Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2008

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz Międzynarodowy AM
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01305Grzegorz Gardynik   MA19AM-
2.02904Janusz Gawęcki  SW18AM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
3.04581Kazimierz Gralak  PM18AM2GTS Activia AP Juszkowo
4.01347Piotr Ilczuk LU18AMESYNERGIA Lublin
5.02912 Jacek Janowski  SW18AM-
6.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM1AD Szczecin
7.06658Jacek Kalita  SW24ASEBridge24.pl
8.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM1GTB - SDK Tczew
9.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM1TBS MAGMA Zawiercie
10.02933Piotr Kucharski SW18AM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
11.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AMEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
12.04662Michał Nowosadzki  SW24ASEBridge24.pl
13.02959Sławomir Olech SW18AM-
14.05310Bogusław Pazur  SL21AMETB Silesia I Gliwice
15.07603Tomasz Pilch SL19AMETB Silesia I Gliwice
16.06876Janusz Radecki  MA18AM2KBS Legionowianin
17.04431Zbigniew Rogowski WM18AMESYNTEX Łączność Łowicz
18.05423Jeremi Stępiński OP19AM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
19.02166Jarosław Wachnowski  LB18AM2Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
Arcymistrz A
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.02460Marek Atalski LU13A1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
2.04109Łukasz Brede WP17A1UKB KLEKS Szamotuły
3.02223Piotr Brzeziński  LB12A1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
4.06526Waldemar Burakowski  MA15A2KBS Legionowianin
5.01030Marek Cyrkiel PK12A2Rewers Joker Rzeszów
6.05920Andrzej Dębowski  ZP12A3KLUB PICWICKA Szczecin
7.01283Piotr Dobryszycki DS12A2KS Turbo FLY BACK Wrocław
8.03696Leszek Falkowski KP13A2Chemik Bydgoszcz
9.03131Stanisław Fangor SL13A2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
10.07283Jarosław Figlus SL13AETB Silesia I Gliwice
11.02902Krzysztof Gałda  SW12A3DANMAR Skarżysko Kamienna
12.02262Zbigniew Halat  LB12A3Ilanka Rzepin
13.02676Jarosław Jurkiewicz PK13AESkobud Joker Tarnobrzeg
14.02489Jarosław Kaczorowski LU12A1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
15.01071Jan Kadula  PK12A3GENPLAST.PL Rzeszów
16.04601Witold Kaliński  PM12A3GTB Makabi Gdańsk
17.04797Ryszard Konopka PM12A2STB Słupsk
18.05670Andrzej Kozikowski LD15A3Laser De Lux Łódź
19.06766Wiesław Maciejczuk  MA13A-Singleton Warszawa
20.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A1KDK I Kutno
21.05230 Tomasz Metelski  WP12A-
22.10095Paweł Miechowicz LU17A1Ilanka 1 Rzepin
23.06845Tomasz Paluchowski MA13A2K2 Rebid
24.04683Przemysław Piotrowski DS12A-
25.06067Julian Pisarek  ZP13A3KLUB PICWICKA Szczecin
26.01577Aleksander Poznysz  DS12A1Invenio Szlem Dzierżoniów
27.05366 Jerzy Rymwid  WP12A-
28.05367Zbigniew Sabała  WP12A3Prosna Kalisz
29.02121Ryszard Sakowicz LU18AM1Ilanka 1 Rzepin
30.01620Robert Sekulski  DS13A3KS AZS Wratislavia V WR
31.05431Andrzej Syrek WP13A2KTB Konin
32.05454Bogdan Świątek  WP12A2UNIA II Leszno
33.03274Joanna Taczewska SL12A-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
34.06994Tomasz Wiśniewski SL13A1TBS MAGMA Zawiercie
35.06157Marek Żakowicz ZP12AOSSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
36.07045Witold Żarowski MA12A-
Mistrz Międzynarodowy MM
