Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2074/9569 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP**** BUDIMEX GP Par (10)
III Kongresowy Turniej Par
sobota, 27 sierpnia 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
64.57300M
M
2.05310
07603
Bogusław Pazur
Tomasz Pilch
WP
SL
19
18
61.14296I
I
3.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
60.71291I
I
4.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
60.69287II
II
5.08513
06658
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
DS
MA
24
19
59.95282II
II
6.05056
04665
Rafał Jagniewski
Kazimierz Omernik
WP
WP
18
18
59.64277II
II
7.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
PD
18
19
59.26273 
 
8.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
7
12
58.87269 
 
9.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
LU
PK
7
18
58.81265 
 
10.06336
06873
Piotr Lutostański
Mariusz Puczyński
MA
MA
18
19
58.80261 
 
11.06758
06904
Tadeusz Luzak
Lech Sadoś
MA
WP
12
12
58.69258 
 
12.06620
01347
Igor Grzejdziak
Piotr Ilczuk
MA
SL
13
18
58.66254 
 
13.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
58.62251 
 
14.06522
06895
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
58.56247 
 
15.02876
07975
Wojciech Arczewski
Jerzy Maludziński
MA
SW
18
7
58.46243 
 
16.07809
06978
Piotr Kołuda
Tomasz Ukraiński
WP
PK
13
12
58.38240 
 
17.04588
04593
Sławomir Henclik
Wacław Janicki
PM
WP
18
13
58.13236 
 
18.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
19
58.09233 
 
19.01223
05353
Cathy Bałdysz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
12
7
58.04229 
 
20.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
7
7
58.03225 
 
21.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
58.01222 
 
22.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
7
18
57.78218 
 
23.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
57.61215 
 
24.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
4
19
57.59211 
 
25.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
7
57.58207 
 
26.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
57.41204 
 
27.02912
03001
Jacek Janowski
Marek Tutka
SW
SW
18
18
57.12200 
 
28.10017
06363
Paweł Babecki
Andrzej Tybura
LD
LD
2.5
4
57.03197 
 
29.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
57.03193 
 
30.10148
07812
Paulina Klimentowska
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
4
7
56.93189 
 
31.10095
08970
Paweł Miechowicz
Bogusław Pawszak
MA
MA
12
12
56.91186 
 
32.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
56.84182 
 
33.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
56.77179 
 
34.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
56.69175 
 
35.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
56.61171 
 
36.10362
09785
Damian Bober
Tomasz Twaróg
PK
PK
2
2
56.60168 
 
37.06510
06698
Andrzej Biliński
Wojciech Kostrzewa
MA
MA
4
4
56.59164 
 
38.06551
04108
Jacek Ciechomski
Przemysław Janiszewski
MA
WM
18
18
56.41161 
 
39.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
7
56.37157 
 
40.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
MA
SL
24
24
56.29153 
 
41.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
56.25150 
 
42.13172
 
Tadeusz Kościesza
Andrzej Osiński
MA
NZ
4
0
56.22146 
 
43.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
56.03143 
 
44.12846
03467
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Rogala
SL
SL
4
12
56.00139 
 
45.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
55.89135 
 
46.03401
09146
Jarosław Ostrowski
Piotr Tuczyński
WP
WP
7
12
55.83132 
 
47.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
KP
KP
18
4
55.71128 
 
48.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
DS
MA
18
7
55.67125 
 
49.08520
01208
Tomasz Bajorek
Adam Żarnowski
PK
PK
7
7
55.61121 
 
50.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MA
7
4
55.54117 
 
51.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
55.43114 
 
52.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
MA
13
12
55.35110 
 
53.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
4
55.11107 
 
54.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
55.10103 
 
55.02646
06845
Wacław Gąssowski
Tomasz Paluchowski
SL
MA
12
12
55.0399 
 
56.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2.5
7
54.9296 
 
57.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
2.5
4
54.9192 
 
58.04197
04354
Wojciech Bobrek
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
7
7
54.8889 
 
59.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
54.8385 
 
60.06334
10023
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
MA
MA
12
12
54.8281 
 
61.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
54.8178 
 
62.06322
06338
Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
MA
MA
4
4
54.6974 
 
