Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4413/24529 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (15)
5. KTP o puchary Prezesa WZBS Budimex GPPP
niedziela, 25 sierpnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
65.50228
2.04531
03881
Marek Barylewski
Tomasz Osiński
WP
KP
18
12
63.35225
3.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
62.88222
4.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
61.84219
5.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
61.23215
6.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
60.55212
7.03206
11471
Maciej Janeczko
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
60.45209
8.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
60.42206
9.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
59.85203
10.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
59.64201
11.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
59.48198
12.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
59.43196
13.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
59.40193
14.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
59.25190
15.06598
14481
Karol Gałązka
Kacper Kacperski
MA
MA
9
5
59.00188
16.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
58.40185
17.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
58.36183
18.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
58.36180
19.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
21
17
58.35178
20.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
58.33175
21.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
58.25173
22.07130
07501
Eugeniusz Konik
Jan Styczyński
OP
SL
4
5
58.22170
23.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
58.00168
24.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
17
12
57.92165
25.01865
04842
Andrzej Pawlak
Leszek Sztyrak
OP
OP
17
19
57.92163
26.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
57.85160
27.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
WM
PM
18
19
57.68158
28.03455
03554
Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
12
9
57.48155
29.13270
03763
Dominik Kaszowski
Leszek Kawski
KP
KP
4
9
57.36152
30.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
57.22150
31.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
57.05147
32.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
56.84145
33.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
56.82142
34.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
56.81140
35.16450
16428
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
MA
MA
2.5
2.5
56.78137
36.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
56.77135
37.20111
20110
Povilas Lukinskas
Andrius Michailovas
MA
MA
0
0
56.68132
38.02462
02502
Jacek Baka
Andrzej Kozak
LU
LU
11
12
56.66130
39.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
56.65127
40.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
56.62125
41.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
56.62122
42.12846
05797
Andrzej Hermansdorfer
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
5
56.55120
43.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
56.43117
44.05264
08769
Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
56.39114
45.04427
04430
Edmund Reczuga
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
56.19112
46.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
56.19109
47.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
56.15107
48.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
56.11104
49.06507
18260
Wojciech Biegajło
Tomasz Wolfke
MA
MA
13
2
56.03102
50.03184
12272
Artur Guła
Anna Makarewicz
SL
MA
15
5
56.0299
51.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
55.9497
52.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
55.9294
53.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
3
4
55.7992
54.01347
07849
Piotr Ilczuk
Bogdan Szulejewski
LU
SW
18
21
55.7889
55.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
55.7387
56.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
55.7084
57.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
5
3
55.6082
58.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
55.5179
59.03775
05454
Jacek Kokociński
Bogdan Świątek
WP
WP
5
12
55.5176
60.19705
13379
Jan Syska
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
1
4
55.4574
61.02928
07491
Marek Kozdrach
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
7
55.3671
62.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
55.3269
63.01318
09755
Stanisław Gołębiowski
Łukasz Witkowski
DS
SW
24
15
55.2166
64.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
55.2064
65.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
5
55.1761
66.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
55.1659
67.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
55.0856
68.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
4
55.0354
69.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
55.0251
70.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
WP
SL
21
21
55.0049
71.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
54.9946
72.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
54.9846
73.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
54.9845
74.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
54.7445
75.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
12
4
54.6144
76.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
54.6044
77.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
54.5843
78.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
54.5143
79.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
54.4543
80.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
54.4142
81.06658
06659
Jacek Kalita
Maciej Kalita
MA
MA
24
5
54.3142
82.04696
04712
Antoni Sękowski
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
54.2641
83.06336
06341
Piotr Lutostański
Grzegorz Narkiewicz
WP
MA
18
24
54.2441
84.06924
16875
Jan Sikora
Edward Sucharda
MA
MA
12
5
54.2040
85.03644
04250
Adam Błachnio
Bogusław Gierulski
KP
WM
13
21
54.1940
86.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
OP
DS
7
11
54.1440
87.05691
