Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2304/11313 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP**** BUDIMEX GP Par (13)
IV Kongresowy Turniej Par
Grand Prix Polski
niedziela, 26 sierpnia 2012r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06522
06895
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
63.62300M
M
2.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
60.06296I
I
3.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
7
7
59.96291I
I
4.04802
04842
Cezary Krzemiński
Leszek Sztyrak
PM
WM
18
18
59.82286II
II
5.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
7
59.49282II
II
6.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
ZP
4
7
59.27277II
II
7.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
59.04272 
 
8.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
MA
18
12
58.91268 
 
9.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
12
18
58.88265 
 
10.04111
06924
Krzysztof Kotorowicz
Jan Sikora
MA
MA
19
12
58.59261 
 
11.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
58.53257 
 
12.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
7
18
58.53254 
 
13.05084
05363
Tadeusz Kaczanowski
Jerzy Russyan
WP
WP
18
19
58.47250 
 
14.08513
06658
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
MA
MA
24
19
58.31246 
 
15.02597
07617
Tadeusz Biernat
Mirosław Sady
MP
MP
12
7
58.22243 
 
16.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
MP
LU
12
12
58.18239 
 
17.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
57.95235 
 
18.04109
02806
Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
MA
MP
13
18
57.90232 
 
19.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
57.75228 
 
20.03647
03971
Cezary Bołądź
Karol Szwenkel
KP
KP
7
7
57.58225 
 
21.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
4
4
57.47221 
 
22.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
19
24
57.34217 
 
23.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
2.5
12
57.18214 
 
24.06540
06873
Bartosz Chmurski
Mariusz Puczyński
MA
MA
19
19
57.17210 
 
25.04793
07901
Krzysztof Kluf
Rafał Łuczak
MA
MA
12
2.5
57.16206 
 
26.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
WP
7
18
57.05203 
 
27.08294
09755
Mariusz Bartkowski
Łukasz Witkowski
PK
MA
13
7
57.02199 
 
28.07982
07990
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
2.5
2
56.66195 
 
29.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
4
4
56.60192 
 
30.04303
04463
Roman Kierznowski
Jan Stańczak
WM
WM
18
7
56.58188 
 
31.04531
06972
Marek Barylewski
Jacek Turczynowicz
MA
WP
18
18
56.55184 
 
32.06591
07798
Grzegorz Fijałkowski
Czesław Jodłowski
MA
MA
7
7
56.48181 
 
33.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
13
13
56.31177 
 
34.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
7
7
56.31174 
 
35.05624
05827
Jacek Grzelczak
Tomasz Stasiołek
LD
LD
7
4
56.26170 
 
36.04110
06815
Jakub Kotorowicz
Piotr Nawrocki
MA
MA
18
12
56.25166 
 
37.06620
01347
Igor Grzejdziak
Piotr Ilczuk
MA
SL
13
18
56.21163 
 
38.06507
05824
Wojciech Biegajło
Krzysztof Stadnicki
MA
LD
13
7
56.19159 
 
39.14043
04159
Alfred Koda
Bogusław Urbanowski
PD
PD
2
4
56.14155 
 
40.08301
06335
Adam Cybulski
Bolesław Krzewski
MA
MA
7
7
56.05152 
 
41.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
WP
MA
12
7
55.78148 
 
42.07811
07603
Marcin Krupowicz
Tomasz Pilch
WP
SL
18
18
55.74144 
 
43.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
MA
18
19
55.65141 
 
44.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
WP
4
19
55.62137 
 
45.10721
09492
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
LU
LU
4
4
55.52133 
 
46.06334
10023
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
MA
MA
12
12
55.38130 
 
