Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C1450/7298 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (8)
Turniej Kongresowy K-8
sobota, 10 lipca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05264
08158
Jerzy Mścisz
Piotr Zatorski
WP
DS
12
12
60.84200I
I
2.07370
07440
Piotr Matkowski
Mariusz Podsiadło
SL
SL
7
4
60.79197II
II
3.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
60.64193II
II
4.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
60.34189II
II
5.05944
02133
Adam Hintertan
Mirosław Soroka
SW
LB
7
12
60.01185II
II
6.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
59.66181II
II
7.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
12
24
58.72178 
 
8.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
SW
SW
7
12
58.63175 
 
9.06580
09550
Piotr Dybicz
Jakub Wojcieszek
MA
MA
7
7
57.84172 
 
10.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
2.5
57.74169 
 
11.08899
02179
Marcin Osmański
Kacper Wilczak
PM
LB
2.5
4
57.52166 
 
12.02307
02367
Stefan Kubies
Bogumił Olszewski
LB
LB
4
4
57.47163 
 
13.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
12
57.01160 
 
14.03525
03536
Aleksy Swoboda
Krzysztof Sztajnert
SL
SL
4
2.5
57.00157 
 
15.05069
09146
Paweł Jassem
Piotr Tuczyński
WP
WP
7
12
56.84154 
 
16.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
7
56.73150 
 
17.07101
07545
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
SL
SL
4
4
56.48147 
 
18.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
56.29144 
 
19.09549
12197
Maciej Bielawski
Michał Klukowski
DS
DS
2.5
2.5
56.27141 
 
20.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
7
7
56.23138 
 
21.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
56.19135 
 
22.13713
06707
Rainer Herrmann
Maciej Kowalski
MA
MA
2
7
56.16132 
 
23.08450
09206
Waldemar Szelka
Cezary Wołczak
OP
OP
7
4
55.78129 
 
24.11305
03345
Łukasz Golder
Zbigniew Mącior
SL
SL
2.5
18
55.71126 
 
25.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
55.56123 
 
26.01307
01361
Artur Gawron
Tomasz Jaworski
DS
DS
12
7
55.42120 
 
27.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
55.41117 
 
28.10570
08432
Wojciech Kaźmierczak
Kamila Szczepańska
MA
MA
4
7
55.13114 
 
29.02673
01770
Marek Jaworski
Aleksander Zdybel
MP
DS
7
7
55.13111 
 
30.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
55.10108 
 
31.03033
03124
Janusz Bachrach
Zbigniew Durańczyk
SL
SL
2.5
7
55.07105 
 
32.06706
06341
Apolinary Kowalski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
24
18
55.06102 
 
33.14983
02509
Andrzej Konczak
Leszek Kwiatkowski
WP
LB
4
13
55.0699 
 
34.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
55.0596 
 
35.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
55.0193 
 
36.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
4
12
54.8090 
 
37.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
54.7687 
 
38.10095
10250
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
MA
MA
12
7
54.7684 
 
39.06638
06915
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
54.7081 
 
40.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
54.5078 
 
41.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
WP
WP
13
18
54.4575 
 
42.12450
04812
Katarzyna Dufrat
Marta Ostrowska
DS
MA
4
4
54.4471 
 
43.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
PM
LD
2.5
7
54.4468 
 
44.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
54.4165 
 
45.01817
05366
Ryszard Jakubowski
Jerzy Rymwid
OP
WP
7
12
54.4062 
 
46.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
54.3259 
 
47.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
54.3056 
 
48.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
54.2153 
 
49.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
54.2150 
 
50.03351
01147
Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
7
54.2047 
 
51.05221
05417
Tadeusz Masłowski
Marek Staszczuk
WP
WP
7
4
54.1544 
 
52.06877
06954
Waldemar Radziak
Adam Suwik
MA
WP
12
18
54.1041 
 
53.09575
01481
Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
DS
DS
4
2.5
54.0540 
 
54.01385
01705
Tomasz Klukowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
4
54.0340 
 