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09422Marek Adamczyk  MP7MM2MK Galicja Kraków
2.07775Piotr Anastaziak PM9MM1GTB - SDK Tczew
3.04528Witold Antoniewicz  PM7MM-
4.03034Andrzej Bacik SL9MM3SITG Katowice/O Rety Mikołów
5.01227Bronisław Baran DS7MM-
6.03068Michał Bojanowski SL9MM2PREMONT Impas Katowice
7.08485Grażyna Busse ZP15A1Ilanka 1 Rzepin
8.07782Piotr Butryn LU15AESYNERGIA Lublin
9.01264Zbigniew Ciereszko  DS9MM-
10.08301Adam Cybulski MA7MM2MAZOWIA OZBS Płock
11.07052Edmund Czubak  MA11MM3BATMIX Warszawa
12.04559Kazimierz Dominiak  PM9MM1GTB - Expres z Kaszub
13.06323Krzysztof Fleming MA7MM3GOK Bielsk
14.02644Grzegorz Gawron MP12A1MTS Piast Skawina
15.04040Jerzy Gober  PD11MM2SUDOVIA International
16.01314Gerard Godlewski DS7MM3KBS Kolejarz II Wrocław
17.12047Andrzej Gołygowski  MA9MM-
18.11443Jerzy Grabowski  MP7MM2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
19.05038Jerzy Gurzęda  WP7MM2FLUX-MEDICAL Boguniewo
20.05634Włodzimierz Jakowicki WP7MM3Piast II Sieradz
21.06643Jadwiga Jenek MA7MM-Singleton Warszawa
22.02678Jacek Kalinowski  MP7MM3Sapico Kraków
23.01369Piotr Kalinowski DS7MM3KBS Kolejarz II Wrocław
24.01404 Zbigniew Koszewski DS7MM-
25.04042Janusz Kowalewski PD12A2SUDOVIA International
26.01082Mariusz Kozaczyński PK7MM2Rewers Joker Rzeszów
27.04124Roman Kruk PD7MM3MBKB 24 Holiday
28.02874Agnieszka Kucharska SW7MM-
29.07812Zygmunt Kuczyński  MA11MM-Singleton Warszawa
30.02716Andrzej Kusion  MP7MM2TS Wisła Kraków
31.03300Tomasz Kuś SL7MM2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
32.04630Jacek LasotaPM11MM1GTB - Expres z Kaszub
33.02512Krzysztof Latus  LU7MM3RYCHO Kraśnik
34.02722Barbara Lesiecka MP7MM3Ekspans Kraków
35.04354Zbigniew Łukaszuk  WM7MM-
36.06765Piotr Łyczkowski MA11MM2K2 Rebid
37.02946Andrzej Majcher SW9MM3ŚKB BABA JAGA Kielce
38.07975Jerzy Maludziński  SW11MM2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
39.07532Bronisław Micek  MP7MM3Metal Tarnów
40.01119Ryszard Michalak  PK7MM-
41.03356Katarzyna Michałek MP7MM3Hotel Litwiński Tęgoborze
42.06794Jan Misiuk  MA7MM-Singleton Warszawa
43.01508Jarosław Molenda DS9MM3BKB I Bolesławiec
44.06217Wojciech Morawski MA7MM-
45.09764Bogusz Nalazek  KP7MM3Forta Żnin
46.02954Włodzimierz Niedolaz SW7MM2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
47.06343Mariusz Nowak MA9MM-
48.03393 Marek Nowakowski  SL9MM-
49.09633Jerzy Olenderek  DS7MM-
50.03401Jarosław Ostrowski WP15A2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
51.04129Adam Ościłowski  PD7MM3MOK Mońki
52.04670Mariusz Pater  PM11MM3Beniaminek 03 Starogard Gdański
53.05761Tomasz Piątkowski WP9MM-
54.06063Józef Pietrzykowski ZP7MM-
55.06427Jerzy Podkański  MA7MM3EKONAFT Radom
56.02774Jarosław Posłuszny MP12A2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
57.01147Tadeusz Przybyło  PK9MM3Come - Back Rzeszów
58.03454Jacek RadomskiSL11MM2JKBS Jastrzębie-Zdrój
59.09037Mirosław Roesler  WM11MM-Zorro20 Olsztyn
60.06881Krzysztof Roguski  MA9MMEMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
61.05357Jerzy Roszak  WP9MM3Chaos Gniezno
62.06077Tomasz RusieckiZP11MM-
63.10793Natalia Sakowska LU15AESYNERGIA Lublin
64.03481Aleksander Sejud SL9MM2JKBS Jastrzębie-Zdrój
65.06915Andrzej Serwach MA11MM2K2 Rebid
66.06240Stanisław Siwek MA7MMOPSBS IMPAS Płońsk
67.02793Paweł Skałacki MP7MM3Gold Drop Limanowa
68.03939Aleksander Skop KP13AELKS Kasztelan Konkret Chełmno
69.07555Stanisław Stachlewski  MA9MM3GOS Nadarzyn-Bogorya
