913
08833
Bogdan Ciechanowski
Zdzisław Michalski
ZP
ZP
4
4
50.684
102.04813
04848
Wojciech Majchrowski
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
50.674
103.02460
02533
Marek Atalski
Tomasz Pawluk
LU
LU
13
5
50.563
104.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
5
11
50.523
105.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
50.383
106.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
50.283
107.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
50.282
108.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
50.212
109.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2
50.202
110.01007
01093
Zygmunt Bącal
Maciej Krzywka
PK
PK
7
4
50.172
111.11296
11319
Artur Pomarański
Przemysław Zawada
WM
SW
7
19
50.142
112.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
50.121
113.15906
10235
Dariusz Głowiński
Radosław Sielczak
ZP
ZP
3
3
50.091
114.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
50.031
115.02660
07690
Jacek Gurgul
Waldemar Rybka
MP
MP
5
5
50.001
116.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
49.80 
117.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
49.78 
118.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
49.64 
119.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
49.62 
120.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
4
4
49.54 
121.19053
 
Andrzej Jarolim
Gerard Spoule
PK
-
4
0
49.49 
122.02919
06876
Aleksander Knawa
Janusz Radecki
SW
MA
13
18
49.46 
123.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
1
49.44 
124.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
49.40 
125.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
0.5
4
49.33 
126.14165
01380
Sylwester Gołdyn
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2.5
4
49.22 
127.04798
04820
Mirosław Kopowski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
12
12
49.09 
128.04350
04402
Jarosław Łosiak
Ryszard Pichla
WM
WM
11
7
49.04 
129.06332
07901
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
49.03 
130.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
5
12
48.92 
131.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
48.87 
132.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
48.81 
133.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2
48.81 
134.02678
02720
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
MP
MP
7
9
48.77 
135.14229
09427
Daniel Wacławek
Mariusz Wierzchowski
MA
ZP
2.5
3
48.76 
136.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
48.70 
137.07614
07814
Marek Kiepura
Piotr Kuźmicz
MP
PK
5
2.5
48.67 
138.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
48.60 
139.11955
11956
Janusz Chałupnik
Bogdan Macierzyński
SL
SL
2
2.5
48.51 
140.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
48.21 
141.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
MP
SL
13
13
48.12 
142.14783
09424
Patryk Patreuha
Stefan Szenberg
DS
DS
7
13
48.12 
143.09210
02862
Tatiana Verkhos
Krzysztof Ziewacz
MA
MP
4
5
48.04 
144.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
47.81 
145.04559
04621
Kazimierz Dominiak
Marek Kryniewski
PM
PM
9
5
47.76 
146.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
47.68 
147.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
47.64 
148.20136
20304
Adrian Foltyn
Aleksandra Klupś
WP
WP
0
0
47.64 
149.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
47.62 
150.12481
12475
Barbara Królak
Kazimierz Krupiński
MA
MA
2.5
3
47.57 
151.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
47.46 
152.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
47.41 
153.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
47.35 
154.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
47.25 
155.05953
02185
Wojciech Jarząbek
Damian Wroński
ZP
ZP
5
11
47.19 
156.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
47.16 
157.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
13
5
46.99 
158.17907
19970
Lech Adamus
Krzysztof Makieła
MP
MP
2
1.5
46.98 
159.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
46.96 
160.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
46.80 
161.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
46.77 
162.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
46.68 
163.02522
06441
Leszek Młodziński
Roman Urbańczyk
LU
MA
4
7
46.65 
164.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
46.65 
165.06824
08428
Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
4
46.55 
166.01787
 
Piotr Bielecki
Soňa Hájková
OP
-
5
0
46.36 
167.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
MP
18
21
46.07 
168.03636
04347
Mieczysław Lebiecki
Henryk Łakomski
WM
WM
2.5
12
45.79 
169.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
45.71 
170.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
45.68 
171.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
4
4
45.65 
172.03724
04829
Leszek Hejne
Marek Pietrzak
KP
PM
7
5
45.63 
173.19701
19702
Andrzej Starzyk
Krystyna Zapendowska-Starzyk
MA
MA
0.5
1
45.52 
174.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
45.51 
175.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
MP
5
7
45.49 
176.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
45.46 
177.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
4
45.41 
178.17810
08563
Tomasz Czekała
Andrzej Osiński
PM
PM
2
2.5
45.32 
179.19157
18076
Grażyna Jaskulska
Wiesław Olszewski
MA
MA
2
2.5
45.30 
180.20909
10150
Jerzy Badak
Jerzy Stepka
DS
WP
0
4
45.30 
181.01952
09387
Andrzej Choniawko
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
13
7
45.23 
182.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
4
45.22 
183.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
WP
DS
5
2
45.16 
184.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
45.13 
185.18037
06956
Marzena Landowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1
7
45.12 
186.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
4
13
45.02 
187.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
45.02 
188.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
44.94 
189.17766
04043
Julij Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
3
11
44.86 
190.04595
08565
Jacek Janowicz
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
44.22 
191.03056
16272
Witold Białas
Artur Głowacki
SL
SL
5
2.5
44.18 
192.20590
11251
Roman Galik
Bogdan Guzik
PK
MP
1.5
3
44.12 
193.17046
17083
Jerzy Kuhn
Paweł Płocki
MA
MA
3
3
43.87 
194.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
43.84 
195.11155
07167
Marek Benda
Eryk Hamerski
OP
OP
4
3
43.66 
196.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
4
4
43.58 
197.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
43.57 
198.11180
18250
Jan Glenz
Maciej Sachs
OP
OP
4
2
43.50 
199.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
43.45 
200.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
43.30 
201.16278
09868
Janusz Jabłoński
Stanisław Nowak
SL
SL
2.5
4
43.15 
202.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
42.94 
203.13602
03356
Ewa Kwiecień
Katarzyna Michałek
MP
MP
3
7
42.70 
204.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
42.70 
205.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
42.68 
206.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
42.64 
207.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
42.64 
208.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
42.58 
209.11591
09734
Tadeusz Bożek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
7
4
42.27 
210.03750
03785
Julian Jurski
Roman Kowalkowski
KP
KP
11
7
41.73 
211.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
41.35 
212.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
41.25 
213.12245
10086
Zbigniew Samogranicki
Paweł Zaremba-Śmietański
MP
MP
3
2
41.03 
214.15340
03221
Aleksander Drabczyk
Paweł Jończyk
SL
SL
4
4
41.01 
215.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
0.5
40.92 
216.03234
19320
Krzysztof Kalita
Marek Orzeł
SL
SL
5
2
40.65 
217.07691
07401
Janusz Natorski
Janusz Wrześniak
MP
MP
5
4
40.45 
218.19926
20028
Jacek Barski
Anna Kołodziejczyk
DS
DS
1.5
0
40.44 
219.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
40.10 
220.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
40.04 
221.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
3
39.90 
222.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
39.49 
223.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
39.04 
224.03933
06355
Eugeniusz Seichter
Lech Warwocki
KP
LD
12
9
37.67 
225.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
37.42 
226.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
37.10 
227.19593
18342
Stefan Lampa
Jolanta Remańska
MP
MP
1
1
36.86 
228.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
35.00 
229. 
07357
Krzysztof Danielewicz
Artur Lichończak
-
MP
0
1.5
33.38 
230.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
1
1
30.95 

Łącznie 5292 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/turnieje/2020/kjb/smok/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-03-02 g.06:10:17 (0.7102/470) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.