Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3281/17872 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (4)
VI Kongresowy Turniej Par
niedziela, 10 kwietnia 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
DS
MA
24
13
63.98233I
I
2.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
62.43228II
II
3.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
61.05222II
II
4.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
59.48216III
III
5.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
SL
WM
18
17
59.28210III
III
6.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
58.90206III
III
7.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2.5
2.5
58.56201 
 
8.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
ZP
ZP
3
12
58.27197 
 
9.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
57.93192 
 
10.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
18
57.93188 
 
11.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
57.80183 
 
12.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
7
57.74178 
 
13.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
5
57.71174 
 
14.12999
15413
Adam Krysa
Sławomir Reising
MP
MP
9
3
57.55169 
 
15.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
56.96165 
 
16.01128
01208
Roman Opaliński
Adam Żarnowski
PK
PK
18
11
56.95160 
 
17.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
11
56.65156 
 
18.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
DS
DS
13
18
56.42151 
 
19.07811
11319
Marcin Krupowicz
Przemysław Zawada
SL
WM
21
15
56.35147 
 
20.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
56.30142 
 
21.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
56.20138 
 
22.03003
15916
Hubert Urban
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
2.5
56.06133 
 
23.02727
16140
Andrzej Lubojemski
Andrzej Szepczyński
MP
MA
13
3
55.79129 
 
24.01305
09550
Grzegorz Gardynik
Jakub Wojcieszek
SW
MA
19
15
55.60124 
 
25.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
55.58120 
 
26.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
55.52115 
 
27.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
55.52111 
 
28.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
55.31106 
 
29.02760
09433
Jerzy Pasich
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
55.25101 
 
30.10563
07544
Paweł Klapper
Marek Tyran
WP
LD
3
11
55.2397 
 
31.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
55.1292 
 
32.02504
09495
Janusz Krawczyński
Krzysztof Marucha
LU
LU
7
4
54.8988 
 
33.09594
01617
Ewa Dziekańska
Przemysław Saliński
DS
DS
7
7
54.6283 
 
34.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
54.4979 
 
35.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
11
54.4274 
 
36.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
54.2970 
 
37.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
54.2765 
 
38.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
54.2461 
 
39.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
54.2156 
 
40.11104
09755
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
ZP
SW
12
11
54.1252 
 
41.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
54.0547 
 
42.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
1.5
2.5
54.0546 
 
43.04108
02934
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Kujawa
WM
LU
21
19
54.0046 
 
44.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
7
53.9245 
 
45.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
7
53.8344 
 
46.03033
03370
Janusz Bachrach
Jerzy Miś
SL
SL
5
4
53.6943 
 
47.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
53.6842 
 
48.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
53.6442 
 
49.01807
07431
Roman Grzelak
Marek Witek
DS
LB
13
21
53.5141 
 
50.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
7
5
53.4040 
 
51.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
7
53.2239 
 
52.02921
03020
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
12
9
53.1439 
 
53.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
MA
MA
18
18
53.1138 
 
54.06376
15913
Witold Czarniawski
Adam Rydz
MA
SW
3
2
53.0837 
 
55.07970
07988
Zdzisław Kubaj
Gabriel Raszka
LU
LU
4
4
53.0336 
 
56.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
4
15
52.9835 
 
57.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
52.8935 
 
58.02495
02496
Andrzej Kokoryka
Cezary Komajda
LU
LU
9
11
52.7734 
 
59.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
52.7733 
 
60.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
52.7432 
 
61.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
52.7332 
 
62.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
52.7031 
 
63.15356
15357
Marian Jabłonka
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
1.5
2
52.6730 
 
64.17308
15670
Aliaksandr Kendysh
Aliaksandr Kotau
PD
PD
0
1
52.6629 
 
65.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
3
5
52.5428 
 
66.01054
08793
Tadeusz Garbacik
Tadeusz Rejdych
MP
MP
12
7
52.4728 
 
67.06598
13462
Karol Gałązka
Dariusz Puczyński
MA
MA
9
3
52.4127 
 
68.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
5
52.3926 
 
69.02946
03027
Andrzej Majcher
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
9
19
52.3825 
 