70.02801Michał Stefanów MP7MM-
71.01669Stanisław Szafraniec DS7MM-
72.03970Tadeusz Szwenkel  KP9MM2Jantar Toruń
73.01699 Czesław Tomaszewski  DS7MM-
74.07544Marek Tyran LD15A1Inwit Pabianice
75.03564Zdzisław Urbańczyk SL7MM3JKBS II Jastrzębie-Zdrój
76.07242Vytautas Vainikonis   WM17AEESBS VITAS Elbląg
77.02844Joanna Wiśniewska MP9MM-
78.08158Piotr Zatorski  PM21AMESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
Mistrz Krajowy MK
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.05559Bolesław Adamczyk LD5MK3Rondo Łódź
2.06490Janusz Anuszewski  MA4MK-
3.07164Sviatlana Badrankova PD5MK2SPEKTR Mińsk
4.04035Andrzej Balunowski  PD7MM3MAJS Białystok
5.05890Marek Banach ZP5MK3KLUB BRYDŻOWY Kołobrzeg
6.05891Czesław Barczyk  ZP4MK-
7.05567Grzegorz Bąk  LD4MK-Singleton LD
8.05569Piotr Beling MA4MK-
9.03639Henryk Bernecki  KP4MK-
10.03067Grzegorz Bohosiewicz SL5MK-
11.04907Mariusz Branowski  WP5MK3Admira Poznań
12.05904Waldemar Brążkowski  ZP4MK-
13.04206Zygmunt Brzozowski  WM4MK-
14.10444Stefan Cabaj  MA9MM-Singleton Warszawa
15.06539Robert Chmielak MA7MM3AKS Polonia Warszawa
16.03095Bogdan Chycki SL4MK-
17.03103Robert Cimr SL7MM2PREMONT Impas Katowice
18.04940Adam Cukier  LB4MK3WDK Bez Atu Wolsztyn
19.06381Mirosław Dąbrowski MA4MK-
20.05598Eugeniusz Defeciński LD5MK-Singleton LD
21.09952Stanisław Drabczyk SL5MK-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
22.09253Andrzej Drzewiecki  KP5MK3Pastel Bydgoszcz
23.04080Tadeusz Duda PD4MK-
24.01290Kazimierz Dulas DS5MK-
25.04773Alicja Dykier WP4MK-
26.07789Bogusław Dziarmaga-Działyński MA4MK-Singleton Warszawa
27.09594Ewa Dziekańska DS9MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
28.06589Mieczysław Falaciński  MA4MK-
29.04776 Barbara Falkowska PM4MK-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
30.01297Mirosław Fechner DS7MM2Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
31.03132 Krystian Ferda SL4MK-
32.04778Piotr FraniewskiPM5MKOHotel Zacisze
33.07080Tomasz Freitag  WP5MK3Prosna Kalisz
34.03702 Eugeniusz Furs  WP5MK-
35.09562Łukasz GawełDS7MM2Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
36.03158Andrzej Geisler  SL4MK-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
37.04576 Jerzy Giczela PM4MK-
38.06185Sławomir Grabowski MA5MKOEurowarsztat Kosuda Ciechanów
39.03204 Paweł Jaguś SL4MK-
40.04105Andrzej Jakimiec PD5MK3MBKB 24 Holiday
41.03206Maciej Janeczko MP7MM1MTS Piast Skawina
42.04596Ryszard Jarmużewski  PM5MK3Bryza Władysławowo
43.11551Grzegorz Jarząbek MA5MK3BATMIX Warszawa
44.01820Marek JezierzańskiOP5MK3PIAST BPEC Brzeg
45.06644 Damian Jędrzejewski  MA5MK-
46.05648Ryszard Jędrzejewski LD5MK3MKS Bzura Ozorków
47.05649Tomasz Jochymski MA11MM3Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
48.06646Jerzy Jodełka  MA5MK-Singleton Warszawa
49.07437Aleksandra Jurkiewicz MP5MK3Ekspans Kraków
50.06649Edyta Jurkiewicz MA4MK-
51.10043Łukasz Kalbarczyk MA7MM3BATMIX Warszawa
52.07801Michał Kania MA11MM3Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
53.07335Janusz Kaniuk SL4MK-
54.07298Krzysztof Kapusta  MP5MK-
55.04164Alexandr Karbanovich PD7MM2SPEKTR Mińsk
56.05105 Stanisław Kaszuba  WP4MK-
57.05656Andrzej KaźmierczakLD7MM3Wtórmex Radomsko
58.03765Józef Kaźmierczak KP5MK3BIN 2 Aleksandrów Kujawski
59.10570Wojciech Kaźmierczak  MA12A1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
60.07054Sławomir Kolarz MA7MMEBridge24.pl 2.
