Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2005

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz Międzynarodowy AM
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AMESPS CONSTRUCTION Kielce
2.04531Marek Barylewski ZP18AM1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
3.08117Grażyna Brewiak PM19AM1GTB - Expres z Kaszub
4.04547Andrzej Bunikowski PM18AM2DARLES SANTERM Gdańsk
5.06879 Adam Ratyński  WP18AM-
6.04823Małgorzata Sawicka KP18AM-Singleton KPZBS
7.04696Antoni Sękowski  PM18AM2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
8.04451Jerzy Skrzypczak  WM21AMEESBS VITAS Elbląg
9.04842Leszek Sztyrak MA19AMEBridge24.pl 2.
10.05520Marek Wójcicki  MA19AMETB Silesia I Gliwice
Arcymistrz A
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04772Bogusław Dyk  PM12A2STB Słupsk
2.02646Wacław Gąssowski  MP12A2MK Galicja Kraków
3.04256Kazimierz Goś  WM12A-
4.01340 Robert Hipszer DS12A-
5.02666Andrzej Hycnar  PK13AESkobud Joker Tarnobrzeg
6.06630Władysław Izdebski   MA13AEMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
7.05059Stanisław Janik  LB13A1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
8.06658Jacek Kalita  SW24ASEBridge24.pl
9.06664Jan Kandybowicz  MA13A2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
10.07809Piotr Kołuda LU17AESYNERGIA Lublin
11.04798Mirosław KopowskiPM12A2STB Słupsk
12.05170Włodzimierz Kwiatkowski  WP12A3System Poznań
13.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM1KDK I Kutno
14.03327 Wojciech Łyskawa SL12A-
15.03841Jerzy Masłoń  KP13A2Jantar Toruń
16.01493Bohdan Mazur  DS13A-KS AZS Wratislavia WR
17.07371Piotr Mądry MP12A1MTS Piast Skawina
18.04365Krzysztof Michalczyk  WM12A2Amado Trans Łączność Olsztyn
19.06807 Jan Moszyński WP17A-
20.03389Leszek Niemiec  SL13A1TBS MAGMA Zawiercie
21.05307Zbigniew Papierniak  SL13AETB Silesia I Gliwice
22.08970Bogusław Pawszak  MA12A-Singleton Warszawa
23.06869Tomasz Przyjemski MA12A-
24.07595Jerzy Razik  SW13A-
25.03920Grzegorz Rojewski WP13AEGRICON STARKA PAB Poznań
26.01606Erazm Rozwadowski  DS13A1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
27.06909Anna Sarniak OP21AM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
28.02133 Mirosław Soroka  LB12A-
29.04738 Leszek Wesołowski PM13A-
30.04496 Cezary Wilczopolski  WM13A-
31.05534Stanisław Zakrzewski  WP17AETRANSFER 6 PAB Poznań
32.05881Antoni Zdzienicki  LD13A3Margo Łódź
33.07033Dariusz Zembrzuski MA13A-Singleton Warszawa
Mistrz Międzynarodowy MM
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07229Kazimierz Banek  MP7MM3podatkitarnow.pl
2.03644Adam Błachnio KP13AELKS Kasztelan Konkret Chełmno
3.04202 Ryszard Borodko  WM7MM-
4.04207Janusz Budny WM7MM2Amado Trans Łączność Olsztyn
5.04921Cezary Bura  WP9MM2UNIA II Leszno
6.04036Janusz Ciruk PD9MM2SUDOVIA International
7.08241Wojciech Dolny  KP12A3BTG Bydgoszcz
8.04229Mirosław Doroszuk  WM9MM3Szczytno
9.01967Aleksander Downar-Zapolski ZP9MM1AD Szczecin
