Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1461/7526 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP**** Budimex GPP Par (11)
III Kongresowy turniej par
niedziela, 22 sierpnia 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
OP
13
12
62.96300M
M
2.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
62.22296I
I
3.04665
01661
Kazimierz Omernik
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
18
19
60.93292I
I
4.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
60.93288II
II
5.02926
02946
Robert Kowalski
Andrzej Majcher
SW
SW
12
7
60.62284II
II
6.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
60.34280II
II
7.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
WP
MA
18
19
60.18276 
 
8.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
59.71272 
 
9.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
59.60269 
 
10.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
59.58265 
 
11.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
MA
DS
18
13
59.30262 
 
12.08474
08243
Marta Gackowska
Jacek Gackowski
KP
KP
4
7
59.17259 
 
13.08527
02804
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
58.85256 
 
14.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
PM
18
12
58.84253 
 
15.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
58.72250 
 
16.06658
09424
Jacek Kalita
Stefan Szenberg
MA
MP
19
7
58.67247 
 
17.04303
04523
Roman Kierznowski
Piotr Żurakowski
WM
WM
18
12
58.62243 
 
18.08294
06972
Mariusz Bartkowski
Jacek Turczynowicz
MA
MA
13
18
58.58240 
 
19.05264
08158
Jerzy Mścisz
Piotr Zatorski
WP
DS
12
12
58.32237 
 
20.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
58.30234 
 
21.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
2
2.5
58.22231 
 
22.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
58.11228 
 
23.06185
06233
Sławomir Grabowski
Marian Rutkowski
MA
MA
4
4
58.10224 
 
24.11441
12275
Mateusz Andrzejewski
Michał Gulczyński
WP
WP
2.5
4
58.09221 
 
25.04630
04740
Jacek Lasota
Piotr Wiankowski
PM
LU
7
12
58.08218 
 
26.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
57.89215 
 
27.03925
03970
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
57.77212 
 
28.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
WP
18
18
57.65209 
 
29.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1.5
1.5
57.65206 
 
30.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
4
7
57.57202 
 
31.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
7
57.52199 
 
32.11488
06876
Andrzej Berezecki
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
57.47196 
 
33.07796
01643
Marek Jeleniewski
Ewa Sobolewska
MA
SL
13
13
57.45193 
 
34.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
57.23190 
 
35.01231
08450
Longin Bartnik
Waldemar Szelka
OP
OP
4
7
57.13187 
 
36.02894
02496
Krzysztof Czul
Cezary Komajda
PK
LU
18
4
57.12183 
 
37.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
SL
SL
18
7
57.12180 
 
38.09025
10105
Andrzej Gelberg
Robert Głowacki
MA
MA
7
7
57.11177 
 
39.01826
05523
Janusz Kościelny
Artur Wójcik
WP
WP
7
12
57.04174 
 
40.02904
07642
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
SW
MP
18
4
56.93171 
 
41.06873
05423
Mariusz Puczyński
Jeremi Stępiński
MA
PD
19
18
56.90168 
 
42.07827
06879
Lech Ohrysko
Adam Ratyński
MA
MA
13
18
56.88165 
 
43.06627
06820
Krzysztof Hołowacz
Filip Nizioł
MA
MA
7
7
56.85161 
 
44.07777
02959
Ewa Banaszkiewicz
Sławomir Olech
PM
LU
13
18
56.75158 
 
45.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
56.69155 
 
46.05366
08350
Jerzy Rymwid
Władysław Tomasiak
WP
ZP
12
12
56.58152 
 
47.09794
06522
Joanna Brede
Henryk Brodawski
SL
MA
4
12
56.56149 
 
48.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
7
4
56.33146 
 
49.06672
07809
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
LD
LD
7
13
56.11142 
 
50.08519
05504
Jacek Młyńczyk
Andrzej Witkowski
SL
WP
13
18
56.11139 
 
51.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
56.11136 
 
52.04662
05353
Michał Nowosadzki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LU
WP
18
7
56.05133 
 