05386
Grzegorz Lewaciak
Paweł Siwiński
LD
LB
18
12
54.1339
88. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
54.0739
89.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
53.9038
90.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
53.8338
91.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
53.8037
92.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
53.5737
93.04067
14252
Tomasz Bliński
Stefan Kopyt
PD
PD
7
4
53.4637
94.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
7
9
53.4036
95.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
53.3336
96.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
53.3335
97.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.2735
98.10880
05836
Tadeusz Czekalski
Piotr Szczeciński
LD
LD
1.5
4
53.2534
99.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
7
7
53.2434
100.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
5
53.2334
101.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
53.2233
102.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
4
5
53.1733
103.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
53.1632
104.15595
16645
Maciej Dąbrowski
Piotr Jasiński
OP
MA
9
5
53.1132
105.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
53.1131
106.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
53.0431
107.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
53.0330
108.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
DS
WP
7
11
52.9930
109.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
52.9530
110.10455
10017
Mirosław Andrzejczak
Paweł Babecki
LD
LD
4
5
52.7929
111.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
52.7429
112.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
52.7228
113.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
5
52.7028
114.06954
08313
Adam Suwik
Adam Wyszyński
MA
SW
18
11
52.6827
115.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
7
52.5527
116.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
52.5027
117.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
52.4826
118.16470
06131
Agata Pyclik-Chojenka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
52.4026
119.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
52.3925
120.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
52.2825
121.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
52.2824
122.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
52.2324
123.04808
04404
Krzysztof Pękała
Wiesław Pietrzak
WM
WM
2.5
5
52.1924
124. 
 
Péter Lakatos
Gabor Winkler
HUN
HUN
6
6
52.1523
125.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
52.0323
126.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
51.9822
127.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
51.9422
128.11591
13622
Tadeusz Bożek
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
5
5
51.9021
129.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
51.8321
130.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
51.8220
131.04319
04474
Dariusz Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
12
11
51.8120
132.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
51.7720
133.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
51.6919
134.06724
07859
Paweł Kubacki
Maciej Urbaniak
MA
MA
5
3
51.6819
135.11104
02131
Sławomir Niajko
Ryszard Smejda
MA
ZP
12
7
51.5818
136.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
51.5018
137.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
SL
4
2.5
51.4717
138.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
2
2.5
51.4317
139.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
51.4117
140.10220
04074
Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
PD
PD
2
3
51.4016
141.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
KP
15
18
51.3716
142.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
51.3615
143.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
51.3515
144.13412
12123
Zuzanna Moszczyńska
Mateusz Stępiński
LD
MA
5
9
51.1714
145.18858
19484
Michał Frączek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
51.1414
146. 
 
Rolandas Babickas
Žilvinas Zencevičius
LTU
LTU
6
6
51.0814
147.17854
14417
Dariusz Krakowiak
Maciej Mosakowski
MA
MA
2.5
2.5
51.0113
148.05565
05858
Jerzy Baraniecki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
50.9913
149.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
50.9612
150.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
MA
WM
7
11
50.9312
151.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
5
3
50.9011
152.18479
19103
Magdalena Czajkowska
Piotr Guzik
MA
MA
2
1.5
50.7811
153.02663
02671
Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
MP
MP
11
11
50.7810
154.08526
19754
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
MP
MP
5
4
50.6710
155.04347
12235
Henryk Łakomski
Mieczysław Maciążek
WM
WM
12
3
50.6510
156.17082
10105
Maciej Boczar
Robert Głowacki
MA
MA
4
13
50.629
157.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
50.559
158.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
50.508
159.02517
03006
Ryszard Maciąg
Krzysztof Warzocha
LU
LU
5
12
50.328
160.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
50.257
161.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
MA
4
4
50.237
162.10023
06845
Leszek Łuniewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
12
13
50.227
163.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
50.206
164.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.136
165.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
50.135
166.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
50.105
167.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
50.074
168.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
50.074
169.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
11
12
50.044
170.07777
11291
Ewa Banaszkiewicz
Przemysław Ohrysko
MA
MA
15
2.5
50.033
171.06313
05517
Adam Amrozy
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
50.013
172.10095
18890
Paweł Miechowicz
Vasil Valchev
LB
ZP
17
5
50.002
173.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
49.982
174.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
