Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6013/30351 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (11)
GP Warszawy GPPP o puchary firmy "Budimex"
niedziela, 20 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02831
17242
Włodzimierz Wala
Andrzej Zawada
MP
MA
21
7
63.71215I
I
2.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
63.32211II
II
3. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
BGR
DS
6
17
60.56207 
II
4.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
60.35203III
III
5.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
60.04199III
III
6.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
60.04195III
III
7.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
59.89192 
 
8.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
59.82188 
 
9.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
59.65185 
 
10.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
59.45182 
 
11.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
58.96179 
 
12.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
58.92176 
 
13.04108
12154
Przemysław Janiszewski
Mateusz Sobczak
SL
DS
21
15
58.88173 
 
14.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
58.78169 
 
15.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
57.98166 
 
16.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
57.87163 
 
17.04198
12253
Adolf Bocheński
Jerzy Kozyczkowski
WM
LD
15
11
57.84160 
 
18.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
57.54157 
 
19.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2
2.5
57.52153 
 
20.17495
12777
Robert Barankiewicz
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
57.12150 
 
21.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
WP
13
21
56.90147 
 
22.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
56.88144 
 
23.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
56.69141 
 
24.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
4
3
56.66138 
 
25.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
21
56.29134 
 
26.06756
06968
Radosław Lula
Piotr Świątek
MA
MA
5
4
56.14131 
 
27.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
MA
15
19
56.01128 
 
28.02507
21890
Grzegorz Kułak
Kazimierz Stanicki
LU
LU
13
4
55.94125 
 
29.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
4
5
55.90122 
 
30.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
55.89119 
 
31.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
55.85115 
 
32.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
17
55.76112 
 
33.10095
07725
Paweł Miechowicz
Grzegorz Superson
LU
MP
17
15
55.74109 
 
34.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
55.63106 
 
35.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
17
7
55.57103 
 
36.19830
17545
Wojciech Bąk
Franciszek Kurlit
MA
MP
4
4
55.5699 
 
37.04405
04431
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
WM
WM
19
18
55.5596 
 
38.04887
18681
Olech Bestrzyński
Paweł Fiebig
WP
WP
17
4
55.5593 
 
39.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
55.2790 
 
40.05423
12899
Jeremi Stępiński
Michał Wróbel
OP
MA
19
9
55.2587 
 
41.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
LU
MA
18
21
55.1384 
 
42.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
55.0280 
 
43.21367
20240
Jakub Bereza
Bernard Kula
MA
MA
3
2.5
55.0077 
 
44.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
54.9474 
 
45.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
54.8871 
 
46.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
7
9
54.8668 
 
47.02489
15916
Jarosław Kaczorowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
LU
MA
12
5
54.8064 
 
48.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
54.7861 
 
49.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
54.7058 
 
50.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
54.6655 
 
51.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
54.6252 
 
52.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
7
54.5349 
 
53.06488
07555
Wiesław Andruk
Stanisław Stachlewski
WM
MA
9
9
54.4845 
 
54.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
54.4543 
 
55.03064
10209
Michał Błach
Igor Łosiewicz
MA
MA
7
9
54.4443 
 
56.08388
04360
Tomasz Kuś
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
5
13
54.4242 
 
57.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
13
9
54.3042 
 
58.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
54.2941 
 
59.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
2
2.5
54.1041 
 
60.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
54.0640 
 
61.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
53.9539 
 
62.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
53.7939 
 
63.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
53.7838 
 
64.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
53.7038 
 
65.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
53.6937 
 
66.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
53.6737 
 
67.02934
05329
Krzysztof Kujawa
Jacek Poletyło
SL
MA
19
19
53.6536 
 
68.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
7
13
53.6536 
 
69.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
53.6435 
 
70.18644
17925
Szymon Graś
Adam Zalwowski
WP
WP
3
2.5
53.5835 
 
71.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.5234 
 
72.01286
01736
Maciej Dorabiała
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
9
11
53.4633 
 
