Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C1440/7135 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP**** Budimex GPP Par (6)
OTP im. Kazimierza Węcławka
sobota, 5 czerwca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
65.58300M
M
2.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
SW
SW
7
18
62.35295I
I
3.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
61.96290I
I
4.05111
06978
Wit Klapper
Tomasz Ukraiński
SL
PK
19
12
61.28285II
II
5.04731
04735
Sylwester Walerowicz
Wacław Wejknis
PM
PM
12
13
59.93280II
II
6.10095
10250
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
MA
MA
12
7
59.91275II
II
7.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
59.46270 
 
8.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
12
59.44266 
 
9.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
2.5
4
58.74262 
 
10.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
58.47258 
 
11.07811
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
MA
MA
18
19
58.46254 
 
12.06551
02959
Jacek Ciechomski
Sławomir Olech
LU
LU
18
18
58.02250 
 
13.05023
07678
Paweł Gruszczyński
Michał Nowaczyk
WP
WP
4
2.5
57.87247 
 
14.05649
10570
Tomasz Jochymski
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
4
4
57.80243 
 
15.05307
03464
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
MP
MA
12
12
57.79239 
 
16. 
 
Dominique Bretagne
Gaston Mejane
FR
FR
18
18
57.72235 
 
17.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
57.55231 
 
18.05314
05548
Marcin Pędziński
Janusz Zwierzyński
WP
WP
13
7
57.31227 
 
19.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
57.26223 
 
20.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
18
57.23219 
 
21.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
57.18215 
 
22.11451
01536
Tomasz Baj
Paweł Ofman
DS
DS
2
2.5
56.96211 
 
23.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
56.93207 
 
24.07371
07725
Piotr Mądry
Grzegorz Superson
MP
MP
12
2.5
56.93203 
 
25.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
56.73199 
 
26.08899
02179
Marcin Osmański
Kacper Wilczak
PM
LB
2.5
4
56.45195 
 
27.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
56.38191 
 
28.02013
07591
Andrzej Jeleniewski
Aleksander Nowakowski
LB
WP
18
7
56.36187 
 
29.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
WP
18
18
56.35183 
 
30.04108
06336
Przemysław Janiszewski
Piotr Lutostański
WM
MA
18
18
56.15180 
 
31.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
56.14176 
 
32.09828
07603
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
SL
MA
7
18
55.96172 
 
33.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
55.91168 
 
34.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
55.86164 
 
35.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
OP
OP
7
24
55.68160 
 
36. 
 
Jean-Paul Meyer
Francois Stretz
FR
FR
24
18
55.54156 
 
37.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
55.41152 
 
38.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
7
2
55.37148 
 
39.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
55.33144 
 
40.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
2.5
55.22140 
 
41.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
SW
12
7
55.15136 
 
42.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
55.09132 
 
43.01234
01407
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Kowal
DS
DS
7
4
55.05128 
 
44.12266
14981
Marek Drukier
Uschi Husten
PM
WP
2.5
0
55.01124 
 
45.04632
04699
Jacek Lew
Krzysztof Sikorski
PM
PM
13
18
54.96120 
 
46.05264
08158
Jerzy Mścisz
Piotr Zatorski
WP
DS
12
12
54.87116 
 
47.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
54.86113 
 
48.08247
08225
Jan Jarmuż
Janusz Reisner
KP
KP
2
2
54.73109 
 
49.04887
05739
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
54.67105 
 
50.02219
05357
Beata Bojarska
Jerzy Roszak
WP
WP
2.5
7
54.61101 
 
51.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
54.5697 
 
52.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
12
7
54.5693 
 
53.06658
04111
Jacek Kalita
Krzysztof Kotorowicz
MA
MA
19
19
54.5189 
 
54.07341
03467
Ireneusz Kowalczyk
Ryszard Rogala
SL
SL
18
12
54.4585 
 
55.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
WP
18
18
54.3981 
 
56.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
54.1677 
 
57.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
ZP
ZP
2
4
54.1073 
 
58.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
MA
DS
18
13
54.0869 
 
59.05367
05523
Zbigniew Sabała
Artur Wójcik
WP
WP
12
12
53.9965 
 
60.10117
05363
Krzysztof Lasocki
Jerzy Russyan
MA
MA
24
18
53.8361 
 
61.05611
05856
Dominik Filipowicz
Piotr Walczak
WP
WP
12
18
53.8060 
 
62.04541
04547
Mariusz Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
12
18
53.7659 
 
63.07891
02497
Piotr Klimacki
Dariusz Koproń
LU
LU
18
13
53.6159 
 
64. 
 