10.01051Hieronim Furman  PK9MM3Come - Back Rzeszów
11.03170Cezary Góra SL7MM3SITG Katowice/O Rety Mikołów
12.02652Jan Górka  MP7MM3Hotel Litwiński Tęgoborze
13.01807Roman Grzelak LD15A2PKB BINŻ Bełchatów
14.03185Zbigniew Guła  SL13A3ZTB 7TREFL Zawiercie
15.05642Barbara Jarota-Romaniuk MA9MM-Singleton Warszawa
16.02278Kazimierz Jaskuła LB7MM3GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
17.01361Tomasz Jaworski DS9MM2KS AZS Wratislavia VIII WR
18.05647Daniela Jędrychowska LD7MM3Margo Łódź
19.05971Stanisław Kietrys  ZP7MM3SSMBS DOM KULTURY KOLEJARZ Stargard
20.06675Andrzej Klik  MA9MM-
21.02918Sławomir KlimczakSW9MM3ŚKB BABA JAGA Kielce
22.01381Piotr Klubiński  DS9MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
23.06335Bolesław Krzewski  MA9MM2MAZOWIA OZBS Płock
24.03797 Eugeniusz Kukliński  KP9MM-
25.01437Zdzisław Kunc  DS11MM3KS Konfeks I Legnica
26.01439 Lech Kurowski DS11MM-
27.02509 Leszek Kwiatkowski  MA13A-
28.08978Jacek Leśniczak   LB15A1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
29.03815Michał Lewiński WP12A1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
30.08082 Wiesław Lisiewicz PM7MM-
31.03829Bogumił Macierzyński  PM9MM3ALFA Gdynia
32.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A1KDK I Kutno
33.04363Tomasz Małachowski WM12A1ETB Ełk
34.07370Piotr Matkowski MP13A1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
35.02339Kazimierz Mazur LB7MM-
36.02741Stanisław Mierzwa  MP7MM-Singleton Kraków
37.03399 Stefan Osadnik SL9MM-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
38.01859 Andrzej Otawa OP7MM-
39.06845Tomasz Paluchowski MA13A2K2 Rebid
40.04676Andrzej Pieniążek  PM7MM-
41.04158Wiesław Pietraszewski PD9MM-
42.02970Marcin Piwowarczyk SW12AESPS CONSTRUCTION Kielce
43.07540 Zbigniew Piwowoński  MP7MM-
44.06857Marek Pohorecki MA9MM-
45.06071 Wiesław Przekowiak  ZP7MM-
46.08356Jan Purczyński  ZP7MM3KLUB PICWICKA Szczecin
47.04435Jan Romot  WM11MM3BSBS Bartoszyce
48.02787Zbigniew Sagan  MP9MM-Singleton Kraków
49.06084 Dorota Sawicka KP7MM-
50.05378Jerzy Sieracki WP12A1UNIA WINKHAUS Leszno
51.01882Andrzej SkotnicznyOP9MM2SYNIS OPOLE
52.04475Zdzisław Suski  WM9MM-
53.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
54.03964Piotr Szczuka  KP9MM3Pastel Bydgoszcz
55.04481Wojciech Śmiech WM7MM-
56.07543Przemysław Teleszyński  LD13A2Intra Łódź
57.02436Krzysztof Tumielewicz LB9MM-
58.07940Piotr Waniurski MP12A1MTS Piast Skawina
59.01711Lech Warężak  DS11MM3BKB I Bolesławiec
60.02833Edward Warząchowski MP12A2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
61.01736Jacek Wojnarowicz DS11MM1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
62.07005Rafał Wowkonowicz  MA9MM3MOIIB Warszawa
63.02185Damian Wroński ZP11MM2TRZYNASTKA Szczecin
64.10335Sławomir Wrzosek  WM11MM3BSBS Bartoszyce
65.05527Janusz Wygowski WP11MM-NZBS Piła
66.01760Joanna Zalewska DS7MM-
67.07762Aleksander Zawadzki  MP11MM-
68.06152Maciej Zembrzuski  ZP7MM3KLUB PICWICKA Szczecin
