Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Lista zawodników Awansy WGM, WLM, WIM Zawodnicy zagraniczni Sędziowie Szkoleniowcy Odznaczeni Członkowie honorowi  
 
  
 
tytuły klasyfikacyjne PZBS i zasady ich przyznawania
awansy czy awanse
archiwum

Lista awansów przyznanych w roku 2019

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

Arcymistrz Światowy (WK=24) AS
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06540Bartosz Chmurski  MA24ASEBridge24.pl 2.
2.09146Piotr Tuczyński  MA24ASEBridge24.pl 2.
Arcymistrz Międzynarodowy (WK=21) AM21
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.06909Anna Sarniak OP21AM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
2.04740Piotr Wiankowski  MA21AMEBridge24.pl
Arcymistrz Międzynarodowy (WK=19) AM19
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.10085Justyna Żmuda PM19AMESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
Arcymistrz (WK=17) A17
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.04887Olech Bestrzyński WP17AEGRICON STARKA PAB Poznań
2.04535Dariusz Bogucki PM17A1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
3.09138Danuta Kazmucha OP17A1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
4.01749Maciej Wręczycki DS17A1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
Arcymistrz (WK=15) A15
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.03633Mariusz Arutiunianc KP15AELKS Kasztelan Konkret Chełmno
2.01054Tadeusz Garbacik  MP15A2MK Galicja Kraków
3.05670Andrzej Kozikowski LD15A3Laser De Lux Łódź
4.06746Zdzisław Laszczak  MA15A2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
5.07544Marek Tyran LD15A1Inwit Pabianice
6.02827Marek Urbański MP15A1Ilanka 1 Rzepin
7.09755Łukasz Witkowski SW15AESPS CONSTRUCTION Kielce
Arcymistrz (WK=13) A13
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.09549Maciej Bielawski DS13AEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.12474Marek Blat  SL13A1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
3.07710Andrzej Dudzik  MP13A2TS Wisła Kraków
4.02667Bartłomiej Igła MP13A-
5.07346Kazimierz Lichawski MP13A1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
6.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP13A1UNIA WINKHAUS Leszno
7.07725Grzegorz Superson MP13A3Splinter Cracovia
8.05431Andrzej Syrek WP13A2KTB Konin
9.07246Giedrius Szarkanas WM13A-Zorro20 Olsztyn
Mistrz Międzynarodowy (WK=11) MM11
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.15595Maciej Dąbrowski OP11MM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
2.04040Jerzy Gober  PD11MM2SUDOVIA International
3.07794Marta Janeczek PM11MM2DARLES SANTERM Gdańsk
4.02495Andrzej Kokoryka LU11MM1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
5.04043Mirosław Liszewski PD11MM2SUDOVIA International
6.09357Arkadiusz Majcher MA11MM2ESKOM
7.11550Piotr Marcinowski DS11MMEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
8.10533Ryszard Pałasz  ZP11MM1UKB KLEKS Szamotuły
9.08769Sławomir Piechocki WP11MM1UNIA WINKHAUS Leszno
10.01617Przemysław SalińskiDS11MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
11.12154Mateusz Sobczak DS11MMEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
Mistrz Międzynarodowy (WK=9) MM9
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14619Maksymilian Chodacki  MA9MM1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
2.12129Grzegorz Deptuła WM9MM1WCK Vęgoria-1
3.14885Marcin Dobrowolski WP9MMETRANSFER 6 PAB Poznań
4.01967Aleksander Downar-Zapolski ZP9MM1AD Szczecin
5.04781Andrzej GarstkaPM9MM2STB Słupsk
6.03707Marek Giża WP9MM2KTB Konin
7.02504Janusz Krawczyński SW9MM3DANMAR Skarżysko Kamienna
8.05989Jerzy Kullass ZP9MM2KONTRA Koszalin
9.10209Igor Łosiewicz MA9MMEMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
10.08929Jan Mazurkiewicz MA9MM2ABNEGAT WZBS Warszawa
11.11809Krzysztof Mielnik PM9MM1GTB - SDK Tczew
12.04165Ihar Radziukevich PD9MM2SPEKTR Mińsk
13.02820Józef Tokarz MP9MM2Dunajec Nowy Sącz
14.01705Małgorzata Turska-Marcinowska DS9MM2KS Gwardia V Strachota WR
15.01739Rafał Wolański OP9MM1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
16.14234Jakub Zawada PK9MM1Elektromontaż Joker Rzeszów
Mistrz Międzynarodowy (WK=7) MM7
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.12320Sophia Bałdysz  DS7MMEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
2.04187Tadeusz Banach  WM7MM3BSBS Bartoszyce
3.16184Tomasz Bartnicki LB7MM1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
4.03064Michał Błach SW7MMESPS CONSTRUCTION Kielce
5.11591Tadeusz Bożek  MA7MM3KBS Legionowianin 2
6.04915Tomasz Buchnajzer WP7MM-PAB Poznań
7.08166Renata Dancewicz MA7MM3BATMIX Warszawa
8.10548Tadeusz Filaber  MA7MMEMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
9.11403Łucja Frąckowiak-Iwanicka LB7MM3ALMAR Zielona Góra
10.02669Stanisław Jaros  MP7MM3Gold Drop Limanowa
11.16645Piotr Jasiński  MA7MM1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
12.07221Andrei Kavalenka WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
13.05656Andrzej KaźmierczakLD7MM3Wtórmex Radomsko
14.17167Tomasz Kiełbasa  MA7MM1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
15.08328Piotr Kiełczewski  ZP7MM3KLUB PICWICKA Szczecin
16.04305Marek Klepacki WM7MM3Dworek Króla Stanisława OSiR Lidzbark W.
