Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4041/22562 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (17)
V Kongresowy Turniej Par
niedziela, 26 sierpnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
63.28227I
I
2.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
7
63.18224II
II
3.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
61.50221II
II
4.03512
07431
Wojciech Sołtysik
Marek Witek
SL
SL
5
21
60.77218III
III
5.06554
01749
Jarosław Cieślak
Maciej Wręczycki
DS
DS
19
15
60.44215III
III
6.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
60.20212III
III
7.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
60.03208 
 
8.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
59.85205 
 
9.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
59.66203 
 
10.06658
06659
Jacek Kalita
Maciej Kalita
MA
WP
24
5
59.38200 
 
11.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
59.25198 
 
12.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
58.57195 
 
13.05944
09391
Adam Hintertan
Tomasz Rawicz
SL
ZP
12
7
58.56193 
 
14.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
LU
9
7
58.16190 
 
15.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
4
58.10188 
 
16.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
4
57.95185 
 
17.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
57.94183 
 
18.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
57.88180 
 
19.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
17
17
57.79178 
 
20.06924
09550
Jan Sikora
Jakub Wojcieszek
MA
MA
12
17
57.74175 
 
21.03633
03960
Mariusz Arutiunianc
Radosław Szczepański
KP
PK
13
18
57.55173 
 
22.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
57.54170 
 
23.14481
07000
Kacper Kacperski
Tomasz Wnuk
MA
MA
5
12
57.40168 
 
24.10220
04074
Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
PD
PD
2
3
57.38165 
 
25.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
57.34163 
 
26.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
57.23160 
 
27.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
57.20158 
 
28.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
57.19155 
 
29.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
5
57.18153 
 
30.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
57.12150 
 
31.04160
08797
Mirosław Hanusz
Michał Tuszyński
PD
MP
9
4
57.07148 
 
32.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
57.06145 
 
33.06923
07860
Jacek Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
5
7
57.03143 
 
34.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
56.98140 
 
35.15746
05797
Tomasz Pawełczyk
Karol Ruszkiewicz
SL
LD
3
5
56.97138 
 
36.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
9
56.84135 
 
37.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
3
56.62133 
 
38.08769
05856
Sławomir Piechocki
Piotr Walczak
LB
WP
9
21
56.59130 
 
39.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
56.50128 
 
40.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
56.42125 
 
41.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
56.39123 
 
42.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
56.36121 
 
43.11104
14234
Sławomir Niajko
Jakub Zawada
MA
PK
12
7
56.34118 
 
44.04535
18890
Dariusz Bogucki
Vasil Valchev
PM
ZP
13
2.5
56.18116 
 
45.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
56.08113 
 
46.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
56.00111 
 
47.12266
04682
Marek Drukier
Jacek Piotrowski
WP
PM
5
12
55.97108 
 
48.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
55.79106 
 
49.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
55.78103 
 
50.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
55.70101 
 
51.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
55.6898 
 
52.18197
13037
Andrzej Knap
Artur Wasik
PK
PK
5
11
55.6796 
 
53.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
55.5893 
 
54.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
55.5891 
 
55.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
SW
SW
17
21
55.5688 
 
56.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
55.5286 
 
57.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
55.0983 
 
58.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
55.0881 
 
59.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
55.0678 
 
60.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
55.0476 
 
61.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
WP
SL
5
13
54.9873 
 
62.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
13
18
54.9771 
 
63.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
13
11
54.9668 
 
64.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
54.9466 
 
65.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
54.8963 
 
66. 
 
Ekatirina Dobrushina
Viatchester Unzhakov
RUS
RUS
6
6
54.8261 
 
67.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
54.7658 
 
68.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
54.6956 
 
69.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
54.6253 
 
70.17584
07020
Jerzy Olszewski
Jan Zabrocki
MA
MA
2
7
54.5851 
 
71.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
54.5448 
 
72.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
54.4046 
 
73.06313
06352
Adam Amrozy
Leszek Szeląg
LD
LD
3
5
54.3545 
 
74.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
7
9
54.3545 
 
75.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
54.3445 
 
76.05059
07591
Stanisław Janik
Aleksander Nowakowski
LB
WP
13
11
54.2944 
 
77.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
54.2544 
 
78.08899
08158
Marcin Osmański
Piotr Zatorski
PM
MP
4
21
54.2443 
 
79.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
54.0743 
 
80.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2.5
2.5
54.0642 
 
81.02727
02833
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
MP
MP
13
12
53.9742 
 
