Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 

Lista Instruktorów i Trenerów PZBS

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Trener I. Klasy T1
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.06274Ryszard Kiełczewski   SL18AM1/t1/2009
2.01486Marek Markowski WP12A19/t2/2013
3.06835Andrzej Orłow   MA7MM 
4.05520Marek Wójcicki  SL19AM22/t2/2013
5.05881Antoni Zdzienicki  LD13A 
Trener II. Klasy T2
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A7/t2/2011
2.07271Adrian Bakalarz SL7MM12/t2/2011
3.12268Zbigniew Bednarek  MA3MR 
4.03060Henryk Bieniasz SL4MK 
5.10057Wilhelm Boczar  PK4MK 
6.02601Rudolf Borusiewicz   MA5MK 
7.06543Jan Chodorowski  MA18AM 
8.05583Henryk Chojnacki  LD4MK14/t2/2013
9.18302Jerzy Danielewicz MA4MK 
10.06580Piotr Dybicz MA11MM15/t2/2013
11.07393Leszek Gabriel  MP7MM 
12.01054Tadeusz Garbacik  MP15A 
13.04250Bogusław Gierulski   WM21AM8/t2/2012
14.05025Jan Grygier  WP4MK 
15.05045Przemysław Hauser   WP9MM 
16.06630Władysław Izdebski   MA13A 
17.14961Krzysztof Jamka DS4MK 
18.08282Mieczysław Kicior MA5MK 
19.06673Radosław Kiełbasiński  WP3MR 
20.08326Leszek Konieczny  ZP5MK 
21.02695Łukasz KostekMP3MR 
22.02580Agata Kowal MP7MM9/t2/2012
23.05680Włodzimierz Krysztofczyk  LD9MM2/t2/2009
24.06723Roman Krzemień  MA9MM 
25.02712Marcin Kuflowski MP4MK16/t2/2013
26.10953Dariusz KurysPM3MR17/t2/2013
27.05176Michał Kwiecień   MP24AS25/t2/2016
28.01455Roland Lippik DS5MK18/t2/2013
29.06764Marian Łukasiak  MA5MK 
30.05708Janusz Makaruk  LD17A 
31.01115Krzysztof Martens   WP24AS6/t2/2010
32.03339Jerzy Matura SL3MR11/t2/2013
33.08785Grzegorz Merynda MP5MK20/t2/2013
34.05718Jerzy Michałek  SL21AM4/t2/2009
35.03356Katarzyna Michałek MP7MM3/t2/2009
36.05259Maciej Młynarczyk WP5MK 
37.05732Paweł Niedzielski  WP18AM 
38.02752Leszek Nowak  MP7MM1/t2/2009
39.01539Wojciech Olański   WM21AM 
40.10533Ryszard Pałasz  WP11MM 
41.01556Jan Pawlikaniec  WP5MK 
42.03416Jarosław PawlińskiMP2MO13/t2/2013
43.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13A 
44.06067Julian Pisarek  ZP13A 
45.07626Zdzisław Reczek  MP12A 
46.06892Stanisław Rumiński  MA11MM 
47.02786Janusz Rżewski  MP5MK5/t2/2009
48.05376Jan Sibilski  WP5MK26/t2/2019
49.05401Józef Sobolewski   WP11MM 
50.10331Krzysztof Sokołowski  LD11MM 
51.10937Jacek Stasica  MP13A 
52.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM 
53.04719Artur ToeplitzPM7MM23/t2/2013
54.05859Artur Wasiak LD12A 
55.02837Jacek Wąsowicz  MP4MK 
56.07505Marian Woźniak  LD3MR10/t2/2013
57.01908Ryszard Wójtowicz  OP9MM 
58.07025Jerzy Zaremba   LD21AM 
59.07039Tadeusz Ziemkiewicz  MA5MK 
60.01772Sławomir Zimniak DS7MM21/t2/2013
61.01776Adam Żmudziński   DS24AS 