63.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
54.6471 
 
64.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
54.6167 
 
65.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
2.5
2.5
54.6063 
 
66.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
2.5
4
54.5160 
 
67.05561
07099
Włodzimierz Andrejew
Jerzy Olczyk
MA
LD
7
7
54.4560 
 
68.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
MA
PM
18
12
54.4459 
 
69.03104
03124
Kazimierz Cios
Zbigniew Durańczyk
SL
SL
7
7
54.4459 
 
70.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
MA
13
13
54.3658 
 
71.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
54.3357 
 
72.06526
06932
Waldemar Burakowski
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
13
7
54.3357 
 
73.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
12
54.1956 
 
74.06631
07018
Eugeniusz Jagiełło
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
54.1455 
 
75.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.0955 
 
76.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
54.0654 
 
77.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
4
7
54.0054 
 
78.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
7
7
53.9953 
 
79.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
53.9252 
 
80.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
4
53.9052 
 
81.06817
06879
Renata Neronowicz
Adam Ratyński
MA
MA
12
18
53.8751 
 
82.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
53.8550 
 
83.07052
12450
Edmund Czubak
Katarzyna Dufrat
MA
DS
7
4
53.8450 
 
84.02121
08158
Ryszard Sakowicz
Piotr Zatorski
LB
DS
12
12
53.8149 
 
85.07811
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
53.6349 
 
86.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
LD
MA
2
4
53.5748 
 
87.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
2.5
53.5447 
 
88.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
53.5347 
 
89.06507
07190
Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
53.4046 
 
90.04793
04812
Krzysztof Kluf
Marta Ostrowska
MA
WP
12
4
53.3146 
 
91.06185
06233
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
MA
MA
4
4
53.2845 
 
92.05568
05808
Zdzisław Beling
Adam Skalski
WP
LD
18
7
53.2644 
 
93.08301
06352
Adam Cybulski
Leszek Szeląg
LD
LD
7
4
53.2644 
 
94. 
07029
Marek Bytof
Stanisław Zarzecki
-
MA
0
2
53.2443 
 
95.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
53.1742 
 
96.11607
13071
Łukasz Soszka
Artur Sulich
MA
MA
4
2.5
53.0742 
 
97.09423
07626
Jacek Kostur
Zdzisław Reczek
MP
MP
4
12
53.0641 
 
98.06343
13697
Mariusz Nowak
Przemysław Wiśniewski
LD
MA
7
1.5
53.0441 
 
99.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
2.5
2
52.9640 
 
100.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
7
12
52.9639 
 
101.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
MA
18
12
52.9339 
 
102.12440
11388
Maciej Bojarski
Jan Grzeszczak
DS
DS
2
2
52.9338 
 
103.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
52.8638 
 
104.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
52.7537 
 
105.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
PM
7
0
52.7036 
 
106.06276
10931
Andrzej Kiwerski
Robert Serowik
MA
MA
7
2
52.5936 
 
107.01224
04022
Marek Bałdysz
Adam Wujków
LB
KP
12
12
52.5035 
 
108.06355
07256
Lech Warwocki
Lech Zakrzewski
LD
MP
4
4
52.4934 
 
109.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
52.4934 
 
110.08271
06217
Adam Karczmarz
Wojciech Morawski
MA
MA
2.5
7
52.4833 
 
111.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
12
7
52.4533 
 
112.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
7
4
52.4532 
 
113.03322
07370
Ryszard Łazikiewicz
Piotr Matkowski
SL
SL
4
7
52.3631 
 
114.02597
07617
Tadeusz Biernat
Mirosław Sady
MP
MP
12
7
52.3631 
 
115.10056
06354
Piotr Nowicki
Tomasz Urbański
LD
MA
2.5
2.5
52.3330 
 
116.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
4
52.3130 
 
117.05654
15153
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
LD
LD
7
1.5
52.3029 
 
118.06683
06707
Jerzy Kniga-Leosz
Maciej Kowalski
MA
MA
13
7
52.3028 
 
119.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
19
4
52.1428 
 
120.10721
06822
Sławomir Czech
Anna Nosalska
LU
MA
2.5
7
52.1127 
 
121.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
2.5
4
52.0526 
 
122.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
4
4
52.0026 
 
123.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1.5
4
51.9325 
 
124.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
51.9025 
 
125.07572
04509
Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
51.8024 
 
126.15119
15120
Marek Dusza
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
2.5
0.5
51.7323 
 