61.09575Krzysztof Komenda DS5MK3ZKBS II Zgorzelec
62.08561 Jerzy Komorowski  PM5MK-
63.04041 Lech Kopiczko PD5MK-
64.01397Piotr Korecki LB7MM1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
65.02036Stanisław Kotas  LB5MK3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
66.02580Agata Kowal MP7MM2CKiS Skawina
67.07895Waldemar Kozielewski LB5MK-
68.07563Radosław Kozłowski WM7MM1WCK Vęgoria-1
69.05675Mariusz Kraśnicki LD9MM-Singleton LD
70.05981 Bogdan Kreft  ZP4MK-
71.02303Krzysztof Król LB4MK3GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
72.08177Wiesław Kubiński DS5MK-KBS Kolejarz Wrocław
73.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM1BUKS MDK MOSM I Bytom
74.04626 Krzysztof Kurkiewicz  PM5MK-
75.05166Dariusz Kurzawski WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
76.04628Marcin KutPM5MK3CKiS Pruszcz Gdański
77.04807Tomasz Lasota PM4MK-
78.06001Tadeusz Leszczyński  ZP5MKOFLOTA I Świnoujście
79.01455Roland Lippik DS5MK-BKB Bolesławiec
80.02057Radosław Liskowiak LB5MK-
81.05203Sławomir Maciejewski WP5MK3Platan Pleszew
82.10230Michał Maj DS4MK-
83.03834Krzysztof Majkowski  LD5MK3KDK II Kutno
84.06337Jerzy Manecki  MA5MKOMAZOWSZE PŁOCK
85.05216Paweł Marek WP5MKOIdealny Dach Poznań
86.12495Zygmunt Marzec WP4MK-
87.04817 Edward Materek PM4MK-
88.03370Jerzy Miś SL5MK2BSBS II Bielsko-Biała
89.01853Henryk MizeraOP4MK-
90.03377Krzysztof MomotSL5MK-
91.07378Mateusz Mroczkowski DS7MM-
92.07150Paweł MusiałOP4MK-
93.11104Sławomir Niajko MA12A-
94.10928Robert Niedziałkowski MA5MK-
95.10930Zbigniew Niedziałkowski MA5MK-
96.12781 Eugeniusz Ogonek  KP4MK-
97.05751Roman Owsiak LD5MK2Intra Łódź
98.03408Grzegorz Parjaszewski SL5MK3GKS PIAST I Gliwice
99.07830Jerzy Pawelec  MA5MK3KBS Legionowianin 2
100.03421Jacek PiątekSL5MK-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
101.05318Marek Piechociński  WP5MK3KB Gniezno
102.07909Paweł PietrażyckiLB5MK3ALMAR Zielona Góra
103.03434Grzegorz Plewniak MP7MM1MTS Piast Skawina
104.05772Krzysztof PorczyńskiLD5MK2Intra Łódź
105.01576Jerzy Poznar  DS5MKOKS Konfeks II Legnica
106.04411Zbigniew Prasek  PM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
107.03903Paweł Prus  KP4MK-
108.04414Janusz Prygiel  WM4MK-
109.09607Henryk Przybysławski  MA5MKOWIST 2 Pomiechówek
110.03911Jan Rdesiński  KP5MK3Eurobac I Nakło
111.05350Wojciech Robiński  WP5MK3Chaos Gniezno
112.03919 Kazimierz Rogulski  KP4MK-
113.06233Marian Rutkowski MA5MKOEurowarsztat Kosuda Ciechanów
114.02400Roman Ryś  LB5MKOKLUB SENIORA UTW ŻDK ŻARY
115.08426Robert Sadowski MA5MK2ECC REAL ESTATE (BARD13)
116.08911Ilya Shpuntou WP9MM2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
117.09501Jan Skuciński  MP5MK3Gold Drop Limanowa
118.01636Józef Sławenta  DS5MK3BKS Miles Milicz