70.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.3425 
 
71.01223
17298
Cathy Bałdysz
Rob Helle
MA
MP
17
7
52.0524 
 
72.07109
05464
Jerzy Ronke
Witold Turant
WP
LD
13
18
52.0123 
 
73.05585
01908
Stanisław Ciach
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
3
9
51.9722 
 
74.07687
02804
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
51.9321 
 
75.14728
06973
Kamil Nowak
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
51.9321 
 
76. 
06355
Jerzy Szustak
Lech Warwocki
-
LD
0
7
51.9120 
 
77.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
13
15
51.6419 
 
78.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
51.6218 
 
79.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
51.5618 
 
80.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
51.5117 
 
81.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2
3
51.3716 
 
82.02819
02826
Halina Święch
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
51.3015 
 
83.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
51.1514 
 
84.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
5
5
51.0514 
 
85.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
13
4
50.9413 
 
86.08460
11629
Andrzej Prokop
Dariusz Woszczycki
SW
SW
4
2.5
50.8912 
 
87.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
50.8711 
 
88.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
50.8211 
 
89.07809
06795
Piotr Kołuda
Ewa Miszewska
LU
WP
15
19
50.7910 
 
90.08294
10054
Mariusz Bartkowski
Andrzej Jaszczak
SW
ZP
15
15
50.759 
 
91.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
50.678 
 
92.04793
07901
Krzysztof Kluf
Rafał Łuczak
MA
MA
12
3
50.677 
 
93.03345
03562
Zbigniew Mącior
Jerzy Ujma
OP
OP
18
12
50.627 
 
94.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2
2.5
50.556 
 
95.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
50.465 
 
96.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
2.5
18
50.454 
 
97.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
3
3
50.374 
 
98.10721
12272
Sławomir Czech
Anna Makarewicz
MA
DS
5
3
50.343 
 
99.14885
12123
Marcin Dobrowolski
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
5
50.262 
 
100.08852
06447
Aleksander Kulik
Jan Zalewski
MA
MA
3
7
50.251 
 
101.06724
07859
Paweł Kubacki
Maciej Urbaniak
MA
MA
5
2.5
50.16  
 
102.03455
05797
Jerzy Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
12
5
50.12  
 
103.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
50.05  
 
104.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
50.03  
 
105.14619
03096
Maksymilian Chodacki
Konrad Ciborowski
MP
MP
5
11
50.01  
 
106.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
7
5
49.98  
 
107.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2
49.97  
 
108.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
49.92  
 
109.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
SL
WP
4
15
49.81  
 
110.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
3
49.79  
 
111.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
0
3
49.72  
 
112.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
49.60  
 
113.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.54  
 
114.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
LD
LD
3
4
49.53  
 
115.02673
06274
Marek Jaworski
Ryszard Kiełczewski
MP
SL
12
18
49.46  
 
116.08042
08043
Marek Wróbel
Piotr Zawiślak
LU
LU
4
5
49.35  
 
117.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
49.30  
 
118.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
MA
MA
4
4
49.21  
 
119.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
49.12  
 
120.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
48.97  
 
121.05568
05624
Zdzisław Beling
Jacek Grzelczak
WP
LD
18
11
48.97  
 
122.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2
2
48.84  
 
123.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
48.73  
 
124.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
48.72  
 
125.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
19
5
48.62  
 
126.12777
12923
Piotr Piotrowski
Maciej Szalewicz
LD
LD
4
4
48.50  
 
127.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
48.41  
 
128.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
48.38  
 
129.03393
10219
Marek Nowakowski
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
48.23  
 
