Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3356/18642 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (14)
5. Kongresowy Turniej Par - GPPP
niedziela, 21 sierpnia 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
7
63.40226I
I
2.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
5
62.43223II
II
3.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
MA
12
7
62.12220II
II
4.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
DS
MA
24
15
61.51216III
III
5.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
5
18
60.64213III
III
6.07809
09491
Piotr Kołuda
Rafał Niedzielski
LU
MA
15
7
60.16209III
III
7.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
59.90206 
 
8.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
59.51203 
 
9.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
5
59.47200 
 
10.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
21
5
59.32197 
 
11.06551
11319
Jacek Ciechomski
Przemysław Zawada
SW
WM
19
17
59.15195 
 
12.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
ZP
WM
15
19
59.02192 
 
13.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
58.94189 
 
14.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
LU
4
5
58.94187 
 
15.04365
04427
Krzysztof Michalczyk
Edmund Reczuga
WM
WM
12
7
58.69184 
 
16.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
11
58.60181 
 
17.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
58.40179 
 
18.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
12
58.33176 
 
19.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
58.19173 
 
20.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
58.16171 
 
21.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
58.05168 
 
22.07811
09550
Marcin Krupowicz
Jakub Wojcieszek
SL
MA
21
15
57.85165 
 
23.14481
02157
Kacper Kacperski
Paweł Szymonik
DS
DS
4
5
57.69163 
 
24.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
5
57.67160 
 
25.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
57.54157 
 
26.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
57.45154 
 
27.03455
03554
Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
12
9
57.20152 
 
28.02501
10095
Mariusz Kowalski
Paweł Miechowicz
SW
LB
13
15
57.14149 
 
29.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
15
57.07146 
 
30.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
57.06144 
 
31.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.82141 
 
32.12263
16879
Anna Jaguszewska
Piotr Kopko
MA
MA
3
1.5
56.65138 
 
33.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
3
56.62136 
 
34.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
56.58133 
 
35.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
7
5
56.48130 
 
36.08294
09755
Mariusz Bartkowski
Łukasz Witkowski
SW
SW
15
12
56.47128 
 
37.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
5
12
56.47125 
 
38.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
15
56.43122 
 
39.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
11
56.32120 
 
40.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
4
7
56.14117 
 
41.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
MA
SW
18
13
56.00114 
 
42.14704
04162
Igor Godun
Valentin Zhuravel
PD
PD
3
12
55.98112 
 
43.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
15
15
55.98109 
 
44.02723
02794
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
MP
MP
12
12
55.88106 
 
45.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
55.74104 
 
46.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
55.70101 
 
47.06658
06659
Jacek Kalita
Maciej Kalita
KP
MA
24
5
55.7098 
 
48.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
55.6796 
 
49.04531
06526
Marek Barylewski
Waldemar Burakowski
WP
MA
18
15
55.6493 
 
50.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
55.5890 
 
51.10220
04074
Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
PD
PD
2
3
55.5588 
 
52.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
55.4685 
 
53.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
5
7
55.4682 
 
54.06507
10023
Wojciech Biegajło
Leszek Łuniewski
MA
MA
13
12
55.4079 
 
55.06693
06895
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
MA
MA
17
19
55.3477 
 
56.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
55.3174 
 
57.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
55.2771 
 
58.10721
06354
Sławomir Czech
Tomasz Urbański
MA
MA
5
4
55.1669 
 
59.09607
12173
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
MA
MA
5
4
55.1566 
 
60.04405
04463
Krzysztof Pikus
Jan Stańczak
WM
WM
19
9
55.1463 
 
61.07729
01171
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
PK
PK
7
12
55.0861 
 
62.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
55.0558 
 
63.06680
06706
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
WP
WP
24
24
55.0455 
 
64.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
5
9
55.0453 
 
65.04060
04127
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
PD
PD
5
9
55.0050 
 
66.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
54.9947 
 
67.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
54.9746 
 
68.12503
05534
Wojciech Uszynski
Stanisław Zakrzewski
MA
WP
13
13
54.8745 
 
69.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
54.8545 
 
70.11291
16146
Przemysław Ohrysko
Frank Svindahl
MA
MA
2
7
54.5844 
 
71.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
LB
7
2
54.5744 
 
72.05084
04303
Tadeusz Kaczanowski
Roman Kierznowski
WP
WM
19
21
54.4443 
 
73.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
54.0443 
 
74.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
9
53.9742 
 
75.15380
01305
Dawid Barzyk
Grzegorz Gardynik
DS
SW
2
19
53.9242 
 
76.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
11
7
53.9041 
 
77.08288
08305
Grzegorz Bachanek
Edward Błaż
SW
MA
3
2.5
53.8441 
 
78.15922
07849
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Bogdan Szulejewski
MA
DS
5
18
53.8040 
 
