Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3080/16841 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (13)
Grand Prix Warszawy - GPPP
niedziela, 23 sierpnia 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04922
07811
Piotr Busse
Marcin Krupowicz
LU
SL
18
21
67.03342I
I
2.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
21
21
62.66338II
II
3.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
18
61.16333II
II
4.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
60.45329III
III
5.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
60.28324III
III
6.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
11
60.25320III
III
7.01128
01138
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
PK
PK
18
18
60.00315 
 
8.04665
04731
Kazimierz Omernik
Sylwester Walerowicz
PM
PM
19
15
59.97310 
 
9.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
WP
24
21
59.88306 
 
10.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
LU
LU
13
21
59.83303 
 
11.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
SL
24
15
59.25299 
 
12.09138
12362
Danuta Kazmucha
Justyna Stachowiak
WP
WP
13
4
59.01296 
 
13.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
SL
7
17
58.96292 
 
14.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
3
3
58.94288 
 
15.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
5
9
58.80285 
 
16.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
58.65281 
 
17. 
13616
Yulij Chumak
Arunas Jankauskas
-
PM
6
3
58.25278 
 
18.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
MA
MA
5
7
58.18274 
 
19.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
SL
WP
19
19
58.07271 
 
20.02121
07431
Ryszard Sakowicz
Marek Witek
LB
SL
15
21
58.07267 
 
21.06723
17242
Roman Krzemień
Andrzej Zawada
MA
MA
9
7
57.96263 
 
22.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
DS
SL
9
19
57.79260 
 
23.12012
06904
Jacek Koter
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
57.77256 
 
24.02934
09755
Krzysztof Kujawa
Łukasz Witkowski
LU
SW
18
11
57.65253 
 
25.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
12
12
57.60249 
 
26.06923
12899
Jacek Sikora
Michał Wróbel
PM
MA
4
3
57.53246 
 
27.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
57.41242 
 
28.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
SL
PK
19
4
57.30238 
 
29.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
9
9
57.26235 
 
30.04802
01661
Cezary Krzemiński
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
18
24
57.11231 
 
31. 
13037
Andrzej Knap
Artur Wasik
-
PK
0
11
57.11228 
 
32.05176
01115
Michał Kwiecień
Krzysztof Martens
MA
WP
24
24
57.06224 
 
33.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
57.03220 
 
34.04108
10054
Przemysław Janiszewski
Andrzej Jaszczak
SL
SL
21
15
57.00217 
 
35.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
3
13
56.94213 
 
36.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
56.93210 
 
37.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
56.92206 
 
38.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
17
17
56.85203 
 
39.06795
07849
Ewa Miszewska
Bogdan Szulejewski
WP
MA
18
18
56.67199 
 
40.01030
01206
Marek Cyrkiel
Jacek Znamirowski
PK
PK
12
13
56.55195 
 
41.07710
02013
Andrzej Dudzik
Andrzej Jeleniewski
MP
OP
12
18
56.42192 
 
42.06648
09550
Piotr Jurek
Jakub Wojcieszek
PM
LB
18
15
56.38188 
 
43.02919
02928
Aleksander Knawa
Marek Kozdrach
SW
SW
13
3
56.34185 
 
44.04762
06873
Konrad Araszkiewicz
Mariusz Puczyński
WP
WP
19
21
56.32181 
 
45.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
4
7
56.23178 
 
46.13661
05069
Adam Harasimowicz
Paweł Jassem
ZP
ZP
2.5
17
56.19174 
 
47.04699
04732
Krzysztof Sikorski
Michał Wantke
PM
PM
18
11
56.17170 
 
48.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
9
56.06167 
 
49.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
55.94163 
 
50.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
12
9
55.90160 
 
51.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
5
55.81156 
 
52.10171
14540
Yan Shpuntou
Maciej Superson
MP
MP
5
5
55.76153 
 
53.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
3
2.5
55.73149 
 
54.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
5
24
55.67145 
 
55.10450
07854
Jacek Dmowski
Witalis Talar
MA
MA
12
13
55.67142 
 
56.07809
01726
Piotr Kołuda
Tomasz Winciorek
LU
WP
15
18
55.64138 
 
57.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
55.62135 
 
58.01347
03960
Piotr Ilczuk
Radosław Szczepański
WP
WP
18
18
55.40131 
 
59.04060
04127
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
PD
PD
5
9
55.34128 
 