Georges Iontzeff
Laurent Rigaud
FR
FR
18
18
53.6158 
 
65.04563
04602
Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
PM
PM
18
18
53.4357 
 
66.13074
10171
Maciej Grabiec
Yan Shpuntou
MP
LB
2
2.5
53.4357 
 
67.04036
06864
Janusz Ciruk
Andrzej Potyński
WM
MA
7
18
53.4156 
 
68.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
53.3955 
 
69.12152
12154
Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
LD
LD
2.5
2
53.3255 
 
70.06680
06706
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
MA
MA
24
24
53.2954 
 
71.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
13
13
53.2453 
 
72.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
53.2353 
 
73.02227
02350
Ryszard Chmiel
Witold Miłoszewski
LB
LB
7
12
53.2152 
 
74.03109
03542
Andrzej Czech
Andrzej Szymczak
SL
SL
12
13
53.2151 
 
75.14184
 
Żaneta Pisarskiene
Albertas Tyla
PD
NZ
1
0
53.1950 
 
76.01945
02151
Mirosław Bublewicz
Cezary Szadkowski
LB
LB
7
18
53.1350 
 
77.04922
05120
Piotr Busse
Paweł Kolwicz
WP
WP
18
7
53.1249 
 
78.06672
07809
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
LD
LD
7
13
53.0748 
 
79.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
53.0248 
 
80.13651
10996
Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
2
2
53.0247 
 
81.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
LD
7
4
52.9646 
 
82.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
52.8746 
 
83.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
52.8245 
 
84.09393
09387
Damian Ćwirko
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
4
4
52.7344 
 
85.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
52.7044 
 
86.08944
06797
Jerzy Krupka
Andrzej Miszewski
MA
MA
2
18
52.6743 
 
87.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
2.5
52.6342 
 
88.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
4
52.6142 
 
89.02904
07642
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
SW
MP
18
4
52.5841 
 
90.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
52.5240 
 
91.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
52.5040 
 
92.05213
03401
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
SL
SL
7
7
52.4239 
 
93.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
4
4
52.4138 
 
94.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
4
7
52.3738 
 
95.02224
02365
Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
LB
LB
13
7
52.3537 
 
96.08485
05352
Grażyna Busse
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
4
52.2936 
 
97.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
52.2836 
 
98.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
SL
SL
18
7
52.0735 
 
99.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
7
7
52.0334 
 
100.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
52.0234 
 
101.06872
13008
Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
MA
MA
12
2.5
51.9533 
 
102.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
51.9332 
 
103.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
2.5
51.8532 
 
104.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
51.8031 
 
105.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
51.8030 
 
106.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
51.6930 
 
107.08117
14753
Grażyna Brewiak
Jarosław Piasecki
PM
PM
18
12
51.6829 
 
108.05442
05450
Robert Szeklicki
Rafał Szymański
WP
WP
4
4
51.6528 
 
109.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
1
4
51.6328 
 
110.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
MA
PK
12
12
51.6027 
 
111.12176
01910
Aneta Jarmocik
Roman Zabłocki
ZP
OP
2.5
4
51.5126 
 
112.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
51.4325 
 
113.12852
07628
Jerzy Janio
Dariusz Warwas
LD
LD
2
4
51.4225 
 
114.09037
05487
Mirosław Roesler
Przemysław Weymann
WM
WP
7
7
51.4024 
 
115.04783
04797
Michał Górski
Ryszard Konopka
PM
PM
7
12
51.2923 
 
116.10564
02804
Jan Blajda
Piotr Stopa
MP
MP
13
12
51.2923 
 
117.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
MP
7
4
51.2322 
 
118.02752
07626
Leszek Nowak
Zdzisław Reczek
MP
MP
4
12
51.2321 
 
119.12253
05366
Jerzy Kozyczkowski
Jerzy Rymwid
KP
WP
4
12
51.1921 
 
120.06010
12276
Jan Majkut
Lech Mokrzycki
ZP
ZP
7
2.5
51.1320 
 
121.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
51.0919 
 
122.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
PM
WP
2
4
51.0019 
 
123.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
50.9618 
 
124.03033
03124
Janusz Bachrach
Zbigniew Durańczyk
SL
SL
2.5
7
50.9517 
 
125.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
7
12
50.9417 
 
126.05574
05681
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
12
12
50.9116 
 