73.06733
10368
Grzegorz Kula
Michał Kułakowski
MA
MA
11
2.5
53.4633 
 
74.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
PM
OP
18
9
53.4032 
 
75.02462
10548
Jacek Baka
Tadeusz Filaber
LU
MA
11
7
53.3932 
 
76.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
53.3231 
 
77.07809
02501
Piotr Kołuda
Mariusz Kowalski
LU
SW
18
15
53.2831 
 
78.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
53.1930 
 
79.11899
06225
Dominik Głowacki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
53.1730 
 
80.09219
23354
Marek Borowiec
Krzysztof Furs
SW
ZG
3
0
53.0329 
 
81.17916
23345
Kajetan Gościański
Reinder van der Weide
WP
WP
2.5
0
52.9029 
 
82.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
11
52.8328 
 
83.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
52.7127 
 
84.17554
18642
Jakub Dziuba
Maria Niklaus
MA
MA
3
3
52.6327 
 
85.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
52.5026 
 
86.05582
09542
Włodzimierz Choinkowski
Waldemar Górski
LD
LD
7
5
52.4826 
 
87.18284
18066
Aleks Bukat
Michał Stasik
DS
DS
4
4
52.4625 
 
88.13098
21057
Damian Garczarek
Dariusz Sarzyński
WP
LU
1.5
2.5
52.3525 
 
89.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
52.3324 
 
90.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
52.3024 
 
91.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.2723 
 
92.12158
16616
Izabella Jaworska
Paweł Sankowski
LD
MA
4
3
52.2723 
 
93.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
52.2522 
 
94.16380
16065
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
MA
MA
5
4
52.1221 
 
95.12263
07069
Anna Jaguszewska
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
4
5
52.1021 
 
96.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
5
4
52.0820 
 
97.06703
09213
Sławomir Kowalczyk
Grzegorz Witkowski
MA
MA
9
4
51.9920 
 
98.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
51.8819 
 
99.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
51.8719 
 
100.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
2
2
51.8318 
 
101.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
51.7718 
 
102.08994
11219
Jacek Szkup
Bogdan Żelazowski
LD
LD
5
4
51.7617 
 
103.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
5
5
51.7317 
 
104.15213
11658
Grzegorz Szulc
Zofia Zaręba
MA
MA
3
4
51.7216 
 
105.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
51.5715 
 
106.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
51.4715 
 
107.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
51.4114 
 
108.09359
06925
Ewa Maksymiuk-Kania
Maciej Sikora
MA
MA
2.5
11
51.3514 
 
109.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
51.3213 
 
110.02121
03960
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
LU
MA
19
19
51.3213 
 
111.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
3
4
51.3212 
 
112.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
51.2412 
 
113.15352
09755
Michał Maszenda
Łukasz Witkowski
MA
SW
5
17
51.2311 
 
114.14782
07545
Jakub Patreuha
Aleksander Wład
DS
PK
11
5
51.1511 
 
115.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
51.1210 
 
116.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
51.119 
 
117.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
11
51.099 
 
118.03170
21337
Cezary Góra
Anna Napierajczyk
SL
DS
9
1.5
51.098 
 
119.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.038 
 
120.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
50.927 
 
121.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
50.907 
 
122.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
5
5
50.776 
 
123.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
WM
WM
3
3
50.756 
 
124.05678
05797
Adam Krysiak
Karol Ruszkiewicz
LD
SL
7
7
50.675 
 
125.01220
01739
Grzegorz Bajek
Rafał Wolański
DS
SL
13
11
50.645 
 
126.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
4
50.624 
 
127.17951
14534
Jakub Bojanowski
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
50.623 
 
128.08769
05483
Sławomir Piechocki
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
50.563 
 
129.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
4
4
50.552 
 
130.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
50.512 
 
131.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
50.451 
 
132.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
50.441 
 
133.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
50.421 
 
134.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
50.341 
 
135.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
50.271 
 
136.06629
06780
Włodzimierz Ilnicki
Anna Mandecka
MA
MA
17
7
50.251 
 
137.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2
2
50.221 
 
138.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
50.221 
 
139.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
50.031 
 
140.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2.5
2
50.021 
 
141.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
MA
12
11
49.931 
 
142.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
49.861 
 
143.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
4
4
49.771 
 
144.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
3
49.741 
 
145.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
49.721 
 
146.12356
07060
Maciej Guzowski
Sławomir Latała
MA
MA
4
12
49.711 
 
147.12983
08119
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
7
12
49.671 
 