17.09835Tomasz KłysSL7MM2BSBS II Bielsko-Biała
18.03775Jacek Kokociński WP7MM2KTB Konin
19.15511Kacper Kopka  KP7MMELKS Kasztelan Konkret Chełmno
20.05672Andrzej Krakowiak  LD7MM2PKB BINŻ Bełchatów
21.14286Błażej Krawczyk  MP7MM2Sfora Cibora MindLab Kraków
22.08859Krzysztof LewandowskiDS7MM1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
23.08986Józef Małysz  LU7MM3TZBS Zamość
24.03347Maciej Mąka MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
25.06813Krzysztof Najda MA7MM3AKS Polonia Warszawa
26.04660Marek Niesłuchowski  PM7MM3GTB Makabi Gdańsk
27.07984Bogdan Palikot MP7MM2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
28.14783Patryk Patreuha  DS7MMEBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
29.01554Janusz Pawlicki DS7MMOKBS Kolejarz I Wrocław
30.01137Robert Piechota PK7MM2Wisłoka Dębica
31.05326 Robert Pogorzelski  WP7MM-
32.02382Sławomir Polak  WP7MM1UNIA WINKHAUS Leszno
33.11296Artur Pomarański ZP7MM1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
34.08026Andrzej Potrzyszcz  LU7MM3TZBS Zamość
35.02784Robert Różak MP7MM1Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
36.05797Karol Ruszkiewicz SL7MM2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
37.01613Marek RzeszutekDS7MM3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
38.06923Jacek Sikora PM7MM1GTB - Expres z Kaszub
39.04719Artur ToeplitzPM7MM2GTS Activia AP Juszkowo
40.01707Stanisław Wachel  DS7MM3MKS Zakrzów Wrocław
41.01713Stanisław WawszczykDS7MM1Invenio Szlem Dzierżoniów
42.12018Andrzej Wilemski KP7MM2Jantar Toruń
43.05517Krzysztof Wośkowiak  MA7MM3GOK Bielsk
44.04015Tomasz Woźniak KP7MM2Jantar Toruń
45.01772Sławomir Zimniak DS7MM3BKB I Bolesławiec
46.15477Krzysztof Żak PM7MMEGTB ANDRZEJKI Gdańsk
Mistrz Krajowy (WK=5) MK5
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.01215 Dariusz Artmański DS5MK3KS Gwardia III Wrocław
2.17155Sławomir Bąk MA5MKOKoźmiński Bridge Team
3.07704Ilona Bobko PK5MK2Rewers Joker Rzeszów
4.17082Maciej BoczarMA5MK3Taka sobie drużyna brydżowa
5.04907Mariusz Branowski  WP5MK3Admira Poznań
6.14882Jacek Brózda MP5MK2J&J Kraków
7.10886Ziemowit Brzykcy KP5MK3Eurobac I Nakło
8.04208Jerzy Bujnowski WM5MK-Zorro20 Olsztyn
9.01017Janusz Bukowy  PK5MK-
10.11423Krzysztof Buzała  WP5MK3Fikot Trefl Poznań
11.01022Tadeusz Chmielowiec PK5MK-
12.07578Jan Chodkiewicz WM5MK3Zatoka Braniewo
13.01260Maciej Chojnacki  DS5MKOKB Zabobrze Jelenia Góra
14.15729Aldona ChrenowskaPM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
15.17161Krzysztof Cichy  KP5MKELKS Kasztelan Konkret Chełmno
16.13993Grzegorz Cieślak LU5MK1SPS EKO - RÓŻANKA
17.06559Tadeusz Cymbalista  DS5MKOJKBS Seniorzy Jawor
18.18561Jerzy Daniel SW5MK3ŚKB BABA JAGA Kielce
19.10463Jerzy Długołęcki  LD5MK-Singleton LD
20.11928Krystian DowolskiMA5MK3Taka sobie drużyna brydżowa
21.11424Henryk Duszyński  WP5MKOKaro Poznań
22.08638Andrzej Dymek  WP5MK3Chaos Gniezno
23.04569Krzysztof Firkus PM5MK1GTB - Expres z Kaszub