Instruktor I. Klasy I1
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.10289Zygmunt Gąska PK0D 
2.06615Jerzy Greś  MA9MM1/ib/2009
3.01493Bohdan Mazur  DS13A 
4.01522Jerzy Neter   DS5MK 
5.05329Jacek Poletyło  SW19AM 
6.06891Beata Rumińska MA5MK 
7.04444Stanisław Sienkiewicz  WM7MM 
8.15213Grzegorz Szulc  MA3MR41/ib/1014
Instruktor II. Klasy I2
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.14142Ryhor Abramovich SW2.5MW 
2.04179Paweł Abramski  WM5MK 
3.14145Katarzyna Abratkiewicz ZP3MR 
4.11489Wojciech Abratkiewicz ZP3MR 
5.11444Grzegorz Adamski ZP4MK 
6.09956Kazimierz Adamski LD2.5MW 
7.17907Lech Adamus MP2MO 
8.18877Bolesław Aleksandrowicz  ZP1.5M 
9.01001Andrzej Ankiersztejn  PK4MK 
10.17931Szymon Armata DS2MO 
11.17317Zbigniew ArmataDS2MO 
12.10017Paweł Babecki LD5MK 
13.14307Jadwiga BakalarskaLB2MO34/ib/2011
14.11086Jarosław BakalarskiSL2MO 
15.13992Mariusz BakalarskiSL2MO 
16.02207Edward Bargiel  LB5MK 
17.01231Longin Bartnik  OP7MM 
18.04531Marek Barylewski WP18AM 
19.01007Zygmunt Bącal  PK7MM 
20.02595Stanisław Bednarczyk  PM5MK 
21.16296Jerzy BejmaMA3MR 
22.05568Zdzisław Beling  LD18AM 
23.06503Jacek Berkowski MA2.5MW 
24.19381Mirosław Bieńkowski ZP0D 
25.04067Tomasz BlińskiPD7MM 
26.11637Andrzej Błachno  PD4MK 
27.01938Henryk Bogucki  LB4MK 
28.09217Piotr Bojanowski LU5MK 
29.18925Andrzej BojdaDS1.5M61/ib/2018
30.12575Wojciech Bondarewicz ZP4MK 
31.10851Stanisław Borowiecki LD4MK 
32.04046Eugeniusz Borowski PD1Ad 
33.04916Beata Buczkowska-Linke WP3MR 
34.14112Magda Budzyńska MA2.5MW 
35.11371Maciej Chrobot ZP3MR 
36.18061Andrzej Chyliński  MA1.5M 
37.04212Mirosław Cichocki  WM19AM18/ib/2009
38.19386Andrzej Ciechacki KP1.5M 
39.06551Jacek Ciechomski SW19AM 
40.07577Marek Cielecki WM5MK 
41.02233Andrzej Ciesielski LB7MM 
42.03104Kazimierz Cios  SL11MM 
43.06090Robert Cylwik ZP7MM 
44.06562Maciej Czajkowski MA4MK48/ib/2016
45.01270Grzegorz Czapulak  DS5MK 
46.01032Jacek Czaykowski  PK12A 
47.01035Elżbieta Ćwierz-Superson PK5MK 
48.04223Arkadiusz Ćwirko WM3MR 
49.03681Mariusz Daszkowski KP3MR 
50.07514Andrzej Dąbrowski SW1.5M 
51.04038Józef Demiańczuk  PD4MK 
52.15459Jakub Domeracki  WP2.5MW 
53.04559Kazimierz Dominiak  PM9MM 
54.04229Mirosław Doroszuk  WM9MM 
55.17644Emil Dragańczuk MA1Ad 
56.12450Katarzyna Dufrat MP15A52/ib/2016
57.04772Bogusław Dyk  PM12A 
58.06178Adam Ejnik MA5MK 
59.09226Tomasz ErbelSW2.5MW 
60.04969Piotr Ertel  LB5MK 
61.03693Jerzy Erwiński  KP9MM 
62.03694Krzysztof Estkowski KP3MR 
63.04568Rafał FabrykiewiczPM4MK 
64.06322Kazimierz Falkowski  MA5MK 
65.03131Stanisław Fangor SL13A35/ib/2011
66.14703Illia Feranchuk PD2.5MW 
67.08988Paweł Gałązka MA4MK 
68.02902Krzysztof Gałda  SW12A 