130.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
48.17  
 
131.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
4
9
48.08  
 
132.02501
02515
Mariusz Kowalski
Piotr Lutek
SW
LU
13
7
48.08  
 
133.01152
17211
Grzegorz Rewer
Robert Szypuła
LU
LU
9
1
48.07  
 
134.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
47.74  
 
135.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
47.39  
 
136.02907
02998
Waldemar Haponiuk
Marcin Terelak
SW
SW
5
4
47.37  
 
137.17082
17625
Maciej Boczar
Honorata Sobolewska
MA
LB
2
1.5
47.36  
 
138.07052
11466
Edmund Czubak
Tadeusz Laszczak
MA
MA
11
7
47.36  
 
139.02977
08308
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
4
47.22  
 
140.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
47.20  
 
141.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
5
5
47.11  
 
142.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
5
47.06  
 
143.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
46.99  
 
144.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
46.95  
 
145.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
46.91  
 
146.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
46.85  
 
147.02517
14449
Ryszard Maciąg
Jolanta Skubisz
LU
LU
4
1.5
46.62  
 
148.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
12
12
46.55  
 
149.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
46.42  
 
150.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
1.5
1.5
46.11  
 
151.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
SW
SW
3
3
45.97  
 
152.07981
07983
Jarosław Ostrowski
Mieczysław Paczos
LU
LU
3
4
45.97  
 
153.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
1.5
45.95  
 
154.06488
17492
Wiesław Andruk
Elżbieta Kalińska
MA
MA
9
0.5
45.86  
 
155.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
3
45.81  
 
156.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
3
7
45.70  
 
157.09345
03005
Norbert Krzystanek
Piotr Waluszewski
SW
SW
3
4
45.33  
 
158.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
WM
WP
12
18
45.25  
 
159.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
9
11
45.22  
 
160.06382
06403
Maciej Dobrzyński
Eugeniusz Karski
MA
SW
5
7
45.21  
 
161.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
45.18  
 
162.07812
06954
Zygmunt Kuczyński
Adam Suwik
MA
SW
11
18
45.14  
 
163.02571
02572
Marek Zaleski
Paweł Zaleski
LU
LU
2.5
4
45.12  
 
164.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
44.92  
 
165.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
44.83  
 
166.02927
02966
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
SW
SW
7
13
44.80  
 
167.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
44.56  
 
168.08283
12698
Andrzej Iwański
Arkadiusz Woźniak
SW
MA
12
4
44.46  
 
169.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
44.33  
 
170.10752
11616
Jacek Balcerowski
Adam Kamiński
SW
SW
1
4
44.23  
 
171.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
44.04  
 
172.06721
18069
Edward Krusiewicz
Krzysztof Stencel
MA
MA
7
2
44.02  
 
173.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
4
43.88  
 
174.09357
13438
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
MA
MA
7
7
43.87  
 
175.06117
06148
Franciszek Świderski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
9
7
43.79  
 
176.08431
12224
Wiesław Sycz
Aleksander Waślicki
MA
MA
13
3
43.72  
 
177.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
1
1.5
43.44  
 
178.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
3
43.28  
 
179.07158
18128
Zbigniew Hałaczkiewicz
Wojciech Kurkowski
LD
LU
5
0
43.09  
 
180. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
LIT
PD
6
2
42.96  
 
181.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
2
21
42.69  
 
182.11092
07526
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
MP
MP
5
21
42.45  
 
183.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
42.32  
 
184.10152
12695
Robert Pasek
Leszek Wójtowicz
MA
MA
2
1.5
42.25  
 
185.06556
07020
Sylwester Cieślak
Jan Zabrocki
MA
MA
12
7
42.22  
 
186.02669
15757
Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
4
42.05  
 
187.02484
02522
Józef Hundz
Leszek Młodziński
LU
LU
2.5
3
41.91  
 
188.06405
06445
Jerzy Kazubski
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
3
41.05  
 
189. 
05824
Rafał Klimek
Krzysztof Stadnicki
-
LD
0
9
40.95  
 
190.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
40.60  
 
191.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
40.44  
 
192.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
40.27  
 
193.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
39.93  
 
194.01006
11646
Zdzisław Baryła
Sebastian Wybranowski
PK
PK
4
3
39.49  
 
195.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
38.55  
 
196.14704
07221
Igor Godun
Andrei Kavalenka
PD
PD
2.5
5
36.22  
 
197.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
MA
12
7
31.04  
 
198.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
30.97  
 
199. 
 
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
-
-
0
0
28.13  
 
200.05696
05830
Igor Łobodziński
Robert Stoliński
LD
LD
5
15
25.24  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14124 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.09:43:26 (0.4878/410) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.