119.07452Daniel SmazaSL4MK-
120.07491Tadeusz Sobota  SW7MM3DANMAR Skarżysko Kamienna
121.08946Małgorzata Sokołowska LD4MK-
122.07642Witold Stachnik MP9MM-Singleton Warszawa
123.01652Michał Stadnik  DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
124.01175Andrzej Stasiński  PK5MK-
125.10150Jerzy Stepka WP4MK3Wełna Skoki
126.07992Andrzej Szczepaniak LU5MK3FORTA BIŁGORAJ
127.05442Robert Szeklicki WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
128.07663Krzysztof Szymczak  WP5MK3Platan Pleszew
129.05849Sławomir Tadej LD5MK-Singleton LD
130.07994Wiesław Teresiński LU5MK3TZBS Zamość
131.04721Piotr TomczakPM5MK-
132.12357Aleh Tsimakhovich PD11MM-
133.03003Hubert Urban SW7MM1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
134.06125Ryszard Urbański  ZP5MKOFREE Drawno
135.06982Marcin WalczakMA5MK3AKS Polonia Warszawa
136.02562 Jan Wandzel  LU4MK-
137.07628Dariusz WarwasLD5MK3PTC Pafana Pabianice
138.03999Tadeusz Wasilewski  KP5MK3Forta Żnin
139.06251Andrzej Wądołowski  MA4MKOKlub Seniora Ciechanów
140.05493 Mieczysław Wiertelak  WP4MK-
141.02179Kacper Wilczak LB5MK-
142.05867Andrzej Wiosna  KP5MK3DOL-BY Bydgoszcz
143.07545Aleksander Wład LD5MK-
144.09550Jakub Wojcieszek WP17A3Taka sobie drużyna brydżowa
145.08110Marcin WolnyPM4MK-
146.04015Tomasz Woźniak KP7MM2Jantar Toruń
147.01751Zofia Wróblewska DS4MK-
148.11319Przemysław Zawada  SW19AMEBridge24.pl
149.05544Jolanta Ziętara WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
150.10085Justyna Żmuda PM19AMESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
Mistrz Rejonowy MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.07956Leszek Adamczyk  PM3MR-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
2.08392Mikołaj Albrycht MA3MR-
3.11441Mateusz Andrzejewski WP4MK-
4.07232Grzegorz Andrzejowski MP5MK-Singleton Kraków
5.10017Paweł Babecki LD5MK3KDK II Kutno
6.03033Janusz Bachrach SL5MK-
7.04873Bogusław Barański WP4MKOSzlemik RCK Rogoźno
8.01009Edward BednarzPK3MR3MOSiR OLDBOYS Lubaczów
9.06369Arkadiusz Bębenek MA4MK3EKONAFT Radom
10.04891Piotr Biderman WP4MKOKaro Poznań
11.11591Tadeusz Bożek  MA7MM3KBS Legionowianin 2
12.11154Józef Buszyński OP3MR-
13.10612Ryszard Calik  MP4MKOŚwiatowid Kraków
14.01257Lesław Cegiel DS4MK3ZKBS II Zgorzelec
15.02470Krzysztof Chabrowski  LU4MK3RYCHO Kraśnik
16.05580Jan Chlastawa LD3MR-
17.11159Zdzisław ChrustowskiOP4MK-
18.01953Eugeniusz Chwalko LB3MR-
19.09155Piotr Ciak WM5MK-
20.04935Krzysztof Cichy WP3MR-
21.03106Zygmunt Cysewski SL3MR-
22.08950Iwona Czajka MA9MM3INTER BLOCK Warszawa
23.07528 Zygmunt Czernecki  MP3MR-
24.09393Damian Ćwirko ZP5MK-
25.01964Ryszard Dmuchowski LB3MR-
26.10067Andrzej Domański WM3MR-
27.12450Katarzyna Dufrat PM15AESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