60.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
55.30124 
 
61.02495
01152
Andrzej Kokoryka
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
55.30120 
 
62.10996
13882
Łukasz Nierzwicki
Agnieszka Sławenta
PM
PM
4
3
55.29117 
 
63.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
55.18113 
 
64.03206
12999
Maciej Janeczko
Adam Krysa
SL
MP
7
9
55.11110 
 
65.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
5
5
55.05106 
 
66.03393
10219
Marek Nowakowski
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
54.87103 
 
67.08117
03401
Grażyna Brewiak
Jarosław Ostrowski
MA
MA
18
13
54.8499 
 
68.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
4
3
54.8495 
 
69.06562
04128
Maciej Czajkowski
Grzegorz Zalewski
MA
PD
3
5
54.8192 
 
70.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
7
54.7888 
 
71.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
54.7185 
 
72.11809
12123
Krzysztof Mielnik
Mateusz Stępiński
PM
MA
5
5
54.6481 
 
73.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
15
9
54.5377 
 
74.14728
06973
Kamil Nowak
Piotr Tuszyński
WP
LB
7
24
54.3974 
 
75.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
54.3370 
 
76.04531
06551
Marek Barylewski
Jacek Ciechomski
WP
SW
18
19
54.2869 
 
77.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
54.2468 
 
78.12108
10084
Aleksandra Jarosz
Agnieszka Szczypczyk
WP
MP
5
4
54.2067 
 
79.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
54.0067 
 
80.04350
06921
Jarosław Łosiak
Dariusz Sierocki
WM
MA
9
7
53.9866 
 
81.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
18
53.9565 
 
82.06539
09229
Robert Chmielak
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
5
4
53.9565 
 
83.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
24
53.8764 
 
84.06680
10117
Julian Klukowski
Krzysztof Lasocki
WP
WP
24
24
53.8464 
 
85. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
-
PD
6
5
53.8463 
 
86.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
11
53.7062 
 
87.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
53.6862 
 
88. 
 
Egidijus Petryla
Nele Petryliene
LTU
LTU
6
6
53.3961 
 
89.08970
06883
Bogusław Pawszak
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
12
53.3761 
 
90.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
53.3460 
 
91.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
3
5
53.1659 
 
92.14532
03618
Krzysztof Makuch
Eugeniusz Zalewski
MA
SL
4
7
53.1459 
 
93.05574
05822
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
13
13
53.1258 
 
94.02723
07642
Bogusław Lesiecki
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
53.1057 
 
95.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
5
12
53.0557 
 
96.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
MA
2.5
13
53.0256 
 
97.05111
05366
Wit Klapper
Jerzy Rymwid
WP
WP
21
12
53.0156 
 
98.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
9
3
52.9755 
 
99.06522
06693
Henryk Brodawski
Jacek Korpetta
MA
MA
13
17
52.8854 
 
100.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
18
52.8554 
 
101.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
KP
12
7
52.8253 
 
102.03920
05386
Grzegorz Rojewski
Paweł Siwiński
KP
LB
12
12
52.8153 
 
103.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
9
24
52.8052 
 
104.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
13
11
52.7951 
 
105.01290
11551
Kazimierz Dulas
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
5
5
52.7951 
 
106.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
52.7150 
 
107.03724
02667
Leszek Hejne
Bartłomiej Igła
KP
MP
5
12
52.6650 
 
108.11603
12470
Jakub Różycki
Paweł Szerling
MA
MA
2.5
2.5
52.6549 
 
109.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
5
52.6448 
 
110.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
52.6348 
 
111.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
52.6247 
 
112.11681
09696
Ziemowit Nowak
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
4
52.6246 
 
113.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
5
7
52.5546 
 
114.04195
04546
Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
WM
WM
5
3
52.5145 
 
115.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
5
2
52.4945 
 
116.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
52.4544 
 
117.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
52.3643 
 
118.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
1.5
52.2943 
 
119.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
2.5
11
52.2942 
 
120.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
5
12
52.2342 
 
121.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
3
52.2241 
 
122.06320
14090
Władysław Dziachan
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
3
52.2140 
 
