Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4019/22290 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (13)
4. Kongresowy TP OTP*** GPPP
niedziela, 1 lipca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
5
62.57207I
I
2.05611
08203
Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
DS
MA
21
19
62.09203II
II
3.07061
07871
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
9
5
61.96199II
II
4.04108
02121
Przemysław Janiszewski
Ryszard Sakowicz
MA
LB
21
17
61.30195III
III
5.07596
05314
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
61.25191III
III
6.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
61.22187III
III
7.05111
01138
Wit Klapper
Marek Pietraszek
SL
PK
21
18
60.56184 
 
8.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
60.54181 
 
9.06274
03401
Ryszard Kiełczewski
Jarosław Ostrowski
SL
WP
18
15
60.52178 
 
10.05574
05670
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Kozikowski
LD
LD
15
13
60.47175 
 
11.08294
06954
Mariusz Bartkowski
Adam Suwik
SW
SW
17
18
60.09171 
 
12.19373
19374
Daniel Buse
Christian Loewenstein
LB
LB
0
0
59.70168 
 
13.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
59.56165 
 
14.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
15
59.51162 
 
15.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
59.48159 
 
16.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
7
59.39156 
 
17.05568
05656
Zdzisław Beling
Andrzej Kaźmierczak
WP
LD
18
5
59.35153 
 
18.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
59.19149 
 
19.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
59.06146 
 
20.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
58.91143 
 
21.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
5
58.71140 
 
22.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
58.64137 
 
23.11600
12899
Jarosław Stach
Michał Wróbel
OP
OP
7
5
58.58134 
 
24.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
58.55131 
 
25.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
58.31127 
 
26.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
58.19124 
 
27.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
58.12121 
 
28.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
58.06118 
 
29.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
57.92115 
 
30.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
57.82112 
 
31.02666
12999
Andrzej Hycnar
Adam Krysa
PK
PK
13
11
57.35109 
 
32.04922
05264
Piotr Busse
Jerzy Mścisz
SL
WP
19
13
57.31105 
 
33.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
57.18102 
 
34.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
56.7599 
 
35.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
56.7396 
 
36.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
3
56.6293 
 
37.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
56.5090 
 
38.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
7
7
56.4487 
 
39.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
56.3683 
 
40.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
56.3380 
 
41.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
9
7
56.3277 
 
42.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
MP
24
24
56.0674 
 
43.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
55.9071 
 
44.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
55.9068 
 
45.04360
03847
Mirosław Makatrewicz
Jarosław Michałowski
WM
KP
13
18
55.8065 
 
46.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
55.6561 
 
47.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
55.5758 
 
48.01437
01744
Zdzisław Kunc
Krzysztof Wójcik
DS
DS
11
7
55.5255 
 
49.11554
11555
Bartłomiej Okopiński
Paweł Podolski
DS
DS
2
2
55.4652 
 
50.04921
05030
Cezary Bura
Bogdan Grzelak
WP
WP
9
5
55.3249 
 
51.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
11
4
55.3246 
 
52.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2
2.5
55.3143 
 
53.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
OP
SL
5
7
55.2641 
 
54.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
55.2641 
 
55.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
13
21
55.2240 
 
56.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
55.0140 
 
57.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
3
54.5839 
 
58.10054
05691
Andrzej Jaszczak
Grzegorz Lewaciak
OP
LD
15
18
54.5139 
 
59.01231
01822
Longin Bartnik
Andrzej Jurkiewicz
OP
OP
7
4
54.4838 
 
60.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
54.2138 
 
61.01287
01455
Marek Drecki
Roland Lippik
DS
DS
7
5
54.0837 
 
62.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
53.9137 
 
63.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
53.8636 
 
64.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
53.8336 
 
65.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
53.8335 
 
66.10023
08769
Leszek Łuniewski
Sławomir Piechocki
LD
LB
12
9
53.8034 
 
67.17513
16926
Bartosz Bunar
Oskar Tokarczuk
MP
DS
2
2
53.7334 
 
68.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
7
9
53.7033 
 
69.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
53.6233 
 
70.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
53.5732 
 
71.18011
12123
Filip Parol
Mateusz Stępiński
MA
MA
2.5
7
53.5332 
 
72.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
53.5331 
 
73.15615
03472
Waldemar Pietrasiewicz
Kazimierz Róg
LB
SL
2
9
53.4631 
 
74. 
 
