Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2752/14237 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (5)
VI Kongresowy Turniej Par
niedziela, 13 kwietnia 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
18
24
63.71224I
I
2.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
SL
SL
18
19
62.99219II
II
3.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
61.91213II
II
4.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
5
61.16207III
III
5.08203
09146
Wojciech Gaweł
Piotr Tuczyński
MA
MA
15
13
60.98201III
III
6.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
13
13
60.89196III
III
7.10054
06751
Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
MA
SW
13
24
60.51192 
 
8.06909
09643
Anna Sarniak
Tomasz Sielicki
MA
MA
18
4
60.33187 
 
9.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
WP
WP
7
9
59.78182 
 
10.05176
05310
Michał Kwiecień
Bogusław Pazur
MA
SL
24
19
59.74178 
 
11.02013
10534
Andrzej Jeleniewski
Waldemar Sroczyński
LB
LB
18
7
59.52173 
 
12.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
7
7
59.07168 
 
13.02966
07431
Stanisław Pająk
Marek Witek
SW
SL
12
19
59.06164 
 
14.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
58.97159 
 
15.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
17
24
58.87154 
 
16.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
58.76150 
 
17.02723
11471
Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
PK
MP
12
5
58.69145 
 
18.15621
04665
Tomasz Gotard
Kazimierz Omernik
PM
PM
19
19
58.20140 
 
19.05568
05624
Zdzisław Beling
Jacek Grzelczak
WP
LD
18
7
57.93136 
 
20.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
57.23131 
 
21.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
4
4
57.06126 
 
22.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
WP
WP
9
13
56.87122 
 
23.04684
02830
Józef Pochroń
Renata Wajdowicz
WP
PK
19
12
56.63117 
 
24.16434
03529
Beata Madej
Jacek Szczerbowski
SL
SL
1
5
56.47112 
 
25.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
LB
15
13
56.10108 
 
26.06963
06973
Marek Szymanowski
Piotr Tuszyński
LB
LB
24
24
55.96103 
 
27.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
7
18
55.7198 
 
28.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
3
5
55.5494 
 
29.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
55.4289 
 
30.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
4
55.4084 
 
31.14619
14540
Maksymilian Chodacki
Maciej Superson
SL
MP
3
4
55.0580 
 
32.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
54.9075 
 
33.04279
04360
Jan Janiak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
9
54.8470 
 
34.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
3
3
54.8466 
 
35.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
9
54.7761 
 
36.10217
16140
Urszula Kędzierska
Andrzej Szepczyński
MA
MA
4
2
54.5656 
 
37.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PM
PD
1.5
2
54.5452 
 
38.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
54.1647 
 
39.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
MA
7
5
53.9645 
 
40.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
15
18
53.9044 
 
41.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
53.8643 
 
42.06382
06387
Maciej Dobrzyński
Bogdan Gancarz
MA
MA
4
3
53.6942 
 
43.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
9
9
53.5542 
 
44.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
9
53.4941 
 
45.11652
11654
Alexander Nekhoroshev
Sergey Zlobich
PD
PD
5
4
53.3540 
 
46.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
SW
15
18
53.2939 
 
47.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
53.2238 
 
48.07209
16829
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
WM
PD
5
0.5
53.2138 
 
49.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
WP
9
21
53.1837 
 
50.02703
02804
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
53.1836 
 
51.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.1535 
 
52.02921
06436
Tadeusz Kowalczewski
Jerzy Skoczylas
MA
MA
12
7
53.0934 
 
53.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
9
18
53.0634 
 
54.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
52.9833 
 
55.02507
02525
Grzegorz Kułak
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
9
7
52.9232 
 
56.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
4
3
52.9031 
 
57.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
13
9
52.8130 
 
58.02496
04110
Cezary Komajda
Jakub Kotorowicz
LU
LU
7
18
52.6930 
 
59.08950
15595
Iwona Czajka
Maciej Dąbrowski
MA
MA
5
2.5
52.5329 
 
60.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
4
52.5328 
 
61.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
9
52.4227 
 
62.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
4
52.4126 
 
63.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
5
4
52.4026 
 
64.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
4
4
52.3125 
 
65.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
12
52.1224 
 
66.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
0
21
52.1223 
 
67.07271
15120
Adrian Bakalarz
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
4
2
52.1122 
 