53.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
55.97130 
 
54.05464
11428
Witold Turant
Paweł Zubiel
MA
LD
18
2.5
55.51127 
 
55.14099
12848
Liliana Pałczyńska
Natalia Rajczyk
WP
WP
1
1.5
55.46124 
 
56.05611
01831
Dominik Filipowicz
Marian Kupnicki
WP
WP
12
13
55.46120 
 
57.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
MA
MA
13
7
55.41117 
 
58.03214
13573
Leszek Jaworski
Katarzyna Parcia
SL
SL
7
1.5
55.41114 
 
59.06680
06706
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
MA
MA
24
24
55.39111 
 
60.06186
06215
Sławomir Grędziński
Piotr Marudziński
MA
MA
4
4
55.31108 
 
61.07109
05824
Jerzy Ronke
Krzysztof Stadnicki
LD
LD
12
7
55.28105 
 
62.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
55.25101 
 
63.04108
04842
Przemysław Janiszewski
Leszek Sztyrak
WM
WM
18
18
55.2598 
 
64.04535
12196
Dariusz Bogucki
Zbigniew Skibicki
PM
MA
12
2
55.2295 
 
65.07101
07545
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
SL
SL
4
4
55.2192 
 
66.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
PM
PM
18
2.5
55.0289 
 
67.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SW
MA
7
12
54.7186 
 
68.06334
10023
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
PM
PM
12
12
54.7183 
 
69.06648
06356
Piotr Jurek
Maciej Wiącek
MA
PM
18
7
54.7079 
 
70.12176
10517
Aneta Jarmocik
Iwona Ławniczak-Iwanowska
ZP
MA
2.5
2.5
54.6676 
 
71.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
4
4
54.6273 
 
72.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
7
18
54.6170 
 
73. 
06341
Arutr Malinowski
Grzegorz Narkiewicz
GBR
MA
10
19
54.5467 
 
74.08283
02921
Andrzej Iwański
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
54.4564 
 
75.07729
14325
Wojciech Paszko
Czesław Szypuła
PK
PK
4
4
54.4460 
 
76.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
54.4460 
 
77.06567
12012
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
MA
MA
12
2
54.4359 
 
78.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
54.3859 
 
79.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
PM
4
18
54.3758 
 
80.13616
 
Arunas Jankauskas
Albertas Tyla
PD
??
2.5
5
54.3258 
 
81.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
12
7
54.2557 
 
82.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
54.2157 
 
83.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
WP
MA
18
18
54.2156 
 
84.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
54.2056 
 
85.07891
02497
Piotr Klimacki
Dariusz Koproń
LU
LU
18
13
54.1355 
 
86.05595
12777
Zenon Darmaszek
Piotr Piotrowski
LD
LD
2.5
2
54.0155 
 
87.04036
04353
Janusz Ciruk
Krzysztof Łukaszewicz
WM
WM
7
13
53.9754 
 
88.10142
05634
Marek Błaszkowski
Włodzimierz Jakowicki
LD
LD
2.5
7
53.9353 
 
89.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
4
4
53.8953 
 
90.06854
06904
Janusz Pietrzak
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
53.8552 
 
91.07370
07440
Piotr Matkowski
Mariusz Podsiadło
SL
SL
7
4
53.7952 
 
92.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
53.7251 
 
93.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
2.5
7
53.6251 
 
94.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
53.5350 
 
95.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2.5
53.5250 
 
96.03033
03124
Janusz Bachrach
Zbigniew Durańczyk
SL
SL
2.5
7
53.5049 
 
97.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
53.4749 
 
98.01030
01138
Marek Cyrkiel
Marek Pietraszek
PK
PK
12
18
53.4548 
 
99.11319
01206
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
7
12
53.4448 
 
100.06376
06387
Witold Czarniawski
Bogdan Gancarz
MA
MA
2.5
2.5
53.4247 
 
101.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
53.3646 
 
102.10548
07058
Tadeusz Filaber
Jerzy Orzeł
MA
MA
4
4
53.3646 
 
103.06872
07018
Kazimierz Puczyński
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
53.3045 
 