127.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
2.5
1.5
51.6723 
 
128.05674
12777
Alfred Kram
Piotr Piotrowski
LD
LD
4
2.5
51.6322 
 
129.04109
02667
Łukasz Brede
Bartłomiej Igła
MA
MP
12
7
51.5921 
 
130.07130
06832
Eugeniusz Konik
Teresa Olczyk
OP
MA
2.5
4
51.5921 
 
131.05944
09391
Adam Hintertan
Tomasz Rawicz
LB
ZP
7
4
51.5420 
 
132.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
51.5120 
 
133.04684
04699
Józef Pochroń
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
51.5019 
 
134.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
2.5
2
51.4218 
 
135.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
2.5
4
51.3918 
 
136.06368
06441
Jerzy Bednarz
Roman Urbańczyk
MA
MA
2.5
7
51.3617 
 
137.10410
06877
Janusz Popiołek
Waldemar Radziak
MA
MA
4
12
51.3517 
 
138.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MP
MP
7
4
51.3116 
 
139.06436
 
Jerzy Skoczylas
Adam Wolski
MA
NZ
7
0
51.2815 
 
140.05314
05386
Marcin Pędziński
Paweł Siwiński
WP
LB
13
7
51.2315 
 
141.07989
07993
Wiesław Skubisz
Lech Szymański
LU
LU
4
7
51.2014 
 
142.02926
02946
Robert Kowalski
Andrzej Majcher
SW
SW
12
7
51.1613 
 
143.06165
06175
Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
MA
MA
4
2.5
51.1313 
 
144.09303
15205
Jarosław Łaszczuk
Jacek Ochijewicz
LD
MA
2.5
0
51.1112 
 
145.10089
02825
Marek Nowowiejski
Maciej Tyszownicki
MP
MP
7
7
51.0212 
 
146.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
50.9811 
 
147.07849
08313
Bogdan Szulejewski
Adam Wyszyński
MA
MA
18
7
50.9210 
 
148.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
50.8810 
 
149.08288
06403
Grzegorz Bachanek
Eugeniusz Karski
MA
MA
2
7
50.769 
 
150.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
50.679 
 
151.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
4
50.668 
 
152.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
DS
MA
7
12
50.647 
 
153.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
50.637 
 
154.03651
15557
Dariusz Borysow
Wiesław Rafalski
KP
KP
4
0.5
50.586 
 
155.07786
10426
Bogdan Dejnakowski
Marek Szakun
MA
MA
2.5
2.5
50.545 
 
156.11681
10821
Ziemowit Nowak
Daniel Wesołowski
WM
PM
2.5
1.5
50.525 
 
157.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
12
50.414 
 
158.04670
12196
Mariusz Pater
Zbigniew Skibicki
PM
PM
7
2.5
50.404 
 
159.05611
06954
Dominik Filipowicz
Adam Suwik
WP
MA
12
18
50.323 
 
160.03644
03724
Adam Błachnio
Leszek Hejne
KP
KP
7
4
50.322 
 
161.03033
03529
Janusz Bachrach
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
50.232 
 
162.07856
07068
Mirosław Tekień
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
2.5
2.5
50.231 
 
163.06335
05517
Bolesław Krzewski
Krzysztof Wośkowiak
MA
WP
7
4
50.22  
 
164. 
06539
Wiesław Bratoszewski
Robert Chmielak
-
MA
0
4
50.11  
 
165.15436
13652
Mariusz Mysłek
Krzysztof Tomczyński
WP
MA
1
1.5
50.11  
 
166.11191
07014
Dariusz Węgrowicz
Tadeusz Wyczółkowski
MA
MA
2.5
13
50.07  
 
167. 
07555
Wiesław Pawlik
Stanisław Stachlewski
NZ
MA
0
7
50.06  
 
168.12197
01385
Michał Klukowski
Tomasz Klukowski
DS
DS
4
7
50.04  
 
169.06818
07042
Wiesław Niedziela
Andrzej Ziomek
MA
MA
7
7
50.01  
 
170.13940
13938
Andrzej Łukianiuk
Janusz Woźniak
MA
MA
1.5
1.5
49.98  
 
171.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
49.98  
 
172.13596
13436
Anna Morgiel
Barbara Rosłon
MA
MA
2.5
2
49.96  
 
173.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
19
7
49.95  
 
174.14370
11198
Marek Figurski
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
1.5
1.5
49.94  
 