47.06817
06879
Renata Neronowicz
Adam Ratyński
MA
WP
12
18
55.34126 
 
48.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
MA
WP
18
7
55.25122 
 
49.11305
01643
Łukasz Golder
Ewa Sobolewska
SL
MA
4
13
55.12119 
 
50.14157
15951
Sonata Simanaitiene
Albertas Tyla
PD
PD
2
0
55.07115 
 
51.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
4
7
54.94112 
 
52.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
4
7
54.92108 
 
53.04242
 
Andrzej Fronczak
Bartosz Grzybowski
WM
NZ
18
0
54.85104 
 
54.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
MA
PM
18
18
54.85101 
 
55.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
54.8497 
 
56.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
7
0
54.7493 
 
57.06528
10105
Włodzimierz Buze
Robert Głowacki
MA
MA
18
7
54.6790 
 
58.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
54.5286 
 
59.04160
05742
Mirosław Hanusz
Cezary Okrutnik
PD
PK
7
4
54.4482 
 
60.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
12
54.4079 
 
61.06266
06306
Tadeusz Gumkowski
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
7
7
54.3675 
 
62.04108
07869
Przemysław Janiszewski
Sławomir Zawiślak
MA
MA
18
19
54.2271 
 
63.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
7
4
54.1768 
 
64.01223
05353
Cathy Bałdysz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
7
54.1564 
 
65.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
54.1460 
 
66.06707
06818
Maciej Kowalski
Wiesław Niedziela
MA
MA
7
7
54.1260 
 
67.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
54.0959 
 
68.06723
08945
Roman Krzemień
Janusz Połeć
MA
MA
7
24
54.0559 
 
69.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2.5
7
53.8858 
 
70.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
4
53.8257 
 
71.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
53.7457 
 
72.03925
03970
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
53.6156 
 
73.02546
07932
Jacek Przybyś
Dariusz Zieliński
LU
LU
2.5
4
53.5955 
 
74.10563
02727
Paweł Klapper
Andrzej Lubojemski
MP
MP
2.5
12
53.5455 
 
75.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
WP
LD
13
12
53.5054 
 
76.04203
04369
Janusz Borowiński
Leszek Mielczarek
WM
WM
12
12
53.4854 
 
77.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
13
13
53.4753 
 
78.02515
06954
Piotr Lutek
Adam Suwik
LU
MA
4
18
53.4652 
 
79.10148
06800
Paulina Klimentowska
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
7
18
53.3652 
 
80.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
53.3351 
 
81.06580
12275
Piotr Dybicz
Michał Gulczyński
MA
WP
7
4
53.3150 
 
82.06185
06233
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
MA
MA
4
4
53.3050 
 
83.10534
01910
Waldemar Sroczyński
Roman Zabłocki
WP
OP
4
4
53.2849 
 
84.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
2
53.1749 
 
85.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.1348 
 
86.14186
13616
Ramunas Grigoraitis
Arunas Jankauskas
PD
PD
1
2.5
53.1147 
 
87.07786
07840
Bogdan Dejnakowski
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
2.5
1.5
53.1047 
 
88.10362
09785
Damian Bober
Tomasz Twaróg
PK
PK
2
2.5
53.0846 
 
89.13001
13462
Anna Puczyńska
Dariusz Puczyński
MA
MA
2.5
2
53.0145 
 
90.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
52.9845 
 
91.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
52.8844 
 
92.06323
10056
Krzysztof Fleming
Piotr Nowicki
MA
MA
7
4
52.8744 
 
93.04319
04360
Dariusz Kozłowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
7
52.8643 
 