28.12074Marek Faber  MP4MK-
29.11029Eugeniusz FelisiakZP3MR-
30.08931Andrzej Fengler MA5MK3Czwórka Warszawa
31.03137Andrzej Fitek SL3MR3CKS Czeladź
32.01047Janusz Franczyk PK3MR-
33.09666Mateusz Gackowski MA4MK3AZS SGH Warszawa
34.10755Grzegorz Gajaszek  SW3MR3ŚKB DREAM-TEAM Kielce
35.07715Wojciech Garczyński WP3MR3TB Budowlani Poznań
36.06325Ireneusz Głowacki MA4MKOGOK Bielsk II
37.07053Krzysztof Gołaś  MA5MK3Czwórka Warszawa
38.07082Elżbieta GotowickaLD3MR-
39.03708Robert Górny KP5MK3Forta Żnin
40.06618Marek Gruziel MA3MR-Singleton Warszawa
41.09567Andrzej HermanDS3MR-
42.08776Michał Igła MP4MK-
43.04060Wojciech JabłońskiPD5MK2Hetman Białystok
44.03736Ryszard Jadaszewski KP3MR-
45.12269Tomasz Jakóbczak  ZP4MK-
46.04591Tadeusz Jakubiak PM5MK-GTB Gdańsk
47.05636 Paweł Jakubicki LD4MK-
48.13616Arunas JankauskasPD5MK-
49.11827 Mieczysław Jankowski LD3MR-
50.04282Paweł Jarząbek WM3MR3SEWIL Olsztyn
51.08989Katarzyna Jażdrzyk MA3MR-
52.08094Zdzisław Jędrzejczak  PM4MK3CKiS Pruszcz Gdański
53.10468Kamil Kajetanowicz MA4MK2DRIM TIM
54.03233Paweł Kaleta SL5MK-
55.06659Maciej Kalita LD5MK2PKB BINŻ Bełchatów
56.10616Piotr Kamiński  SL5MKOBSBS Beskid Andrychów
57.08271Adam Karczmarz MA5MK2MAZOWIA OZBS Płock
58.07221Andrei Kavalenka WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
59.09138Danuta Kazmucha OP17A1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
60.08101Andrzej Kąca PM4MK3Bryza Władysławowo
61.10217Urszula KędzierskaMA7MM3BATMIX Warszawa
62.05242Ewa Knapik WP5MK3Chaos Gniezno
63.09333Aliaksandr Korzun PD4MK-
64.08609Edward Kowalczyk  PD4MK-
65.03270Marek KozikSL4MK3ZTB 7TREFL Zawiercie
66.10673Tatiana Kozon MA3MR-
67.11653Igor Kravchenko WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
68.11866Janusz Krawczyk SL4MK-
69.12006Danuta Krupnik MA7MM3PIK Zajazd Oaza Sierpc
70.09350Martyna KsytaSW3MR-
71.07970Zdzisław Kubaj  LU4MK-SINGLETON Lublin
72.01761Małgorzata KubickaDS3MR2Erbud KS AZS Wratislavia IX WR
73.10571Marek Kubicki MA4MKOKoźmiński Bridge Team
74.07561Marek Kuczyński WM5MK3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
75.09009Tomasz Kupczyk KP5MK-
76.08829Tadeusz Kwiatkowski  ZP3MR-
77.02510Waldemar Kwiatkowski  LU3MR2CKFiS Bełżyce
78.07815Lena Leszczyńska ZP7MM1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
79.03810Kazimierz Leszczyński KP3MR-
80.08074Kazimierz Łaciak PM3MR-
81.10517Iwona Ławniczak-Iwanowska MA3MR-
82.07901Rafał Łuczak MA4MK2ECC REAL ESTATE (BARD13)
83.09357Arkadiusz Majcher MA11MM2ESKOM
84.05704Łukasz MajchrowskiLD3MR3Ekolog Łódź
85.01489Henryk MastalarzDS3MR-
86.11809Krzysztof Mielnik PM9MM1GTB - SDK Tczew
87.05246Zofia Mikołajczyk WP4MK3WKBS Września
88.06216Arkadiusz MisiarzMA3MR-
89.03856Jakub Mitke KP3MR-