79.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
WM
WP
12
18
53.6840 
 
80.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
53.6740 
 
81.07777
06528
Ewa Banaszkiewicz
Włodzimierz Buze
MA
MA
15
18
53.5439 
 
82.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
53.5439 
 
83.04108
14728
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
WM
LB
21
7
53.3838 
 
84.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
12
9
53.3738 
 
85.10148
04829
Paulina Klimentowska
Marek Pietrzak
MA
PM
7
4
53.3537 
 
86.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
LB
4
21
53.3537 
 
87.01054
01128
Tadeusz Garbacik
Roman Opaliński
MP
PK
12
18
53.3236 
 
88.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
53.3036 
 
89.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
PD
3
2.5
53.2335 
 
90.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
53.1935 
 
91.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
53.1834 
 
92.16989
16439
Kazimierz Głowacki
Jerzy Plichtowicz
MA
MA
1.5
2
53.0134 
 
93.13661
08158
Adam Harasimowicz
Piotr Zatorski
MA
DS
3
19
52.9134 
 
94. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
52.8233 
 
95.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
52.8233 
 
96.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
3
9
52.7332 
 
97.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
52.7232 
 
98.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
52.6231 
 
99.12012
06904
Jacek Koter
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
52.5831 
 
100.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
52.5730 
 
101.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LU
SL
13
18
52.5230 
 
102.04793
07901
Krzysztof Kluf
Rafał Łuczak
MA
MA
12
4
52.5129 
 
103.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
11
52.4929 
 
104.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
9
4
52.4729 
 
105.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
52.4528 
 
106.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
52.4228 
 
107.04342
04509
Bogdan Lesiński
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
52.2727 
 
108.05363
01643
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
WP
LD
21
13
52.2527 
 
109.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
52.2526 
 
110.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
52.2026 
 
111.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
52.1825 
 
112.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
52.1625 
 
113.10450
16859
Jacek Dmowski
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
12
2
52.0724 
 
114.03405
16807
Janusz Paliwoda
Dariusz Sołtysik
LD
LD
4
1.5
52.0624 
 
115.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
5
52.0323 
 
116.05944
09391
Adam Hintertan
Tomasz Rawicz
ZP
ZP
12
7
51.9423 
 
117.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
51.9123 
 
118.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
51.8822 
 
119.15595
02827
Maciej Dąbrowski
Marek Urbański
MA
LB
5
12
51.8322 
 
120. 
 
Erkki Juuri-Oja
Pirjo Juuri-Oja
FIN
FIN
6
6
51.7921 
 
121.06982
12224
Marcin Walczak
Aleksander Waślicki
MA
MA
5
3
51.7821 
 
122.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
51.7820 
 
123.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
51.7120 
 
124.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
51.7019 
 
125.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
51.7019 
 
126.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
51.6518 
 
127.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
51.6118 
 
128.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
51.5617 
 
129.10978
13882
Natalia Banaś
Agnieszka Wiankowska
DS
PM
3
4
51.5517 
 
130.03508
09932
Mirosław Sokołowski
Arkadiusz Szymiel
LD
MA
4
4
51.5317 
 
131.08769
05454
Sławomir Piechocki
Bogdan Świątek
LB
LB
7
12
51.4916 
 
132.04242
04355
Andrzej Fronczak
Mariusz Macielak
WM
MA
18
5
51.4516 
 
133.05866
11428
Eugeniusz Wiliński
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
51.3915 
 
134.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
51.3515 
 
135.17155
06703
Sławomir Bąk
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
2.5
9
51.2914 
 
136.03168
03498
Roman Goszcz
Zbigniew Słaby
OP
SL
5
5
51.2114 
 
137.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
51.1713 
 
138.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
51.1113 
 
139. 
 