55.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
7
7
54.0239 
 
56.09568
01437
Mariusz Ilnicki
Zdzisław Kunc
DS
DS
4
7
53.8839 
 
57.07130
03332
Eugeniusz Konik
Zdzisław Małek
OP
SL
2.5
7
53.8738 
 
58.01217
01474
Krystyna Augustyniak
Ryszard Makuch
DS
DS
2
4
53.6537 
 
59.03029
07501
Stanisław Adamczyk
Jan Styczyński
SL
SL
4
2.5
53.6337 
 
60.10209
12499
Igor Łosiewicz
Michał Wieteska
MA
MA
4
2.5
53.4736 
 
61.05213
03401
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
SL
SL
7
7
53.4636 
 
62.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
2
2
53.4235 
 
63.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
53.3835 
 
64.06556
03999
Sylwester Cieślak
Tadeusz Wasilewski
MA
KP
7
4
53.3534 
 
65.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
4
4
53.2834 
 
66.06807
05739
Jan Moszyński
Robert Nowicki
LD
WP
13
13
53.1833 
 
67.11319
01206
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
7
12
53.1533 
 
68.09012
04682
Bolesław Ostrowski
Jacek Piotrowski
PM
PM
13
12
53.1332 
 
69.12888
02329
Andrzej Drgas
Jerzy Maćko
LB
LB
1.5
2.5
53.1132 
 
70.06658
06924
Jacek Kalita
Jan Sikora
MA
MA
19
12
53.0631 
 
71.06978
07722
Tomasz Ukraiński
Janusz Wesołowski
PK
PK
12
12
53.0131 
 
72. 
 
Bernd Gahutz
Waldemar Pietrasiewicz
GER
GER
5
5
52.8330 
 
73.01438
01627
Jerzy Kurianowicz
Waldemar Siuda
DS
DS
4
7
52.7930 
 
74.04198
02912
Adolf Bocheński
Jacek Janowski
MA
SW
12
18
52.7529 
 
75.07906
05404
Andrzej Parmonik
Marek Sosiński
LB
WP
4
4
52.7429 
 
76.07172
01910
Zbigniew Gmoch
Roman Zabłocki
OP
OP
7
4
52.7228 
 
77.02732
04683
Artur Machno
Przemysław Piotrowski
MP
PM
7
12
52.6828 
 
78.07801
09755
Michał Kania
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
52.5827 
 
79. 
04665
Tomasz Gotard
Kazimierz Omernik
GER
WP
18
18
52.5527 
 
80.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
4
52.5526 
 
81.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
52.5425 
 
82.07140
01892
Jerzy Ignyś
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
4
52.4925 
 
83.07891
01749
Piotr Klimacki
Maciej Wręczycki
LU
DS
18
13
52.4924 
 
84.09828
07603
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
SL
MA
7
18
52.4424 
 
85.07895
02151
Waldemar Kozielewski
Cezary Szadkowski
LB
LB
4
18
52.3823 
 
86.01945
02116
Mirosław Bublewicz
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
52.3023 
 
87.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
52.0522 
 
88.07109
05386
Jerzy Ronke
Paweł Siwiński
LD
LB
12
7
52.0522 
 
89.07341
03467
Ireneusz Kowalczyk
Ryszard Rogala
SL
SL
18
12
52.0021 
 
90.02224
02365
Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
LB
LB
13
7
51.9921 
 
91.09794
01355
Joanna Brede
Jan Janik
SL
DS
4
7
51.9120 
 
92.09423
07626
Jacek Kostur
Zdzisław Reczek
MP
MP
4
12
51.8420 
 
93.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
51.8219 
 
94.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
51.7719 
 
95.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
51.7518 
 
96.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
51.7418 
 
97.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
2.5
7
51.7217 
 
98.08203
08318
Wojciech Gaweł
Piotr Łopusiewicz
DS
DS
7
2.5
51.7117 
 
99.05189
05452
Wiesław Lisowski
Zdzisław Szyszkowski
WP
LB
4
4
51.7016 
 
100.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
51.6816 
 
101.01792
07126
Alfred Czech
Janusz Kurdej
OP
OP
7
4
51.6715 
 
102.09654
01744
Lilianna Szatańska
Krzysztof Wójcik
DS
DS
2
4
51.6415 
 
103.01264
09003
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
DS
DS
7
7
51.5914 
 
104.01539
01661
Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
19
19
51.5914 
 
105.03034
03454
Andrzej Bacik
Jacek Radomski
SL
SL
7
7
51.5513 
 
106.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
7
7
51.5412 
 
107.09025
06629
Andrzej Gelberg
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
13
51.5412 
 