82.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
53.9042 
 
83.16070
18011
Krystian Bączek
Filip Parol
MA
MA
3
2.5
53.8641 
 
84.02928
07069
Marek Kozdrach
Grażyna Wyczółkowska
SW
MA
5
5
53.8641 
 
85.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
53.8640 
 
86.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
9
7
53.8240 
 
87.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
53.7340 
 
88.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
53.7139 
 
89.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
53.7039 
 
90.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
7
53.6438 
 
91.07277
04165
Aliaksandr Prakapenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
4
7
53.5938 
 
92.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WP
DS
24
24
53.5737 
 
93.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
53.5337 
 
94.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2.5
3
53.5237 
 
95.01272
08166
Marek Czerepak
Renata Dancewicz
DS
MA
12
5
53.4436 
 
96.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
53.4336 
 
97.06598
13462
Karol Gałązka
Dariusz Puczyński
MA
MA
9
3
53.2335 
 
98.07777
10938
Ewa Banaszkiewicz
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
15
7
53.1735 
 
99.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
2
2.5
53.1734 
 
100.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
WP
PM
18
12
53.1634 
 
101.10571
06797
Marek Kubicki
Andrzej Miszewski
MA
MA
4
18
52.8534 
 
102.02501
02515
Mariusz Kowalski
Piotr Lutek
LU
LU
15
7
52.8233 
 
103.01138
12985
Marek Pietraszek
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
18
5
52.7733 
 
104.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
52.7232 
 
105.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2.5
4
52.6832 
 
106.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
52.6831 
 
107.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
52.6031 
 
108.07810
06903
Waldemar Kostrzewa
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
52.5631 
 
109.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
52.5430 
 
110.02497
11089
Dariusz Koproń
Marek Michalczyk
LU
LU
15
3
52.4630 
 
111.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
52.4229 
 
112.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
52.4029 
 
113.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
52.3728 
 
114.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
52.3428 
 
115.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.3328 
 
116.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
52.3327 
 
117.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
52.3027 
 
118.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
52.2426 
 
119.15822
11191
Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
52.1526 
 
120.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
4
52.1525 
 
121.01373
01508
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Molenda
DS
DS
12
9
52.1325 
 
122.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
52.1325 
 
123.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
3
7
52.0724 
 
124. 
03001
Marek Działak
Marek Tutka
NZ
SW
0
18
52.0524 
 
125.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Ogłoblin
LD
WP
5
4
52.0423 
 
126.02489
02507
Jarosław Kaczorowski
Grzegorz Kułak
LU
LU
12
13
51.9523 
 
127.14043
13653
Alfred Koda
Leszek Rutkowski
PD
PD
4
4
51.8922 
 
128.06693
 
Jacek Korpetta
Edmund Wasiewski
MA
-
17
0
51.8222 
 
129.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
51.7422 
 
130.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
51.7421 
 
131.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1
5
51.7421 
 
132.17155
06703
Sławomir Bąk
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
4
9
51.7120 
 
133.01220
05611
Grzegorz Bajek
Dominik Filipowicz
DS
DS
11
21
51.7020 
 
134.16470
06080
Agata Pyclik-Chojenka
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
2
12
51.6919 
 
135.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
51.6519 
 
136.15988
07614
Ryszard Cieślik
Marek Kiepura
MP
MP
3
5
51.6519 
 
137.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
4
51.6318 
 
138.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
3
3
51.5818 
 
139.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
51.5517 
 
140.06507
06883
Wojciech Biegajło
Sławomir Rokicki
MA
MA
13
12
51.5417 
 
141.04191
04319
Przemysław Bednarski
Dariusz Kozłowski
WM
WM
7
12
51.4916 
 
142.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
51.4416 
 
143.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
51.4116 
 
144.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
51.2815 
 
145.17233
18801
Jan Kosieradzki
Radosław Rozman
MA
MA
1
1
51.2615 
 
146.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
51.2314 
 
147.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
7
51.1714 
 
148.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
51.1714 
 
149.06562
04128
Maciej Czajkowski
Grzegorz Zalewski
MA
PD
4
5
51.1513 
 
150.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
50.9613 
 
151.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MP
LB
24
24
50.9412 
 
152.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
5
5
50.9012 
 
153.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
50.8811 
 
154.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
11
19
50.8811 
 
155.07190
02013
Paweł Chindelewicz
Andrzej Jeleniewski
PM
ZP
12
18
50.8411 
 
156.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
5
50.8110 
 
157.04060
04127
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
PD
PD
5
9
50.7710 
 