24.06387Bogdan Gancarz  MA5MK3FOTO-SOWA Puławy
25.10488Krzysztof Grela DS5MKOKBS Kolejarz III Wrocław
26.16859Ireneusz Grynczewski  MA5MK2Autostrada Eksploatacja & 2S Media
27.01062Marek Hocaniuk  PK5MK-
28.05632Rafał ImielaLD5MK3Ekolog Łódź
29.14175Andrzej Jabłoński  ZP5MK3CKM SZLEMIK Mielno
30.13616Arunas JankauskasPD5MK-
31.10237Marek Jarosz MP5MK2CKiS Skawina
32.13411Michał Kaleta  SL5MK1BUKS MDK MOSM I Bytom
33.08825Cezary Kawiak ZP5MK3BLOTKA Goleniów
34.01074Zbigniew Kiełbasa PK5MK3Elektryczni Świlcza
35.06331Roman Kiełkiewicz  MA5MKOGEOEXPRES PŁOCK
36.06332Michał Kilanowski MA5MK2ECC REAL ESTATE (BARD13)
37.16259Maciej Kliś MP5MK2TS Wisła Kraków
38.09096Piotr Kobyłka WP5MK3Prosna Kalisz
39.08097Włodzimierz KocońPM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
40.07130Eugeniusz KonikLB5MK2CKiR Wschowa
41.11355Władysław Korbutowicz  ZP5MK3SSMBS DOM KULTURY KOLEJARZ Stargard
42.11393Paweł Kotarba MP5MK3Just Bridge III AZS AGH Kraków
43.09322Mirosław Kotowski  SW5MK2KAMIENNA Ostrowiec-Świętokrzyski
44.10554Zbigniew Kozioł PK5MK3Elektryczni Świlcza
45.08781Maria Krasowska MP5MK3Lajkonik Kraków
46.08188Robert Księżopolski DS5MK3KS AZS Wratislavia V WR
47.05152Andrzej Kucharski  WP5MK-PAB Poznań
48.18032Maciej Kulikowski MA5MK1Gambling Ciechanów
49.05166Dariusz Kurzawski WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
50.08415Piotr Lisowski  MA5MK3ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
51.13622Mirosław Łopaciuk MA5MK-Singleton Warszawa
52.01464Leon Łukaszewicz DS5MKOKS Konfeks II Legnica
53.12272Anna Makarewicz MA5MK2K2 Rebid
54.05211Andrzej Małdziński  WP5MKOMCK Czarnków
55.13707Mirosław Małypan PM5MK-GTB Gdańsk
56.06337Jerzy Manecki  MA5MKOMAZOWSZE PŁOCK
57.05215Zbigniew Marciniak  WP5MK3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
58.05216Paweł Marek WP5MKOIdealny Dach Poznań
59.05235Janusz Michalec  WP5MK3IOR I Sokoły Poznań
60.16183Zofia Miechowicz LB5MK1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
61.12492Adam Myśliwiec PD5MK3ŁABS DOLINA NARWI I
62.05286Ryszard Nowicki  WP5MK3Stokrotka Poznań
63.10479Krzysztof ObłójDS5MK3MKS Rokita Brzeg Dolny
64.13060Dominika Ogłoblin MA5MK-Singleton Warszawa
65.08899Marcin OsmańskiPM5MK1GTB - Expres z Kaszub
66.03405Janusz PaliwodaSL5MK3PIKAR Częstochowa
67.08980Zbyszko Paluczek WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
68.02094Romuald Paszkowski  ZP5MKOSSMBS BRYDŻ-STAR ZIELONI Stargard
69.01563Ireneusz Pikulski DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
70.16729Barbara Podgórska WP5MK3WKBS Września
71.10890Krzysztof Popczyński KP5MK3Eurobac I Nakło
72.01576Jerzy Poznar  DS5MKOKS Konfeks II Legnica
73.08460Andrzej Prokop SW5MK3ALIT Ożarów
74.14226Zbigniew Przeginiak  MP5MK-Singleton Kraków
75.05794Michał Rudnicki LD5MK-
76.02400Roman Ryś  LB5MKOKLUB SENIORA UTW ŻDK ŻARY
77.04852Marta Sikora PM5MK1GTB - Expres z Kaszub
78.16208Robert SikoraLB5MK1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
79.02126Sebastian Simonienko LB5MK3Ilanka Rzepin