127.04876
06086
Romuald Bartoszko
Ryszard Sawicki
WP
WP
4
4
50.9015 
 
128.12440
10770
Maciej Bojarski
Jan Pędziński
DS
WP
2
2.5
50.8815 
 
129.05259
05386
Maciej Młynarczyk
Paweł Siwiński
WP
LB
4
7
50.8614 
 
130.03815
03978
Michał Lewiński
Jarosław Śmieszek
LB
KP
12
12
50.8313 
 
131.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
50.8013 
 
132.11834
10032
Jakub Jagodziński
Katarzyna Tyszkiewicz
LU
PM
2
2.5
50.7712 
 
133.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
50.7611 
 
134.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
4
2.5
50.7111 
 
135.04273
04431
Wojciech Glinka
Zbigniew Rogowski
WM
WM
4
18
50.6310 
 
136.02489
02502
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kozak
SW
SW
12
12
50.429 
 
137.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
SW
18
18
50.269 
 
138.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
50.258 
 
139.01606
10938
Erazm Rozwadowski
Wojciech Rozwadowski
DS
MP
13
4
50.207 
 
140.06712
09006
Ewa Kozyra
Adam Peszke
MA
WP
7
2.5
50.117 
 
141.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
50.066 
 
142.13931
10424
Jarosław Bojko
Bogumiła Jakubowska
WP
WP
7
2
50.045 
 
143.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
50.035 
 
144.00502
02324
Kazimierz Ast
Andrzej Łagosz
LB
LB
7
7
50.014 
 
145.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
49.933 
 
146.07906
05404
Andrzej Parmonik
Marek Sosiński
LB
WP
4
4
49.893 
 
147.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
49.862 
 
148.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
MP
4
18
49.851 
 
149.02133
02137
Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
12
7
49.85  
 
150.06507
05944
Wojciech Biegajło
Adam Hintertan
MA
SW
13
7
49.82  
 
151.13699
07164
Zoya Beliankina
Swietłana Bodrenkowa
PD
PD
1.5
4
49.81  
 
152.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
MA
SW
12
7
49.80  
 
153.03499
03562
Andrzej Sładki
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
49.79  
 
154.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1.5
1.5
49.73  
 
155.07794
07837
Marta Janeczek
Jan Romański
PM
MA
4
4
49.70  
 
156.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
2.5
4
49.70  
 
157.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
7
7
49.67  
 
158.08980
08769
Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
WP
WP
2.5
4
49.58  
 
159.06276
06904
Andrzej Kiwerski
Lech Sadoś
MA
MA
7
12
49.56  
 
160.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
2.5
2
49.55  
 
161.08979
05069
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
DS
WP
24
7
49.54  
 
162.02109
02166
Jerzy Poślednik
Jarosław Wachnowski
WP
LB
4
18
49.50  
 
163. 
05070
Thomas Gotard
Piotr Jassem
GER
WP
5
7
49.41  
 
164.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
4
4
49.32  
 
165.03274
05859
Joanna Krawczyk
Artur Wasiak
SL
SL
12
12
49.27  
 
166.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
49.26  
 
167.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
4
4
49.18  
 
168.12075
02825
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Tyszownicki
MP
MP
2
7
49.15  
 
169.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
2.5
2.5
49.10  
 
170.05017
05081
Józef Grewling
Marek Juszczak
WP
WP
4
4
49.09  
 
171.04682
04696
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
49.07  
 
172.01690
01711
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
DS
DS
7
7
49.07  
 
173.07796
05534
Marek Jeleniewski
Stanisław Zakrzewski
MA
WP
13
12
49.04  
 
174.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
48.98  
 
175.03708
08228
Robert Górny
Rajmund Wiśniewski
KP
KP
2.5
2.5
48.95  
 
176.14362
02436
Paweł Boruta
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
2
7
48.85  
 
177.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
0
48.82  
 
178.02876
07975
Wojciech Arczewski
Jerzy Maludziński
SW
SW
18
7
48.76  
 
179.10209
13596
Igor Łosiewicz
Anna Morgiel
MA
MA
4
2
48.74  
 
180.09654
01744
Lilianna Szatańska
Krzysztof Wójcik
DS
DS
2
4
48.68  
 
181.07777
04535
Ewa Banaszkiewicz
Dariusz Bogucki
PM
PM
12
12
48.67  
 
182.01511
01598
Robert Mroczek
Sławek Robel
DS
DS
2.5
4
48.59  
 
183.13616
04162
Arunas Jankauskas
Valentin Zhuravel
PD
PD
2.5
7
48.59  
 
184.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
4
2
48.58  
 
185.01311
08859
Jerzy Gładysz
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
12
4
48.57  
 