104.03351
01147
Marek Michalski
Tadeusz Przybyło
PK
PK
4
7
53.3045 
 
105.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
53.3044 
 
106.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
53.2444 
 
107.05944
09391
Adam Hintertan
Tomasz Rawicz
SW
ZP
7
4
53.2343 
 
108.06891
06892
Beata Rumińska
Stanisław Rumiński
MA
MA
4
7
53.1443 
 
109.02667
05069
Bartłomiej Igła
Paweł Jassem
MP
WP
7
7
53.1342 
 
110.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
SW
SW
12
12
53.1142 
 
111.08944
06797
Jerzy Krupka
Andrzej Miszewski
MA
MA
2
18
53.0841 
 
112.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
7
53.0640 
 
113.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
53.0540 
 
114.02673
10089
Marek Jaworski
Marek Nowowiejski
MP
MP
7
7
53.0539 
 
115.07283
07603
Jarosław Figlus
Tomasz Pilch
MA
MA
12
18
53.0239 
 
116.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
LD
7
4
53.0038 
 
117.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
52.9638 
 
118.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
MA
2.5
1.5
52.8737 
 
119.04365
04396
Krzysztof Michalczyk
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
4
52.7637 
 
120.06526
06994
Waldemar Burakowski
Tomasz Wiśniewski
MA
PM
13
12
52.6736 
 
121.02501
02515
Mariusz Kowalski
Piotr Lutek
SW
LU
7
4
52.6336 
 
122.03815
02121
Michał Lewiński
Ryszard Sakowicz
LB
LB
12
12
52.6335 
 
123.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
52.4835 
 
124.05830
06954
Robert Stoliński
Adam Suwik
MA
WP
12
18
52.4634 
 
125.04319
04474
Dariusz Kozłowski
Andrzej Sulima
WM
WM
7
7
52.4533 
 
126.03274
05859
Joanna Taczewska
Artur Wasiak
SL
SL
12
12
52.4133 
 
127.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
SW
18
18
52.3432 
 
128.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
52.3032 
 
129.04922
05431
Piotr Busse
Andrzej Syrek
WP
WP
18
12
52.2931 
 
130.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
52.2731 
 
131.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
52.2630 
 
132.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
52.2330 
 
133.01439
04682
Lech Kurowski
Jacek Piotrowski
DS
PM
7
12
52.2329 
 
134.06165
11604
Dariusz Biedrzycki
Marcin Najbar
MA
MA
2.5
1.5
52.2229 
 
135.01297
01597
Mirosław Fechner
Michał Robak
DS
DS
4
4
52.2228 
 
136.06723
08945
Roman Krzemień
Janusz Połeć
MA
MA
7
24
52.1628 
 
137.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
52.0427 
 
138.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
4
4
52.0026 
 
139.09347
10591
Anna Ksyta
Joanna Sroka
WP
WP
2
1.5
51.9926 
 
140.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
2
2
51.9825 
 
141.06554
06807
Jarosław Cieślak
Jan Moszyński
WP
LD
13
13
51.9625 
 
142.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
51.8424 
 
143.07789
06731
Bogusław Dziarmaga-Działyński
Jan Kudelski
MA
MA
4
4
51.8324 
 
144.08911
02179
Ilya Shpuntou
Kacper Wilczak
LB
LB
4
4
51.8023 
 
145.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.7723 
 
146.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
1.5
1
51.7722 
 
147.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
7
4
51.7722 
 
148.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
2.5
4
51.7221 
 
149.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
51.5820 
 
150.08301
06352
Adam Cybulski
Leszek Szeląg
LD
LD
7
4
51.5820 
 
151.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
13
18
51.5419 
 
152.06758