69.06599Waldemar Gałek LD4MK 
70.04078Jan Gardocki  PD7MM 
71.01305Grzegorz Gardynik   MA19AM 
72.02904Janusz Gawęcki  SW18AM 
73.08343Andrzej Gil  ZP4MK 
74.01312Ryszard Głośnicki DS3MR 
75.10105Robert Głowacki  MA13A 
76.04040Jerzy Gober  PD11MM 
77.01314Gerard Godlewski DS7MM 
78.14452Marek Gogołowicz SL2MO 
79.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS19/ib/2009
80.15399Leszek Gozdek KP2.5MW 
81.15398Lucyna Gozdek KP2MO 
82.08383Dariusz Góralski KP3MR 
83.10674Grzegorz Górecki  MA4MK 
84.04261Lech Grabski  WM7MM 
85.13933Oleg Gradovski PD4MK 
86.16787Justyna Graniczny KP2MO 
87.16268Marta Grodzka LU2.5MW66/ib/2019
88.05026Zuzanna Grygier-Brzoska WP2MO 
89.09818Henryk Grządziel SL13A36/ib/2011
90.05624Jacek Grzelczak LD13A 
91.05939Stanisław Grzyb ZP5MK 
92.05038Jerzy Gurzęda  WP7MM 
93.10286Jacek GuzikMP0.5K 
94.05627Mirosław Hajduk LD5MK 
95.03724Leszek Hejne KP7MM 
96.04588Sławomir Henclik  PM18AM 
97.12846Andrzej Hermansdorfer SL7MM 
98.03195Mariusz HerwichSL5MK 
99.04271Danuta Hocheker WM13A 
100.07084Stanisław Hoffmann  LD7MM 
101.06629Włodzimierz Ilnicki  MA17A 
102.14175Andrzej Jabłoński  ZP5MK 
103.16278Janusz Jabłoński SL2.5MW 
104.02908Ryszard Jabłoński SW4MK 
105.05947Stefan Jadowski ZP3MR 
106.07572Ireneusz Jagielski  MA7MM 
107.16454Roman Jagielski  LD4MK 
108.11834Jakub Jagodziński LU5MK 
109.10424Bogumiła Jakubowska WP3MR 
110.15876Marek Janaszkiewicz  LD3MR 
111.03206Maciej Janeczko MP7MM10/ib/2009
112.05059Stanisław Janik  LB13A 
113.12647Paweł JasińskiWP0D 
114.15042Paweł Jasiński LD1.5M54/ib/2017
115.08613Maciej JaworskiLD0.5K 
116.09701Małgorzata Jeleniewska MA11MM 
117.02489Jarosław Kaczorowski  LU12A 
118.03757Jerzy Kadukowski  KP3MR 
119.06657Bogdan Kakietek  MA5MK 
120.03232Grzegorz Kaleta SL7MM7/ib/2009
121.03231Halina Kaleta SL7MM6/ib/2009
122.06661Waldemar Kałużyński  MA9MM 
123.06402Sławomir Kamiński  MA5MK 
124.03761Waldemar Kamiński  KP7MM 
125.07801Michał Kania WM11MM 
126.05654Dariusz Kardas LD11MM 
127.09571Jerzy Karolkiewicz  DS3MR 
128.04054Janusz Karpowicz PD3MR 
129.02491Jacek Karwowski  LU9MM 
130.04603Jakub Kasprzak PM11MM 
131.10136Robert Kicior  MA2.5MW 
132.00570Bogusław Kieszek DS7MM 
133.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA3MR 
134.14369Józef Klimowski ZP4MK 
135.03249Ryszard Kłosiński LD7MM 
136.12252Małgorzata KmiecikSL0D 
137.05242Ewa Knapik WP5MK 
138.16255Joanna Kokot  DS2.5MW 
139.07687Mirosław Kołton MP9MM 
140.07809Piotr Kołuda LU17A 
141.15558Jakub Konador MA1.5M 
142.12328Zygmunt Kondyjowski  ZP3MR 
143.07130Eugeniusz KonikLB4MK 
144.15824Tomasz Kopka MA3MR44/ib/2015
145.02497Dariusz Koproń LU15A 