123.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
52.0840 
 
124.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
4
5
52.0539 
 
125.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
52.0338 
 
126.03351
03003
Marek Michalski
Hubert Urban
PK
SW
5
7
52.0238 
 
127.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
52.0137 
 
128.02517
02572
Ryszard Maciąg
Paweł Zaleski
LU
LU
4
4
51.9637 
 
129.06456
15802
Włodzimierz Fiedoryszyn
Adam Suchodolski
LU
PM
4
2
51.9536 
 
130.02021
06776
Henryk Karwowski
Janusz Maliszewski
LU
MA
5
9
51.8835 
 
131.06382
06387
Maciej Dobrzyński
Bogdan Gancarz
MA
MA
5
4
51.8535 
 
132.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2
5
51.7034 
 
133.06598
14481
Karol Gałązka
Kacper Kacperski
MA
MA
9
4
51.5934 
 
134.08944
06797
Jerzy Krupka
Andrzej Miszewski
MA
MA
3
18
51.5833 
 
135.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
51.5232 
 
136.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
51.4632 
 
137.16140
07859
Andrzej Szepczyński
Maciej Urbaniak
MA
MA
2.5
2.5
51.4531 
 
138.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2
51.4331 
 
139.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
5
51.2230 
 
140.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
PM
9
9
51.2129 
 
141.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
4
3
51.1929 
 
142.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2
2
51.1728 
 
143.05329
02977
Jacek Poletyło
Mirosław Rafalski
WP
SW
19
18
51.0927 
 
144.06872
07555
Kazimierz Puczyński
Stanisław Stachlewski
MA
MA
13
9
51.0827 
 
145.06659
09424
Maciej Kalita
Stefan Szenberg
MA
DS
5
11
51.0826 
 
146.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
51.0426 
 
147.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
4
50.9525 
 
148.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.9124 
 
149.02472
11834
Konrad Codello
Jakub Jagodziński
LU
LU
11
4
50.8924 
 
150.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
50.8723 
 
151.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
50.8023 
 
152. 
06766
Jerzy Danielewicz
Wiesław Maciejczuk
-
MA
0
13
50.7322 
 
153.07058
10093
Jerzy Orzeł
Tomasz Podlasin
MA
MA
5
1.5
50.6621 
 
154.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
LD
15
15
50.6221 
 
155.14529
04125
Ireneusz Cybulski
Mariusz Faliński
WM
MA
2.5
4
50.6120 
 
156.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
7
50.6019 
 
157.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
MP
18
18
50.5919 
 
158.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
MA
3
5
50.5718 
 
159.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
50.5718 
 
160.06752
06918
Jacek Lipiński
Piotr Siekański
MA
MA
4
2.5
50.5417 
 
161.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
3
3
50.4816 
 
162.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
50.4716 
 
163.12779
14690
Jacek Kufel
Michał Szymczak
WP
LD
2.5
0
50.4715 
 
164.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
50.4515 
 
165.07777
09357
Ewa Banaszkiewicz
Arkadiusz Majcher
MA
MA
13
5
50.3514 
 
166.02470
02474
Krzysztof Chabrowski
Zbigniew Dmitruk
LU
LU
4
7
50.3113 
 
167.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.2713 
 
168.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
3
7
50.2512 
 
169.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
7
5
50.1712 
 
170.11928
06717
Krystian Dowolski
Jolanta Krogulska
MA
MA
3
19
50.1311 
 
171.02760
07994
Jerzy Pasich
Wiesław Teresiński
MP
LU
7
5
50.1110 
 
172.04144
07209
Adam Chmielewski
Krzysztof Krajewski
PD
PD
7
7
50.0310 
 
173.04427
04428
Edmund Reczuga
Tomasz Reczuga
WM
WM
7
2.5
50.029 
 
174.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
7
50.028 
 
175.06721
13622
Edward Krusiewicz
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
7
3
49.978 
 
176.06800
06895
Sylwester Młynarczuk
Artur Rutkowski
MA
MA
18
19
49.947 
 
177.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
4
49.937 
 
178.10191
09932
Artur Duczmalewski
Arkadiusz Szymiel
MA
MA
3
4
49.896 
 
179.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
49.875 
 
180.10105
06818
Robert Głowacki
Wiesław Niedziela
MA
MA
13
7
49.815 
 
181.13471
03523
Jacek Bryja
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
4
18
49.784 
 