68.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
52.0122 
 
69.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
51.9721 
 
70.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
5
7
51.9720 
 
71.02501
02515
Mariusz Kowalski
Piotr Lutek
LU
LU
9
5
51.9019 
 
72.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
WP
WP
15
13
51.8318 
 
73.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
51.5318 
 
74.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
MP
MP
3
21
51.5217 
 
75.10570
12197
Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
MA
DS
9
13
51.5216 
 
76.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
DS
7
18
51.4815 
 
77.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
7
13
51.4114 
 
78.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
7
3
51.1714 
 
79.06629
05329
Włodzimierz Ilnicki
Jacek Poletyło
MA
SW
15
18
51.0713 
 
80.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
9
50.9812 
 
81.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
PK
PK
4
13
50.7711 
 
82.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
7
7
50.6810 
 
83.15922
06658
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Jacek Kalita
MA
KP
3
21
50.6410 
 
84.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
50.509 
 
85.06758
12272
Tadeusz Luzak
Anna Makarewicz
MA
MA
12
1.5
50.418 
 
86.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
5
7
50.407 
 
87.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
7
2.5
50.306 
 
88.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2
2
50.266 
 
89.05830
09755
Robert Stoliński
Łukasz Witkowski
WP
SW
13
7
50.185 
 
90.09562
08318
Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
DS
DS
5
3
50.174 
 
91.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
3
13
50.143 
 
92.08288
10152
Grzegorz Bachanek
Robert Pasek
MA
MA
2
1.5
50.132 
 
93.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
7
7
50.132 
 
94.07981
07983
Jarosław Ostrowski
Mieczysław Paczos
LU
LU
3
4
50.031 
 
95.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
5
7
49.98  
 
96.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
7
49.97  
 
97.11092
06355
Tytus Bisping
Lech Warwocki
MP
LD
5
7
49.95  
 
98.02673
02831
Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
MP
MP
9
21
49.63  
 
99.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
49.56  
 
100.15582
12271
Tomasz Kozłowski
Wojciech Makarewicz
MA
MA
1.5
1.5
49.54  
 
101.06118
06148
Jerzy Świderski
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
5
49.39  
 
102.07975
03003
Jerzy Maludziński
Hubert Urban
SW
SW
7
5
49.30  
 
103.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
3
5
49.25  
 
104.02667
07725
Bartłomiej Igła
Grzegorz Superson
MP
MP
11
7
49.21  
 
105.02946
09357
Andrzej Majcher
Arkadiusz Majcher
SW
MA
7
4
49.06  
 
106.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
5
4
49.06  
 
107.12127
04531
Jarosław Bartosiński
Marek Barylewski
PM
MA
5
18
49.04  
 
108.03033
03449
Janusz Bachrach
Jan Pustelnik
SL
SL
4
7
48.93  
 
109.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
18
48.85  
 
110.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
PK
1.5
18
48.80  
 
111.16317
06904
Marian Krasowski
Lech Sadoś
PD
MA
3
12
48.78  
 
112.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
5
5
48.73  
 
113.13791
03393
Edward Ciesielski
Marek Nowakowski
SL
SL
2.5
7
48.71  
 
114.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
4
48.50  
 
115.08852
06447
Aleksander Kulik
Jan Zalewski
MA
MA
3
7
48.46  
 
116.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
2
4
48.35  
 
117.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
7
48.35  
 
118.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
4
7
48.31  
 
119.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
3
4
48.27  
 
120.10554
01189
Zbigniew Kozioł
Tadeusz Urbanek
PK
PK
3
5
48.25  
 
121.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
4
7
48.17  
 
122.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
5
48.13  
 
123.02760
07994
Jerzy Pasich
Wiesław Teresiński
MP
LU
7
4
47.93  
 
124.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
47.83  
 
125.02497
02504
Dariusz Koproń
Janusz Krawczyński
LU
LU
15
7
47.81  
 
126.07341
03266
Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
SL
SL
19
18
47.58  
 
127.05670
03401
Andrzej Kozikowski
Jarosław Ostrowski
LD
MA
13
13
47.56  
 
128.06426
12415
Jan Pijanowski
Roman Zieliński
MA
SW
7
0
47.56  
 
129.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
12
9
47.18  
 
130.02927
15916
Paweł Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
MA
7
1.5
47.09  
 
131.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
5
46.95  
 
132.01053
11376
Leszek Garbacik
Eugeniusz Osiński
PK
PK
5
3
46.76  
 
133.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
18
46.71  
 
134.01781
10533
Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
WP
WP
13
7
46.66  
 