186.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
2.5
48.55  
 
187.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
48.52  
 
188.05112
05174
Marek Klatkiewicz
Andrzej Latanowicz
WP
WP
4
4
48.36  
 
189.11104
06129
Sławomir Niajko
Piotr Wasylko
ZP
ZP
7
7
48.21  
 
190.11806
11815
Olga Jackiewicz
Aleksandra Wolska
WP
PM
1.5
2
48.18  
 
191.07779
11358
Jan Betley
Aleksander Krych
MA
MA
4
4
48.16  
 
192.02793
10937
Paweł Skałacki
Jacek Stasica
MP
MP
7
7
48.15  
 
193.09549
12197
Maciej Bielawski
Michał Klukowski
DS
DS
2.5
2.5
48.07  
 
194.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
47.97  
 
195.02305
02382
Henryk Krzymiński
Sławomir Polak
LB
LB
4
2.5
47.96  
 
196.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
47.92  
 
197.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
47.91  
 
198.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
47.91  
 
199.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
47.81  
 
200.08950
10148
Iwona Czajka
Paulina Klimentowska
MA
MA
4
4
47.80  
 
201.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
WP
4
2.5
47.66  
 
202.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
KP
KP
18
4
47.65  
 
203.07986
08043
Wiesław Pawelec
Piotr Zawiślak
LU
LU
4
4
47.58  
 
204.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
47.55  
 
205.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
47.47  
 
206.03702
03949
Eugeniusz Furs
Mirosław Stawicki
WP
WP
4
4
47.46  
 
207.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
LD
MA
13
12
47.46  
 
208.15012
01556
Bolesław Janda
Jan Pawlikaniec
DS
DS
0
4
47.40  
 
209.04545
05028
Roman Budzik
Zygmunt Grzegorczyk
PM
WP
13
4
47.30  
 
210. 
11769
Przemysław Jaworski
Tomasz Stryszawski
NZ
MP
0
2.5
47.27  
 
211.01384
01385
Halina Klukowska
Tomasz Klukowski
DS
DS
4
7
47.25  
 
212.01439
04848
Lech Kurowski
Maria Tomczewska
DS
PM
7
7
47.22  
 
213. 
 
Annie Beaumier
Dominique Beaumier
FR
FR
18
18
47.20  
 
214.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
47.20  
 
215.04878
05351
Włodzimierz Bąk
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
4
2.5
47.15  
 
216.05226
05446
Andrzej Mazurek
Marek Szukała
WP
WP
7
13
47.02  
 
217.05624
05827
Jacek Grzelczak
Tomasz Stasiołek
LD
LD
7
4
46.94  
 
218.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
46.89  
 
219.01123
14379
Bronisław Mycielski
Józef Turecki
PK
PK
4
1
46.89  
 
220.08638
15023
Andrzej Dymek
Rafał Łangowski
WP
WP
2.5
0
46.87  
 
221.11803
13436
Agnieszka Chudy
Barbara Rosłon
PM
MA
2
2
46.87  
 
222.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
46.60  
 
223.06042
05348
Zbigniew Nowak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
2
7
46.59  
 
224.11109
11110
Maciej Kita
Wojciech Stachnik
MP
MP
2
2
46.57  
 
225.05222
05318
Stefan Masternak
Marek Piechociński
WP
WP
4
4
46.52  
 
226.02000
05489
Janusz Hliwa
Jacek Wędrychowicz
LB
WP
4
12
46.49  
 
227.13617
12153
Marek Makulec
Łukasz Sobczak
LD
LD
0
1.5
46.37  
 
228.06522
06705
Henryk Brodawski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
46.36  
 
229.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2
46.29  
 
230.11936
05423
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
18
46.25  
 
231.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
7
4
46.16  
 
232.11466
06746
Tadeusz Laszczak
Zdzisław Laszczak
MA
MA
4
13
46.14  
 
233.11305
03345
Łukasz Golder
Zbigniew Mącior
SL
SL
2.5
18
46.13  
 
234.05242
04450
Ewa Mielcarzewicz
Władysław Skowroński
WP
WM
2.5
7
46.12  
 
235.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
46.06  
 
236.14276
 
Pavel Klebanovich
Galina Koroleva
PD
NZ
1.5
0
46.06  
 
237.05058
02819
Marek Janik
Halina Święch
WP
MP
2.5
4
46.04  
 
238.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
4
7
46.01  
 
239.11488
06876
Andrzej Berezecki
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
45.95  
 
240.06185
06233
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
MA
MA
4
4
45.89  
 
241.11505
11504
Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
WP
WP
2
2
45.76  
 