108.02223
02408
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
51.5311 
 
109.01690
01711
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
DS
DS
7
7
51.5011 
 
110.08165
01328
Marek Czerniawski
Józef Grybel
DS
DS
2.5
2.5
51.4810 
 
111.04922
05431
Piotr Busse
Andrzej Syrek
WP
WP
18
12
51.3910 
 
112.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
51.399 
 
113.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
51.349 
 
114.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
51.298 
 
115.03512
03618
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
2.5
4
51.088 
 
116.02227
02382
Ryszard Chmiel
Sławomir Polak
LB
LB
7
2.5
51.087 
 
117.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
51.037 
 
118.05367
05523
Zbigniew Sabała
Artur Wójcik
WP
WP
12
12
50.956 
 
119.02109
06092
Jerzy Poślednik
Piotr Siemaszko
WP
ZP
4
4
50.946 
 
120.10043
06925
Łukasz Kalbarczyk
Maciej Sikora
MA
MA
4
7
50.935 
 
121.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
50.905 
 
122.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
7
50.884 
 
123.02324
02350
Andrzej Łagosz
Witold Miłoszewski
LB
LB
7
12
50.824 
 
124.13638
12864
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
LD
LD
1
0
50.793 
 
125.02316
02402
Leszek Latocki
Zygmunt Sanocki
LB
LB
4
4
50.723 
 
126.07327
01848
Andrzej Huńka
Marek Mazur
OP
OP
2.5
4
50.572 
 
127.01288
01641
Janusz Drozdowski
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
50.562 
 
128.11536
10501
Andrzej Bakota
Ireneusz Szulc
DS
DS
2
2.5
50.551 
 
129.05996
06113
Zbigniew Lasocki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
7
7
50.40  
 
130.06672
07809
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
LD
LD
7
13
50.40  
 
131.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
50.36  
 
132.09096
05202
Piotr Kobyłka
Przemysław Machowczyk
WP
WP
2.5
12
50.34  
 
133.07378
07415
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
DS
SL
4
4
50.15  
 
134.03096
01347
Konrad Ciborowski
Piotr Ilczuk
MP
SL
7
18
50.15  
 
135.12490
09466
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
MP
MP
1.5
2.5
50.14  
 
136.02013
07591
Andrzej Jeleniewski
Aleksander Nowakowski
LB
WP
18
7
50.13  
 
137.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
4
7
50.04  
 
138.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
4
4
49.84  
 
139.09035
07550
Agnieszka Kamińska
Krzysztof Zając
MP
LD
2
2.5
49.83  
 
140.04815
04828
Małgorzata Pawłowska
Juliusz Pawłowski
WP
WP
4
2.5
49.82  
 
141.01287
01772
Marek Drecki
Sławomir Zimniak
DS
DS
7
4
49.80  
 
142.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
7
12
49.75  
 
143.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
2.5
4
49.73  
 
144.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
49.70  
 
145.03498
03530
Zbigniew Słaby
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
49.61  
 
146.02261
02262
Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
LB
LB
7
12
49.57  
 
147.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
MP
7
4
49.50  
 
148.02580
09418
Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
2.5
49.48  
 
149.01640
01769
Jerzy Snopczyński
Jerzy Zatylny
DS
DS
4
4
49.48  
 
150.10782
05212
Joanna Małecka
Mirosław Małecki
WP
WP
1.5
7
49.44  
 
151.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
49.30  
 
152.03193
10219
Jacek Hartleb
Jacek Stokowacki
SL
SL
2.5
2.5
49.23  
 
153.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
WP
18
18
49.19  
 
154.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
LD
LD
4
4
49.12  
 
155.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
49.06  
 
156.05314
05446
Marcin Pędziński
Marek Szukała
WP
WP
13
13
49.02  
 
157.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
49.00  
 
158.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
48.99  
 
159.09393
02137
Damian Ćwirko
Zygmunt Stachowiak
ZP
LB
4
7
48.96  
 
160.03154
03621
Krzysztof Gawędzki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
4
4
48.91  
 