06921
Tadeusz Luzak
Dariusz Sierocki
MA
MA
12
4
51.4519 
 
153.01385
07815
Tomasz Klukowski
Lena Leszczyńska
DS
LU
7
2.5
51.4318 
 
154.11932
09700
Marek Borewicz
Aleksander Kot
MA
MA
7
4
51.4318 
 
155.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
51.4217 
 
156.02977
03002
Mirosław Rafalski
Marian Tyrcz
SW
MA
18
7
51.4117 
 
157.06335
06360
Bolesław Krzewski
Andrzej Zakrocki
MA
LD
7
7
51.4116 
 
158.06846
08435
Jerzy Pęczkowski
Adam Tomczyński
MA
MA
4
2.5
51.3316 
 
159.08929
07871
Jan Mazurkiewicz
Piotr Zieliński
MA
MA
7
4
51.3215 
 
160.05574
05802
Przemysław Błaszczyk
Mirosław Samujłło
LD
LD
12
7
51.2415 
 
161.05314
05386
Marcin Pędziński
Paweł Siwiński
WP
LB
13
7
51.0414 
 
162.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
0.5
0.5
51.0313 
 
163.10095
10250
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
MA
MA
12
13
51.0113 
 
164.11607
11600
Łukasz Soszka
Jarosław Stach
MA
MA
2.5
2.5
50.9712 
 
165.04109
02013
Łukasz Brede
Andrzej Jeleniewski
MA
LB
12
18
50.9712 
 
166.13939
13940
Zbigniew Dembiński
Andrzej Łukianiuk
MA
MA
1
1
50.9511 
 
167.12047
10531
Andrzej Gołygowski
Mirosław Świeca
WP
WP
7
4
50.9511 
 
168.07799
07856
Piotr Józefaciuk
Mirosław Tekień
MA
MA
2.5
2.5
50.9410 
 
169.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
50.8810 
 
170.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
50.849 
 
171.12235
04435
Mieczysław Maciążek
Jan Romot
WM
WM
1.5
7
50.829 
 
172.06551
12634
Jacek Ciechomski
Monika Sautaux
LU
MP
18
2.5
50.798 
 
173.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
50.768 
 
174.04553
15040
Elżbieta Czekaj
Thomas Gotard
PM
WP
7
0
50.747 
 
175.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
50.736 
 
176.09936
06720
Henryk Kozłowski
Tadeusz Krupiński
MA
MA
2.5
12
50.706 
 
177.02103
02133
Zdzisław Pleskot
Mirosław Soroka
SW
LB
7
12
50.705 
 
178.07798
06824
Czesław Jodłowski
Mirosław Nowaczyński
MA
MA
7
7
50.675 
 
179.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
PD
18
19
50.604 
 
180.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
50.574 
 
181.06475
06478
Danuta Skonieczna
Stanisław Tranda
LU
LU
2.5
2.5
50.503 
 
182.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
50.483 
 
183.07778
08970
Włodzimierz Barszczewski
Bogusław Pawszak
MA
PK
7
12
50.452 
 
184.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
50.412 
 
185.13260
12876
Antoni Kałucki
Kazimierz Przymusiński
MA
MA
0.5
1
50.371 
 
186.06405
06445
Jerzy Kazubski
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
2.5
50.26  
 
187.02727
02774
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
7
50.24  
 
188.04545
03847
Roman Budzik
Jarosław Michałowski
PM
KP
13
18
50.21  
 
189.06746
11191
Zdzisław Laszczak
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
2.5
50.14  
 
190.05649
10570
Tomasz Jochymski
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
4
4
50.03  
 
191.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2
50.02  
 
192.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
49.96  
 
193.03750
03834
Julian Jurski
Krzysztof Majkowski
KP
KP
7
4
49.96  
 
194.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
49.69  
 
195.03508
09932
Mirosław Sokołowski
Arkadiusz Szymiel
LD
MA
2.5
2.5
49.67  
 
196.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
4
18
49.64  
 
197.02137
02166
Zygmunt Stachowiak
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
49.60  
 