158.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
50.769 
 
159.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
50.749 
 
160.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
50.728 
 
161.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
50.718 
 
162.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2.5
50.708 
 
163.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
4
50.627 
 
164.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
9
17
50.607 
 
165.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
9
13
50.586 
 
166.02921
08308
Tadeusz Kowalczewski
Kamil Walczyk
SW
SW
12
7
50.576 
 
167.04197
04412
Wojciech Bobrek
Dariusz Prawdzik
WM
WM
12
9
50.565 
 
168.06573
01287
Bogusław Domaszewski
Marek Drecki
MA
DS
3
7
50.525 
 
169.19268
 
Remigijus Mackus
Laimutis Zuromskas
PD
LTU
0.5
6
50.515 
 
170.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
50.494 
 
171.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
50.344 
 
172.13406
11666
Maciej Bramowicz
Zbigniew Stachniuk
MA
MA
2.5
1.5
50.333 
 
173.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
50.303 
 
174.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
50.272 
 
175.05634
05732
Włodzimierz Jakowicki
Paweł Niedzielski
WP
WP
7
18
50.262 
 
176.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
50.252 
 
177.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
50.211 
 
178.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.181 
 
179.06291
08428
Zdzisław Olszewski
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
50.18  
 
180.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
7
7
50.18  
 
181.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
50.18  
 
182.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
50.16  
 
183.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
50.14  
 
184.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
50.13  
 
185.12272
02827
Anna Makarewicz
Marek Urbański
DS
LB
4
13
50.12  
 
186.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
50.05  
 
187.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2
50.05  
 
188.17659
17998
Jerzy Noworol
Joanna Serwatowska
MA
MA
1.5
1.5
50.02  
 
189.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
49.98  
 
190.06793
11435
Wiesław Miłkowski
Janusz Zaręba
MA
MA
5
3
49.88  
 
191.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
49.86  
 
192.03455
03554
Jerzy Radomski
Krzysztof Tomsia
SL
SL
12
9
49.83  
 
193.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
7
7
49.75  
 
194.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
49.74  
 
195.01318
09755
Stanisław Gołębiowski
Łukasz Witkowski
DS
SW
24
13
49.72  
 
196.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
11
7
49.70  
 
197.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
49.64  
 
198.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
5
49.64  
 
199.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
3
49.64  
 
200.16445
14965
Piotr Godlewski
Marta Wójcik
MA
MA
2.5
3
49.62  
 
201.14536
14417
Dorota Mosakowska
Maciej Mosakowski
MA
MA
1.5
2
49.61  
 
202.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
3
49.57  
 
203.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
49.44  
 
204.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
49.34  
 
205.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
49.34  
 
206.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
49.28  
 
207.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
3
7
49.21  
 
208.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
49.20  
 
209.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
49.15  
 
210.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
WM
WM
1.5
5
49.13  
 
211.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
49.12  
 
212.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
49.12  
 
213.05226
05376
Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
WP
WP
11
5
49.12  
 
214.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
49.06  
 
215.06628
06749
Krzysztof Hordyński
Jacek Leszczyłowski
MA
WM
3
2
48.98  
 
216.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
48.86  
 
217.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
9
3
48.82  
 
218.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
48.73  
 
219.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
7
12
48.71  
 
220.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.63  
 
221.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
48.55  
 
222.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
48.53  
 
223.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
48.50  
 
224.10548
06817
Tadeusz Filaber
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
48.48  
 
225.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
48.45  
 
226.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
48.29  
 
227. 
14156
Gelena Jazvinska
Gintaras Simanaitis
LTU
PD
6
2
48.22  
 
228.09568
15519
Mariusz Ilnicki
Piotr Kulesza
DS
DS
7
7
48.21  
 
229.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
11
48.20  
 
230.15957
09712
Robert Truszkowski
Janusz Wydra
MA
MA
1.5
1.5
48.18  
 
231.15032
18760
Rafał Maszenda
Joanna Zalewska
MA
MA
3
2
48.10  
 
232.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
9
48.05  
 
233.04347
12235
Henryk Łakomski
Mieczysław Maciążek
WM
WM
12
3
48.04  
 
234.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
47.98  
 
235.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
47.92  
 
236.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
47.91  
 
237.15352
10056
Michał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
LD
3
5
47.89  
 