69.05882Mirosław Zieleniewicz LD7MM-
Mistrz Krajowy MK
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04871 Jerzy Bajka  WP5MK-PAB Poznań
2.01003Augustyn Banek  PK5MK-
3.03046Alfred Bartkowiak SL5MK3SITG Katowice/O Rety Mikołów
4.08303Leszek Biegański  MA5MK3GOK Bielsk
5.06513Maria Boczar MA4MK3Taka sobie drużyna brydżowa
6.04061Jan Bojaryn PD5MK2Hetman Białystok
7.04903Piotr Boroń  WP4MK-
8.03650Tomasz Borucki KP5MK2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
9.01945Mirosław Bublewicz LB11MM1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
10.04544 Piotr Buczkowski PM5MK-
11.08107 Maciej Bystrzejewski PM11MM-
12.04551Robert CzarneckiPM5MKOHotel Zacisze
13.04948Grzegorz Dembiński  WP7MM2KTB Konin
14.06569 Antoni Demczyk  MA5MK-
15.02627 Jerzy Dulczewski  MP4MK-
16.04233Andrzej Dzikowski  WM4MK-Zorro20 Olsztyn
17.02635Angelika Ferrer-Lopez MP5MK-
18.09430Kazimierz Gałka  MP7MM3Gold Drop Limanowa
19.01982Andrzej Garczyński LB5MK3I Love Bridge Constans Kłodawa
20.08203Wojciech Gaweł  MA19AMEBridge24.pl
21.02644Grzegorz Gawron MP12A1MTS Piast Skawina
22.09025Andrzej Gelberg  MA9MM-Singleton Warszawa
23.04783Michał Górski PM9MM3Beniaminek 03 Starogard Gdański
24.06613Ewa Grabowska MA13A-
25.06616Łukasz Grodzicki MA4MK3ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
26.05939 Stanisław Grzyb  ZP5MK3FLOTA II Świnoujście
27.03195Mariusz HerwichSL5MK3SITG Katowice/O Rety Mikołów
28.04095Dariusz Hutnik PD7MM3MBKB 24 Holiday
29.02667Bartłomiej Igła MP13A-
30.03734Wiesław Jabłoński  KP4MK-
31.03738 Maciej Jakubowski  KP5MK-
32.03211Andrzej Jarecki SL5MK-
33.06329Andrzej Jaroński  MA4MKOMAZOWSZE PŁOCK
34.01068Janusz Jarząbek  PK5MK3Atut Łańcut
35.07888 Wiesław Jaworski  LB4MK-
36.03226Albin Kaczmarczyk SL4MK-
37.06201Jarosław Kawczyński MA5MKOWKRA Żuromin
38.02916Marcin KielanSW7MM-
39.08328Piotr Kiełczewski  ZP7MM3KLUB PICWICKA Szczecin
40.02027Aleksander Klimaszewski LB4MK-
41.02495Andrzej Kokoryka LU11MM1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
42.02927 Paweł Kowalski  SW7MM-
43.07343Janusz Kozula SL4MKOBSBS Budowlani Bielsko-Biała
44.02703Marcin Krawczyk MP12A1MTS Piast Skawina
45.04621Marek Kryniewski  PM5MK3GTB Makabi Gdańsk
46.04329Zbigniew Krzepkowski WM5MK3Zatoka Braniewo
47.02046Ryszard Kubacki  ZP5MK-ZZBS Szczecin
48.05686Zbigniew Kucharczyk  LD4MK-
49.03294 Tomasz Kudła SL4MK-
50.03796Urszula Kuklińska KP4MK-Singleton KPZBS
51.02055 Andrzej Libera LB5MK-
52.02319Jan Lipczyński  LB4MK-
53.01836Wacław Lisowiec OP4MK-
54.01456Andrzej Litwiński  DS5MK3MKS Zakrzów Wrocław
55.05192Jarosław Lubczyński WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
56.07165Jan Lubiniecki OP4MK-
57.03827Roman Łusiak KP5MK-
58.02732Artur Machno MP11MM-
59.09735Czesław Majewski ZP4MK-
60.02335Jacek Mania LB4MK3ALMAR Zielona Góra
61.02072 Ryszard Markowski LB5MK-
62.06025Maciej Mazurowski ZP4MK-
63.07821Andrzej Miklaszewski  MA5MK-Singleton Warszawa
