Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3679/20797 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par 2017/18 (2)
GPPP 2017/18 - Bolesławiec
niedziela, 24 września 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
60.31224I
I
2.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
60.22219II
II
3.01019
07722
Andrzej Byzdra
Janusz Wesołowski
PK
PK
5
13
60.17213II
II
4.14619
16875
Maksymilian Chodacki
Edward Sucharda
MP
MA
7
4
60.04208III
III
5.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
SL
SW
19
18
59.87202III
III
6.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
59.81198III
III
7.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
59.72193 
 
8.05264
05352
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
13
7
59.64189 
 
9.06090
18890
Robert Cylwik
Vasil Valchev
ZP
ZP
5
0
59.58185 
 
10.07271
03529
Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
SL
OP
7
7
59.55180 
 
11.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
58.97176 
 
12.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
58.82171 
 
13.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
57.95167 
 
14.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
5
2
57.89163 
 
15.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PK
13
21
57.84158 
 
16.10054
07849
Andrzej Jaszczak
Bogdan Szulejewski
MA
MA
15
21
57.83154 
 
17.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WP
MA
15
19
57.21149 
 
18.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
57.20145 
 
19.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
56.68141 
 
20.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
15
7
56.65136 
 
21.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
56.59132 
 
22.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
56.42128 
 
23.05691
05739
Grzegorz Lewaciak
Robert Nowicki
LD
WP
18
15
56.41123 
 
24.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
56.38119 
 
25.08776
10237
Michał Igła
Marek Jarosz
MP
MP
4
4
56.35114 
 
26.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
56.08110 
 
27.05070
08911
Piotr Jassem
Ilya Shpuntou
WP
WP
9
9
56.00106 
 
28.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
55.89101 
 
29.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
9
12
55.6497 
 
30.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
SL
SL
21
21
55.5793 
 
31.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
55.3388 
 
32.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
55.3084 
 
33.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
55.1879 
 
34.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
1.5
2.5
54.7375 
 
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
54.7071 
 
36.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
54.6966 
 
37.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
54.6962 
 
38.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
12
12
54.6858 
 
39.05656
05696
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
LD
LD
5
5
54.5953 
 
40.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
54.5349 
 
41.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
54.5145 
 
42.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
54.4144 
 
43.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
54.3744 
 
44.08210
02804
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
54.2543 
 
45.15595
04842
Maciej Dąbrowski
Leszek Sztyrak
OP
WM
7
19
54.2242 
 
46.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
54.0941 
 
47.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
7
54.0441 
 
48.17721
18760
Jakub Bazyluk
Joanna Zalewska
MA
MA
1.5
0.5
54.0440 
 
49.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
53.9739 
 
50.04535
02912
Dariusz Bogucki
Jacek Janowski
PM
MP
13
18
53.5438 
 
51.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
53.3438 
 
52.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
53.3437 
 
53.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
4
4
53.2236 
 
54.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
SL
21
19
53.2035 
 
55.03049
03621
Tomasz Bednarek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
53.0835 
 
56.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
4
53.0834 
 
57.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2
7
52.9733 
 
58.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
52.9532 
 
59.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
52.9132 
 
60.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
52.9031 
 
61.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
52.8730 
 
62.11296
06080
Artur Pomarański
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
52.8629 
 
63.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
52.8529 
 
64.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
9
52.6428 
 
65.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
52.5927 
 
66.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
52.5026 
 
67.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
12
7
52.4626 
 
68.10045
13450
Jacek Krystecki
Konrad Krystecki
DS
DS
3
1
52.4025 
 
69.02727
02774
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
13
12
52.3624 
 
70.01128
14234
Roman Opaliński
Jakub Zawada
PK
PK
18
7
52.2523 
 
71.17301
02119
Arkadiusz Jaranowski
Edward Sajkowski
LB
LB
2
3
52.1623 
 
72.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
OP
OP
7
5
52.1622 
 
73.08188
07642
Robert Księżopolski
Witold Stachnik
DS
MP
4
7
52.1021 
 
74.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
52.0820 
 
75.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
52.0420 
 
76.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
WP
LB
11
15
52.0119 
 
77.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
51.9718 
 
78.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
PM
3
2
51.9617 
 
79.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
KP
WM
7
13
51.9317 
 
80.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
3
13
51.8116 
 
81.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
15
21
51.7115 
 
82.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
51.6114 
 
83.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
51.5314 
 
84.07190
06877
Paweł Chindelewicz
Waldemar Radziak
PM
MA
12
12
51.4613 
 
85.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
51.4012 
 
86.06559
02115
Tadeusz Cymbalista
Czesław Rekret
DS
LB
4
4
51.3711 
 
87.15878
16699
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2.5
51.2511 
 
88.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
ZP
SL
12
18
51.2310 
 
89.01643
07544
Ewa Sobolewska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
51.159 
 
90.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
3
4
51.058 
 
91.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
51.048 
 
92.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
50.967 
 
93.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
50.946 
 
94.07617
03593
Mirosław Sady
Grzegorz Wodecki
MP
SL
12
5
50.745 
 
95.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
50.695 
 
96.10488
12374
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
DS
DS
4
4
50.614 
 
97.15632
16926
Mateusz Strzelczyk
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2
1.5
50.593 
 
98.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
50.572 
 
99.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
50.542 
 
100.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
50.511 
 
101.11092
02826
Tytus Bisping
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
50.43  
 
102.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
50.32  
 
103.04109
15040
Łukasz Brede
Thomas Gotard
WP
WP
17
5
50.30  
 
104.03399
03455
Stefan Osadnik
Jerzy Radomski
SL
SL
9
12
50.28  
 
105.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
50.28  
 
106.01438
01496
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
DS
DS
5
4
50.16  
 