80.01887Piotr Spisla OP5MKOSZLEM OPOLE
81.04705 Andrzej Staszkiewicz  PM5MK-
82.16875Edward Sucharda  MA5MK1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
83.15802Adam Suchodolski PM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
84.05430Janusz Suszczyński WP5MK3System Poznań
85.05436Mieczysław Szczechowiak  WP5MK3SBS Polonia Nowy Tomyśl
86.05442Robert Szeklicki WP5MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
87.09703Czesław Szur PM5MK-GTB Gdańsk
88.07663Krzysztof Szymczak  WP5MK3Platan Pleszew
89.05849Sławomir Tadej LD5MK-Singleton LD
90.02998Marcin Terelak SW5MK-Świętokrzyski Klub Brydżowy w Kielcach
91.08797Michał Tuszyński MP5MK3Piast Kraków
92.04491Ewa Tutaj WM5MK-Zorro20 Olsztyn
93.18890Vasil Valchev SL5MK1TBS MAGMA Zawiercie
94.13019Grzegorz Wadas MP5MK2CKiS Skawina
95.03005Piotr Waluszewski SW5MK3ŚKB BABA JAGA Kielce
96.06130Wojciech Waszkiewicz ZP5MK3LKS POMORZANIN Nowogard
97.13882Agnieszka Wiankowska PM5MK3BLACKWOOD Gdańsk
98.07303Włodzimierz Wierzbicki  MP5MKOAzymut Kraków
99.01724Jerzy Więcławski  DS5MKOKS Gwardia II Wrocław
100.06137Marcin Wiliński ZP5MK2KONTRA Koszalin
101.05500Andrzej Winnowicz  WP5MK3Wełna Skoki
102.05501Janina Winnowicz WP5MK3Wełna Skoki
103.08228Rajmund Wiśniewski KP5MK3Forta Żnin
104.07545Aleksander Wład LD5MK-
105.14780Waldemar Wochna  ZP5MK2KONTRA Koszalin
106.05525Maciej Wybranowski  WP5MK3IOR II Poznań
107.12010Dariusz Zieliński PM5MK3GTB Makabi Gdańsk
108.05545Wojciech Zimniak  WP5MK3WKBS Września
109.07500Roman Zwonek  SL5MK3DDK I BRZEZINY ŚLĄSKIE
Mistrz Krajowy (WK=4) MK4
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.08288Grzegorz BachanekSW4MK1POMTECH Zwoleń
2.04873Bogusław Barański WP4MKOSzlemik RCK Rogoźno
3.03635Dariusz Bartoś KP4MK3TKKF Instalator-Pelikan Szubin
4.17721Jakub Bazyluk  MA4MK1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
5.16070Krystian Bączek  WP4MK1UNIA WINKHAUS Leszno
6.04883Witold Beger  WP4MK3IOR II Poznań
7.06506Stefan Berwid  MA4MKOSM Górczewska
8.12575Wojciech Bondarewicz ZP4MK1AD Szczecin
9.16187Krzysztof Czapczyk  PM4MK2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
10.07786Bogdan Dejnakowski MA4MKOTEAM Natolin Warszawa
11.17384Joanna Derewońko MA4MK2KBS Legionowianin
12.04958Tomasz DorobekDS4MK3OKBS Progress Ostrzeszów
13.14388Andrzej Duda  OP4MKORSB II RACIBÓRZ
14.09666Mateusz Gackowski MA4MK3AZS SGH Warszawa
15.04780Grzegorz GanPM4MK-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
16.09563Jerzy GdeczykDS4MKOKB Zabobrze Jelenia Góra
17.08802Robert Grad WM4MK3Zatoka Braniewo
18.08821Wojciech Harasimowicz ZP4MK-ZZBS Szczecin
19.10222Włodzimierz Heymann KP4MK3Eurobac I Nakło
20.18252Ed Hoogenkamp DS4MKEObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
21.08336Stanisław Jackowski  ZP4MK3ŚMIAŁY Police
22.06634Stefan Jakubowski MA4MK3KBS Legionowianin 2
23.13065Anna Jankowska DS4MKOKBS Kolejarz III Wrocław
24.16695Marcin JankowskiMA4MK2FABEX Wyszków
25.01357Roman JarmużDS4MK3MKS Rokita Brzeg Dolny