146.09333Aliaksandr Korzun PD4MK 
147.06697Jarosław Kostrzewa MA11MM8/ib/2009
148.13111Grażyna Kościelny MA1Ad 
149.04111Krzysztof Kotorowicz  WP21AM30/ib/2010
150.01409Jarosław KowalikDS5MK 
151.05670Andrzej Kozikowski LD15A3/ib/2009
152.13646Marzena KoźlakMA0.5K 
153.07209Krzysztof Krajewski PD7MM 
154.03788Eugeniusz Krawczyk  KP9MM 
155.03790Andrzej Kretkowski  MA4MK 
156.02303Krzysztof Król LB4MK 
157.01090Bogusław Kruczek  PK11MM 
158.07811Marcin Krupowicz  LU21AM 
159.06722Piotr Kruszewski MA7MM25/ib/2010
160.09345Norbert Krzystanek SW4MK 
161.03288Paweł Krzyżanowski SL5MK 
162.01095Jerzy Kubiński  PK4MK 
163.11455Andrzej Kubrycht KP1Ad 
164.04332Kazimierz Kulas  WM7MM 
165.03799Bogumił Kupczyk  KP4MK 
166.03800Elżbieta Kupczyk KP2MO 
167.01831Marian Kupnicki  KP17A 
168.14525Przemysław Kurzak  SL3MR58/ib/2017
169.13007Jan Kurzyk PM4MK 
170.11320Robert Kwiatkowski PK4MK 
171.02314Ireneusz Lachowicz  LB5MK13/ib/2009
172.18879Zbigniew Lange  ZP1.5M 
173.03805Włodzimierz Langer  KP7MM 
174.10247Grzegorz Lasocki  WM7MM 
175.15580Eligiusz LasotaLD1.5M 
176.02512Krzysztof Latus  LU7MM2/ib/2009
177.07900Andrzej Leśniak LB3MR 
178.06751Marcin Leśniewski   MP24AS 
179.03814Alojzy Lewandowski  WP4MK 
180.05180Stanisław Lewandowski WM2MO 
181.05181Jan LinkeWP4MK 
182.14705Viktar LipnitskiPD3MR 
183.11198Krzysztof LipowskiZP4MK 
184.05185Kazimierz Lis  WP5MK 
185.04345Tomasz Lisica WM7MM 
186.06281Benedykt Liszewski  MA7MM 
187.07165Jan Lubiniecki OP4MK 
188.15082Krzysztof Lubkowski ZP2MO 
189.12490Małgorzata Ludwikowska MP3MR53/ib/2017
190.09466Piotr Ludwikowski MP5MK45/ib/2016
191.04347Henryk Łakomski  WM12A 
192.03322Ryszard Łazikiewicz  SL7MM 
193.09416Sławomir Łojewski MA5MK 
194.04353Krzysztof Łukaszewicz WM13A 
195.13303Ewa Machnik SW2.5MW 
196.13546Damian Machura SL2MO 
197.05203Sławomir Maciejewski WP5MK 
198.16434Beata Madej SL3MR 
199.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A 
200.04813Wojciech Majchrowski PM4MK 
201.16369Jarosław Malarski LD2.5MW 
202.03332Zdzisław Małek  SL9MM 
203.04643Bogdan Małysz  PM18AM 
204.11550Piotr Marcinowski  DS11MM 
205.06782Halina Marczakowska-ŁukasiakMA0D 
206.01845Jerzy Marszałkowski OP5MK 
207.06215Piotr MarudzińskiWM5MK 
208.05221Tadeusz Masłowski  WP9MM 
209.04644Bogusław Matuszkiewicz  PM12A 
210.03340Jerzy Matyjaszek SL1.5M 
211.05226Andrzej Mazurek  WP12A 
212.15666Henadzi MedusheuskiPD3MR 
213.16183Zofia Miechowicz LB5MK 
214.03360Grzegorz Mierzejewski SL4MK 
215.03850Zbigniew Mikołajczak  KP5MK 
216.06467Antoni Mikołajczuk  LU3MR 
217.05248Andrzej Milde    WP19AM 
218.14440Valdemaras MinkusPD1Ad 
219.06805Dariusz Morawski LB5MK 
220.13412Zuzanna Moszczyńska LD5MK 
