Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
Arcymistrz A13
  Piotr Marcinowski
Arcymistrz
Współczynnik WK = 13
Dolnośląski WZBS (DS)
PID: 11550 (DS)

klasy sportowe
normy klas sportowych
profil zawodnika

Lista klas sportowych
przyznanych w karierze zawodnika

lp. data uzyskania klasa sportowa podstawa nadania termin ważności
66.2021-08-10Klasa trzecia
60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP* VI KTP o puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka
C5363
2022-12-31
65.2021-08-09Klasa druga
34. Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku"
Mistrzostwa Polski Teamów
C5174
2022-12-31
64.2021-08-07Klasa trzecia
60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP** III KTP o puchar Prezesa Idego Group
C5363
2022-12-31
63.2021-06-20Klasa mistrzowska
Kadra Narodowa I i II
Kadra Narodowa I i II
C5362
2022-12-31
62.2020-12-31Klasa pierwsza Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2020
(norma dla tytułu Mistrz Międzynarodowy wynosiła 2000 PKL, zawodnik zdobył 3163 PKL)
2021-12-31
61.2020-07-24Klasa trzecia
III Kielecki Mityng Brydżowy OTP*
2. MTP
C4918
2021-12-31
60.2020-06-30Klasa pierwsza
Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Ekstraklasa
C4793
2021-12-31
59.2020-01-26Klasa druga
OTP*** BUDIMEX GPP Par 2019/20 (4)
OTP*** Budimex GPPP o Puchar Poseł RP Elżbiety Gelert
C4627
2021-12-31
58.2020-01-24Klasa trzecia
Zimowe Mistrzostwa Polski Teamów, OTT*** GPPT 2019/20 (3)
Puchar Żuław - Zimowe MP Teamów na impy
C4626
2021-12-31
57.2019-12-31Klasa pierwsza Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2019
(norma dla tytułu Mistrz Międzynarodowy wynosiła 2000 PKL, zawodnik zdobył 9611 PKL)
2020-12-31
56.2019-12-01Klasa druga
61. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
61. Mistrzostwa Polski Par Mikstowych
C4600
2020-12-31
55.2019-11-22Klasa druga
22. Mistrzostwa Polski Par na IMPy
MP Par na Impy
C4476
2020-12-31
54.2019-11-11Klasa trzecia
OTP** VI Turniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody -
OTP** VI Turniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody
C4462
2020-12-31
53.2019-09-20Klasa mistrzowska
OTT*** 22. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2019/20 (1)
Patton 2019
C4424
2020-12-31
52.2019-08-29Klasa pierwsza
6. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
6th World Open Youth Bridge Championships

U26 teamy open
C4494
2020-12-31
51.2019-08-29Klasa pierwsza
6. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
6th World Open Youth Bridge Championships

U26 pary open
C4494
2020-12-31
50.2019-08-17Klasa mistrzowska
OTT*** 8. Mistrzostwa Polski Teamów BaM, GPPT 2018/19 (13)
MP Teamów BaM 2019
C4407
2020-12-31
49.2019-08-09Klasa druga
59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress

X Kongresowy Turniej Par - OTP**
C4401
2020-12-31
48.2019-07-28Klasa międzynarodowa mistrzowska
2nd European Universities Mind Sport Championship (Bridge and Chess)
teamy
C4583
2020-12-31
47.2019-07-11Klasa mistrzowska
27. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
27th European Junior Team

U26 open
C4492
2020-12-31
46.2019-06-30Klasa druga
OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (11)
V Kongresowy - BUDIMEX GPPP
C4384
2020-12-31
45.2019-06-16Klasa pierwsza
III Kielecki Mityng ** Brydżowy
OTP*** - IV MTP o Puchar Prezesa QUICKPACK Polska SA
C4371
2020-12-31
44.2019-06-15Klasa trzecia
III Kielecki Mityng ** Brydżowy
OTP** - II MTP im. Jacka Janowskiego
C4371
2020-12-31
43.2019-05-31Klasa mistrzowska
Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Ekstraklasa
C4231
2020-12-31
42.2019-05-25Klasa pierwsza
OTT*** GPPT 2018/19 (8)
Mityngowy Turniej Teamów im. Ryszarda Nowaka, GPPT
C4344
2020-12-31
41.2019-04-12Klasa druga
20. Mityng "Hotel Senator"**
II MTP - cavendish
C4313
2020-12-31
40.2019-03-02Klasa pierwsza
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 21-25
C4280
2020-12-31
39.2019-03-02Klasa pierwsza
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej par open 21-25
C4280
2020-12-31
38.2018-12-31Klasa pierwsza Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2018
(norma dla tytułu Mistrz Międzynarodowy wynosiła 2000 PKL, zawodnik zdobył 6618 PKL)
2019-12-31
37.2018-10-28Klasa mistrzowska
9. Akademickie Mistrzostwa Świata
9th FISU World University Championship

Drużynowe AMŚ
C4116
2019-12-31
36.2018-08-18Klasa mistrzowska
17. Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
17th World Youth Teams Championships