Peter Gill
Liz Sylvester
AUS
AUS
6
6
53.4130 
 
75.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
53.3730 
 
76.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
53.3629 
 
77.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
11
19
53.1129 
 
78.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
53.0328 
 
79.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
52.8527 
 
80.15746
03546
Tomasz Pawełczyk
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
52.8327 
 
81.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
52.8226 
 
82.15414
16000
Wojciech Okuniewski
Szymon Superson
SL
MP
2
2
52.8026 
 
83.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
PM
ZP
13
2.5
52.7625 
 
84.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
52.7625 
 
85.15217
05700
Zofia Diakowska
Mieczysław Magott
DS
OP
3
3
52.6724 
 
86.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
3
52.5624 
 
87.02223
02434
Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
LB
LB
12
11
52.4923 
 
88.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
52.4423 
 
89.05210
05326
Przemysław Maliszewski
Robert Pogorzelski
WP
WP
4
5
52.3922 
 
90.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
52.3922 
 
91.04198
05423
Adolf Bocheński
Jeremi Stępiński
WM
OP
13
19
52.2721 
 
92.06320
06351
Władysław Dziachan
Piotr Sobczak
MA
MA
4
5
52.1420 
 
93.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
52.1220 
 
94.12154
09755
Mateusz Sobczak
Łukasz Witkowski
DS
SW
9
13
52.0719 
 
95.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
52.0319 
 
96.16875
16069
Edward Sucharda
Łukasz Trendak
MA
MA
4
3
52.0018 
 
97.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
51.9918 
 
98.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
51.9817 
 
99.02324
16208
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
LB
LB
11
4
51.9517 
 
100.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
51.9116 
 
101.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
5
51.8416 
 
102.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
51.8315 
 
103.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
51.7415 
 
104.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
5
5
51.7014 
 
105.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
51.5713 
 
106.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
51.3913 
 
107.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
51.3512 
 
108.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
51.3512 
 
109.01373
12374
Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
DS
DS
12
5
51.3011 
 
110.05226
07591
Andrzej Mazurek
Aleksander Nowakowski
WP
WP
11
11
51.2311 
 
111.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
11
51.2010 
 
112.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
51.1610 
 
113.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
4
4
51.059 
 
114.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
7
51.009 
 
115.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
50.848 
 
116.18699
12006
Piotr Ciszak
Danuta Krupnik
LD
WM
1
7
50.838 
 
117.17721
16070
Jakub Bazyluk
Krystian Bączek
MA
MA
2
3
50.717 
 
118.04909
04915
Dariusz Brudnowski
Tomasz Buchnajzer
WP
WP
3
5
50.546 
 
119.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
50.526 
 
120.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
50.515 
 
121.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
50.335 
 
122.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
50.334 
 
123.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
50.284 
 
124.08165
09575
Marek Czerniawski
Krzysztof Komenda
DS
DS
4
5
50.143 
 
125.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
4
2.5
50.093 
 
126.01239
09568
Robert Biel
Mariusz Ilnicki
DS
DS
11
7
50.052 
 
127.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
49.902 
 
128.07283
03423
Jarosław Figlus
Marek Pieczka
SL
SL
13
11
49.881 
 
129.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
49.85  
 
130.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
49.78  
 
131.02214
02402
Zbigniew Blinkiewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
4
5
49.69  
 
132.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
49.60  
 
133.07695
16936
Czesław Kościelak
Bolesław Radko
WP
KP
4
1.5
49.58  
 
134.05634
05830
Włodzimierz Jakowicki
Robert Stoliński
WP
ZP
7
15
49.57  
 
135.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
4
49.50  
 
136.07271
03497
Adrian Bakalarz
Jerzy Skwark
SL
SL
7
13
49.40  
 
137.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
49.38  
 
138.02013
08519
Andrzej Jeleniewski
Jacek Młyńczyk
ZP
MP
18
13
49.36  
 
139.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
49.22  
 
140.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
0.5
49.19  
 
141.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
49.14  
 
142.10709
08253
Piotr Frankowski
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
49.14  
 