238.16439
13904
Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
WM
MA
2.5
4
47.89  
 
239.17498
17479
Stefan Andrejas
Janusz Wawrowski
MA
MA
1.5
3
47.86  
 
240.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
47.78  
 
241.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
0
7
47.71  
 
242.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
1.5
47.69  
 
243.03170
03593
Cezary Góra
Grzegorz Wodecki
SW
MP
7
5
47.62  
 
244.07053
19103
Krzysztof Gołaś
Piotr Guzik
MA
MA
5
0.5
47.58  
 
245.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
1.5
11
47.57  
 
246.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
47.56  
 
247.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
SW
SW
3
4
47.51  
 
248.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.46  
 
249.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
5
7
47.42  
 
250.11900
06215
Dawid Kołodziejski
Piotr Marudziński
WM
WM
2
5
47.42  
 
251.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
47.41  
 
252.18479
06982
Magdalena Czajkowska
Marcin Walczak
MA
MA
1.5
5
47.40  
 
253.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
12
4
47.32  
 
254.07093
11158
Tomasz Krym
Arkadiusz Niedziałkowski
LD
LD
2
1.5
47.28  
 
255.01019
06436
Andrzej Byzdra
Jerzy Skoczylas
PK
MA
7
9
47.24  
 
256.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
47.22  
 
257.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
47.09  
 
258.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
5
4
47.08  
 
259.05038
07901
Jerzy Gurzęda
Rafał Łuczak
WP
MA
7
4
47.00  
 
260.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
46.98  
 
261.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
12
4
46.97  
 
262.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
46.96  
 
263. 
 
Annemie Hardeman
Julian Hristov
-
-
0
0
46.95  
 
264.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
OP
OP
9
7
46.93  
 
265.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
2.5
46.91  
 
266.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
46.80  
 
267.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
46.76  
 
268.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2.5
46.74  
 
269.09520
07543
Marek Przybyła
Przemysław Teleszyński
LD
LD
5
13
46.71  
 
270.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2
1.5
46.67  
 
271.06702
06764
Janusz Kowalczyk
Marian Łukasiak
MA
MA
5
5
46.66  
 
272.18861
18774
Małgorzata Dmowska
Ewa Orłowska
MA
MA
0.5
1
46.61  
 
273.01305
16183
Grzegorz Gardynik
Zofia Miechowicz
MA
LB
19
4
46.47  
 
274.16898
19324
Maciej Kędzierski
Krzysztof Miedzierski
MP
LD
3
0.5
46.45  
 
275.08301
10023
Adam Cybulski
Leszek Łuniewski
LD
LD
7
12
46.31  
 
276.17675
11447
Janusz Królikowski
Paweł Lasota
MA
MA
2
1.5
46.31  
 
277.02666
02977
Andrzej Hycnar
Mirosław Rafalski
PK
SW
13
18
46.28  
 
278.12263
06776
Anna Jaguszewska
Janusz Maliszewski
MA
MA
4
9
46.21  
 
279.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
46.21  
 
280.04095
04105
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
PD
PD
5
5
46.11  
 
281.06856
11610
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MA
MA
7
5
46.10  
 
282.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
46.09  
 
283.07052
16146
Edmund Czubak
Frank Svindahl
MA
MA
11
7
46.09  
 
284.19102
12964
Marek Jefremienko
Konstanty Pawlikaniec
MA
DS
0
3
45.86  
 
285.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
45.83  
 
286.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
45.71  
 
287.18348
18862
Piotr Miara
Dariusz Płoszaj
MA
MA
0.5
0.5
45.67  
 
288.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
MP
4
5
45.65  
 
289.07126
03801
Janusz Kurdej
Jerzy Kurzawski
OP
KP
5
7
45.65  
 
290.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
ZP
LD
15
7
45.64  
 
291.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
45.40  
 
292.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
45.34  
 
293.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
45.29  
 
294.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
45.28  
 
295.06766
06794
Wiesław Maciejczuk
Jan Misiuk
MA
MA
13
7
45.22  
 
296.15023
19370
Rafał Łangowski
Mariusz Matuszewski
MA
MA
0
0
45.12  
 
297.05017
05326
Józef Grewling
Robert Pogorzelski
WP
WP
7
5
45.11  
 
298.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
45.02  
 
299.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
4
5
44.90  
 
300.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1
44.89  
 
301.17916
17324
Kajetan Gościański
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1.5
44.84  
 