94.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
2
4
52.7842 
 
95.11191
07014
Dariusz Węgrowicz
Tadeusz Wyczółkowski
MA
MA
4
13
52.7442 
 
96.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
7
52.7141 
 
97.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
4
52.6840 
 
98.01272
11551
Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
7
4
52.6740 
 
99.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
52.6739 
 
100.10978
10591
Natalia Banaś
Joanna Sroka
MP
WP
1.5
2
52.6639 
 
101.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
52.5938 
 
102.12197
01385
Michał Klukowski
Tomasz Klukowski
DS
DS
7
7
52.5837 
 
103.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
WP
MA
13
13
52.5637 
 
104.08519
03467
Jacek Młyńczyk
Ryszard Rogala
SL
SL
13
12
52.4836 
 
105.01224
11653
Marek Bałdysz
Igor Kravchenko
LB
PD
12
4
52.4135 
 
106.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
52.4035 
 
107.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
52.3534 
 
108.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
52.2934 
 
109.07794
01369
Marta Janeczek
Piotr Kalinowski
PM
DS
7
7
52.2833 
 
110.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
4
18
52.2532 
 
111.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
4
52.1232 
 
112.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
4
4
52.0831 
 
113.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
52.0730 
 
114.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
52.0330 
 
115.11128
03206
Artur Janeczko
Maciej Janeczko
SL
SL
4
4
51.9229 
 
116.09431
09433
Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
51.9229 
 
117.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
4
51.8328 
 
118.10895
05816
Beata Pietrzak
Edward Słychań
LD
LD
2
4
51.7527 
 
119.05675
05464
Mariusz Kraśnicki
Witold Turant
LD
LD
4
18
51.7327 
 
120.05634
05884
Włodzimierz Jakowicki
Ryszard Zubiel
WP
LD
7
4
51.7226 
 
121.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
7
51.6825 
 
122.12268
06274
Zbigniew Bednarek
Ryszard Kiełczewski
WP
SL
2
18
51.6625 
 
123.02667
04740
Bartłomiej Igła
Piotr Wiankowski
MP
MA
7
12
51.6524 
 
124.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
4
2.5
51.6424 
 
125.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
51.5623 
 
126.07809
05534
Piotr Kołuda
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
12
51.5222 
 
127.12228
 
Adam Kielichowski
Zdzisław Wojtynia
LD
NZ
2.5
2.5
51.4922 
 
128.06551
16146
Jacek Ciechomski
Frank Svindahl
MA
MA
18
0
51.4421 
 
129.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
7
1
51.4220 
 
130.08107
04783
Maciej Bystrzejewski
Michał Górski
PM
PM
7
7
51.3720 
 
131.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
2
51.3519 
 
132.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
4
51.3419 
 
133.13638
09303
Włodzimierz Biernacki
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
1
4
51.3218 
 
134.04095
04114
Dariusz Hutnik
Grzegorz Konopko
PD
PD
4
4
51.2717 
 
135.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
51.2617 
 
136.14178
09903
Michał Chudański
Michał Witkowski
PK
PK
2
2
51.1816 
 
137.11940
07989
Dariusz Serafin
Wiesław Skubisz
LU
LU
2
4
51.1515 
 
138.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2.5
7
51.1415 
 
139.10570
08158
Wojciech Kaźmierczak
Piotr Zatorski
MA
DS
7
13
51.1014 
 
140.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
12
7
51.0214 
 
141.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
7
4
50.9913 
 
142.11592
09108
Wiesław Kozłowski
Duy Nguyen
MA
MA
2.5
2
50.9812 
 
143.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
50.9712 
 
144.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
50.9111 
 
145.06165
11607
Dariusz Biedrzycki
Łukasz Soszka
MA
MA
4
4
50.8410 
 
146.06276
06794
Andrzej Kiwerski
Jan Misiuk
MA
MA
7
7
50.8210 
 
147.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
7
7
50.809 
 
148.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
50.789 
 
149.05069
04665
Paweł Jassem
Kazimierz Omernik
WP
PM
13
18
50.758 
 
150.02496
02497
Cezary Komajda
Dariusz Koproń
LU
MA
7
13
50.737 
 
151.07799
06823
Piotr Józefaciuk
Tomasz Nowacki
MA
MA
2.5
2.5
50.707 
 
152.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
4
50.696 
 
153.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MP
7
4
50.685 
 
154.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
7
4
50.675 
 
155.13474
07221
Valery Kanstantsinau
Andrei Kavalenka
PD
PD
2.5
4
50.614 
 
156.03801
03999
Jerzy Kurzawski
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
4
4
50.534 
 