64.03380Eugeniusz Moś SL4MK-
65.01123 Bronisław Mycielski  PK5MK-
66.05726Andrzej Mystek  WP4MK-
67.01530Grzegorz Nowakowski  DS5MK3MKS Zakrzów Wrocław
68.07385Maria Orłowska SL4MK3CKS Czeladź
69.03881Tomasz Osiński KP12A2Jantar Toruń
70.06225Wojciech Palmowski MA9MM1Gambling Ciechanów
71.05757 Andrzej Paradowski  LD5MK-
72.04398 Zdzisław Pasek  WM4MK-
73.05308 Ireneusz Pawlak  WP4MK-
74.01554Janusz Pawlicki DS7MMOKBS Kolejarz I Wrocław
75.05311 Reniusz Perka WP4MK-
76.08553Jerzy Pisarek  SW5MK-
77.04104Adam Popławski PD5MK3Zachęta Białystok
78.02774Jarosław Posłuszny MP12A2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
79.07488Stanisław Prus  SW5MK-
80.01145Stanisław Pruś  PK5MK3Elektryczni Świlcza
81.07405Piotr Radzikowski MP9MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
82.01599Maciej Rochowicz DS7MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
83.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM1UNIA WINKHAUS Leszno
84.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP13A1UNIA WINKHAUS Leszno
85.06883Sławomir Rokicki MA12A-
86.01602Łukasz RolekLD5MK-
87.07061Marek Różański MA9MM2ABNEGAT WZBS Warszawa
88.05362Tadeusz Rudziński WP5MK-
89.06891Beata Rumińska MA5MK-
90.06079Grzegorz Rybacki ZP7MM2TRZYNASTKA Szczecin
91.06434Andrzej Sadowski  MA4MK3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
92.06086Ryszard Sawicki  WP5MK2Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
93.08069Józef Sidor  KP4MK-
94.06092Piotr Siemaszko ZP7MM-
95.04445 Zygmunt Siluk WM4MK-
96.02126Sebastian Simonienko LB5MK3Ilanka Rzepin
97.03939Aleksander Skop KP13AELKS Kasztelan Konkret Chełmno
98.07114Waldemar SkóraLD15A-Singleton LD
99.01640 Jerzy Snopczyński  DS5MK-
100.05822Tomasz Spodenkiewicz DS13A1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
101.01655Janusz Staniów DS5MKOKBS Kolejarz III Wrocław
102.08432Kamila Szczepańska LD13A-
103.01183Tadeusz Szemraj  PK5MK3Atut Łańcut
104.06956Bogdan Szlacheta MA7MM3AKS Polonia Warszawa
105.01693Maciej TerpiłowskiDS5MK2KS AZS Wratislavia VIII WR
106.04719Artur ToeplitzPM7MM2GTS Activia AP Juszkowo
107.08434Witold Tomaszek WP12AETRANSFER 6 PAB Poznań
108.01707Stanisław Wachel  DS7MM3MKS Zakrzów Wrocław
109.04000Leszek Welik KP4MK-
110.04739 Janusz Węgrzyn  PM5MK-
111.02701Olga Węsierska-BryłaPM4MK-
112.07926Maciej Wierzbicki LB9MM-SINGLETON Zielona Góra
113.07303Włodzimierz Wierzbicki  MP5MKOAzymut Kraków
114.10373Jerzy Wiśniewski  WM5MK-
115.03591Marek WłodarczykSL4MK-
116.07065Rafał Wojtczuk MA7MM2ABNEGAT WZBS Warszawa
117.02447Tadeusz Wolniczak  LB5MK2CKiR Wschowa
118.04014Piotr Wołowski KP7MM3Eurobac I Nakło
119.10876Roman Woźniak  KP5MK3BTG Bydgoszcz
120.04512Zdzisław Zackiewicz  WM4MK-
121.02570Leszek Zagozdon  LU5MK-
122.07256Lech Zakrzewski MP5MK-
123.01769Jerzy Zatylny  DS5MK3KBS Piast I Lubań
124.07031 Roman Zdanowski  MA4MK-
125.07870 Marcin Zgirski PM4MK-
126.04517Roman Zieliński  WM5MK3Warmia Dymer Biskupiec