198.09822
01776
Zdzisław Ingielewicz
Adam Żmudziński
MA
DS
2.5
24
49.57  
 
199.02909
02952
Wojciech Jadczyk
Ireneusz Michalski
MP
SW
2.5
7
49.57  
 
200.06794
10435
Jan Misiuk
Waldemar Putz
MA
MA
7
2.5
49.52  
 
201.03820
12783
Jarosław Łakomy
Robert Mrukowski
KP
KP
4
2.5
49.50  
 
202.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
49.49  
 
203.08455
07428
Maciej Dąbrowski
Izabela Weinhold
SL
SL
2.5
4
49.46  
 
204.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
4
4
49.45  
 
205.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
49.40  
 
206.07854
07033
Witalis Talar
Dariusz Zembrzuski
WP
MA
12
12
49.33  
 
207.14465
07725
Igor Smyk
Grzegorz Superson
KP
MP
1.5
4
49.23  
 
208.08308
12698
Kamil Walczyk
Arkadiusz Woźniak
MA
MA
2.5
2
49.20  
 
209.07341
03467
Ireneusz Kowalczyk
Ryszard Rogala
SL
SL
18
12
49.20  
 
210.07543
07544
Przemysław Teleszyński
Marek Tyran
LD
LD
12
7
49.19  
 
211.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2
49.18  
 
212.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
7
7
49.16  
 
213.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
4
4
49.14  
 
214.06342
06345
Piotr Nowak
Barbara Ostrowska
LD
LD
4
4
49.07  
 
215.12250
06978
Małgorzata Rozman
Tomasz Ukraiński
MA
PK
2
12
49.03  
 
216.12450
12158
Katarzyna Dufrat
Izabella Jaworska
DS
LD
4
2
48.98  
 
217.06675
06721
Andrzej Klik
Edward Krusiewicz
MA
MA
7
7
48.89  
 
218.04144
13316
Adam Chmielewski
Jerzy Żebrowski
PD
SW
4
1.5
48.87  
 
219.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
48.83  
 
220.05203
10534
Sławomir Maciejewski
Waldemar Sroczyński
WP
WP
4
2.5
48.78  
 
221.12197
10209
Michał Klukowski
Igor Łosiewicz
DS
MA
4
4
48.76  
 
222.06382
06440
Maciej Dobrzyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
4
7
48.70  
 
223.08303
08297
Leszek Biegański
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
4
48.61  
 
224.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
48.53  
 
225.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
4
1.5
48.50  
 
226.13474
13698
Valery Kanstantsinau
Dzmitry Khadzkou
PD
PD
2.5
2
48.50  
 
227.08520
01208
Tomasz Bajorek
Adam Żarnowski
PK
PK
7
7
48.48  
 
228.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
48.37  
 
229.06654
06793
Dariusz Kaczmarski
Wiesław Miłkowski
MA
MA
2
4
48.36  
 
230.07051
12638
Edward Branicki
Tomasz Branicki
MA
MA
4
2
48.31  
 
231.06500
06817
Krzysztof Bąder
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
48.31  
 
232.07568
12460
Marek Kamelski
Sławomir Stępniewski
MA
MA
2
2
48.28  
 
233.13899
13566
Grzegorz Jędrzejewski
Przemysław Polowczyk
WP
WP
1
1
48.28  
 
234.12968
13060
Andrzej Piesiewicz
Dominika Piesiewicz
MA
MA
4
1.5
48.28  
 
235.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
2
4
48.23  
 
236.04354
07610
Zbigniew Łukaszuk
Jan Skąpski
WM
WM
7
2.5
48.23  
 
237.14003
14001
Piotr Jankowski
Adrian Macielak
MA
MA
0.5
0.5
48.13  
 
238.07811
05329
Marcin Krupowicz
Jacek Poletyło
MA
WP
18
18
48.13  
 
239.02917
02970
Paweł Kita
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
4
7
48.10  
 
240.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
48.08  
 
241.13134
12920
Janusz Goławski
Sławomir Sulima
MA
MA
4
4
48.08  
 
242.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
48.07  
 
243.14280
14279
Ala Khina
Dzmitry Prasandzeyeu
PD
PD
1.5
1.5
48.05  
 
244.15059
04615
Agata Chojnicka
Jarosław Kotecki
PM
PM
0
1.5
48.02  
 
245.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
47.88  
 
246.06591
06703
Grzegorz Fijałkowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
7
7
47.77  
 