161.11871
07428
Magdalena Holeksa
Izabela Weinhold
SL
SL
2.5
4
48.90  
 
162.10755
02904
Grzegorz Gajaszek
Janusz Gawęcki
SW
SW
2.5
18
48.87  
 
163.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
48.80  
 
164.09357
10212
Arkadiusz Majcher
Andrzej Terszak
SW
MA
2.5
2.5
48.70  
 
165.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
48.64  
 
166.13438
13505
Rafał Marks
Adam Wierzbicki
MA
MA
2
1.5
48.57  
 
167.05675
05749
Mariusz Kraśnicki
Stanisław Owczarek
LD
LD
4
18
48.31  
 
168.13125
 
Wiesław Pytka
Roland Szczepaniak
DS
NZ
2
0
48.28  
 
169.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
48.26  
 
170.12985
14325
Eugeniusz Strzyż
Czesław Szypuła
PK
PK
2.5
4
48.23  
 
171.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
7
48.14  
 
172.01286
01290
Maciej Dorabiała
Kazimierz Dulas
DS
DS
4
4
48.02  
 
173.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
2.5
47.92  
 
174.10577
02447
Zbigniew Dachowski
Tadeusz Wolniczak
LB
LB
1.5
4
47.90  
 
175.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
SW
12
7
47.89  
 
176.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
4
4
47.89  
 
177.07563
05703
Radosław Kozłowski
Marcin Majak
PD
MA
4
2.5
47.88  
 
178.13520
13874
Przemysław Picheta
Paweł Walter
MP
MP
1.5
1.5
47.84  
 
179.08455
03233
Maciej Dąbrowski
Paweł Kaleta
SL
SL
2.5
2.5
47.81  
 
180.10576
02417
Ryszard Beleć
Jan Stoklasek
LB
LB
2
2.5
47.66  
 
181.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
2.5
4
47.62  
 
182.01511
01598
Robert Mroczek
Sławek Robel
DS
DS
4
4
47.59  
 
183.12440
11211
Maciej Bojarski
Wojciech Racz
DS
MA
2
2.5
47.56  
 
184.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
47.51  
 
185.02635
02838
Angelika Ferrer-Lopez
Kamila Wesołowska
MP
MP
4
4
47.41  
 
186.14664
13882
Grzegorz Serafin
Agnieszka Sławenta
DS
DS
0
0.5
47.28  
 
187.03702
03949
Eugeniusz Furs
Mirosław Stawicki
WP
WP
4
4
47.25  
 
188.05028
05279
Zygmunt Grzegorczyk
Jadwiga Nowak
WP
WP
4
7
47.22  
 
189.02218
02443
Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
LB
LB
4
4
47.12  
 
190.14541
14540
Krzysztof Superson
Maciej Superson
MP
MP
1
1
47.02  
 
191.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
47.01  
 
192.03387
03426
Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
SL
SL
7
7
46.85  
 
193.12745
13929
Dominik Dudzik
Grzegorz Raźny
MP
MP
1.5
0.5
46.80  
 
194.02876
07491
Wojciech Arczewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
18
4
46.60  
 
195.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
46.47  
 
196.13381
05450
Maciej Gruszka
Rafał Szymański
WP
WP
2
4
46.39  
 
197.12362
05489
Justyna Stachowiak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
1.5
12
46.37  
 
198.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
2.5
2
46.28  
 
199.08476
01615
Grzegorz Debita
Jan Sadowski
DS
WP
2
2.5
46.20  
 
200.01577
01725
Aleksander Poznysz
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
7
46.17  
 
201.13779
10503
Andrzej Chomiczewski
Bronisław Tabisz
DS
DS
2.5
2
46.10  
 
202.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
46.09  
 
203.01222
01670
Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
DS
DS
7
7
45.95  
 
204.01621
09658
Wojciech Sękowski
Andrzej Tomusiak
DS
DS
4
2.5
45.90  
 
205.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
0
0
45.84  
 
206.13693
08131
Curt Sjolin
Regina Ziębicka
LB
PM
1
2.5
45.82  
 
207.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
45.75  
 
208.11917
03469
Mariusz Maruszczyk
Marzena Ropska
SL
SL
1.5
4
45.73  
 
209.05242
05357
Ewa Mielcarzewicz
Jerzy Roszak
WP
WP
2.5
7
45.70  
 
210.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
45.65  
 
211.02631
08797
Kazimierz Dziadkowiec
Michał Tuszyński
MP
MP
2.5
2.5
45.59  
 
212.13598
12154
Cezary Dudkiewicz
Mateusz Sobczak
LD
LD
1.5
2
45.28  
 
213.09555
11198
Przemysław Klęsk
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
2.5
1
44.95  
 