26.11994Zbigniew Jasiecki  KP4MK3BTG Bydgoszcz
27.14789Bartosz KaczmarekWP4MK2DĄBRÓWKA MM Poznań
28.14679Mirosław Kaczor MA4MK3GEOBEJUR Radom
29.03229Tomasz KadłubickiSL4MKOBSBS Beskid Andrychów
30.10468Kamil Kajetanowicz MA4MK2DRIM TIM
31.17257Ryszard Kapela WP4MK3IOR I Sokoły Poznań
32.01072Waldemar Kaszuba PK4MK3RKS RAGLOT - Dropol Professional Rzeszów
33.12139Remigiusz Kaźmierczak DS4MK2KS Gwardia V Strachota WR
34.07968Marek KowalskiMP4MK3Piast Kraków
35.02931Sławomir Król SW4MK3ALIT Ożarów
36.10045Jacek KrysteckiDS4MK1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
37.10869Alicja Krzemińska KP4MK2BIN Aleksandrów Kujawski
38.05150Stanisław Krzyżanowski WP4MKOSM Wągrowiec
39.10601Grzegorz Latała  MP4MK2TS Wisła Kraków
40.18554Hanna Leskiewicz MP4MK3Lajkonik Kraków
41.16229Anna LeśniewskaKP4MK3MOSiR Rypin
42.03312Leonard Lewicki SL4MK-
43.02058Lech Lorkiewicz LB4MK3Ilanka Rzepin
44.01467Waldemar Maciejewski DS4MK-
45.11153Jarosław Malawski PK4MK3GENPLAST.PL Rzeszów
46.02332Krystyna Malewicz LB4MKOKLUB SENIORA UTW ŻDK ŻARY
47.13249Krzysztof Małolepszy  ZP4MKOMDK Międzyzdroje
48.06781Kazimierz Marcinkowski MA4MKOAZS PW WEKTOR
49.15352Michał Maszenda  MA4MK3GOK Bielsk
50.15032Rafał Maszenda MA4MK2MAZOWIA OZBS Płock
51.07620Leszek Matusik  MP4MKOBocheńskie Towarzystwo Brydżowe
52.04161Bartosz Mer MA4MK2ABNEGAT WZBS Warszawa
53.11089Marek Michalczyk LU4MK3UKS KRASZAK Biała Podlaska
54.10428Waldemar MiłuńskiPD4MK3MBKB 24 Holiday
55.03375Jerzy Mojżesz WP4MK-PAB Poznań
56.09385Wojciech Morawski ZP4MK3KONTRA II Koszalin
57.16231Kazimierz Namysł  KP4MKOOmega Brodnica
58.07102Jacek OmelańczukLD4MK3PTC Pafana Pabianice
59.16716Lena OstrowskaMA4MK3BATMIX Warszawa
60.12802Mariusz PankiewiczPM4MK3PIANPUR Sierakowice
61.15760Tadeusz Pawlak MA4MK3INTER BLOCK Warszawa
62.08725Stanisław Pawłowski SL4MK-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
63.14000Łukasz Pląder  MP4MK2CKiS Skawina
64.03900Cezary Pozorski KP4MK3Blotka Świecie
65.08838Dżemil Półtorzycki ZP4MKOPIĄTEK Szczecin
66.12316Andrzej Proniewicz WP4MK3IOR I Sokoły Poznań
67.10354Krzysztof Przybielski PM4MK3SCK IMPAS Sztum
68.13462Dariusz Puczyński MA4MK3ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
69.05343Leszek Puzo  WP4MKOKaro WSM Wałcz
70.02114Sebastian RawlikLB4MK3MOSiR Kostrzyn nad Odrą
71.08225Janusz Reisner  KP4MK3Forta Żnin
72.01596Małgorzata Robak DS4MK-KS Gwardia Wrocław
73.07111Ewa Serdiukow-Tokarczyk LD4MK3Veolia Łódź
74.14157Sonata SimanaitienePD4MK2SUDOVIA International
75.01626Henryk Sitkiewicz DS4MK3FAMA KS Lotnik Wrocław
76.13911Zbigniew Skórecki  DS4MKOKB Zabobrze Jelenia Góra
77.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4MK2KS AZS Wratislavia VIII WR
78.02552Piotr Sopiński LU4MK3NOTAX Lublin
79.12662Krzysztof Stachura LU4MK2CKFiS Bełżyce
80.15239Wiesław Stój  MP4MK3PTG Sokół Gorlice
81.15044Piotr SurdykWP4MKONexus Kontrakt Poznań
82.10426Marek Szakun  MA4MKOTEAM Natolin Warszawa
83.10833Aleksander Szczupakowski  MA4MKOAltman SMART