182.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
WP
2.5
5
49.784 
 
183.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
11
13
49.743 
 
184.17083
17625
Paweł Płocki
Honorata Sobolewska
MA
MA
1.5
1
49.722 
 
185.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
49.712 
 
186.10095
06954
Paweł Miechowicz
Adam Suwik
LB
SW
13
18
49.701 
 
187.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
49.65  
 
188.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
1.5
1.5
49.64  
 
189.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
3
2.5
49.63  
 
190.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
MA
MA
9
3
49.62  
 
191.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
49.54  
 
192.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
49.52  
 
193.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
9
3
49.51  
 
194.14585
16716
Anna Burda
Lena Ostrowska
DS
MA
2
1.5
49.48  
 
195.03633
03644
Mariusz Arutiunianc
Adam Błachnio
KP
KP
13
12
49.41  
 
196.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
49.39  
 
197.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
49.36  
 
198.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
1.5
3
49.35  
 
199.08294
05534
Mariusz Bartkowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
13
49.19  
 
200.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
49.17  
 
201.06528
09025
Włodzimierz Buze
Andrzej Gelberg
MA
MA
18
9
49.15  
 
202.11592
09108
Wiesław Kozłowski
Duy Nguyen
MA
MA
3
2.5
49.15  
 
203.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
5
49.11  
 
204.06595
06821
Ryszard Florkiewicz
Daniel Norek
MA
MA
3
4
49.10  
 
205.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
5
49.09  
 
206.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
49.08  
 
207.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
49.03  
 
208.15213
 
Grzegorz Szulc
Mirosław Zawiślak
MA
NZ
3
0
49.02  
 
209.13438
08619
Rafał Marks
Anna Sztyber
MA
MA
7
4
49.00  
 
210.15922
06714
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Piotr Krajewski
MA
MA
4
11
48.96  
 
211.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
WM
WM
7
5
48.92  
 
212.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
5
12
48.91  
 
213.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
48.89  
 
214.10017
03834
Paweł Babecki
Krzysztof Majkowski
LD
LD
4
5
48.89  
 
215.02496
04110
Cezary Komajda
Jakub Kotorowicz
LU
LU
11
18
48.88  
 
216.07704
07033
Ilona Bobko
Dariusz Zembrzuski
PK
MA
4
13
48.86  
 
217.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
LU
4
5
48.83  
 
218.15595
06703
Maciej Dąbrowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
4
9
48.76  
 
219.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
48.76  
 
220.08288
06403
Grzegorz Bachanek
Eugeniusz Karski
SW
SW
2.5
7
48.75  
 
221.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
48.67  
 
222.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
LB
LB
11
12
48.62  
 
223.02831
16152
Włodzimierz Wala
Andrzej Żurek
MP
MP
19
13
48.62  
 
224.09520
07114
Marek Przybyła
Waldemar Skóra
LD
LD
5
12
48.59  
 
225.13411
15513
Michał Kaleta
Piotr Pęsiek
SL
MA
2
2.5
48.47  
 
226.06638
06705
Włodzimierz Janeczek
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
11
13
48.43  
 
227.01606
10938
Erazm Rozwadowski
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
5
48.43  
 
228.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
48.42  
 
229.06526
07190
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
SL
MA
15
12
48.42  
 
230.02907
02998
Waldemar Haponiuk
Marcin Terelak
SW
SW
5
4
48.34  
 
231.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
11
12
48.33  
 
232.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
48.30  
 
233.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
48.29  
 
234.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
4
4
48.21  
 
235.16445
16541
Piotr Godlewski
Anna Wiązecka
MA
MA
1.5
1.5
48.21  
 
236.06165
06225
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Palmowski
MA
MA
5
9
48.20  
 
237.06510
06698
Andrzej Biliński
Wojciech Kostrzewa
MA
MA
5
5
48.18  
 
238.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
48.18  
 
239.17155
07812
Sławomir Bąk
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
2
11
48.09  
 
240.17001
16875
Jakub Lenkiewicz
Edward Sucharda
MP
MA
2
2
48.08  
 
241.04198
06713
Adolf Bocheński
Marek Krajewski
WM
WM
12
2
48.06  
 
242.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
48.06  
 
243.13939
16368
Zbigniew Dembiński
Stanislaw Holtyn
MA
MA
2
1.5
47.92  
 
244.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
47.90  
 
245.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
5
47.89  
 
246.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
9
11
47.81  
 
247.10472
13782
Sammy Bałdysz
Dominika Piotrowska
DS
DS
4
2
47.80  
 
248.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2.5
2.5
47.75  
 
249. 
 