Giedrus Kirstukas
Remigiujus Mackus
LTU
LTU
6
6
51.0712 
 
140.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
50.9912 
 
141.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
2
3
50.9212 
 
142.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
50.8311 
 
143.04077
04052
Mirosław Morchat
Adam Szempliński
PD
PD
5
5
50.8211 
 
144.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
KP
KP
2
1.5
50.7910 
 
145.10105
06717
Robert Głowacki
Jolanta Krogulska
MA
MA
13
19
50.7610 
 
146.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
1.5
1.5
50.679 
 
147.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
3
50.619 
 
148.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
50.608 
 
149.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
5
50.608 
 
150.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
50.547 
 
151.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
50.497 
 
152.06776
07936
Janusz Maliszewski
Zbigniew Smółko
LU
LU
9
3
50.486 
 
153.06822
13028
Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
4
50.486 
 
154.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
PM
MA
12
12
50.476 
 
155.09835
09210
Tomasz Kłys
Tatiana Verkhos
SL
SW
4
3
50.435 
 
156.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
50.425 
 
157.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
4
4
50.414 
 
158.02219
05352
Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
5
50.364 
 
159.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
50.313 
 
160.03033
03449
Janusz Bachrach
Jan Pustelnik
SL
SL
5
7
50.303 
 
161.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
50.262 
 
162.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
50.262 
 
163.16616
12920
Paweł Sankowski
Sławomir Sulima
MA
MA
1.5
5
50.241 
 
164.06845
07033
Tomasz Paluchowski
Dariusz Zembrzuski
DS
MA
13
13
50.181 
 
165.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
50.17  
 
166.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
50.15  
 
167.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2
2
50.14  
 
168.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
50.10  
 
169.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
50.06  
 
170.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
12
12
50.00  
 
171.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
5
7
49.99  
 
172.11591
07830
Tadeusz Bożek
Jerzy Pawelec
MA
MA
5
5
49.89  
 
173.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
49.89  
 
174.10549
06882
Jerzy Małożewski
Andrzej Rohde
MA
MA
9
11
49.80  
 
175.09035
13652
Agnieszka Szczepanek
Krzysztof Tomczyński
MP
MA
2.5
2
49.63  
 
176.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
3
3
49.53  
 
177.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
49.51  
 
178.04104
10833
Adam Popławski
Aleksander Szczupakowski
PD
MA
5
3
49.48  
 
179.15261
06950
Mirosław Krasowski
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2
5
49.43  
 
180.16070
16645
Krystian Bączek
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
3
49.31  
 
181.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
49.29  
 
182.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
49.21  
 
183.01840
01865
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
WP
OP
15
13
49.11  
 
184.09357
12123
Arkadiusz Majcher
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
7
49.10  
 
185.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
49.08  
 
186.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
LD
MA
2
5
49.07  
 
187.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
49.06  
 
188.15599
02831
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
MP
MP
1.5
19
49.02  
 
189.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
48.97  
 
190.16469
13706
Wioletta Lichodziejewska
Magdalena Niebuda
MA
PM
1
2
48.92  
 
191.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
48.82  
 
192.09797
10616
Janusz Buksa
Piotr Kamiński
MP
SL
7
5
48.80  
 
193.10247
04399
Grzegorz Lasocki
Tomasz Patalan
WM
WM
7
3
48.79  
 
194.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
5
4
48.78  
 
195.05565
05858
Jerzy Baraniecki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
3
4
48.77  
 
196.06313
06322
Adam Amrozy
Kazimierz Falkowski
MA
MA
3
5
48.76  
 
197.02727
16140
Andrzej Lubojemski
Andrzej Szepczyński
MP
MA
13
3
48.72  
 
198.06817
06883
Renata Neronowicz
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
12
48.67  
 
199.06580
16875
Piotr Dybicz
Edward Sucharda
MA
MA
11
2.5
48.65  
 
200.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
48.59  
 
201.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
5
48.59  
 
202. 
 
Marek Cyliński
Wojciech Kocoń
-
-
0
0
48.57  
 
203.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
4
9
48.56  
 
204.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
48.54  
 
205.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
48.46  
 
206.06877
09213
Waldemar Radziak
Grzegorz Witkowski
MA
MA
12
3
48.46  
 
207.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
7
5
48.41  
 
208.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
4
48.38  
 
209.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
48.37  
 
210.18140
18139
Zbigniew Banasiak
Piotr Kownacki
MA
MA
0
0
48.36  
 
211.06697
14195
Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
PD
PD
9
2
48.32  
 
212.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
48.31  
 
213.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
48.28  
 
214.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
9
3
48.24  
 
215.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
48.15  
 
216.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
48.01  
 
217.15369
16699
Michał Grzegorzewski
Arkadiusz Poziemski
MA
DS
1.5
2
48.00  
 
218.06864
06436
Andrzej Potyński
Jerzy Skoczylas
MA
SW
18
9
47.85  
 
219.04601
12983
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
4
47.84  
 
220.06402
15357
Sławomir Kamiński
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
5
2
47.84  
 