148.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
49.621 
 
149.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
49.581 
 
150.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
49.561 
 
151.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
11
49.531 
 
152.06556
11320
Sylwester Cieślak
Robert Kwiatkowski
MA
PK
12
5
49.401 
 
153.10721
11447
Sławomir Czech
Paweł Lasota
LU
MA
9
3
49.261 
 
154.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
49.181 
 
155.16456
06355
Sylwester Sokół
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
49.171 
 
156.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
49.131 
 
157.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
49.091 
 
158.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
11
7
49.071 
 
159.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
49.051 
 
160.06335
16145
Bolesław Krzewski
Andrzej Proczkowski
MA
PK
11
4
49.021 
 
161.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
48.951 
 
162.06616
10507
Łukasz Grodzicki
Igor Terszak
MA
MA
5
4
48.931 
 
163.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
3
3
48.921 
 
164.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
48.891 
 
165.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
48.771 
 
166.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
48.751 
 
167.14043
10893
Alfred Koda
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
5
4
48.721 
 
168.06370
06447
Jacek Bors
Jan Zalewski
MA
MA
5
7
48.711 
 
169.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
48.701 
 
170.21488
02933
Tomasz Galek
Piotr Kucharski
MA
SW
0
18
48.571 
 
171.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
48.541 
 
172.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
9
48.491 
 
173.19920
19921
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
MA
MA
1.5
2
48.471 
 
174.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
48.451 
 
175.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
48.351 
 
176.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
48.331 
 
177.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
7
48.291 
 
178.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
48.201 
 
179.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
7
7
48.151 
 
180.07052
18778
Edmund Czubak
Robert Głodowski
MA
MA
12
2.5
48.061 
 
181.01054
01643
Tadeusz Garbacik
Ewa Sobolewska
MP
OP
15
15
48.051 
 
182.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
4
4
47.911 
 
183.05675
05876
Mariusz Kraśnicki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
9
47.781 
 
184.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
PD
PD
7
7
47.741 
 
185.16528
18166
Piotr Kruczek
Arkadiusz Wódkowski
PK
MA
3
3
47.711 
 
186.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
2.5
2
47.661 
 
187.12383
01910
Andrzej Chodowski
Roman Zabłocki
DS
OP
3
5
47.591 
 
188.19780
10401
Tomasz Kuchta
Marek Szabałowski
WP
ZP
2
3
47.481 
 
189.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
MA
5
4
47.471 
 
190.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
4
5
47.441 
 
191.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
47.411 
 
192.06815
12250
Piotr Nawrocki
Małgorzata Rozman
MA
MA
21
2
47.391 
 
193.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
WP
9
12
47.351 
 
194.06707
16140
Maciej Kowalski
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
47.341 
 
195.06854
11942
Janusz Pietrzak
Bogdan Radwański
MA
MA
7
5
47.271 
 
196.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
47.191 
 
197.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
47.131 
 
198.20186
08946
Anna Kozikowska
Małgorzata Sokołowska
DS
MA
2
4
47.081 
 
199.06313
08297
Adam Amrozy
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
7
46.961 
 
200.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
46.911 
 
201.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2.5
3
46.901 
 
202.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
11
46.881 
 
203.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
46.821 
 
204.02517
14449
Ryszard Maciąg
Jolanta Skubisz
LU
LU
5
1.5
46.701 
 
205.05634
20919
Włodzimierz Jakowicki
Leszek Supera
LD
LD
7
1.5
46.641 
 
206.23353
06856
Jadwiga Mielczarek
Jan Piotrowski
MA
MA
0
7
46.601 
 
207.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
5
5
46.491 
 
208.15582
10340
Tomasz Kozłowski
Michał Tuczyński
MA
MA
4
3
46.331 
 
209.06402
15357
Sławomir Kamiński
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
5
3
46.101 
 
210.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
46.081 
 
211.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
45.901 
 
212.08166
11551
Renata Dancewicz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
7
7
45.811 
 
213.20112
20007
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
MA
MA
2
1.5
45.641 
 