49.981
175.01019
06935
Andrzej Byzdra
Janusz Sobolewski
PK
MA
7
4
49.871
176.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
1.5
49.811
177.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
49.781
178.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
49.761
179.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
7
49.751
180.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
49.721
181.18436
15677
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
PD
PD
1.5
3
49.701
182.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
49.671
183.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
49.661
184.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
49.641
185.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
4
49.601
186.04197
04222
Wojciech Bobrek
Marcin Czarniawski
WM
WM
12
12
49.521
187.20025
07830
Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
0
5
49.441
188.14535
14416
Lesław Klader
Irena Pruszko
MA
MA
4
1.5
49.381
189.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
49.371
190.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
49.271
191.04852
01643
Marta Sikora
Ewa Sobolewska
PM
OP
4
15
49.231
192.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
49.081
193.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
2.5
2
49.061
194.16879
07946
Piotr Kopko
Edward Witan
MA
MA
2
4
49.041
195.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
48.971
196.11089
14852
Marek Michalczyk
Jan Niedzielski
LU
LU
4
3
48.951
197.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
48.931
198.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
48.921
199.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
48.921
200.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
48.921
201.08431
12224
Wiesław Sycz
Aleksander Waślicki
MA
MA
13
4
48.861
202.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
48.831
203.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
2.5
2.5
48.831
204.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
48.751
205.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
48.731
206.01286
10938
Maciej Dorabiała
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
9
7
48.721
207.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
5
48.711
208.07563
10209
Radosław Kozłowski
Igor Łosiewicz
WM
MA
7
9
48.701
209.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
48.631
210.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
48.611
211.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
48.591
212.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
9
12
48.481
213.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
11
48.421
214.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
48.391
215.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
48.391
216.17155
05863
Sławomir Bąk
Zenon Wierzbicki
MA
WP
4
5
48.361
217.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
9
9
48.271
218.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
48.271
219.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
48.261
220.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
48.261
221.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
4
5
48.241
222.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
3
48.191
223.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
48.181
224.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
1.5
48.171
225.08283
08308
Andrzej Iwański
Kamil Walczyk
SW
SW
13
7
48.101
226.04077
04076
Mirosław Morchat
Wiesław Niewiński
PD
PD
5
4
48.021
227.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
47.991
228.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
47.891
229.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
47.831
230.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
7
5
47.801
231.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
47.781
232.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
47.751
233.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
47.671
234.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
47.531
235.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
47.511
236.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
47.481
237.06573
12266
Bogusław Domaszewski
Marek Drukier
MA
LD
3
5
47.471
238.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
47.381
239.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
47.371
240.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
47.261
241.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
47.211
242.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
47.151
243. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
47.141
244.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
47.141
245.18699
13975
Piotr Ciszak
Andrzej Mik
LD
MP
2
0
47.051
246.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
47.021
247.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
LD
MA
13
13
46.961
248.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
46.781
249.06488
06717
Wiesław Andruk
Jolanta Krogulska
MA
MA
9
19
46.741
250.07190
05111
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
PM
SL
12
21
46.721
251.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
46.691
252.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
12
46.601
253.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
7
7
46.501
254.03005
03020
Piotr Waluszewski
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
46.421
255.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
2.5
46.401
256.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
46.331
257.18302
17232
Jerzy Danielewicz
Andrzej Szlachta
MA
MA
4
2
46.331
258.04036
04043
Janusz Ciruk
Mirosław Liszewski
WM
PD
9
11
46.291
259.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
46.281
260.19550
14685
Ireneusz Grabowski
Grzegorz Krawczyk
LU
LU
1
2
46.271
261.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
46.241
262.04360
07725
Mirosław Makatrewicz
Grzegorz Superson
WM
MP
13
13
46.221
263.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2.5
2.5
46.181
264.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
46.171
265.06276
15481
Andrzej Kiwerski
Grzegorz Maguza
MA
MA