143.07815
07642
Lena Leszczyńska
Witold Stachnik
MA
MA
7
9
49.13  
 
144.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1
5
49.07  
 
145.02199
02198
Wiesław Żegilewicz
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
49.02  
 
146.18829
05517
Gerhard Langenmayr
Krzysztof Wośkowiak
LB
MA
0.5
5
49.00  
 
147.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
48.90  
 
148.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
48.82  
 
149. 
03593
Kajetan Granops
Grzegorz Wodecki
-
MP
0
5
48.78  
 
150.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
48.64  
 
151.07140
02447
Jerzy Ignyś
Tadeusz Wolniczak
OP
LB
7
5
48.60  
 
152.09631
09652
Bogdan Nowakowski
Radosław Surowiak
DS
DS
4
4
48.58  
 
153.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
3
48.53  
 
154.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
3
48.51  
 
155.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
48.42  
 
156.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
1
1.5
48.34  
 
157.07090
03356
Anna Kowalska
Katarzyna Michałek
WP
MP
13
7
48.29  
 
158.12985
07431
Eugeniusz Strzyż
Marek Witek
PK
SL
5
21
48.03  
 
159.04078
12872
Jan Gardocki
Stefan Samól
PD
WP
7
3
48.00  
 
160.03455
01905
Jerzy Radomski
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
47.95  
 
161.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
4
13
47.91  
 
162.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
47.89  
 
163.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
2
47.77  
 
164.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
47.75  
 
165.16268
16269
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2.5
2.5
47.69  
 
166.09002
11519
Henryk Radek
Bożena Rakuzy
LB
DS
5
2.5
47.67  
 
167.05929
06093
Eugeniusz Frasoński
Marian Siwy
ZP
ZP
7
11
47.60  
 
168.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
SW
11
18
47.50  
 
169.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
47.45  
 
170.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
47.41  
 
171.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.33  
 
172.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
47.32  
 
173.08993
02057
Tadeusz Karpik
Radosław Liskowiak
LD
LB
4
5
47.30  
 
174.15511
12272
Kacper Kopka
Anna Makarewicz
MA
DS
5
4
47.20  
 
175.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
5
3
47.18  
 
176.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2.5
47.04  
 
177.16809
18366
Julia Grodzka
Anna Pytka
LU
LU
2
0.5
46.88  
 
178.08819
06125
Marek Goraj
Ryszard Urbański
ZP
ZP
4
5
46.86  
 
179.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
46.83  
 
180.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
46.82  
 
181.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2
2
46.81  
 
182.18495
17834
Alicja Jaskulecka
Alicja Myśliwiec
LU
DS
0.5
1
46.80  
 
183.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
46.73  
 
184.06556
08859
Sylwester Cieślak
Krzysztof Lewandowski
MA
DS
12
5
46.70  
 
185.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
46.60  
 
186.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
46.54  
 
187.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
46.46  
 
188.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2.5
7
46.40  
 
189.06041
05438
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
11
5
46.37  
 
190.02115
13693
Czesław Rekret
Curt Sjolin
LB
LB
4
2
46.29  
 
191.12158
17030
Izabella Jaworska
Anna Zaręba
LD
MA
3
2.5
46.08  
 
192.02103
06120
Zdzisław Pleskot
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
11
5
46.06  
 
193.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
4
45.91  
 
194.16585
17892
Adam Pigulski
Aron Shindler
DS
MP
2.5
1.5
45.78  
 
195.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
45.76  
 
196.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
45.70  
 
197.11243
01613
Kazimierz Beyer
Marek Rzeszutek
DS
DS
7
5
45.64  
 
198.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
1.5
45.62  
 
199. 
 