247.03356
03423
Katarzyna Michałek
Marek Pieczka
SL
SL
7
7
47.68  
 
248.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
2.5
2.5
47.67  
 
249.01781
08719
Andrzej Aleksandrzak
Mirosław Nowacki
WP
SL
12
7
47.62  
 
250.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
47.58  
 
251.02524
02525
Józef Myć
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
4
7
47.53  
 
252.06845
07555
Tomasz Paluchowski
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
7
47.51  
 
253.06276
06903
Andrzej Kiwerski
Józef Rzepka
MA
MA
7
4
47.48  
 
254.10720
12224
Maria Dum
Aleksander Waślicki
LU
LU
1
1.5
47.39  
 
255.03861
04670
Leszek Moszczyński
Mariusz Pater
KP
PM
7
7
47.38  
 
256.02876
07975
Wojciech Arczewski
Jerzy Maludziński
SW
SW
18
7
47.32  
 
257.07786
10426
Bogdan Dejnakowski
Marek Szakun
MA
MA
2
2.5
47.31  
 
258.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
47.31  
 
259.07221
 
Andrej Kowalenko
S Poletaev
PD
BLR
2.5
5
47.30  
 
260.13886
14584
Bartosz Bańkowski
Marek Heichel
MP
MP
0.5
0
47.26  
 
261.06546
06564
Bogusław Chomentowski
Gerard Czernohorski
MA
MA
4
4
47.25  
 
262.09423
06822
Jacek Kostur
Anna Nosalska
MP
MA
4
7
47.06  
 
263.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
47.06  
 
264.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
0.5
47.05  
 
265.13598
12154
Cezary Dudkiewicz
Mateusz Sobczak
LD
LD
1.5
2
47.03  
 
266.09035
07550
Agnieszka Kamińska
Krzysztof Zając
MP
LD
2
2.5
47.02  
 
267.09431
06856
Janusz Matiolański
Jan Piotrowski
MP
MA
7
7
47.02  
 
268.06332
09774
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
MA
MA
2.5
2
46.98  
 
269.01384
01705
Halina Klukowska
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
46.96  
 
270.06426
06430
Jan Pijanowski
Henryk Pysiak
MA
MA
7
2.5
46.92  
 
271.08166
 
Renata Dancewicz
Mariusz Mysłek
MA
NZ
4
0
46.85  
 
272.06343
06354
Mariusz Nowak
Tomasz Urbański
LD
LD
7
2.5
46.83  
 
273.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
7
2
46.77  
 
274.06573
06951
Bogusław Domaszewski
Marian Stupkiewicz
MA
MA
2.5
2
46.74  
 
275.07859
13918
Maciej Urbaniak
Wojciech Wojsa
MA
MA
1.5
0
46.74  
 
276.11592
09108
Wiesław Kozłowski
Duy Nguyen
MA
MA
2.5
2
46.73  
 
277.01220
01287
Grzegorz Bajek
Marek Drecki
DS
DS
7
7
46.68  
 
278. 
10721
Krzysztof Cebula
Sławomir Czech
NZ
LU
0
2.5
46.57  
 
279.06868
07020
Jerzy Przyjemski
Jan Zabrocki
MA
MA
2.5
7
46.46  
 
280.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
MP
7
4
46.45  
 
281.08370
03821
Bartłomiej Kamelski
Maciej Łaniewski
KP
KP
4
4
46.40  
 
282. 
 