221.17498
17479
Stefan Andrejas
Janusz Wawrowski
MA
MA
0.5
3
47.79  
 
222.10191
06721
Artur Duczmalewski
Edward Krusiewicz
MA
MA
3
7
47.79  
 
223.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
47.73  
 
224.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WM
WM
18
17
47.69  
 
225.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2
47.51  
 
226.02519
02572
Bartosz Matras
Paweł Zaleski
LU
LU
5
4
47.45  
 
227.16585
01910
Adam Pigulski
Roman Zabłocki
DS
OP
1.5
5
47.39  
 
228.02946
03027
Andrzej Majcher
Włodzimierz Stobiecki
SW
SW
9
19
47.38  
 
229.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
12
21
47.31  
 
230.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
47.30  
 
231.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
47.22  
 
232.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
KP
5
24
47.20  
 
233.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
47.19  
 
234.03423
16502
Marek Pieczka
Andrzej Sobula
SL
MA
11
1.5
47.09  
 
235.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
3
3
47.06  
 
236.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2.5
5
46.86  
 
237.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
5
46.85  
 
238.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
46.82  
 
239.02934
02507
Krzysztof Kujawa
Grzegorz Kułak
LU
LU
19
13
46.79  
 
240.02907
02998
Waldemar Haponiuk
Marcin Terelak
SW
SW
5
4
46.75  
 
241.06723
17242
Roman Krzemień
Andrzej Zawada
MA
MA
9
7
46.72  
 
242.13709
06954
Grzegorz Głasek
Adam Suwik
SW
SW
7
18
46.69  
 
243.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
46.69  
 
244.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
1.5
4
46.66  
 
245.12390
13651
Katarzyna Klimkiewicz
Roman Kowalewski
KP
PM
3
4
46.61  
 
246.09345
03005
Norbert Krzystanek
Piotr Waluszewski
SW
SW
3
4
46.59  
 
247.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
46.59  
 
248.08944
06797
Jerzy Krupka
Andrzej Miszewski
MA
MA
3
18
46.53  
 
249.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2
46.51  
 
250.02021
11842
Henryk Karwowski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
46.43  
 
251.02663
07642
Jacek Herman
Witold Stachnik
MP
MP
11
7
46.42  
 
252.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
0.5
7
46.41  
 
253.13074
16526
Maciej Grabiec
Kinga Kiraga
MP
MA
5
2
46.25  
 
254.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
1.5
46.22  
 
255.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
3
46.21  
 
256.03834
06363
Krzysztof Majkowski
Andrzej Tybura
LD
LD
5
5
46.08  
 
257.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
46.00  
 
258.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
3
45.94  
 
259.10134
11395
Marcin Gruchała
Sebastian Żyżyński
LD
LD
0.5
3
45.87  
 
260.03393
10219
Marek Nowakowski
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
45.78  
 
261.06724
07859
Paweł Kubacki
Maciej Urbaniak
MA
MA
5
2.5
45.58  
 
262.07111
05836
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
Piotr Szczeciński
LD
LD
3
3
45.51  
 
263.10426
13379
Marek Szakun
Włodzimierz Urbanowicz
MA
MA
3
4
45.47  
 
264.06556
10720
Sylwester Cieślak
Maria Düm
MA
MA
12
2
45.46  
 
265.06641
14534
Marek Jaźwiński
Roman Wajs
MA
MA
4
2.5
45.45  
 
266.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
5
45.41  
 
267.11936
05423
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
PM
MA
7
19
45.37  
 
268.05561
05648
Włodzimierz Andrejew
Ryszard Jędrzejewski
LD
LD
11
5
45.28  
 
269.12871
01772
Rafał Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
2.5
5
45.11  
 
270.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
3
4
45.08  
 
271.04588
04751
Sławomir Henclik
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
45.00  
 
272.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
5
12
44.93  
 
273.04197
04296
Wojciech Bobrek
Ryszard Karp
WM
WM
12
9
44.93  
 
274.15195
04489
Wiesław Podlecki
Paweł Turlejski
WM
WM
2
3
44.87  
 
275.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
4
5
44.82  
 
276.05282
07591
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
WP
DS
12
11
44.78  
 
277. 
06335
Marek Działak
Bolesław Krzewski
NZ
MA
0
9
44.71  
 
278.14585
14965
Anna Burda
Marta Wójcik
MA
MA
2.5
2.5
44.55  
 
279.15822
16461
Jacek Metter
Sławomir Rokicki
MA
MA
1.5
1.5
44.34  
 
280.07812
09229
Zygmunt Kuczyński
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
11
4
44.29  
 
281. 
 