157.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
7
1.5
50.473 
 
158.04198
12129
Adolf Bocheński
Grzegorz Deptuła
WM
WM
12
4
50.412 
 
159.07993
08042
Lech Szymański
Marek Wróbel
LU
SW
7
2.5
50.362 
 
160.04334
06995
Bogdan Kuliński
Piotr Witkowski
WM
MA
13
7
50.321 
 
161.06898
04128
Włodzimierz Rutkowski
Grzegorz Zalewski
MA
PD
2.5
4
50.31  
 
162.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
4
2
50.29  
 
163.03750
03834
Julian Jurski
Krzysztof Majkowski
PM
LD
7
4
50.28  
 
164.14728
07729
Kamil Nowak
Wojciech Paszko
PK
PK
1.5
4
50.27  
 
165.04179
09238
Paweł Abramski
Sławomir Dytkowski
WM
WM
4
2.5
50.26  
 
166.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
50.15  
 
167.15827
14834
Adam Ilkiewicz
Roman Marczewski
ZP
ZP
4
4
50.06  
 
168.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
7
4
50.05  
 
169.04430
04490
Jan Rogowski
Andrzej Tutaj
WM
WM
18
4
50.04  
 
170.02946
09357
Andrzej Majcher
Arkadiusz Majcher
SW
MA
7
4
50.01  
 
171.02904
02934
Janusz Gawęcki
Krzysztof Kujawa
SW
LU
18
18
49.87  
 
172.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
49.86  
 
173.06856
11610
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MP
MA
7
4
49.82  
 
174.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
49.76  
 
175.01865
05856
Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
WP
WP
12
19
49.72  
 
176.05111
14540
Wit Klapper
Maciej Superson
MP
MP
19
2
49.70  
 
177.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
49.58  
 
178.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
MP
KP
2.5
18
49.37  
 
179.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
4
49.32  
 
180.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
LD
LD
2.5
4
49.32  
 
181.08911
11813
Ilya Shpuntou
Bartosz Stępień
LB
WP
4
4
49.31  
 
182.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
49.29  
 
183.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
1.5
49.28  
 
184.03207
03529
Józef Janicki
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
4
49.26  
 
185.08454
07975
Dariusz Banaś
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
7
49.17  
 
186.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
49.16  
 
187.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
2
7
49.13  
 
188.06343
06346
Mariusz Nowak
Adam Pawłowski
MA
LD
7
7
49.10  
 
189.06510
06698
Andrzej Biliński
Wojciech Kostrzewa
MA
MA
4
4
49.08  
 
190.02940
07256
Robert Łataś
Lech Zakrzewski
SW
MP
2.5
4
49.07  
 
191.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
7
4
49.05  
 
192.06332
09774
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
MA
MA
4
2.5
48.97  
 
193.12158
13882
Izabella Jaworska
Agnieszka Sławenta
LD
DS
2.5
1.5
48.86  
 
194.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
4
7
48.84  
 
195.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
4
4
48.74  
 
196.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
4
4
48.66  
 
197.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
WM
MA
1.5
4
48.65  
 
198.05242
12362
Ewa Mielcarzewicz
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
2
48.65  
 
199.09666
08976
Mateusz Gackowski
Maciej Pielaszkiewicz
MA
MA
2.5
2.5
48.63  
 
200.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
7
18
48.61  
 
201.06162
11902
Krzysztof Bartosiewicz
Marta Dwórska
MA
MA
4
0
48.61  
 
202.10017
10018
Paweł Babecki
Czesław Pawłosik
LD
LD
2.5
2.5
48.58  
 
203.11591
08931
Tadeusz Bożek
Andrzej Fengler
MA
MA
4
4
48.57  
 
204.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
7
48.56  
 
205.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2.5
48.52  
 
206.06950
14906
Piotr Strzelczyk
Krzysztof Zajączkowski
MA
MA
4
1
48.50  
 
207. 
 
Virginijus Kartanas
Dainius Minelga
LTU
LTU
5
5
48.48  
 
208.05059
05246
Stanisław Janik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
12
2.5
48.38  
 
209.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
48.33  
 
210.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
4
7
48.32  
 
211. 
 
Zbigniew Banasik
Piotr Kownacki
NZ
NZ
0
0
48.32  
 
212.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
48.30  
 
213.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
48.17  
 
214. 
06932
Zbigniew Ceregra
Sylwester Smoluchowski
NZL
MA
5
7
48.13  
 
215.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
4
48.12  
 
216.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
48.11  
 
217.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
48.06  
 
218.06569
06903
Antoni Demczyk
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
47.91  
 
219.06721
06766
Edward Krusiewicz
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
7
12
47.84  
 
220.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
47.77  
 
221.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
4
4
47.73  
 
222.10673
03881
Tatiana Kozon
Tomasz Osiński
MA
KP
2.5
7
47.72  
 
223.11092
15599
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
MP
MP
4
1
47.70  
 
224. 
 