Mike Plath
Felix Schadendorf
NZ
NZ
5
5
47.71  
 
250.06274
10335
Ryszard Kiełczewski
Sławomir Wrzosek
SL
WM
18
11
47.70  
 
251.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
47.69  
 
252.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
47.66  
 
253.14699
11089
Dariusz Bebko
Marek Michalczyk
MA
LU
1.5
2.5
47.65  
 
254.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
12
15
47.64  
 
255.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
2
47.63  
 
256.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
0
0
47.63  
 
257.12455
08428
Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
47.56  
 
258.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
47.51  
 
259.08543
14450
Marek Jaroszkiewicz
Piotr Makohin
MA
MA
2
1.5
47.46  
 
260.04887
07596
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
WP
WP
13
13
47.35  
 
261.16431
16430
Wiesław Kachniarz
Andrzej Pawlik
MA
MA
1
1
47.24  
 
262.14286
14541
Błażej Krawczyk
Krzysztof Superson
MP
MP
4
4
47.21  
 
263.15261
06950
Mirosław Krasowski
Piotr Strzelczyk
MA
MA
1.5
5
47.19  
 
264.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
2
18
47.17  
 
265.13941
12499
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
MA
MA
2
3
47.08  
 
266.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
4
2.5
47.02  
 
267.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
46.94  
 
268.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
2.5
2.5
46.94  
 
269.14522
14250
Aleksandra Byra
Marcin Szymański
MP
WP
2
3
46.92  
 
270.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
MA
3
3
46.91  
 
271.10534
01910
Waldemar Sroczyński
Roman Zabłocki
LB
OP
9
5
46.91  
 
272.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
46.90  
 
273.04104
10833
Adam Popławski
Aleksander Szczupakowski
PD
PD
5
3
46.86  
 
274.07826
08436
Andrzej Nowicki
Ireneusz Wojda
MA
MA
1.5
1.5
46.86  
 
275.14369
11198
Józef Klimowski
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
2.5
46.82  
 
276.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
46.64  
 
277.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
46.64  
 
278.06488
11591
Wiesław Andruk
Tadeusz Bożek
MA
MA
9
5
46.59  
 
279.16537
07901
Marek Bytof
Rafał Łuczak
MA
MA
2
3
46.52  
 
280.03818
12783
Piotr Litwin
Robert Mrukowski
KP
KP
4
4
46.44  
 
281.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
7
46.43  
 
282.04342
04463
Bogdan Lesiński
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
46.36  
 
283.04078
15916
Jan Gardocki
Grzegorz Wieczorkiewicz
PD
SW
7
2.5
46.23  
 
284.07729
01171
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
PK
PK
7
12
46.20  
 
285.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
2
2
46.16  
 
286.08605
04143
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
3
5
45.92  
 
287.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
5
45.82  
 
288.06408
06441
Jarosław Kosior
Roman Urbańczyk
MA
MA
3
7
45.81  
 
289.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
3
45.78  
 
290.14676
14156
Valentinas Cesunas
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
45.75  
 
291.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
5
3
45.75  
 
292.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
45.74  
 
293.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
45.61  
 
294.03499
03621
Andrzej Sładki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
9
7
45.55  
 
295.15561
16608
Patryk Iwaniuk
Małgorzata Kurkowska
PM
PM
2
1.5
45.54  
 
296.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
45.44  
 
297.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
0.5
45.37  
 
298.12266
12047
Marek Drukier
Andrzej Gołygowski
WP
MA
4
9
45.30  
 
299.06313
06335
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
MA
MA
3
9
45.26  
 
300.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
3
3
45.23  
 
301.07798
07830
Czesław Jodłowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
7
4
44.89  
 