242.14664
13882
Grzegorz Serafin
Agnieszka Sławenta
DS
DS
0
0.5
45.73  
 
243.11508
02057
Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
45.71  
 
244.12315
10573
Tadeusz Lejwoda
Jan Meissner
WP
WP
2.5
2.5
45.69  
 
245.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
4
4
45.44  
 
246.02223
02408
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
45.43  
 
247.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
44.99  
 
248.12450
04626
Katarzyna Dufrat
Krzysztof Kurkiewicz
DS
PM
4
4
44.96  
 
249.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
44.96  
 
250.01438
01627
Jerzy Kurianowicz
Waldemar Siuda
DS
DS
4
7
44.95  
 
251.12229
14568
Robert Rychlicki
Magdalena Wójciak
KP
KP
2.5
0
44.93  
 
252.04198
06713
Adolf Bocheński
Marek Krajewski
MA
MA
12
1.5
44.82  
 
253.03884
08052
Wiesław Paczkowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
4
4
44.82  
 
254.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
2.5
44.79  
 
255.07101
07545
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
SL
SL
4
4
44.74  
 
256.09012
05354
Bolesław Ostrowski
Zdzisław Romaniszyn
PM
PM
13
7
44.71  
 
257.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
44.67  
 
258.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
4
13
44.65  
 
259.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
7
12
44.64  
 
260.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
2.5
4
44.62  
 
261.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
2.5
4
44.56  
 
262.11388
13054
Jan Grzeszczak
Wojciech Mikusek
DS
PM
2
1
44.53  
 
263.12783
03999
Robert Mrukowski
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
2.5
4
44.50  
 
264.04354
04412
Zbigniew Łukaszuk
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
7
44.40  
 
265.12848
10591
Natalia Rajczyk
Joanna Sroka
WP
WP
1.5
1.5
44.30  
 
266.11757
12010
Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2
44.16  
 
267.02264
02314
Irena Hoffmann
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
2
4
43.98  
 
268.07109
07114
Jerzy Ronke
Waldemar Skóra
LD
LD
12
7
43.59  
 
269.12434
12435
Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
WP
WP
2.5
1.5
43.58  
 
270.04994
05143
Marek Gielnik
Przemysław Krasiński
WP
WP
4
4
43.57  
 
271.12926
12927
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
DS
DS
1.5
1.5
43.33  
 
272.01781
01486
Andrzej Aleksandrzak
Marek Markowski
WP
DS
12
12
43.18  
 
273.10769
14250
Bartosz Pędziński
Marcin Szymański
WP
WP
1
1
42.90  
 
274.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
42.82  
 
275.01220
01769
Grzegorz Bajek
Jerzy Zatylny
DS
DS
7
4
42.81  
 
276.01381
12824
Piotr Klubiński
Marian Kwolczak
DS
DS
7
1.5
42.81  
 
277.05900
06148
Lechosław Błaziński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
12
4
42.76  
 
278.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
KP
2
2
42.61  
 
279.02673
02843
Marek Jaworski
Andrzej Wilkosz
MP
MP
7
24
42.33  
 
280.08370
03821
Bartłomiej Kamelski
Maciej Łaniewski
KP
KP
4
4
42.24  
 
281.13498
09142
Michał Górny
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
1
1.5
42.09  
 
282.02695
03529
Łukasz Kostek
Jacek Szczerbowski
SL
SL
2
4
42.03  
 
283.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
WP
WP
19
18
41.39  
 
284.05227
06125
Roman Mączkowski
Ryszard Urbański
WP
ZP
2.5
4
40.80  
 
285.02716
04823
Andrzej Kusion
Małgorzata Sawicka
MP
ZP
7
18
40.68  
 
286.11809
12362
Krzysztof Mielnik
Justyna Stachowiak
PM
WP
4
1.5
40.65  
 
287.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
0
0
40.26  
 
288.04109
09822
Łukasz Brede
Zdzisław Ingielewicz
MA
MA
12
2.5
39.68  
 
289.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
39.66  
 
290.14541
14540
Krzysztof Superson
Maciej Superson
MP
MP
0.5
0.5
39.52  
 
291.06526
06932
Waldemar Burakowski
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
12
7
39.24  
 
292.14033
14034
Anna Koptewicz
Hanna Loch
DS
DS
0
0
39.06  
 
293.13075
14285
Justyna Długosz
Olga Długosz
MP
MP
2
1.5
37.89  
 
294.13235
13234
Michał Trześniowski
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
1
0.5
35.00  
 
295.07596
04985
Krzysztof Brudka
Rafał Gardzielewski
WP
WP
12
7
28.62  
 
296.08301
06352
Adam Cybulski
Leszek Szeląg
LD
LD
7
4
28.07  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 26728 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2010/W-gp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-21 g.20:23:51 (2.4018/602) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.