Egidijus Petryla
Nele Petryliene
LTU
LTU
5
5
47.62  
 
225.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
47.61  
 
226. 
14939
Wioletta Lichodziejewska
Kazimierz Mazurkiewicz
NZ
KP
0
0
47.60  
 
227.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
1.5
1.5
47.59  
 
228.06752
13379
Jacek Lipiński
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
4
2.5
47.53  
 
229.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
4
7
47.53  
 
230.14852
06478
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
LU
LU
2
4
47.44  
 
231.06402
08852
Sławomir Kamiński
Aleksander Kulik
MA
MA
4
2.5
47.40  
 
232.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
4
4
47.37  
 
233.11789
12018
Robert Kamiński
Andrzej Wilemski
KP
KP
2.5
4
47.37  
 
234.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
47.33  
 
235.06683
07812
Jerzy Kniga-Leosz
Zygmunt Kuczyński
MA
MA
13
7
47.26  
 
236.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
4
47.23  
 
237.11291
12123
Przemysław Ohrysko
Mateusz Stępiński
MA
MA
2
4
47.11  
 
238.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
47.10  
 
239.06526
07891
Waldemar Burakowski
Piotr Klimacki
MA
MA
13
18
47.05  
 
240.04642
12196
Marek Małysa
Zbigniew Skibicki
PM
PM
7
2.5
47.04  
 
241.14481
11382
Kacper Kacperski
Marek Walczak
MA
MA
2
7
47.02  
 
242.07777
09828
Ewa Banaszkiewicz
Waldemar Jaworski
MA
SL
13
7
46.89  
 
243.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
4
46.86  
 
244.13155
02517
Zenobiusz Łukawski
Ryszard Maciąg
LU
LU
0.5
4
46.83  
 
245.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
2
4
46.81  
 
246.03489
10219
Zygmunt Sienicki
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
2.5
46.78  
 
247.05561
14028
Włodzimierz Andrejew
Zdzisław Radwański
MA
LD
7
7
46.69  
 
248.06461
15482
Tomasz Krasnodębski
Marcin Styś
MA
MA
0.5
0
46.49  
 
249.06525
06595
Henryk Brzózka
Ryszard Florkiewicz
MA
MA
2.5
2
46.39  
 
250.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
46.37  
 
251.09466
11769
Piotr Ludwikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
46.32  
 
252.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
2
46.30  
 
253.15202
07859
Tomasz Kluk
Maciej Urbaniak
MA
MA
1
2
46.29  
 
254.13134
12920
Janusz Goławski
Sławomir Sulima
MA
MA
4
4
46.08  
 
255.09932
14006
Arkadiusz Szymiel
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
2
46.08  
 
256.03033
03124
Janusz Bachrach
Zbigniew Durańczyk
SL
SL
4
7
46.07  
 
257.13087
12441
Mariusz Czesnar
Jakub Towalewski
MA
MA
1.5
2
46.00  
 
258.09155
04229
Piotr Ciak
Mirosław Doroszuk
WM
WM
4
7
45.98  
 
259.09322
03003
Mirosław Kotowski
Hubert Urban
SW
SW
2.5
4
45.76  
 
260.15357
06445
Włodzimierz Pieniążek
Ryszard Wójcik
MA
MA
1
2.5
45.68  
 
261.04186
04335
Janina Bakuła
Aleksander Gryszczuk
WM
WM
4
2.5
45.60  
 
262.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
45.49  
 
263.10007
13652
Sylwia Swoboda
Krzysztof Tomczyński
MA
MA
0.5
1.5
45.32  
 
264.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
45.28  
 
265.05749
11428
Stanisław Owczarek
Paweł Zubiel
LD
LD
18
4
45.27  
 
266.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
45.25  
 
267.02907
02986
Waldemar Haponiuk
Wojciech Stanula
SW
SW
4
4
45.02  
 
268.06325
06329
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
MA
MA
2.5
4
44.96  
 
269.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
4
7
44.96  
 
270.12152
13438
Marcin Bojarski
Rafał Marks
MP
MA
2.5
2.5
44.70  
 
271.11466
03861
Tadeusz Laszczak
Leszek Moszczyński
MA
KP
4
7
44.65  
 
272.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
PM
2
2
44.52  
 
273.11637
14252
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
PD
PD
2.5
1.5
44.44  
 