214.01865
19770
Andrzej Pawlak
Martyna Smoleń
SW
PM
17
2.5
45.411 
 
215.21418
06944
Tadeusz Ołdakowski
Helena Stasiewicz
MA
MA
0
9
45.371 
 
216.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
45.151 
 
217.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
45.091 
 
218.22262
01380
Ewa Bagrowska
Zdzisław Klimczak
MA
DS
0.5
5
45.091 
 
219.18801
18603
Radosław Rozman
Mirosława Swoboda
MA
MA
3
2.5
45.051 
 
220.18165
13462
Dariusz Kłodos
Dariusz Puczyński
MA
MA
4
4
45.001 
 
221.22162
19984
Paweł Orłowski
Mirosław Rożek
MA
MA
1.5
2
44.901 
 
222.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
44.831 
 
223.23012
23247
Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
MA
MA
0.5
0
44.811 
 
224.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
11
44.751 
 
225.22655
22654
Justyna Otulak
Magdalena Smolińska
MA
MA
0
0
44.741 
 
226.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
3
4
44.701 
 
227.01053
14688
Leszek Garbacik
Jacek Szczerba
PK
PK
7
5
44.641 
 
228.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0.5
24
44.641 
 
229.06549
07043
Igor Ciborowski
Sandra Różańska
MA
MA
4
3
44.501 
 
230.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
44.411 
 
231.17544
18392
Łukasz Kasperczyk
Anna Stelmach
MP
SL
3
2.5
44.271 
 
232.19836
21391
Elżbieta Brewińska
Jan Druch
MA
MA
2
2.5
43.991 
 
233.06527
23183
Wanda Buszkowska
Ewa Zawilska
MA
MA
3
0
43.551 
 
234.19833
13033
Jan Chmura
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
1.5
5
43.121 
 
235.19103
08885
Piotr Guzik
Marcel Kołodziejczyk
MA
MA
2
3
42.891 
 
236.21678
21730
Tadeusz Kurzewski
Rafał Mania
MA
MA
1.5
1
42.811 
 
237.14146
 
Tomas Stakenas
Lina Stakene
PD
LTU
2
6
42.271 
 
238.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1.5
1.5
42.261 
 
239.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
7
24
42.191 
 
240.18920
 
Marius Baltrenas
Audrius Mizeikis
PD
LTU
1
6
41.871 
 
241.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0.5
7
41.841 
 
242.14006
12224
Andrzej Tarlecki
Aleksander Waślicki
MA
MA
4
4
41.481 
 
243.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
41.361 
 
244.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
1.5
1.5
41.251 
 
245.17921
18048
Józef Bugajewski
Łukasz Józkowiak
WP
WP
2.5
2.5
41.241 
 
246.17384
17207
Joanna Derewońko
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
5
2.5
41.111 
 
247.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
41.031 
 
248.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
4
40.311 
 
249.22584
22583
Monika Prasek
Paweł Przedpełski
MA
MA
0
0
39.171 
 
250.21234
21695
Monika Borowska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
1
1.5
38.971 
 
251.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
38.331 
 
252.12456
21144
Krzysztof Stefaniak
Krzysztof Szufnara
MA
MA
3
2
38.021 
 
253.21130
21135
Tomasz Kmiecik
Elżbieta Kowalska
MA
MA
0
0.5
37.781 
 
254.12478
04103
Stanisława Piotrowska
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
1
5
37.561 
 
255.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
37.081 
 
256.21642
21049
Lidia Nowak
Anna Stępień
WP
MA
1
0.5
37.041 
 
257.20812
22165
Hubert Kamiński
Tomasz Ziss
MA
MA
1.5
1
36.771 
 
258.20021
20006
Małgorzata Kołakowska
Iwona Orzełowska
MA
MA
1.5
1.5
36.401 
 
259.23350
23223
Michał Hornung
Katarzyna Pomorska
MA
MA
0
0
35.951 
 
260.23355
18457
Agnieszka Afek
Urszula Niespodziewańska
MA
MA
0
1.5
34.901 
 
261.23179
23269
Oskar Mueller
Julia Pomorska
MA
MA
0
0
33.561 
 
262.07777
06648
Ewa Banaszkiewicz
Piotr Jurek
MA
LU
15
18
27.721 
 
263.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
4
5
24.591 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 17338 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:01:19 (0.7314/536) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.