84.12516Janusz Szwajkosz SL4MK-
85.01682Michał Szymkowiak LB4MK3Spójnia Ośno Lubuskie
86.10875Witold Świdziński  KP4MKOOmega Brodnica
87.10507Igor Terszak MA4MK3ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
88.16069Łukasz Trendak  MA4MK3Orły Singleton Warszawa
89.10022Piotr Urbański MA4MK3GOK Bielsk
90.09210Tatiana Verkhos MA4MK3FOTO-SOWA Puławy
91.12068Tadeusz Wawer OP4MK3MKS Strzelce Opolskie
92.12996Zdzisław Wawrzyniak  WP4MKODębina Szynszyle Poznań
93.10403Andrzej Wielowieyski  ZP4MK1AD Szczecin
94.05497Jerzy Wilczek WP4MKOIdealny Dach Poznań
95.05499Maciej Wiliński WP4MKODębina Lemury Poznań
96.06357Jolanta Wiśniewska MA4MKOGEOEXPRES PŁOCK
97.06358Sławomir Wiśniewski MA4MKOGEOEXPRES PŁOCK
98.06253Tadeusz Wiśniewski MA4MKOWKRA Żuromin
99.01732Włodzimierz Wittenbeck  DS4MK2KS Turbo FLY BACK Wrocław
100.02850Andrzej Wójcik  MP4MKOMaraton Kraków
101.14965Marta Wójcik WP4MK3Taka sobie drużyna brydżowa
102.12680Michał WróblewskiPM4MK3BLACKWOOD Gdańsk
103.13989Maciej Wzięch KP4MK3BIN 2 Aleksandrów Kujawski
104.13463Arkadiusz Zadworny MA4MK3ICO Wołomin - Spójnia Warszawa
105.07941Jacek Zając LU4MK2CKFiS Bełżyce
106.14090Grzegorz Zgorzelski  MA4MK3GOK Bielsk
107.14368Andrzej Żmuda ZP4MKOFREE Drawno
108.02200Cezary Żuchowski LB4MKOInstalko SBS 2 Międzyrzecz
Mistrz Regionalny (WK=3) MR
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.14145Katarzyna Abratkiewicz ZP3MR3PIONIER ENTUZJAŚCI Szczecin
2.11489Wojciech Abratkiewicz ZP3MR3PIONIER ENTUZJAŚCI Szczecin
3.10385Wiesław Adamowicz  ZP3MROSSBPB DAMA PIK Białogard
4.13906Anna AndrejczykWM3MR3MKS Przasnysz
5.13905Grzegorz AndrejczykWM3MR3MKS Przasnysz
6.14870Mieczysław Antosz SL3MR2SV Tarnowskie Góry
7.16147Marek Bednarczyk PM3MR3AZS PJATK Gdańsk
8.16296Jerzy BejmaMA3MROFORSING Warszawa
9.18257Thomas Berg DS3MREObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
10.15974Bogdan Bialik  SL3MR2BSBS II Bielsko-Biała
11.16213Dariusz BudnikDS3MR3MKS Rokita Brzeg Dolny
12.17983John Catlow WP3MR3Stokrotka Poznań
13.10068Piotr CharchalisWM3MR-
14.11633Zdzisław CherekPM3MR3SMBS KOCIEWIE Skarszewy
15.07938Marcin Chibowski LU3MR3RYCHO Kraśnik
16.11882Elżbieta Chodacka SL3MR1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
17.16440Stanisław CzarzastyWM3MR3MKS Przasnysz
18.15235Marek Dąbek MP3MR-Singleton Kraków
19.12888Andrzej Drgas LB3MR2CKiR Wschowa
20.07319Anna Dymek MP3MROPiki Kraków
21.18681Paweł FiebigWP3MROIdealny Dach Poznań
22.13711Magdalena GłombińskaMA3MROAZS PW WEKTOR
23.11899Dominik GłowackiMA3MR2MAZOWIA OZBS Płock
24.16989Kazimierz GłowackiMA3MROEurowarsztat Kosuda Ciechanów
25.18964Wiesław GorczewskiKP3MROUKS Gol Brodnica
26.14430Teresa GórkiewiczPM3MR3Bryza Władysławowo
27.18378Steve GreenDS3MREObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
28.14186Ramunas GrigoraitisPD3MR2SUDOVIA International
29.12889Ryszard Jakubczak LB3MR2CKiR Wschowa
30.13118Andrzej JaniakDS3MROKKS Ren But Złotoryja