127.05884 Ryszard Zubiel LD5MK-
Mistrz Rejonowy MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01210 Franciszek Adamczuk DS3MR-
2.06488Wiesław Andruk  PM9MM3GTB Makabi Gdańsk
3.01001Andrzej Ankiersztejn  PK4MK3RKS RAGLOT Rzeszów
4.08125Michał ArmatyńskiPM4MK-
5.02581Marek AugustyńskiMP3MR-
6.07271Adrian Bakalarz SL7MM1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
7.04872Zygfryd Banecki  WP4MKOKaro Poznań
8.01006Zdzisław Baryła  PK4MK3RKS RAGLOT Rzeszów
9.04189Tadeusz Bastek WM4MK-Zorro20 Olsztyn
10.05569Piotr Beling MA4MK-
11.07958Zenon Białasz  LU4MK-
12.04534Grzegorz Bieńkowski PM3MR-
13.07259Jan Bogumirski  MP3MR-Singleton Kraków
14.08109Krzysztof BorkowskiPM4MK3CKiS Pruszcz Gdański
15.04904Janusz Borowski  WP3MROKopernik Poznań
16.08163Stanisław Brzozowski DS3MR-
17.04917Janusz Budka WP3MR-PAB Poznań
18.01016Marian Budziar PK3MR-
19.04920Marek Bukowski  WP5MKOSzlemik RCK Rogoźno
20.07782Piotr Butryn LU15AESYNERGIA Lublin
21.06539Robert Chmielak MA7MM3AKS Polonia Warszawa
22.07189Adam ChudekPD4MK3KBS Hajnówka
23.06681Agnieszka Ciborowska MA3MR-
24.06549Igor Ciborowski MA4MK2ABNEGAT WZBS Warszawa
25.06376Witold Czarniawski MA4MK3FOTO-SOWA Puławy
26.05601Łukasz DomalążekLD3MR-
27.08817 Kazimierz Duszyński  ZP4MK-
28.02630Mariusz Dyrda MP4MK-
29.02631Kazimierz Dziadkowiec MP7MM2MK Galicja Kraków
30.04235Marek Falkowski WM4MK-Zorro20 Olsztyn
31.01302Janisław Fituch DS4MK-KS Gwardia Wrocław
32.04243Tadeusz Gadomski  WM3MR-
33.03164Wiesław Gliwiński SL3MR-
34.05931 Rudolf Głuszek  ZP3MR-
35.05618Wiesław GotowickiLD3MR-Singleton LD
36.03713Jan Grajewski  KP3MR-
37.03725Zbigniew Hęćka  WP3MR-PAB Poznań
38.01064Krzysztof Hul  PK3MR-
39.01345Maciej Hutyra OP7MM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
40.09568Mariusz IlnickiDS7MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
41.07794Marta Janeczek PM11MM2DARLES SANTERM Gdańsk
42.07215Giedre Jankunaite WM11MM-Zorro20 Olsztyn
43.04281Leonard Januszko  WM4MK-Zorro20 Olsztyn
44.02275Tomasz Jarmoliński LB5MK-
45.02914Marek Jaskólski  SW3MR3SZLEM Skarżysko Kościelne
46.05069Paweł Jassem  WP17A2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
47.01820Marek JezierzańskiOP5MK3PIAST BPEC Brzeg
48.03754Zbigniew Kaczmarek KP3MR-
49.03758Robert Kadukowski KP3MR3Lambda Toruń
50.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MM3BATMIX Warszawa
51.02017Tomasz KaranikasLB3MROMOSiR III Kostrzyn nad Odrą
52.04164Alexandr Karbanovich PD7MM2SPEKTR Mińsk
53.02289Tadeusz Kardaś LB3MR-
54.06669Bogumił Kącicki  MA4MK3KBS Legionowianin 2
55.03246Janusz KielichowskiLD3MR-
56.06331Roman Kiełkiewicz  MA5MKOGEOEXPRES PŁOCK
57.04792Ryszard KistelaPM3MR-
58.05974 Stefania Kłosińska ZP3MR-
59.05118Cezary Kmiecik WP5MK2FLUX-MEDICAL Boguniewo
60.09096Piotr Kobyłka WP5MK3Prosna Kalisz
61.10874Marek Koczwara  KP4MK3BTG Bydgoszcz
62.01389Kazimierz Kolasa DS3MR-
63.07340Miron Konieczniak SL3MR-
64.08184Mariusz KorszorszDS3MR-