302.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
44.77  
 
303.03033
03529
Janusz Bachrach
Jacek Szczerbowski
SL
SL
5
7
44.57  
 
304.13540
15292
Ewa Dziubińska
Maja Mrozek
SL
MP
2
2
44.57  
 
305.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
44.54  
 
306.04290
06733
Zbigniew Juchniewicz
Grzegorz Kula
MA
MA
2.5
11
44.53  
 
307.18140
18139
Zbigniew Banasiak
Piotr Kownacki
MA
MA
0.5
0.5
44.51  
 
308.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
44.51  
 
309.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
5
44.42  
 
310.18506
18505
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
MA
MA
1
1
43.95  
 
311.13791
03399
Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
OP
SL
3
9
43.86  
 
312.11551
18311
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Sikorski
DS
DS
5
1
43.84  
 
313.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
43.72  
 
314.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
43.58  
 
315.06612
11320
Jerzy Góralczyk
Robert Kwiatkowski
PK
PK
5
3
43.55  
 
316.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
SW
SW
5
7
43.41  
 
317.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
43.36  
 
318.17854
17207
Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
2
2
43.19  
 
319.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
43.18  
 
320.18495
18763
Alicja Jaskulecka
Maria Zarzycka
LU
MA
1
1
43.10  
 
321.16585
17008
Adam Pigulski
Filip Trojański
DS
MA
2.5
2
42.87  
 
322.09780
13939
Marek Cieniewicz
Zbigniew Dembiński
MA
MA
3
2.5
42.73  
 
323.06371
15914
Jan Bors
Leszek Popiel
MA
MA
2.5
1.5
42.60  
 
324.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
MA
MA
2.5
2.5
42.58  
 
325.18260
17738
Tomasz Wolfke
Witold Żygulski
MA
MA
1.5
1.5
42.51  
 
326.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
42.29  
 
327.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2
3
42.27  
 
328.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2
2.5
41.99  
 
329. 
 
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
-
-
0
0
41.87  
 
330.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
1.5
41.75  
 
331.17843
16637
Mariana Hernandez
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
2
2
41.58  
 
332.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
40.88  
 
333.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
40.67  
 
334.06337
11245
Jerzy Manecki
Jarosław Szczygieł
MA
MA
4
4
40.63  
 
335.14529
12224
Ireneusz Cybulski
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
40.54  
 
336.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
40.37  
 
337.18354
13074
Małgorzata Buduła
Maciej Grabiec
MA
MP
1.5
7
40.28  
 
338.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
39.80  
 
339.17725
17724
Albert Grochowski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
39.74  
 
340.06322
06331
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
5
4
39.51  
 
341. 
 
Marek Cyliński
Wojciech Kocoń
NZ
NZ
0
0
38.65  
 
342.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
38.47  
 
343.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
37.98  
 
344.10720
06710
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2
3
36.88  
 
345.18436
15677
Bogusław Kozakiewicz
Jarosław Roszczenko
PD
PD
1
3
36.40  
 
346.19230
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
MA
MA
0
0
36.35  
 
347.18997
18996
Krzysztof Malesiński
Natalia Węgleńska
MA
MA
0.5
0.5
36.19  
 
348.10142
05824
Marek Błaszkowski
Krzysztof Stadnicki
LD
LD
4
9
35.63  
 
349.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
SL
LD
5
1
34.85  
 
350.16469
09210
Wioletta Lichodziejewska
Tatiana Verkhos
MA
MA
1.5
3
33.82  
 
351.06488
06904
Wiesław Andruk
Lech Sadoś
MA
MA
9
12
32.45  
 
352.17082
04829
Maciej Boczar
Marek Pietrzak
MA
PM
3
4
31.66  
 
353.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
27.23  
 
354.11591
06818
Tadeusz Bożek
Wiesław Niedziela
MA
MA
5
7
26.43  
 
355.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
24.55  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 24262 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.16:16:22 (1.1188/720) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.