107.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
50.10  
 
108.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
50.08  
 
109.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
9
50.07  
 
110.07809
02501
Piotr Kołuda
Mariusz Kowalski
LU
LU
15
13
49.93  
 
111.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
9
4
49.84  
 
112.04699
04751
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
49.62  
 
113.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
49.53  
 
114.04762
03064
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
WP
SL
21
5
49.52  
 
115.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
49.24  
 
116.16217
01718
Patrycja Krupnik
Bogumił Wegner
DS
DS
1
12
49.24  
 
117.12691
02417
Stanisław Borowiec
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
49.21  
 
118.01269
01402
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
DS
DS
7
5
49.08  
 
119.06580
13438
Piotr Dybicz
Rafał Marks
MA
MA
11
9
49.03  
 
120.17513
16000
Bartosz Bunar
Szymon Superson
MP
MP
2
2
49.00  
 
121.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
48.96  
 
122.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
48.93  
 
123.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
7
4
48.83  
 
124.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
LB
12
13
48.82  
 
125.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
48.81  
 
126.02013
05084
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
18
19
48.80  
 
127.06540
09643
Bartosz Chmurski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
5
48.74  
 
128.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
9
48.66  
 
129.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
13
15
48.55  
 
130.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
48.53  
 
131.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
7
48.35  
 
132.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2
2
47.90  
 
133.09563
01604
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
DS
DS
3
5
47.86  
 
134.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
47.83  
 
135.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
5
47.66  
 
136.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
47.62  
 
137.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
47.48  
 
138.14481
07815
Kacper Kacperski
Lena Leszczyńska
MP
MA
5
7
47.43  
 
139.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
0
2
47.42  
 
140.02365
02434
Jan Obuchowicz
Jerzy Trembowski
LB
LB
9
11
47.40  
 
141.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
47.34  
 
142.02121
09755
Ryszard Sakowicz
Łukasz Witkowski
LB
SW
17
13
47.31  
 
143.04531
09357
Marek Barylewski
Arkadiusz Majcher
WP
PK
18
7
47.20  
 
144.08859
01493
Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
WP
DS
5
13
46.73  
 
145.18869
18868
Dominik Hołyś
Marcin Młodziński
DS
DS
0
0
46.70  
 
146.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
46.69  
 
147.02928
03393
Marek Kozdrach
Marek Nowakowski
OP
SL
4
9
46.64  
 
148.01478
14454
Zdzisław Malkiewicz
Marcin Motykiewicz
DS
DS
4
4
46.58  
 
149.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
46.50  
 
150.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
1
5
46.46  
 
151.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
46.27  
 
152.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
46.21  
 
153.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
2.5
46.21  
 
154.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
46.19  
 
155.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
45.96  
 
156.16255
14784
Joanna Kokot
Dawid Permus
DS
DS
2
2
45.63  
 
157.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
4
45.56  
 
158.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1
2.5
45.56  
 
159.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
45.41  
 
160.03266
03389
Stefan Kowalczyk
Leszek Niemiec
SL
SL
18
13
45.38  
 
161.07909
09004
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
LB
LB
5
4
45.36  
 
162.18802
01615
Gertraud Radeck
Jan Sadowski
DS
DS
0
4
45.36  
 
163.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
45.27  
 
164.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
4
45.06  
 
165.02211
02396
Krzysztof Beyga
Marek Wejchan-Rotowicz
LB
LB
5
5
44.88  
 
166.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
4
1
44.72  
 
167.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
44.53  
 
168.01598
01631
Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
KP
DS
5
5
44.04  
 
169.17775
16971
Maciej Betliński
Paweł Świątkowski
DS
DS
0.5
0
43.72  
 
170.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
43.61  
 
171.09996
02451
Krzysztof Sinicki
Antoni Zarzycki
LB
LB
4
4
43.46  
 
172.09558
01770
Waldemar Dębiczak
Aleksander Zdybel
DS
DS
5
9
43.12  
 
173.15292
14250
Maja Mrozek
Marcin Szymański
MP
WP
2
4
43.08  
 
174.01532
01744
Henryk Nowiński
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
43.07  
 
175.08171
08143
Antoni Mariowski
Piotr Rapacki
DS
DS
0
1.5
42.51  
 
176.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
2
0.5
42.06  
 
177.17843
18149
Mariana Hernandez
Karolina Melkonyan
MA
MA
1.5
1
41.98  
 
178.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
41.79  
 
179.09575
01556
Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
DS
LB
5
5
41.75  
 
180.01664
13122
Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
2.5
41.72  
 
181.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2
40.92  
 
182.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
4
40.91  
 
183.16341
15259
Mateusz Krzemyk
Dominika Ocylok
MP
DS
1.5
2
40.81  
 
184.13181
01571
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
2.5
5
40.66  
 
185.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
40.58  
 
186.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2
1
40.34  
 
187.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
40.24  
 
188.18493
18251
Jarosław Chłądowicz
Elżbieta Lis
DS
DS
0.5
1
39.19  
 
189.18870
18871
Benedykt Wszołek
Piotr Zborowski
DS
DS
0
0
39.15  
 
190.12382
12383
Zygmunt Adamski
Andrzej Chodowski
DS
DS
2
1.5
37.82  
 
191.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
36.43  
 
192.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
3
36.10  
 
193.16233
08157
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
DS
DS
1.5
2
35.92  
 
194.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
WP
19
18
34.56  
 
195.18284
17789
Aleks Bukat
Sebastian Zimorski
DS
DS
0.5
0
31.61  
 
196.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
29.84  
 
197.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
26.01  
 
198.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
23.06  
 
199.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
20.24  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13518 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.15:30:04 (0.5515/410) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.