Grzegorz Jaboński
Krzysztof Mielczarek
NZ
-
0
0
44.27  
 
282.02917
02954
Paweł Kita
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
5
7
44.17  
 
283.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
44.08  
 
284.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
5
7
44.03  
 
285.02517
14449
Ryszard Maciąg
Jolanta Skubisz
LU
LU
4
1.5
44.03  
 
286.15913
17480
Adam Rydz
Wojciech Woźniak
SW
SW
2
1
43.89  
 
287.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
0.5
0.5
43.61  
 
288.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
43.43  
 
289.17951
18164
Jakub Bojanowski
Elżbieta Więch
MA
KP
0.5
0
43.37  
 
290.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
43.27  
 
291.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
43.15  
 
292.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
3
0
43.09  
 
293.11044
05797
Angelika Lechowska
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
2.5
5
42.75  
 
294.17233
 
Jan Kosieradzki
Andrzej Reda
MA
-
0
0
42.64  
 
295.16255
16256
Joanna Kokot
Paul Kokot
DS
DS
1.5
1.5
42.49  
 
296.06612
01090
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
PK
PK
5
11
42.42  
 
297.17983
 
John Catlow
Didier Marlart
WP
-
1
6
41.97  
 
298.06959
11658
Zofia Szuchnik
Zofia Zaręba
MA
MA
3
3
41.79  
 
299.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0
0
41.68  
 
300.13939
16368
Zbigniew Dembiński
Stanislaw Holtyn
MA
MA
2
1.5
41.47  
 
301.09741
12455
Wiktor Cała
Piotr Nauman
MA
MA
4
4
41.25  
 
302.11588
11595
Jacek Gajda
Dariusz Wojna
MA
MA
2
2
41.23  
 
303.10308
13650
Piotr Walas
Marcin Wasłowicz
LD
PM
2.5
1.5
41.22  
 
304.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
5
9
40.88  
 
305.05635
05675
Bogusław Jakóbczyk
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
5
7
40.79  
 
306.13087
12441
Mariusz Czesnar
Jakub Towalewski
MA
MA
2.5
2.5
40.50  
 
307.17436
06872
Dariusz Gelo
Kazimierz Puczyński
MA
MA
1.5
13
40.12  
 
308.15582
06821
Tomasz Kozłowski
Daniel Norek
MA
MA
2.5
4
40.05  
 
309.14852
06478
Jan Niedzielski
Stanisław Tranda
LU
LU
3
4
39.66  
 
310.06530
11435
Jerzy Cel
Janusz Zaręba
MA
MA
3
3
39.55  
 
311.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
2.5
21
39.54  
 
312.06951
17051
Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
3
0.5
38.49  
 
313.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
1.5
3
37.16  
 
314.14102
14229
Michał Blutchard
Daniel Wacławek
MA
MA
0
2
37.03  
 
315.06990
08543
Urszula Górecka-Wideryńska
Marek Jaroszkiewicz
MA
MA
2.5
2
36.75  
 
316.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
7
36.73  
 
317.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
5
15
34.83  
 
318.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2
34.67  
 
319. 
18160
Ewa Fijołek
Maria Socha
-
MA
0
0
34.51  
 
320.02489
09483
Jarosław Kaczorowski
Grzegorz Posyniak
LU
LU
12
2.5
34.26  
 
321.15262
13866
Grzegorz Piotrowski
Arkadiusz Stojan
MA
LU
1.5
1.5
34.17  
 
322.04091
04092
Maciej Czarnecki
Przemysław Czarnecki
PD
PD
1.5
3
32.60  
 
323.04762
06873
Konrad Araszkiewicz
Mariusz Puczyński
WP
WP
19
21
29.59  
 
324.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
5
2.5
25.64  
 
325.06646
11722
Jerzy Jodełka
Robert Michalski
MA
MA
4
3
24.44  
 
326.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
23.52  
 
327.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
22.95  
 
328.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2
22.65  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 22332 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/gpw/gpw2016/gp2016.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-07 g.01:24:22 (0.8128/666) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.