65.02498Dariusz Kosikowski  LU3MR-
66.02040Skarbimir Kozar  LB5MK3Ilanka Rzepin
67.03272Paweł Kozłowski SL3MR-
68.05142Waldemar Kożuchowski WP4MK2Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
69.08179Tadeusz Krawczyński DS3MR-
70.03289Adam Książek SL3MR-
71.06728Ryszard Kuchnio  MA3MR-
72.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM1BUKS MDK MOSM I Bytom
73.05167Wojciech Kus  WP3MR-PAB Poznań
74.08983Tadeusz Kustra LU3MR-
75.04627Jacek KuśmierzPM5MK3CKiS Pruszcz Gdański
76.04628Marcin KutPM5MK3CKiS Pruszcz Gdański
77.08371Zbigniew Kutwa PM3MR-
78.02312Leonard Kuźniar LB3MR-
79.03307Artur Lech SL4MK3CKS Czeladź
80.07900Andrzej Leśniak LB3MR-
81.06006 Marian Litwinko  ZP3MR-
82.03819Leszek Lubaszewski KP3MR-
83.04351Piotr Łożyński  WM4MK3WARMIA i MAZURY Olsztyn
84.02517Ryszard Maciąg  LU5MK3RYCHO Kraśnik
85.04461Karolina Macielak MA3MR3INTER BLOCK Warszawa
86.02066Mateusz Magdoń LB3MR-
87.04813Wojciech Majchrowski PM4MK-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
88.06775Roman MalinowskiMA3MR-
89.09994Adam Małecki LB5MK3ALMAR Zielona Góra
90.05213Paweł Małecki WP11MM2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
91.02336Iwona MarciniecLB3MR-
92.06339Janusz Maruszewski MA4MKOGEOEXPRES PŁOCK
93.06021Witold Mateńko  ZP4MKOSSMBS KLUB WOJSKOWY BLUE-STAR Stargard
94.07902Damian Mazurak LB5MK3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
95.03347Maciej Mąka MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
96.02952Ireneusz Michalski SW9MM-
97.04370 Krzysztof Mikołap  WM3MR-
98.05247Wiesław Mikulski WP3MR-
99.05255 Gwidon Misiek WP3MR-
100.04655Zbigniew Myrcha  PM4MK-
101.01518Aleksander Nagler DS3MR-
102.01854Romuald NaumowiczOP3MR-
103.01126Bogusław Nidecki PK5MK2Rewers Joker Rzeszów
104.06823Tomasz Nowacki MA4MK3KBS Legionowianin 2
105.10835Andrzej Nowicki LB3MR-
106.04812Marta Ostrowska WP5MK-
107.05751Roman Owsiak LD5MK2Intra Łódź
108.05754Kazimierz Paduszyński LD3MR-
109.10063Jerzy Pajączek MA5MK-
110.07906Andrzej Parmonik LB5MK2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
111.04825Małgorzata PawelecPM3MR-
112.05759Zdzisław Pawlicki LD4MK3Veolia Łódź
113.02533Tomasz Pawluk LU5MK1SPS EKO - RÓŻANKA
114.02376Sławomir PietrzakLB3MR-
115.01563Ireneusz Pikulski DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
116.02101Jan Pilczuk LB3MR-
117.02770Andrzej Piszczek  MP3MR-
118.03894Mariusz Pliszka KP3MR-
119.05338Zbigniew Przybylczak  WP4MK3IOR II Poznań
120.01873Jan Ratajczak OP4MK3GEO - AKMONT OPOLE
121.04427Edmund Reczuga WM7MM3NARIE Morąg
122.02115Czesław Rekret  LB4MK3MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
123.01154Bogdan Rojkowicz  PK5MK-
124.02784Robert Różak MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
125.03927Zbigniew Rychlik KP4MK3MOSiR Rypin
126.06297 Stanisław Seroczyński MA3MR-
127.02792Grzegorz SikorskiMP3MR-
128.07610Jan Skąpski  WM4MK-Zorro20 Olsztyn
129.03493Jacek SkóraLD3MR-