221.03861Leszek Moszczyński  KP7MM 
222.03864Bogdan Najmrodzki  KP9MM 
223.04126Wacław Nazaruk  PD5MK 
224.12041Tadeusz Niegowski MP0D 
225.12205Marek Niemir  KP2MO46/ib/2016
226.15514Przemysław Nitek MA2.5MW55/ib/2017
227.09111Sebastian Nowak WP3MR 
228.06042Zbigniew Nowak  ZP4MK 
229.10056Piotr Nowicki MA5MK 
230.17692Anna NożyńskaMA2MO 
231.05740Marcin OborskiLD3MR26/ib/2010
232.15259Dominika Ocylok  DS2.5MW 
233.06223Jan Okumski MA4MK 
234.05750Grzegorz Owczarek LD3MR 
235.05751Roman Owsiak LD5MK 
236.07906Andrzej Parmonik LB5MK 
237.04670Mariusz Pater  PM11MM49/ib/2016
238.12334Małgorzata Pelczar ZP0D 
239.17221Halina Perkowska PD1.5M 
240.13033Andrzej Pertkiewicz  LU5MK 
241.02968Jarosław Piasecki SW7MM 
242.07313Jerzy PietruszaMP4MK 
243.15120Agnieszka PietrzykSL7MM 
244.06426Jan Pijanowski  MA7MM 
245.04405Krzysztof Pikus  WM19AM 
246.18413Grażyna PiorunLD2MO 
247.14000Łukasz Pląder  MP4MK 
248.06857Marek Pohorecki MA9MM 
249.09483Grzegorz Posyniak LU3MR 
250.17643Michał Powałka MA1.5M59/ib/2017
251.04063Andrzej Prasalski  PD7MM 
252.04411Zbigniew Prasek  PM5MK 
253.02775Małgorzata Praszałowicz MP5MK 
254.05340Janusz Przybysz  WP9MM 
255.04416Bernard Pszczoła  WM11MM 
256.05341Jacek Pszczoła  MA24AS 
257.17594Anna PuszOP1.5M 
258.07686Tomasz Radko MP5MK51/ib/2016
259.10318Barbara Radomska DS4MK40/ib/2013
260.11233Marcin RadwańskiMP2MO 
261.11519Bożena RakuzyDS2.5MW 
262.01873Jan Ratajczak OP4MK 
263.14124Katarzyna RębiszDS1.5M 
264.13187Lech Rębisz DS2MO 
265.06881Krzysztof Roguski  MA9MM 
266.00628Jerzy Romanowski DS7MM 
267.06898Włodzimierz Rutkowski  MA4MK 
268.06079Grzegorz Rybacki ZP7MM 
269.05367Zbigniew Sabała  WP12A 
270.06904Lech Sadoś  MA12A 
271.06080Jerzy Sadowski  ZP12A 
272.02119Edward Sajkowski LB4MK 
273.02121Ryszard Sakowicz LB18AM 
274.08841Mirosław Sankiewicz  ZP5MK 
275.12419Iwona Sarkowska DS2MO 
276.06911Andrzej Sasin  MA3MR43/ib/2016
277.17453Ireneusz SaturskiMA2MO 
278.06474Eustachy Semczyszyn MA4MK 
279.08911Ilya Shpuntou WP9MM 
280.14926Jolanta Simińska LD1Ad 
281.02793Paweł Skałacki MP7MM 
282.14195Jarosław Skibiński  MA2MO 
283.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM 
284.03497Jerzy Skwark  SL15A 
285.01636Józef Sławenta  DS5MK39/ib/2012
286.03504Witold SmętekSL4MK 
287.04146Ryszard Socha WM3MR 
288.06940Sylwester Sommer MA5MK 
289.15312Mirosława StachuraDS0.5K42/ib/2016
290.02986Wojciech Stanula SW5MK 
291.04133Henryk Stecewicz PD3MR 
292.02143Mieczysław Stefański  LB7MM 
293.06099Wacław Stefluk  ZP4MK 
294.10150Jerzy Stepka WP3MR 
295.04103Dariusz Sterniczuk PD5MK 
296.06101Paweł Stężała ZP5MK 
297.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM 