31.17301Arkadiusz JaranowskiLB3MR2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
32.08543Marek Jaroszkiewicz  MA3MROTRASER SMART
33.15721Henryk Jeliński  KP3MRODOL-BY 2 Bydgoszcz
34.18648Geert Jorgensen DS3MR-
35.14539Bronisław Kamiński MA3MROKAM BEK Warszawa
36.16675Joanna Kilanowicz-BosekMA3MROFORSING Warszawa
37.05115Tomasz Klimczak DS3MR2KS Gwardia V Strachota WR
38.16255Joanna Kokot  DS3MR2KS AZS Wratislavia VIII WR
39.14444Edward Kończak WM3MR3Zatoka Braniewo
40.17679Jacek Kowalewski  MA3MR-Singleton Warszawa
41.12633Wojciech Kozubski MP3MROJaworzyna Krynica
42.17854Dariusz Krakowiak MA3MR3SAMOVOLKA SMART
43.17675Janusz Królikowski MA4MKOFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
44.12475Kazimierz Krupiński MA3MROWIST 2 Pomiechówek
45.15870Andrzej Kulasa PK3MR3GENPLAST.PL Rzeszów
46.14525Przemysław Kurzak  SL3MR1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
47.15649Janusz Kuśmierczyk  OP3MR3WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń
48.11997Eugeniusz Kuźmiński PM3MR3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
49.09179Barbara Larysz OP3MRORSB II RACIBÓRZ
50.12448Andrzej LeszczyńskiDS3MROPONAR KBS Piast II Lubań
51.02056Krystyna Lindner LB3MR3Ilanka Rzepin
52.05186Łukasz Lis WP3MR3Wełna Skoki
53.04889Barbara ŁukaszewskaWP3MROKopernik Poznań
54.16903Roman Madej  MP3MR3Splinter Cracovia
55.16065Konrad Majewski  MA3MR3Orły Singleton Warszawa
56.11490Mieczysław Manik  ZP3MR3ŚMIAŁY Police
57.04818Krzysztof MaterekPM3MR-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
58.15822Jacek Metter MA3MROFormacja Adekwatna Singleton Warszawa
59.04358Jakub MilkamanowiczWM3MR3N-P CENTRUM Mł-Eu Olsztyn
60.10988Lech MolińskiDS3MROKB Zabobrze Jelenia Góra
61.16776Szymon Niewiadomski DS3MR3KS Gwardia I Wrocław
62.18018Zbigniew Niziołek PK3MR3Elektryczni Świlcza
63.12958Przemysław Nowakowski WP3MR3System Poznań
64.15259Dominika Ocylok  DS3MR2KS AZS Wratislavia VIII WR
65.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR1SPS EKO - RÓŻANKA
66.18011Filip ParolMA3MR3Akademia Brydża AZS UW Warszawa II
67.16585Adam Pigulski  MP3MR2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
68.16793Jacek Pióro PD3MR2ŁABS Dolina Narwi Łomża
69.15195Wiesław Podlecki  WM3MR3SEWIL Olsztyn
70.01578Marcin Preisner LB3MR1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
71.16145Andrzej Proczkowski  PK3MR-Singleton podkarpacki
72.13125Wiesław Pytka DS3MR3SBS Impas Lubin
73.06073Igor Reguła LD3MR3PTC Pafana Pabianice
74.16461Sławomir Rokicki MA3MROFORSING Warszawa
75.14181Jan Rosochowicz WP3MR-PAB Poznań
76.05358Zbigniew Roth WP3MR3Wełna Skoki
77.10816Wawrzyniec Rozenberg  PM3MR2GTS Activia AP Juszkowo
78.01157Jadwiga Roźniatowska PK3MR-Singleton podkarpacki
79.14660Zbigniew Ruchlicki PD3MR3Zachęta Białystok
80.01159Grzegorz Rusinek PK3MR3GENPLAST.PL Rzeszów
81.16778Jerzy Rybarski  PK3MR3Atut Łańcut
82.15263Andrzej Rzechuła MA3MR3Altkom Akademia SMART
83.07180Leszek Serafin OP3MROSZLEM OPOLE
84.09291Andrzej Sielużycki KP3MR-Singleton KPZBS