130.03496Marek Skulimowski SL7MM1BUKS MDK MOSM I Bytom
131.05392Jerzy Skwirowski WP3MROGOK Kaczory
132.03505Przemysław SobekSL3MR-
133.07491Tadeusz Sobota  SW7MM3DANMAR Skarżysko Kamienna
134.01648Zbigniew Sosna  DS4MKOKBS Kolejarz III Wrocław
135.05409Andrzej Spychała  WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
136.02801Michał Stefanów MP7MM-
137.04472Czesław Suchecki  WM3MR-
138.05428Zbigniew Sulicki  WP3MR-
139.03524Wojciech Sułek SL5MK3GKS PIAST I Gliwice
140.03965Zenon Szeffs KP4MK3Blotka Świecie
141.04712Leszek Szkudlarek PM9MM2DARLES SANTERM Gdańsk
142.03536Krzysztof SztajnertSL3MR-
143.03538Zbigniew SzusterSL3MR-
144.03971Karol Szwenkel KP9MM2Jantar Toruń
145.01682Michał Szymkowiak LB4MK3Spójnia Ośno Lubuskie
146.04721Piotr TomczakPM5MK-
147.05461Marek Truszkowski  WP3MR-
148.03559Artur Tunkel SL3MR-
149.02437Bolesław Urbaniak LB3MR3GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
150.08194Leszek Urbańczyk DS4MK3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
151.10022Piotr Urbański MA4MK3GOK Bielsk
152.06982Marcin WalczakMA5MK3AKS Polonia Warszawa
153.03999Tadeusz Wasilewski  KP5MK3Forta Żnin
154.01192Marek Wesołowski  PK4MK-
155.05490Grzegorz Wichtowski WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
156.02839Maciej Wieczorek MP3MR-
157.06991Andrzej WielgoszMA3MR-
158.08855Janusz Wierucki ZP5MK2KONTRA Koszalin
159.05863Zenon Wierzbicki  WP5MK3Fikot Trefl Poznań
160.01195Zbigniew Wilisowski PK5MK2Wisłoka Dębica
161.02844Joanna Wiśniewska MP9MM-
162.06253Tadeusz Wiśniewski MA4MKOWKRA Żuromin
163.01733Robert Włodarczyk DS3MR-
164.03017Zbigniew Wojsław SW3MR-
165.04745Kazimierz Wołowiec PM4MK2GTS Activia AP Juszkowo
166.05874Alicja Woźniak LD3MR-
167.07068Elżbieta Wróblewska MA4MK3GOS Nadarzyn-Bogorya
168.05876Piotr WulkiewiczPD7MM2Hetman Białystok
169.01203Józef Zadora PK3MR-
170.01767Stanisław Zapaśnik DS3MR-KS Gwardia Wrocław
171.03619Maciej ZarębskiSL4MKOBSBS Beskid Andrychów
172.07932Dariusz Zieliński LU5MK3KOMBI TARNOPOL
173.07500Roman Zwonek  SL5MK3DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
174.03631Adam Żywiec  SL4MK3GKS Piast II Gliwice
Mistrz Okręgowy MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.11444Grzegorz Adamski ZP4MK3PIONIER ENTUZJAŚCI Szczecin
2.05560Paweł Ambroziak  LD5MK3Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
3.10455Mirosław Andrzejczak LD4MK3KDK II Kutno
4.08288Grzegorz BachanekSW4MK1POMTECH Zwoleń
5.03033Janusz Bachrach SL5MK-
6.07164Sviatlana Badrankova PD5MK2SPEKTR Mińsk
7.01219Marcin Baj DS4MK2KS AZS Wratislavia VIII WR
8.09557Damian BarcewiczPM3MR-
9.04875Tomasz Bartosik SL3MR-
10.11155Marek BendaOP4MK3PIAST BPEC Brzeg
11.08396Andrzej Bernatowicz MA5MK1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
12.04890Ryszard Białkiewicz  WP4MKODębina Lemury Poznań
13.08998Maurycy BiernatMA5MK-
14.09167Edward Bondarewicz  OP5MK2MKS Strzelce Opolskie
15.02468Jerzy Brzustowski LU5MK1SPS EKO - RÓŻANKA