302.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
5
44.88  
 
303.09035
13652
Agnieszka Kamińska
Krzysztof Tomczyński
SL
MA
2.5
2
44.82  
 
304.09303
05856
Jarosław Łaszczuk
Piotr Walczak
LD
WP
5
21
44.77  
 
305.06556
10720
Sylwester Cieślak
Maria Düm
MA
MA
12
2
44.67  
 
306.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
3
3
44.52  
 
307.12196
11191
Zbigniew Skibicki
Dariusz Węgrowicz
PM
MA
4
4
44.47  
 
308.01305
03001
Grzegorz Gardynik
Marek Tutka
SW
SW
19
18
44.46  
 
309.16655
16455
Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
LD
LD
1.5
1.5
44.24  
 
310.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
5
44.21  
 
311.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
2.5
5
44.21  
 
312.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
4
3
43.98  
 
313.07568
03884
Marek Kamelski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
3
5
43.96  
 
314.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
MP
SL
5
13
43.79  
 
315.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
13
12
43.69  
 
316.07712
06682
Aleksander Bobko
Tadeusz Knap
PK
MA
5
4
43.58  
 
317.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
3
4
43.56  
 
318.15738
16278
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
SL
SL
1.5
2
43.36  
 
319.17498
17479
Stefan Andrejas
Janusz Wawrowski
MA
MA
0
0.5
43.23  
 
320.10428
12122
Waldemar Miłuński
Krzysztof Polecki
PD
PD
3
3
43.19  
 
321.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
43.18  
 
322.09924
02940
Jacek Kowalski
Robert Łataś
MA
SW
5
3
43.16  
 
323.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
7
43.09  
 
324.05645
16371
Zbigniew Jaworski
Maciej Osmolak
LD
MA
4
2
43.03  
 
325.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
0.5
1.5
42.93  
 
326.12228
 
Adam Kielichowski
Zdzisław Wojtynia
LD
NZ
3
0
42.93  
 
327.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1
12
42.87  
 
328.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
42.87  
 
329. 
08899
Remigjius Mackus
Marcin Osmański
-
PM
5
3
42.83  
 
330.06793
16461
Wiesław Miłkowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
1
42.80  
 
331.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
42.75  
 
332.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
4
12
42.74  
 
333.02507
17211
Grzegorz Kułak
Robert Szypuła
LU
LU
13
1
42.69  
 
334.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
42.63  
 
335.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
42.29  
 
336.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
5
4
42.12  
 
337.01019
01166
Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
PK
PK
5
4
42.08  
 
338.05561
05634
Włodzimierz Andrejew
Włodzimierz Jakowicki
LD
WP
11
7
42.01  
 
339.16859
07840
Ireneusz Grynczewski
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
1.5
2
41.93  
 
340.06794
10435
Jan Misiuk
Waldemar Putz
MA
LD
7
4
41.85  
 
341.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PM
PD
1.5
2.5
41.80  
 
342.06628
06646
Krzysztof Hordyński
Jerzy Jodełka
MA
MA
2.5
4
41.78  
 
343.10209
10212
Igor Łosiewicz
Andrzej Terszak
MA
MA
7
5
41.71  
 
344.15270
16446
Piotr Niespodziewany
Robert Szabla
LU
LU
1.5
1.5
41.61  
 
345.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
41.59  
 
346.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
41.58  
 
347.11291
16146
Przemysław Ohrysko
Frank Svindahl
MA
MA
2
2.5
41.06  
 
348.15262
13866
Grzegorz Piotrowski
Arkadiusz Stojan
MA
LU
1.5
1.5
40.81  
 
349.06689
06903
Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
MA
MA
13
5
40.66  
 
350.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
2.5
2
40.20  
 
351.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
5
7
40.09  
 
352.14852
06478
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
LU
LU
2.5
4
40.00  
 
353.17233
 
Jan Kosieradzki
Józef Nowik
MA
-
0
0
39.73  
 
354.17362
04166
Jarek Markowski
Piotr Tokarski
MA
MA
0.5
1
39.57  
 
355.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
38.80  
 
356.13724
13725
Jakub Słoniowski
Tomasz Słoniowski
MA
MA
1
0.5
38.62  
 
357.06710
06951
Tomasz Kozarzewski
Marian Stupkiewicz
MA
MA
3
3
38.55  
 
358.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
1.5
1.5
37.99  
 
359.17361
16854
Marta Makarewicz
Aleksandra Maślanka
MA
MA
1
0.5
36.09  
 
360.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
27.26  
 
361.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
26.25  
 
362.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
21
19
26.01  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 38184 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2015/gp2015.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-25 g.04:01:09 (1.0847/734) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.