Alicja Górska
Andrzej Wojciuszkiewicz
-
-
0
0
45.55  
 
200.18221
19371
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
MP
1
0
45.51  
 
201.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2.5
2.5
45.33  
 
202.02036
02102
Stanisław Kotas
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
5
44.98  
 
203.08299
10019
Tadeusz Gawroński
Maryla Zdrojewska
MA
MA
5
2
44.97  
 
204.02236
02305
Jerzy Cydzik
Henryk Krzymiński
LB
LB
5
4
44.88  
 
205.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
44.85  
 
206.05635
08408
Bogusław Jakóbczyk
Bogdan Kaczyński
LD
MA
5
4
44.85  
 
207.07614
04797
Marek Kiepura
Ryszard Konopka
MP
PM
5
12
44.72  
 
208.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
5
7
44.65  
 
209.17169
16586
Paweł Hulanicki
Maciej Racewicz
MA
DS
2
2
44.59  
 
210.14458
11374
Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
DS
DS
2
2
44.58  
 
211.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
44.54  
 
212.01682
09004
Michał Szymkowiak
Konrad Wójcik
DS
LB
3
4
44.52  
 
213.18858
18841
Michał Frączek
Michał Szadkowski
MA
MA
0.5
0
44.43  
 
214.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
44.43  
 
215.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1
1.5
44.25  
 
216.17843
16637
Mariana Hernandez
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
44.23  
 
217.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
44.07  
 
218.01718
01770
Bogumił Wegner
Aleksander Zdybel
DS
DS
12
9
43.73  
 
219.18333
18645
Laura Klonecka
Ewa Morawska
WP
WP
0
1
43.56  
 
220.02310
02398
Zdzisław Kulesza
Sławomir Rutecki
LB
LB
9
7
43.51  
 
221.02228
02417
Olgierd Chmielewski
Jan Stoklasek
LB
LB
2.5
4
43.31  
 
222.13028
09210
Piotr Suchodolski
Tatiana Verkhos
PM
MA
5
3
43.29  
 
223.11834
18494
Jakub Jagodziński
Jakub Wieleba
LU
LU
5
0.5
42.82  
 
224.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
3
42.72  
 
225.06559
08188
Tadeusz Cymbalista
Robert Księżopolski
DS
DS
4
4
42.61  
 
226.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
1.5
42.49  
 
227.15292
14250
Maja Mrozek
Marcin Szymański
MP
MP
2
5
42.38  
 
228.02631
02826
Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
42.33  
 
229.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
0.5
42.33  
 
230.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
42.28  
 
231.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
42.15  
 
232.16645
17167
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
4
42.10  
 
233.18861
18860
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
MA
MA
0.5
0
41.77  
 
234.18212
09996
Zenon Hasiej
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2.5
4
41.69  
 
235.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
41.50  
 
236.18284
17416
Aleks Bukat
Władysław Walicki
DS
LD
1
1
41.48  
 
237.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
41.40  
 
238.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
41.31  
 
239.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
41.30  
 
240.12383
01324
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
DS
OP
1.5
1.5
41.11  
 
241.16114
09213
Jan Szewc
Grzegorz Witkowski
MA
MA
1
4
41.08  
 
242.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
SW
SL
5
12
41.01  
 
243.12266
17083
Marek Drukier
Paweł Płocki
WP
MA
5
3
40.81  
 
244.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
40.53  
 
245.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1
1.5
40.45  
 
246.19338
18422
Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
LB
LB
0
1
40.04  
 
247.19344
16217
Łukasz Chrzanowski
Patrycja Krupnik
MA
DS
0
1
39.47  
 
248.18149
18763
Karolina Melkonyan
Maria Zarzycka
MA
MA
1.5
0.5
39.16  
 
249.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1.5
39.14  
 
250.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
38.90  
 
251.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
38.87  
 
252.18774
18996
Ewa Orłowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
0.5
38.51  
 
253.13181
18871
Sławomir Bogdanowicz
Piotr Zborowski
DS
DS
2.5
1
38.14  
 
254.13125
 
Wiesław Pytka
Czesław Szczerba
DS
-
2.5
0
35.72  
 
255.18493
19372
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasielewska
DS
LB
0.5
1.5
33.08  
 
256.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
27.62  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 16020 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.14:31:41 (0.6622/522) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.