U26 open
C4115
2019-12-31
35.2018-06-29Klasa trzecia
61. Kongres "Sława"
1. Kongresowy TP*
C4017
2019-12-31
34.2018-05-31Klasa mistrzowska
Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2017/2018
Ekstraklasa
C3860
2019-12-31
33.2018-04-22Klasa trzecia
OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (9)
VI OTP*** - GRAND PRIX POLSKI PAR
C3935
2019-12-31
32.2018-03-10Klasa trzecia
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 21-25
C3907
2019-12-31
31.2017-12-31Klasa pierwsza Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2017
(norma dla tytułu Mistrz Międzynarodowy wynosiła 2000 PKL, zawodnik zdobył 5813 PKL)
2018-12-31
30.2017-07-23Klasa trzecia
OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (12)
GPP - Zgorzelec
C3808
2018-12-31
29.2017-07-15Klasa pierwsza
26. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
26th European Junior Team

U26O
C3731
2018-12-31
28.2017-05-31Klasa pierwsza
Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2016/2017
I liga, grupa N
C3501
2018-12-31
27.2017-05-14Klasa trzecia
OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (6)
GPPP
C3806
2018-12-31
26.2017-05-07Klasa druga
OTP** Turniej Ziemi Radomskiej-Memoriał Mariana Kucharskiego
Memoriał Mariana Kucharskiego
C3835
2018-12-31
25.2017-05-04Klasa trzecia
Akademickie Mistrzostwa Polski
Akademickie Mistrzostwa Polski - TEAMY
C3605
2018-12-31
24.2017-05-03Klasa trzecia
Akademickie Mistrzostwa Polski
Akademickie Mistrzostwa Polski - PARY
C3605
2018-12-31
23.2017-03-11Klasa druga
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej teamów 21-25
C3554
2018-12-31
22.2017-03-10Klasa trzecia
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
Turniej par open 21-25 (finał)
C3554
2018-12-31
21.2017-02-11Klasa druga
OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 "Orle Gniazdo" (1)
3. Kongresowy TP - OTP Orle Gniazdo
C3801
2018-12-31
20.2016-12-31Klasa pierwsza Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2016
(norma dla tytułu Mistrz Krajowy wynosiła 1000 PKL, zawodnik zdobył 4255 PKL)
2017-12-31
19.2016-07-30Klasa trzecia
56. Kongres Bałtycki
56th Bridge Baltic Congress

XI Kongresowy Turniej Par
C3344
2017-12-31
18.2016-05-26Klasa trzecia
56. Poznański Mityng Brydżowy
56th Poznan Bridge Meeting

II Kongresowy Turniej Par
C3316
2017-12-31
17.2016-05-05Klasa druga
Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP - Turniej Teamów
C3301
2017-12-31
16.2016-03-12Klasa trzecia
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPJ 21-25 Teamy
C3252
2017-12-31
15.2016-03-06Klasa druga
OTP*** BUDIMEX GPP Par (2)
V Kongresowy Turniej Par
C3253
2017-12-31
14.2015-12-31Klasa pierwsza Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2015
(norma dla tytułu Mistrz Krajowy wynosiła 1000 PKL, zawodnik zdobył 4218 PKL)
2016-12-31
13.2015-09-01Klasa pierwsza
Akademickie Mistrzostwa Europy
Akademickie Mistrzostwa Europy - Teamy
C3205
2016-12-31
12.2015-04-25Klasa druga
Akademickie Mistrzostwa Polski
AMP Turniej teamów
C3028
2016-12-31
11.2015-03-14Klasa trzecia
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPM 21-25 Turniej par OPEN
C2981
2016-12-31
10.2015-03-13Klasa trzecia
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPM 21-25 Turniej par mikstowych
C2981
2016-12-31
9.2014-12-31Klasa druga Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2014
(norma dla tytułu Mistrz Regionalny wynosiła 750 PKL, zawodnik zdobył 2723 PKL)
2015-12-31
8.2014-11-07Klasa pierwsza
7. Akademickie Mistrzostwa Świata
7th World University Bridge Championship

drużynowe
C2867
2015-12-31
7.2014-10-26Klasa trzecia
OTP** XXVIII Mauzoleum Bema
Tarnów GPPPW
C2845
2015-12-31
6.2014-07-21Klasa druga
OTT*** Waza Bałtyku RUCH GPT (7)
V Kongresowy Turniej Teamów
C3173
2015-12-31
5.2014-03-08Klasa trzecia
Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25
MPJ 19-20 - Teamy
C2731
2015-12-31
4.2013-12-31Klasa druga Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2013
(norma dla tytułu Mistrz Okręgowy wynosiła 700 PKL, zawodnik zdobył 2352 PKL)
2014-12-31
3.2013-06-01Klasa pierwsza
OTT*** GPTeamów (5)
Kongresowy Turniej Teamów
C2889
2014-12-31
2.2012-12-31Klasa druga Przeliczenie punktów klasyfikacyjnych (PKL) zdobytych w roku 2012
(norma dla tytułu Mistrz Klubowy wynosiła 400 PKL, zawodnik zdobył 407 PKL)
2013-12-31
1.2011-05-01Klasa trzecia
17. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
TT chłopców
C2039
2012-12-31
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-25 g.01:10:42 (0.1039/6) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.