175.07798
06824
Czesław Jodłowski
Mirosław Nowaczyński
MA
MA
7
7
49.93  
 
176.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
49.91  
 
177.09025
10105
Andrzej Gelberg
Robert Głowacki
MA
MA
7
7
49.86  
 
178.07777
01749
Ewa Banaszkiewicz
Maciej Wręczycki
MA
DS
13
13
49.80  
 
179.08308
12698
Kamil Walczyk
Arkadiusz Woźniak
MA
MA
2.5
2.5
49.79  
 
180.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
49.72  
 
181.11591
10191
Tadeusz Bożek
Artur Duczmalewski
MA
MA
4
2.5
49.55  
 
182.06475
06478
Danuta Skonieczna
Stanisław Tranda
LU
LU
2.5
2.5
49.46  
 
183.06528
06705
Włodzimierz Buze
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
18
12
49.46  
 
184.03705
07678
Aleksander Gaweł
Michał Nowaczyk
MA
WP
2.5
4
49.45  
 
185.07066
15216
Anna Wojtyra
Romuald Wojtyra
MA
MA
4
4
49.44  
 
186.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
7
49.35  
 
187.04212
04523
Mirosław Cichocki
Piotr Żurakowski
WM
WM
18
13
49.35  
 
188.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
7
1
49.31  
 
189.14481
12441
Kacper Kacperski
Jakub Towalewski
MA
MA
1.5
2
49.11  
 
190.06556
06675
Sylwester Cieślak
Andrzej Klik
MA
MA
7
7
49.06  
 
191.11488
06723
Andrzej Berezecki
Roman Krzemień
MA
MA
13
7
49.05  
 
192.04143
07209
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
PD
PD
4
4
49.03  
 
193.05893
15580
Jacek Batóg
Eligiusz Lasota
ZP
LD
4
0.5
48.99  
 
194.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
WP
DS
13
7
48.83  
 
195.09763
11646
Adam Wszeborowski
Sebastian Wybranowski
PD
PD
2.5
2
48.81  
 
196.02503
02517
Andrzej Koziejowski
Ryszard Maciąg
LU
LU
4
4
48.80  
 
197.11757
08094
Paweł Anastaziak
Zdzisław Jędrzejczak
PM
PM
2
2.5
48.80  
 
198.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
4
7
48.74  
 
199.04078
14043
Jan Gardocki
Alfred Koda
PD
PD
4
2
48.69  
 
200.08294
06648
Mariusz Bartkowski
Piotr Jurek
MA
MA
13
18
48.66  
 
201.04350
04435
Jarosław Łosiak
Jan Romot
WM
WM
7
7
48.65  
 
202.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
2.5
48.65  
 
203.04365
04396
Krzysztof Michalczyk
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
4
48.63  
 
204.03508
09932
Mirosław Sokołowski
Arkadiusz Szymiel
LD
MA
4
2.5
48.62  
 
205.15355
15357
Konrad Fijałkowski
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
0.5
0.5
48.57  
 
206.05824
07033
Krzysztof Stadnicki
Dariusz Zembrzuski
LD
MA
7
12
48.56  
 
207.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
4
48.55  
 
208.06982
06991
Marcin Walczak
Andrzej Wielgosz
MA
MA
4
2.5
48.53  
 
209.02921
06440
Tadeusz Kowalczewski
Piotr Tuszyński
MA
MA
12
7
48.48  
 
210.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
48.38  
 
211.12158
13882
Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
LD
DS
2
1
48.37  
 
212.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
1.5
48.33  
 
213.13993
14182
Grzegorz Cieślak
Bartosz Mizura
LU
LU
2
1
48.19  
 
214.15599
12075
Jerzy Jeleń
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
0.5
2.5
47.98  
 
215.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
12
7
47.97  
 
216.11592
13622
Wiesław Kozłowski
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
2.5
2
47.91  
 