Zbigniew Banasiak
Piotr Kownacki
-
-
0
0
46.36  
 
283.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
46.31  
 
284.06363
06355
Andrzej Tybura
Lech Warwocki
LD
LD
4
4
46.29  
 
285.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
46.24  
 
286.06713
06963
Marek Krajewski
Marek Szymanowski
MA
MA
1.5
24
46.24  
 
287.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
1
1
46.23  
 
288.04192
04418
Jarosław Barański
Andrzej Poreda
WM
WM
2
2
46.23  
 
289.09393
09387
Damian Ćwirko
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
4
4
46.23  
 
290.06535
07830
Lech Chlebowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
7
4
46.21  
 
291.06368
06441
Jerzy Bednarz
Roman Urbańczyk
MA
MA
2.5
7
46.08  
 
292.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
SW
SW
12
7
45.93  
 
293.06569
06628
Antoni Demczyk
Krzysztof Hordyński
MA
MA
4
2
45.55  
 
294.04060
10862
Wojciech Jabłoński
Kamil Sawwa
PD
PD
2.5
2.5
45.54  
 
295.06556
06674
Sylwester Cieślak
Witold Kikolski
MA
MA
7
4
45.47  
 
296.10571
08421
Marek Kubicki
Jolanta Przeorowska
MA
MA
2.5
7
45.43  
 
297.14540
14096
Maciej Superson
Martyna Witoń
MP
WP
1.5
0.5
45.29  
 
298.02646
02825
Wacław Gąssowski
Maciej Tyszownicki
MP
MP
12
7
45.26  
 
299.05028
02119
Zygmunt Grzegorczyk
Edward Sajkowski
WP
LB
4
2.5
45.01  
 
300.04887
05739
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
45.01  
 
301.06507
06436
Wojciech Biegajło
Jerzy Skoczylas
MA
MA
13
7
44.89  
 
302.10148
06683
Paulina Klimentowska
Jerzy Kniga-Leosz
MA
MA
4
13
44.83  
 
303.12440
10770
Maciej Bojarski
Jan Pędziński
DS
WP
2
2.5
44.74  
 
304.12742
12229
Paweł Jaworski
Robert Rychlicki
KP
KP
2
2.5
44.59  
 
305.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
4
44.54  
 
306.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
2.5
2
44.45  
 
307.14505
06599
Paweł Gajak
Waldemar Gałek
LD
LD
0.5
2.5
44.31  
 
308.05675
 
Mariusz Kraśnicki
Jacek Ochijewicz
LD
GER
4
5
44.29  
 
309.14480
14481
Krzysztof Duwe
Kacper Kacperski
MA
MA
0.5
0.5
44.27  
 
310.07775
12127
Piotr Anastaziak
Jarosław Bartosiński
PM
PM
7
4
44.09  
 
311.10766
10779
Barbara Aleksy
Michał Hoffmann
WP
WP
2
1.5
44.07  
 
312.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
44.06  
 
313.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
44.00  
 
314.12629
03999
Tomasz Magryś
Tadeusz Wasilewski
PK
KP
1.5
4
43.97  
 
315.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
KP
2
2
43.96  
 
316.13087
12441
Mariusz Czesnar
Jakub Towalewski
MA
MA
1
1.5
43.80  
 
317.06528
06705
Włodzimierz Buze
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
18
12
43.74  
 
318.15013
11494
Adam Mischke
Ewa Waśkiewicz
MA
MA
0
2
43.63  
 
319.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
0.5
1
43.59  
 
320.01037
11320
Stanisław Drobot
Robert Kwiatkowski
PK
PK
7
2
43.57  
 
321.13697
13696
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
1
1.5
43.55  
 
322.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2.5
43.50  
 
323.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
1.5
1.5
43.49  
 
324.06162
12336
Krzysztof Bartosiewicz
Monika Chlebowska
MA
MA
4
0
43.37  
 
325.03193
10219
Jacek Hartleb
Jacek Stokowacki
SL
SL
2.5
2.5
43.36  
 
326.14676
14159
Valentinas Cesunas
Jurgita Rotomskiene
PD
PD
1
1
43.13  
 
327.06325
06328
Ireneusz Głowacki
Jacek Iwański
MA
MA
2.5
4
43.07  
 
328.07053
06711
Krzysztof Gołaś
Hanna Koziorowska
MA
MA
2.5
4
42.99  
 
329.14663
12362
Beata Pacak
Justyna Stachowiak
DS
WP
0.5
1.5
42.96  
 
330.13711
06959
Magdalena Głombińska
Zofia Szuchnik
MA
MA
1
2.5
42.92  
 
331.10189
10190
Ellena Marczykiewicz-Olech
Władysław Olech
MA
MA
0.5
0.5
42.87  
 
332.11960
11955
Józef Brutkowski
Janusz Chałupnik
SL
SL
1.5
0.5
42.80  
 
333.10755
03003
Grzegorz Gajaszek
Hubert Urban
SW
SW
2.5
4
42.75  
 
334.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
4
4
42.71  
 
335.06752
13379
Jacek Lipiński
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
2.5
2.5
42.70  
 