9
3
46.061
266.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
46.031
267.10191
14532
Artur Duczmalewski
Krzysztof Makuch
MA
MA
4
4
46.011
268.19662
19637
Kuba Mierzwiński
Piotr Okonek
MA
MA
1
1.5
45.991
269.14529
16368
Ireneusz Cybulski
Stanislaw Holtyn
MA
MA
3
2
45.911
270.01054
18128
Tadeusz Garbacik
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
4
45.851
271.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
45.821
272.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
45.811
273.06346
06355
Adam Pawłowski
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
45.721
274.16460
15262
Zbigniew Komorowski
Grzegorz Piotrowski
MA
MA
1.5
2
45.671
275.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
45.641
276.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
45.621
277.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
1
1
45.601
278.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
45.481
279.06689
04829
Andrzej Kondeja
Marek Pietrzak
MA
PM
13
5
45.481
280.06556
06797
Sylwester Cieślak
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
45.441
281.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1.5
45.391
282.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
45.371
283.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
4
45.341
284.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
45.291
285.08931
06982
Andrzej Fengler
Marcin Walczak
MA
MA
5
5
45.281
286.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
45.171
287.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
45.101
288.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
1
7
45.091
289.10720
06710
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2.5
3
45.021
290.17233
20005
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
MA
1.5
0.5
44.981
291.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
4
44.971
292.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
44.971
293.05907
06882
Roman Chmielnicki
Andrzej Rohde
ZP
MA
3
11
44.871
294.03408
08428
Grzegorz Parjaszewski
Krzysztof Sokół
SL
MA
5
4
44.751
295.14442
06766
Marek Lenart
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
2
13
44.651
296.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
11
3
44.641
297.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
44.591
298.17498
17479
Stefan Andrejas
Janusz Wawrowski
MA
MA
1.5
4
44.511
299.08543
18076
Marek Jaroszkiewicz
Wiesław Olszewski
MA
MA
2.5
2
44.441
300.04345
04509
Tomasz Lisica
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
44.441
301.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
44.331
302.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
44.201
303.06291
06959
Zdzisław Olszewski
Zofia Szuchnik
MA
MA
5
4
44.161
304.06618
08116
Marek Gruziel
Edward Windorpski
MA
MA
3
4
44.011
305.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
43.901
306.18480
18301
Witold Jochym
Bartłomiej Wnęk
MA
MA
2
0.5
43.811
307.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
43.671
308.15261
15263
Mirosław Krasowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2.5
43.561
309.01323
03508
Rafał Gregorowicz
Mirosław Sokołowski
SL
MA
3
4
43.541
310.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
43.341
311.17998
18603
Joanna Serwatowska
Mirosława Swoboda
MA
MA
1.5
1.5
43.171
312. 
10119
Eva Csiby
Mirosława Siwek
HUN
MA
6
5
43.151
313.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
43.111
314.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
2.5
5
42.941
315.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
42.851
316.15822
11191
Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
42.431
317.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
42.231
318.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
42.111
319.07814
 
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
MA
SWE
1.5
6
42.061
320.16344
17051
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
2
2
41.931
321.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
41.911
322.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
MA
5
2.5
41.881
323.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
41.791
324.12176
09025
Aneta Buze
Andrzej Gelberg
ZP
MA
5
9
41.771
325.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
4
3
41.551
326.17207
17503
Jerzy Oleksiewicz
Mariusz Potocki
MA
MA
2.5
2
41.331
327.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
2
2
41.271
328.06332
07901
Michał Kilanowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
41.251
329.06530
02948
Jerzy Cel
Leszek Malarczyk
MA
SW
4
3
41.141
330.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
41.001
331.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
40.921
332.06686
15503
Adam Kolipiński
Antoni Siemiński
MA
MA
1.5
0
40.801
333.17675
19475
Janusz Królikowski
Mariola Miklaszewska
MA
MA
2.5
1.5
40.611
334.10435
06903
Waldemar Putz
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
40.551
335.08252
19684
Dariusz Poniatowski
Anna Smoluchowska
MA
MA
3
1
40.131
336.17951
19344
Jakub Bojanowski
Łukasz Chrzanowski
MA
MA
1.5
1.5
39.811
337.16495
03023
Marek Janota
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
1
39.801
338.18774
18831
Ewa Orłowska
Janina Orłowska
MA
MA
2
1.5
39.691
339.18778
18015
Robert Głodowski
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
1.5
38.381
340.19230
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
MA
MA
1
1
37.611
341.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
37.551
342.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
32.931
343.19723
19725
Adam Rogowski
Jakub Wierzbowski
PD
PD
0.5
0.5
31.771
344.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
31.261
345.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
29.691
346.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
29.251
347.06526
06539
Waldemar Burakowski
Robert Chmielak
MA
MA
15
7
28.001
348.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
PM
MA
11
7
26.311
349.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
25.181

Łącznie 24366 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:35:04 (1.2517/708) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.