217.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
MA
MA
2
2
47.90  
 
218.15202
07859
Tomasz Kluk
Maciej Urbaniak
MA
MA
0.5
2
47.88  
 
219.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
MA
MA
4
2.5
47.78  
 
220.08455
13941
Maciej Dąbrowski
Piotr Łukianiuk
SL
MA
2.5
1.5
47.75  
 
221.13791
12727
Edward Ciesielski
Jolanta Jakubiec
SL
SL
1.5
1.5
47.69  
 
222.04429
04489
Patryk Reszczyński
Paweł Turlejski
WM
WM
4
2
47.68  
 
223.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
0.5
47.65  
 
224.06591
06721
Grzegorz Fijałkowski
Edward Krusiewicz
MA
MA
7
7
47.60  
 
225.04630
09768
Jacek Lasota
Sebastian Piepióra
PM
PM
7
7
47.48  
 
226. 
13724
Tomasz Jurkowski
Jakub Słoniowski
FRA
MA
5
0.5
47.38  
 
227.05367
01910
Zbigniew Sabała
Roman Zabłocki
WP
OP
12
4
47.31  
 
228.04198
06714
Adolf Bocheński
Piotr Krajewski
WM
MA
12
7
47.29  
 
229.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
MA
MA
2
2
47.15  
 
230.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
4
47.13  
 
231.08885
13723
Marcel Kołodziejczyk
Aleksander Mielczarek
MA
MA
2
1.5
47.12  
 
232.02673
02827
Marek Jaworski
Marek Urbański
MP
MP
7
7
47.09  
 
233.01493
11584
Bohdan Mazur
Wanda Wiszniewska
OP
OP
13
1.5
47.02  
 
234.05749
06903
Stanisław Owczarek
Józef Rzepka
LD
MA
18
4
46.87  
 
235.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
2.5
4
46.81  
 
236.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
46.80  
 
237.04284
15195
Leonard Jaskowiak
Wiesław Podlecki
WM
WM
12
0.5
46.78  
 
238.09431
06856
Janusz Matiolański
Jan Piotrowski
MP
MA
7
7
46.70  
 
239.06797
06821
Andrzej Miszewski
Daniel Norek
MA
MA
18
2.5
46.70  
 
240.08950
06846
Iwona Czajka
Jerzy Pęczkowski
MA
MA
4
4
46.64  
 
241.15340
07385
Aleksander Drabczyk
Maria Orłowska
SL
SL
1
4
46.62  
 
242.07729
14325
Wojciech Paszko
Czesław Szypuła
PK
PK
4
4
46.53  
 
243.12490
09466
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
MP
MP
1.5
4
46.49  
 
244.08166
07829
Renata Dancewicz
Sławomir Patejuk
MA
MA
4
4
46.40  
 
245.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
46.25  
 
246.08303
08297
Leszek Biegański
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
4
46.17  
 
247.09051
09035
Katarzyna Bąk
Agnieszka Kamińska
SL
SL
2
2
46.03  
 
248.13033
02559
Andrzej Pertkiewicz
Jerzy Tarajko
LU
LU
2.5
2.5
46.03  
 
249.06569
06628
Antoni Demczyk
Krzysztof Hordyński
MA
MA
4
2
45.95  
 
250.02484
02522
Józef Hundz
Leszek Młodziński
LU
LU
2
2.5
45.90  
 
251.02472
02515
Konrad Codello
Piotr Lutek
LU
LU
7
4
45.81  
 
252.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
7
4
45.76  
 
253.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
7
7
45.73  
 
254.08428
06944
Krzysztof Sokół
Helena Stasiewicz
MA
MA
2
7
45.57  
 
255.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
45.56  
 
256.03256
03621
Henryk Kopernok
Krzysztof Zieliński
SL
SL
4
4
45.54  
 
257.07797
11942
Piotr Jędrzejewski
Bogdan Radwański
MA
MA
2.5
4
45.52  
 
258.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
45.44  
 
259.03750
03834
Julian Jurski
Krzysztof Majkowski
KP
KP
7
4
45.40  
 
260.06564
06927
Gerard Czernohorski
Waldemar Składanowski
MA
MA
4
4
45.34  
 
261.06752
13379
Jacek Lipiński
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2.5
2.5
45.23  
 
262.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
45.03  
 
263.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
44.99  
 
264.06807
05856
Jan Moszyński
Piotr Walczak
LD
WP
13
18
44.93  
 
265.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
4
2
44.88  
 
266.06337
06342
Jerzy Manecki
Piotr Nowak
MA
LD
4
4
44.65  
 
267.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
1.5
1.5
44.62  
 
268.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
4
4
44.56  
 
269.12047
11586
Andrzej Gołygowski
Waldemar Rybarczyk
WP
MA
7
2
44.51  
 
270.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
4
44.49  
 
271. 
02547
Krzysztof Kapica
Jerzy Rakuś
NZ
LU
0
4
44.48  
 
272.13616
 
Arunas Jankauskas
Remigijus Mackus
PD
NZ
2.5
5
44.38  
 
273.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
1.5
1.5
44.27  
 
274.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
44.20  
 
275.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
4
4
44.17  
 
276.10548
08989
Tadeusz Filaber
Katarzyna Jażdrzyk
MA
MA
4
2.5
44.10  
 
277.10356
06711
Agnieszka Jończyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
2.5
4
44.08  
 