90.12276Lech Mokrzycki  ZP4MKOFREE Drawno
91.09538Ireneusz MrózLD3MR-
92.04073Bogdan MudelPD3MR-
93.08218Tomasz Nadolski KP3MR-
94.11652Alexander Nekhoroshev PD7MM-
95.10615Grzegorz Niemiec MP4MK-
96.03871Wiesław Niewiadomy  KP3MR-
97.07381Josef Novotny OP3MR-
98.05280Waldemar Nowak WP4MK3System Poznań
99.09293Janusz Nurczyński  KP3MR3MLKS Tucholanka
100.07645Witold Ochoński MP3MR-
101.10268Romuald Olobry ZP3MR3BLOTKA Goleniów
102.12802Mariusz PankiewiczPM4MK3PIANPUR Sierakowice
103.09876Rafał ParkitnySL4MK-
104.11797Marek Pasieka  KP3MR-
105.01132Bogusław Pawlak  PK3MR3RKS RAGLOT Rzeszów
106.11798Ludwik Pazderski  KP3MROEurobac II Nakło
107.07409Anna Pełszyńska MA5MK-
108.06424Janusz Petz MA3MR-
109.08420Andrzej Piechowicz MA3MR-
110.08976 Maciej Pielaszkiewicz  MA4MK-
111.04829Marek Pietrzak PM5MK-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
112.10348Dariusz PodfigurnyPM4MKOMERITUM Gdańsk
113.02384Edward Poniewiera  LB3MR-
114.03442Dariusz PotuszyńskiSL3MR3GKS PIAST I Gliwice
115.05774Maciej PotzLD3MR3Ekolog Łódź
116.03900Cezary Pozorski KP4MK3Blotka Świecie
117.02545Adam Pruszkowski  LU5MK2CKFiS Bełżyce
118.10435Waldemar Putz MA5MKOKoźmiński Bridge Team
119.04419Józef Pyliński  WM3MR-
120.06430Henryk Pysiak  MA4MK3TRAFIKA Radom
121.11211Wojciech Racz MA4MK-
122.12264Paweł Rokoszyński MA4MKOWIST 2 Pomiechówek
123.08839Jan Rusin  ZP3MR-
124.02119Edward Sajkowski LB4MK-
125.07228Alvydas SaulisPD3MR-
126.01166 Jan Sączawa  PK5MK-
127.11656Elena Shokhan PD7MM2SPEKTR Mińsk
128.09245Tomasz Sinkiewicz WM5MK1ETB Ełk
129.11711 Tadeusz Skowroński DS3MR-
130.08145Dominik SobańskiDS4MK3KS AZS Wratislavia V WR
131.09229Łukasz Sobkiewicz MA5MK-Singleton Warszawa
132.06934Przemysław SobolMA3MR-
133.11607Łukasz Soszka MA4MK-
134.11600Jarosław Stach OP9MM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
135.11610Paweł Starnawski  MA5MK3Czwórka Warszawa
136.13104 Arkadiusz Stasiak  LB3MR-
137.11813Bartosz Stępień WP5MK2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
138.08032Ireneusz StromidłoLU3MR-SINGLETON Lublin
139.01671Zbigniew Szanduła DS3MROKS Konfeks II Legnica
140.12516Janusz Szwajkosz SL4MK-
141.09932Arkadiusz Szymiel  MA4MK3KBS Legionowianin 2
142.07569Krzysztof ŚlaskiWM3MR-
143.06249Przemysław Ślesicki MA9MM1Gambling Ciechanów
144.10611Leszek Tarczyński  MP3MR-
145.04485Helena Teodorowicz WM3MR-
146.02998Marcin Terelak SW5MK-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
147.06303Wiesław Tofel MA3MR2FABEX Wyszków
148.03982Adam Tomczak KP4MK3Smart-cargo.org Bydgoszcz
149.08435Adam Tomczyński MA4MK-Singleton Warszawa
150.08237 Bogusław Trabszys  KP3MR-
151.07867Maria Turant MA3MR3MIM UW Warszawa
152.04491Ewa Tutaj WM5MK-Zorro20 Olsztyn