135.09229
07550
Łukasz Sobkiewicz
Krzysztof Zając
MA
LD
3
4
46.62  
 
136.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
LU
4
3
46.55  
 
137.03034
12727
Andrzej Bacik
Jolanta Jakubiec
SL
SL
7
2
46.53  
 
138.02495
01152
Andrzej Kokoryka
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
7
46.42  
 
139.02523
11828
Ludwik Murat
Edward Wójcik
LU
LU
3
3
46.16  
 
140.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
4
46.09  
 
141.07970
07988
Zdzisław Kubaj
Gabriel Raszka
LU
LU
4
4
45.96  
 
142.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
2
1.5
45.89  
 
143.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
2
1.5
45.88  
 
144.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
LD
3
12
45.78  
 
145.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
45.75  
 
146.04078
10930
Jan Gardocki
Zbigniew Niedziałkowski
PD
MA
7
5
45.70  
 
147.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
3
5
45.59  
 
148.07986
08026
Wiesław Pawelec
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
45.47  
 
149.03499
03621
Andrzej Sładki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
45.39  
 
150.02907
09367
Waldemar Haponiuk
Stanisław Skrzypczak
SW
SW
5
4
45.37  
 
151.04342
06306
Bogdan Lesiński
Kazimierz Wielechowski
WM
MA
7
7
45.34  
 
152.09345
02956
Norbert Krzystanek
Zdzisław Nowak
SW
SW
2
3
45.23  
 
153.14112
10591
Magda Budzyńska
Joanna Sroka
MA
WP
2
3
45.12  
 
154.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
45.04  
 
155.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
4
9
44.90  
 
156.14480
12441
Krzysztof Duwe
Jakub Towalewski
MA
MA
2
2
44.76  
 
157.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
4
44.54  
 
158.02904
09322
Janusz Gawęcki
Mirosław Kotowski
SW
SW
18
3
44.40  
 
159.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
44.04  
 
160.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
5
43.55  
 
161.09431
09501
Janusz Matiolański
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
43.27  
 
162. 
14156
Marius Barysas
Gintaras Simanaitis
-
PD
5
2
43.15  
 
163.05906
06130
Stanisław Charkot
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
5
4
43.07  
 
164.06376
08930
Witold Czarniawski
Maja Żabierek
MA
MA
3
3
42.92  
 
165.02590
07536
Józef Barczyk
Andrzej Borek
MP
MP
5
5
42.78  
 
166.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
2
1.5
42.73  
 
167.13882
14965
Agnieszka Sławenta
Marta Wójcik
PM
MA
3
1.5
42.62  
 
168.02681
01090
Mariusz Kita
Bogusław Kruczek
PK
PK
12
7
42.48  
 
169.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
3
2
42.27  
 
170.10978
12158
Natalia Banaś
Izabella Jaworska
DS
LD
3
3
42.05  
 
171.10401
13718
Marek Szabałowski
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
1.5
42.02  
 
172.01019
01166
Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
PK
PK
4
4
42.00  
 
173.01006
01126
Zdzisław Baryła
Bogusław Nidecki
PK
PK
4
4
42.00  
 
174.06430
06445
Henryk Pysiak
Ryszard Wójcik
MA
MA
3
3
41.30  
 
175.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
41.26  
 
176.02880
07490
Wojciech Bilewicz
Rafał Siewior
SW
SW
3
2
41.09  
 
177.04109
09822
Łukasz Brede
Zdzisław Ingielewicz
MA
MA
15
4
40.94  
 
178.11320
11646
Robert Kwiatkowski
Sebastian Wybranowski
PK
PK
3
3
40.72  
 
179.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
ZP
1.5
21
40.59  
 
180.11665
15913
Andrzej Przygodzki
Adam Rydz
SW
MA
2
1.5
39.52  
 
181.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
39.45  
 
182.04263
04416
Romuald Grudziński
Bernard Pszczoła
WM
WM
4
7
37.95  
 
183.02559
02571
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
LU
LU
4
2.5
33.53  
 
184.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
WP
WP
11
24
29.57  
 
185.14565
06014
Daniel Fira
Adam Małdyk
ZP
ZP
2.5
2.5
28.88  
 
186.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
26.85  
 
187.02912
03020
Jacek Janowski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
18
7
26.74  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12712 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.09:56:05 (0.4235/384) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.