278.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
1
1
43.95  
 
279.12228
14350
Adam Kielichowski
Edmund Kolmas
LD
SL
2.5
2.5
43.94  
 
280.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
SL
4
7
43.78  
 
281.03925
03970
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
43.76  
 
282.06659
06660
Maciej Kalita
Michał Kalita
MA
MA
4
2.5
43.73  
 
283.13920
06218
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Niewiadomski
MA
MA
2
4
43.63  
 
284.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
2.5
43.51  
 
285.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
43.19  
 
286.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
2.5
2
43.15  
 
287.06530
14367
Jerzy Cel
Wiesław Kaczmarczyk
MA
MA
2.5
0.5
43.06  
 
288.07799
06823
Piotr Józefaciuk
Tomasz Nowacki
MA
MA
2.5
2.5
43.03  
 
289.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
2
4
43.00  
 
290.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
PM
0.5
2
43.00  
 
291.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
42.99  
 
292.15474
14357
Robert Jagodziński
Tomasz Sobczak
LD
LD
0.5
1
42.99  
 
293.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
0
0
42.95  
 
294.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
42.90  
 
295.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
2.5
42.83  
 
296.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
0.5
0.5
42.78  
 
297.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
42.73  
 
298.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
2.5
2
42.72  
 
299.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
2.5
7
42.55  
 
300.06651
15404
Cezary Kacperski
Włodzimierz Tabaczyński
MA
MA
1.5
0
42.50  
 
301.05595
14694
Zenon Darmaszek
Jan Łubkowski
LD
LD
2.5
1.5
41.84  
 
302. 
 
Henryk Feldmus
Leszek Sorokosz
DEN
NZ
5
0
41.83  
 
303.07234
13303
Monika Czub-Gołaszewska
Ewa Machnik
MP
MP
2.5
1.5
41.74  
 
304.06525
06793
Henryk Brzózka
Wiesław Miłkowski
MA
MA
2.5
4
41.71  
 
305.06162
11902
Krzysztof Bartosiewicz
Marta Dwórska
MA
MA
4
0
41.51  
 
306.14539
15578
Bronisław Kamiński
Edward Kamiński
MA
LD
1
0.5
41.45  
 
307.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2.5
41.27  
 
308.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
41.26  
 
309.15351
15032
Jerzy Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
1.5
1
41.14  
 
310.08404
 
Tadeusz Gawart
Tadeusz Pawlak
MA
MA
4
0
41.02  
 
311.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
40.91  
 
312.12783
06950
Robert Mrukowski
Piotr Strzelczyk
KP
MA
2.5
4
40.42  
 
313.06671
06951
Andrzej Kęsicki
Marian Stupkiewicz
MA
MA
4
2.5
40.28  
 
314.06598
13001
Karol Gałązka
Anna Puczyńska
MA
MA
4
2
39.65  
 
315.12455
11610
Piotr Nauman
Paweł Starnawski
MA
MA
2.5
4
39.51  
 
316.05634
05635
Włodzimierz Jakowicki
Bogusław Jakóbczyk
LD
LD
7
4
39.44  
 
317.10720
15118
Maria Dum
Aneta Leńczuk
LU
LU
1
0
39.42  
 
318.08852
06426
Aleksander Kulik
Jan Pijanowski
MA
MA
2.5
7
38.96  
 
319.09267
12010
Ewa Piotrowska
Dariusz Zieliński
MA
PM
0.5
2.5
38.80  
 
320.15262
15263
Grzegorz Piotrowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
0.5
0.5
38.06  
 
321.06497
06959
Władysław Baś
Zofia Szuchnik
MA
MA
2
2.5
37.94  
 
322.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
37.58  
 
323. 
14229
Waldemar Grzeczyński
Daniel Wacławek
MA
MA
0
0.5
37.44  
 
324.06872
13008
Kazimierz Puczyński
Jerzy Szukała
MA
MA
12
2.5
26.61  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 29232 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.17:20:50 (1.0012/658) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.