336.08885
 
Marcel Kołodziejczyk
Piotr Wygocki
MA
-
2
0
42.69  
 
337.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
2.5
2.5
42.65  
 
338.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
1.5
4
42.61  
 
339.01006
09445
Zdzisław Baryła
Władysław Chudzik
PK
PK
2.5
1
42.49  
 
340.06643
06987
Jadwiga Jenek
Krzysztof Waśniewski
MA
MA
7
7
42.43  
 
341.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
42.42  
 
342.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
7
42.33  
 
343.14252
04158
Stefan Kopyt
Wiesław Pietraszewski
PD
PD
0.5
7
42.31  
 
344.13920
06240
Wojciech Adamkiewicz
Stanisław Siwek
MA
MA
2
7
41.84  
 
345.12893
13001
Natalia Oleszek
Anna Puczyńska
MA
MA
1
2
41.72  
 
346.10256
10260
Aleksander Czwakiel
Piotr Śmieliński
WP
WP
2
2
41.57  
 
347.09357
10212
Arkadiusz Majcher
Andrzej Terszak
SW
MA
2.5
2.5
41.49  
 
348.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
2.5
2.5
40.94  
 
349.14699
10709
Dariusz Bebko
Piotr Frankowski
LU
LU
0.5
1.5
40.67  
 
350.02464
02562
Ryszard Banaszak
Jan Wandzel
LU
LU
7
4
40.57  
 
351.12278
14356
Michał Dolny
Hanna Sobczuk
KP
KP
1.5
0.5
40.49  
 
352.05295
11307
Elżbieta Drobkiewicz
Jerzy Kotniewicz
MA
MA
1.5
2
40.41  
 
353.12455
08428
Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
MA
MA
2.5
1.5
39.83  
 
354.06950
07066
Piotr Strzelczyk
Anna Wojtyra
MA
MA
4
4
39.18  
 
355.11757
11732
Paweł Anastaziak
Andrzej Majkowski
PM
PM
2
1
38.88  
 
356. 
 
Konrad Fijałkowski
Włodzimierz Pieniążek
NZ
NZ
0
0
37.76  
 
357.09734
09931
Krzysztof Kowalczyk
Janusz Szymot
MA
MA
2
2
37.63  
 
358.15003
15004
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
MA
MA
0
0
37.58  
 
359.06497
06530
Władysław Baś
Jerzy Cel
MA
MA
2
2.5
37.20  
 
360.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
4
37.03  
 
361.13627
14849
Andrei Ruski
Weronika Simborskaya
PD
PD
0
0
35.91  
 
362.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
7
35.64  
 
363.01792
07126
Alfred Czech
Janusz Kurdej
OP
OP
7
4
33.85  
 
364.14112
13882
Magda Budzyńska
Agnieszka Sławenta
MA
DS
0
1
33.27  
 
365.14506
14357
Jacek Czechowicz
Tomasz Sobczak
LD
LD
0.5
0.5
32.16  
 
366.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
OP
OP
7
24
30.07  
 
367.08203
09146
Wojciech Gaweł
Piotr Tuczyński
DS
WP
7
12
27.80  
 
368.04333
04334
Janina Kulińska
Bogdan Kuliński
WM
WM
4
13
23.51  
 
369.11214
13910
Marek Kolasiński
Lesław Mandecki
MA
MA
2
2
21.95  
 
370.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
7
18.86  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 33332 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-25 g.18:08:31 (1.1664/750) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.