274.01437
12503
Zdzisław Kunc
Wojciech Uszynski
DS
MA
7
13
44.42  
 
275.04546
04429
Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
WM
WM
1.5
4
44.37  
 
276.12455
08428
Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
MA
MA
2.5
2
44.34  
 
277.15056
04491
Piotr Turczynowicz
Ewa Tutaj
WM
WM
1
2.5
44.31  
 
278.10368
12224
Michał Kułakowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
1
2
44.12  
 
279.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
44.00  
 
280.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
1
1
43.92  
 
281.03733
 
Piotr Iwanus
Kazimierz Namysł
KP
-
4
0
43.87  
 
282.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
43.72  
 
283.09935
06731
Andrzej Kudelski
Jan Kudelski
MA
MA
4
4
43.48  
 
284.06556
06664
Sylwester Cieślak
Jan Kandybowicz
MA
MA
7
12
43.42  
 
285.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
2.5
4
43.28  
 
286.14676
 
Valentinas Cesunas
Remigijus Mackus
PD
NZ
1
5
43.23  
 
287.05038
05326
Jerzy Gurzęda
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
4
43.15  
 
288.14237
15402
Dominik Jastrzębski
Adam Witkowski
MA
MA
2
1
43.10  
 
289.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
43.05  
 
290.06697
14195
Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
MA
MA
7
1
42.84  
 
291.07572
04509
Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
42.83  
 
292.15201
15203
Jacek Komorowski
Adam Mielczarek
MA
MA
1
1.5
42.82  
 
293.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
42.65  
 
294.04342
04350
Bogdan Lesiński
Jarosław Łosiak
WM
WM
4
7
42.53  
 
295.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
2
2
42.49  
 
296.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1.5
2
42.46  
 
297.12012
11722
Jacek Koter
Robert Michalski
MA
MA
2.5
2.5
42.36  
 
298.07568
03821
Marek Kamelski
Maciej Łaniewski
MA
KP
2
4
42.22  
 
299.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
4
1.5
42.19  
 
300.06497
06868
Władysław Baś
Jerzy Przyjemski
MA
MA
2
2.5
42.10  
 
301.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
2
2
41.99  
 
302.13939
06573
Zbigniew Dembiński
Bogusław Domaszewski
MA
MA
1.5
2.5
41.85  
 
303.06872
06904
Kazimierz Puczyński
Lech Sadoś
MA
MA
12
12
40.94  
 
304.06354
06355
Tomasz Urbański
Lech Warwocki
MA
LD
2.5
7
40.81  
 
305.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
40.42  
 
306.06644
06793
Damian Jędrzejewski
Wiesław Miłkowski
MA
MA
4
4
40.35  
 
307.14539
15582
Bronisław Kamiński
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
1
40.08  
 
308.10136
11089
Robert Kicior
Marek Michalczyk
MA
LU
2
1.5
39.88  
 
309.06181
06248
Zbigniew Garlej
Hilary Ślesicki
MA
WP
4
4
38.78  
 
310.06322
13695
Kazimierz Falkowski
Jadwiga Pęcherzewska
MA
MA
4
1
38.55  
 
311.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
2
4
38.55  
 
312.14438
02693
Robert Gruszka
Paweł Korombel
SL
SL
2
4
38.47  
 
313. 
14156
Indre Banikonyte
Gintaras Simanaitis
-
PD
0
2
37.91  
 
314.10720
06710
Maria Dum
Tomasz Kozarzewski
LU
MA
1.5
2.5
37.74  
 
315. 
16069
Edmund Trendak
Łukasz Trendak
NZ
MA
0
0
36.42  
 
316.12075
13303
Marzena Kwiecińska-Wilk
Ewa Machnik
MP
MP
2.5
1.5
35.00  
 
317.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
0.5
0
34.76  
 
318.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
4
7
31.14  
 
319.08308
12698
Kamil Walczyk
Arkadiusz Woźniak
MA
MA
2.5
2.5
27.13  
 
320.08986
07986
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
LU
LU
4
4
22.55  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 28860 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.03:42:02 (0.7214/650) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.