298.15949Tadeusz StodulskiLD1.5M 
299.05830Robert Stoliński WP15A 
300.14541Krzysztof Superson  MP4MK 
301.02811Tadeusz Szczałba  MP5MK 
302.05836Piotr Szczeciński LD4MK67/ib/2019
303.08432Kamila Szczepańska LD13A23/ib/2010
304.01889Stanisław Szczepański  OP5MK 
305.08747Waldemar Szczepański SL2MO 
306.10084Agnieszka Szczypczyk MP4MK 
307.08619Anna Sztyber MA5MK24/ib/2010
308.01892Leszek SzymaniecOP5MK 
309.14250Marcin Szymański  MP5MK 
310.11903Paweł Szymaszczyk MA9MM 
311.14325Czesław Szypuła PK5MK 
312.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A 
313.03274Joanna Taczewska SL12A31/ib/2010
314.03549Mikołaj Taczewski SL15A32/ib/2010
315.07854Witalis Talar OP13A 
316.01185Zbigniew Tarabański PK3MR 
317.11959Andrzej Trybalski SL0D 
318.06973Piotr Tuszyński   DS24AS 
319.13626Aliaksandr Vasyukevich PD2MO 
320.05470Andrzej Wachowski   WP3MR 
321.02439Stefan Waga  LB4MK 
322.02831Włodzimierz Wala   MP19AM 
323.11382Marek Walczak MA9MM 
324.05856Piotr Walczak   WP21AM17/ib/2009
325.08308Kamil Walczyk SW7MM 
326.17222Zofia Wasilewska PD1Ad 
327.13650Marcin Wasłowicz PM2MO 
328.11494Ewa Waśkiewicz LB3MR 
329.06131Marek Wawrzyniak ZP7MM 
330.11191Dariusz Węgrowicz  MA5MK 
331.01720Ryszard Wiącek DS2MO57/ib/2017
332.02839Maciej Wieczorek MP3MR22/ib/2009
333.05492Marian Wierszycki  WP4MK 
334.02180Lidia Wilczak LB4MK 
335.09755Łukasz Witkowski SW15A 
336.07545Aleksander Wład LD4MK 
337.01905Andrzej Wojnarowski OP7MM 
338.04012Andrzej Wojnowski KP3MR 
339.03598Jan Wołodkiewicz SL4MK37/ib/2011
340.07004Piotr Wowkonowicz  MA11MM 
341.10876Roman Woźniak  KP5MK 
342.02185Damian Wroński ZP11MM 
343.12899Michał Wróbel SL7MM 
344.08155Ryszard Wróblewski DS2.5MW60/ib/2018
345.07401Janusz Wrześniak MP4MK 
346.09763Adam Wszeborowski PD5MK 
347.18209Zbigniew WyzińskiOP1.5M 
348.07021Jerzy Zagrodzki  MA5MK 
349.03616Rudolf Zając SL11MM 
350.07070Wilga Zakrzewska MA13A 
351.16829Tomasz ZaleskiPD5MK 
352.06447Jan Zalewski SW7MM 
353.07029Stanisław ZarzeckiMA3MR 
354.01770Aleksander Zdybel  MP9MM 
355.05541Andrzej Zielony  WP5MK 
356.12243Jerzy Ziemba MP0.5K 
357.02862Krzysztof Ziewacz MP5MK21/ib/2009
358.13721Michał Zimpel  WP2MO 
359.01206Jacek Znamirowski  PK15A 
360.07044Piotr Żak   LD19AM 
361.10085Justyna Żmuda MP19AM47/ib/2016
362.10557Zdzisław Żuber  PK3MR 
363.04521Antoni Żukowski   WM11MM 
364.18175Jacek ŻygowskiPM0D 
365.14478Waldemar Żytomski LU3MR 
Instruktor Sportu IS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK licencja
1.01416Marek Kozłowski DS4MK 
2.10549Jerzy Małożewski  MA9MM 

Łącznie 441 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-22 g.15:04:17 (0.3396/6) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.