153.10370Erikas Vainikonis  DS13AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
154.06986Waldemar Wasilewski MA3MR-
155.06130Wojciech Waszkiewicz ZP5MK3LKS POMORZANIN Nowogard
156.08807 Stefan Waśko WM3MR-
157.07428Izabela Weinhold SL5MK-
158.11161Marek WernerOP4MK3MULTI OPOLE
159.08228Rajmund Wiśniewski KP5MK3Forta Żnin
160.09213Grzegorz Witkowski MA4MKOESKOM II
161.06141 Zygfryd Wojciechowski ZP3MR-
162.02851Robert Wójcik MP4MK-
163.03608 Wojciech Wójtowicz SL3MR-
164.08903Olga Zabulewicz PM5MK2DARLES SANTERM Gdańsk
165.10823Piotr ZamiarPM4MKOMERITUM Gdańsk
166.07998Radosław Zasada LU4MK-
167.04752Krzysztof ZastawnyPM4MK3CKiS Pruszcz Gdański
168.07601Michał Zbieranek WM4MK-
169.07752Leszek Zembrowski  WP4MK3Fikot Trefl Poznań
170.10012Waldemar Zieliński KP4MK2TKB Hurtownia Sportowa PAAK Bydgoszcz
171.11654Sergey Zlobich PD5MK-
172.11428Paweł ZubielLD7MM3Manilla Brzeziny
173.04034Tadeusz Żurek  KP4MK3MLKS Solec Kujawski
174.01779Roman Żyto DS4MK3BKS Miles Milicz
Mistrz Okręgowy MO
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09498Józef Albiniak  LU2.5MW-SINGLETON Lublin
2.01217Krystyna Augustyniak DS3MR1Invenio Szlem Dzierżoniów
3.11451Tomasz Baj DS4MK3SBS Impas Lubin
4.11536Andrzej BakotaDS2.5MW-
5.09443 Mariusz Baran  PK2MO-
6.12127Jarosław Bartosiński PM7MM1GTB - SDK Tczew
7.10576Ryszard Beleć LB4MK3SBS ZG BUDREM GŁOGÓW
8.01011 Henryka Bielenda  PK2MO-
9.11092Tytus Bisping  MP7MM3Lajkonik Kraków
10.08161Włodzimierz Bludnik  DS2MO-
11.01937Ryszard Boberski LB3MR3Ilanka Rzepin
12.09076Mieczysław Bogdali WP2MO-
13.11682Stanisław BohutWM3MR-
14.12152Marcin Bojarski MP7MM-
15.13406Maciej Bramowicz MA2.5MW-Singleton Warszawa
16.07512Stanisław Budzyń SW2.5MW-
17.07294Stefania BujdoSL2MO-
18.11423Krzysztof Buzała  WP5MK3Fikot Trefl Poznań
19.09467 Stefan Chadziński  MP2MO-
20.10068Piotr CharchalisWM3MR-
21.04931Zbigniew Cholajda WP2MO-
22.04213Bogusław Cichosz WM2.5MW-
23.09516Jan Cierpisz  ZP2MO-
24.10350Zdzisław Cimaszkiewicz WM4MK3WARMIA i MAZURY Olsztyn
25.10721Sławomir Czech LU7MM1SPS EKO - RÓŻANKA
26.10256 Aleksander Czwakiel  WP2.5MW-
27.08113Mirosław Czyżyk  KP2MO-
28.08476Grzegorz Debita DS3MR3KS AZS Wratislavia V WR
29.12129Grzegorz Deptuła WM9MM1WCK Vęgoria-1
30.11476Michelangelo di Stefano  PK2MO-Singleton podkarpacki
31.04557Tomasz Dobrowolski  PM2.5MWOKOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum
32.11221Robert DomińczakZP2.5MW-
33.09401Wiesław Drozd  PK2.5MW-
34.08399 Krzysztof Dryl  MA4MK-
35.10989 Kazimierz Drzewiecki  ZP3MR-
36.10191Artur Duczmalewski  MA4MK3KBS Legionowianin 2
37.09238Sławomir Dytkowski WM5MK3N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
38.11991Andrzej Gajda MA2.5MW-Singleton Radom
39.09603Krzysztof Gałek  MA2MO-
40.12444Krzysztof Gawor MP3MR3Piast Kraków
41.09156