214.03068
03499
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
SL
SL
7
7
44.88  
 
215.13123
12389
Andrzej Łada
Edward Wójcik
DS
DS
1.5
2
44.46  
 
216.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
44.43  
 
217.01384
13596
Halina Klukowska
Anna Morgiel
DS
MA
4
2
44.42  
 
218.08859
01554
Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
DS
DS
4
4
44.33  
 
219.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
12
44.28  
 
220.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
44.21  
 
221.14167
14166
Dariusz Lisiecki
Zbigniew Szumigalski
WP
WP
1.5
1.5
44.08  
 
222.02252
10041
Dariusz Furmaniak
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
2.5
2
44.02  
 
223.02460
02833
Marek Atalski
Edward Warząchowski
SW
MP
12
12
44.02  
 
224.14885
14886
Marcin Dobrowolski
Bartosz Wysocki
WP
WP
0
0
43.95  
 
225.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
43.74  
 
226.13786
02384
Iwona Leszczewska
Edward Poniewiera
LB
LB
0.5
2.5
43.42  
 
227.12418
10494
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
DS
DS
2
2
43.09  
 
228.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
43.05  
 
229.01071
14234
Jan Kadula
Jakub Zawada
PK
PK
12
1
43.05  
 
230.12889
14253
Ryszard Jakubczak
Janusz Szmagaj
LB
LB
1.5
0.5
43.00  
 
231.13094
01556
Włodzimierz Cebulski
Jan Pawlikaniec
WP
DS
1.5
4
42.76  
 
232.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
42.76  
 
233.11428
05884
Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
LD
LD
2.5
4
42.76  
 
234.11521
01563
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
DS
DS
2
2.5
42.75  
 
235.01457
01581
Paweł Litwiński
Franciszek Przybył
DS
DS
7
4
42.62  
 
236.01220
01508
Grzegorz Bajek
Jarosław Molenda
DS
DS
7
7
42.61  
 
237.13931
10424
Jarosław Bojko
Bogumiła Jakubowska
WP
WP
7
2
42.55  
 
238.01232
11758
Andrzej Bartosik
Eugeniusz Gąska
DS
DS
4
2
42.40  
 
239.13412
10770
Zuzanna Moszczyńska
Jan Pędziński
MA
WP
1.5
2.5
41.81  
 
240.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
0
41.67  
 
241.13507
14237
Przemysław Czumaj
Dominik Jastrzębski
MA
MA
1
1
41.55  
 
242.03170
03593
Cezary Góra
Grzegorz Wodecki
SW
SL
7
4
41.46  
 
243.12123
13234
Mateusz Stępiński
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
2.5
0.5
41.35  
 
244.02217
01439
Marek Bogusz
Lech Kurowski
LB
DS
12
7
40.90  
 
245.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
4
4
40.62  
 
246.13110
02175
Roman Fabiś
Andrzej Wersty
LB
LB
0.5
4
40.38  
 
247.02415
10578
Stanisław Stefański
Sławomir Zubrycki
LB
LB
2.5
2.5
40.33  
 
248.08776
09435
Michał Igła
Anna Marek
MP
MP
2.5
1.5
40.05  
 
249.11582
01663
Wioletta Parmonik
Jerzy Strzemiecki
LB
LB
1.5
2.5
39.63  
 
250.12873
13119
Michał Drankiewicz
Ryszard Wodziński
DS
DS
0.5
1.5
39.08  
 
251.02040
02042
Skarbimir Kozar
Aleksander Kozłowski
LB
LB
4
2.5
37.87  
 
252.11243
14353
Kazimierz Beyer
Roman Kurzydłowski
DS
DS
7
4
30.75  
 
253.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
OP
OP
7
24
30.52  
 
254.03214
09835
Leszek Jaworski
Tomasz Kłys
SL
SL
7
2.5
27.77  
 
255.01419
01905
Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
DS
OP
7
7
26.56  
 
256.03109
03542
Andrzej Czech
Andrzej Szymczak
SL
SL
12
13
23.68  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 15484 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-12 g.13:07:02 (0.7534/522) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.