16.10886Ziemowit Brzykcy KP5MK3Eurobac I Nakło
17.03079Łukasz Bujar SL2MO-
18.09741Wiktor Cała  MA5MKODom Kultury Rembertów
19.05580Jan Chlastawa LD3MR-
20.01951Agata Choniawko-Umoh MP2MO-
21.07961Marek CiesielczukSW2MO-
22.07280Renata Cygan SW2MO-
23.01278Andrzej DadełłoDS2MO-
24.05595Zenon Darmaszek LD4MK3Veolia Łódź
25.04955Michał Domagalski WP3MR-
26.01290Kazimierz Dulas DS5MK-
27.04967Władysław Dyzert WP2MO-
28.01294Marcin ElmerDS2.5MW-
29.04972Jerzy Fiksiński WP3MROIOR III Poznań
30.07282Mariusz Firszt SL2MO-
31.07079Zbigniew Frank  LD5MK3Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
32.07942Artur GałachLU2.5MW-
33.10970Bogusław GarbiczSL2MO-
34.03705Aleksander Gaweł MA3MR-
35.09562Łukasz GawełDS7MM2Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
36.03155Mariusz GawłowskiSL3MR3ZTB 7TREFL Zawiercie
37.04094Aleksy Gembicki PD3MR-
38.09313Grzegorz GodziszSW2.5MW3Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
39.07082Elżbieta GotowickaLD3MR-
40.03708Robert Górny KP5MK3Forta Żnin
41.09667Arkadiusz GórzewskiPM7MM3Game Over Gdańsk
42.01321Jarosław GrabekDS2.5MW1Invenio Szlem Dzierżoniów
43.09241Remigiusz Graczyk WM5MK-
44.10469Grzegorz Gralik KP3MR3Splinter Toruń
45.09317Marcin GutSW2.5MW-
46.06628Krzysztof Hordyński MA3MR-Singleton Warszawa
47.04276Łukasz JagielskiWM2.5MW-
48.09387Cezary Jarmuł ZP7MM3FLOTA II Świnoujście
49.10237Marek Jarosz MP5MK2CKiS Skawina
50.01358Mateusz JarzębowiczDS2MO-
51.01359Albert Jasiorowski DS3MROPONAR KBS Piast II Lubań
52.10088Władysław Kaczor  MP4MKODrogowiec Kraków
53.03233Paweł Kaleta SL5MK-
54.02490Zygmunt Kamiński LU2MO-
55.03238Tomasz Kapera SL3MR-
56.08271Adam Karczmarz MA5MK2MAZOWIA OZBS Płock
57.04607Stanisław Klejszmit  PM2.5MW-
58.09555Przemysław Klęsk ZP4MK3PIONIER ENTUZJAŚCI Szczecin
59.07804 Krzysztof Klimczak  MA2MO-
60.08097Włodzimierz KocońPM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
61.08885Marcel Kołodziejczyk MA3MR3AZS SGH Warszawa
62.04613Tadeusz Koronowski PM3MR3CKiS Pruszcz Gdański
63.02033Jan Korzeniowski LB2.5MW-
64.01080 Zdzisław Kotlik PK3MR-
65.07563Radosław Kozłowski WM7MM1WCK Vęgoria-1
66.04321Witold Kozłowski WM2.5MW-
67.07944Kamil Krasuski LU2.5MW-
68.01092Józef Krzesiński  PK3MR-
69.07561Marek Kuczyński WM5MK3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
70.03802Mariusz Kuś KP2MO-
71.03803Bogdan Kwasigroch  KP2.5MW-
72.09410Marek Kwiatkowski ZP4MK-ZZBS Szczecin
73.05244Bogna Latowska WP2MO-
74.07816Aleksander LewandowskiMA2.5MW-
75.05181Jan LinkeWP4MK-
76.03320Janusz Łazanowski SL2MO-
77.05703Marcin MajakLD3MR-
78.02333Jan Malewicz  LB4MKOKLUB SENIORA UTW ŻDK ŻARY
79.02332Krystyna Malewicz LB4MKOKLUB SENIORA UTW ŻDK ŻARY
80.05210Przemysław Maliszewski WP4MK2Klub Sportowy KM IMPORT - JAGIELLONKA
81.01478Zdzisław Malkiewicz  DS4MK3KS Gwardia I Wrocław
82.01481 Jerzy Małek DS3MR-
83.01482Stefan Małowiecki DS3MR3ZKBS II Zgorzelec
84.08076 Chrystian Markowski PM2MO-
85.05712Jerzy Markowski LD