85.11493Arkadiusz Skonieczny LB3MR2CKiR Wschowa
86.07916Maria Skowron LB3MR3Spójnia Ośno Lubuskie
87.14655Arkadiusz Stanisławski KP3MR3MLKS Solec Kujawski
88.10352Krzysztof StaśkiewiczWP3MROVeolia Energia Poznań
89.15815Eugenia Stefanów MP3MR3Gold Drop Limanowa
90.12460Sławomir StępniewskiMA3MR3MOIIB Warszawa
91.16000Szymon Superson  MP3MR3Splinter Cracovia
92.12635Stanisława Szewczyk-Kozubska MP3MROJaworzyna Krynica
93.15744Tadeusz SzpakSL3MR3GKS Piast-KOMETA III Gliwice
94.12354Janusz Śniadecki LB3MR-
95.07166Tomasz Tapper OP3MRORSB II RACIBÓRZ
96.17008Filip Trojański  MP3MR1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
97.14517Maciej Wawrzyniak KP3MR3TKKF Instalator-Pelikan Szubin
98.15975Jacek Węgrzyk LD3MR3Rondo Łódź
99.11584Wanda WiszniewskaOP3MR3MKS Strzelce Opolskie
100.11421Wojciech WnętrzakSL3MR3GKS Piast II Gliwice
101.13658Józef Wojtal LD3MR-
102.06255Paweł Wróblewski MA3MROŻbik Nasielsk
103.17017Piotr Wróblewski MA3MROKAM BEK Warszawa
104.10135Andrzej Zacharko LD3MR3PTC Pafana Pabianice
105.18760Joanna Zalewska  MA3MR-Singleton Warszawa
106.15059Agata Zatorska PM3MR3SIGNUM OPTYLIO Gdańsk
Mistrz Wojewódzki (WK=2.5) MW
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK TK liga klub / drużyna
1.17967Rita Andruszkiewicz MA2.5MW3Orły Singleton Warszawa
2.17495Robert BarankiewiczLD3MR3Laser De Lux Łódź
3.14772Marian Białecki  ZP2.5MWOMŁODZI ENTUZJAŚCI Szczecin
4.12685Witold Bielecki  MA2.5MWOKoźmiński Bridge Team
5.13638Włodzimierz Biernacki LD2.5MW2Zdrowie Piast Sieradz
6.17404Zbigniew Borejsza-Wysocki  WP2.5MW3IOR II Poznań
7.08213Rafał Borgula KP2.5MW3MLKS Solec Kujawski
8.15700Barbara BorosPM2.5MW-GTB Gdańsk
9.09628Adam Borowski PM2.5MWODK-SM Rumia Janowo 2
10.10711Karol Brzozowski  OP2.5MWOZŁOTA JESIEŃ OPOLE
11.18354Małgorzata Buduła MA2.5MW3Orły Singleton Warszawa
12.12504Kazimierz Cap LD2.5MWOSzkuner Łódź
13.12383Andrzej Chodowski DS2.5MWOKS Gwardia IV Wrocław
14.16116Zbigniew Cholewiński WP2.5MWOSM Wągrowiec
15.18222Konrad Ciborowski  MP2.5MW3CKiS Skawina II
16.09588Tadeusz Czajka  ZP2.5MWOFLOTA I Świnoujście
17.18479Magdalena Czajkowska MA2.5MW3AKS Polonia Warszawa
18.15656Piotr Czarnecki  WP2.5MWOCybinka Poznań
19.14626Mateusz Dominik MP2.5MW2AZS AGH Kraków
20.10720Maria Düm MA2.5MWOAZS PW WEKTOR
21.14422Zbigniew Dybizbański PM2.5MW3WIMPEL Gdańsk
22.17280Zbigniew Dyderski OP2.5MWOM-GOKiS Praszka
23.13580Marek Fijałkowski PM2.5MW3Konradia Gdańsk
24.17740Lidia Gapińska WP2.5MWOBIG Brydż Poznań
25.14864Wojciech Garncarz  MP2.5MW3Just Bridge II AZS AGH Kraków
26.07302Marek GlibowskiMP2.5MW3ALF-1 Nowy Sącz
27.16161Mirosław Gluba  ZP2.5MW3MEC-KPPD Szczecinek
28.17036Małgorzata Golec SW2.5MW3ŚKB DREAM-TEAM Kielce
29.14165Sylwester GołdynDS2.5MW3ZKBS II Zgorzelec
30.15399Leszek Gozdek KP2.5MWOSP 60 Bydgoszcz
31.16448Robert Góralczyk WP2.5MW-PAB Poznań
32.18320Michał Górski MA2.5MW-Singleton Warszawa
33.14458Paweł GórzyńskiDS2.5MW3SBS Impas Lubin
34.17724Maksymilian Grochowski WP2.5MW1UNIA WINKHAUS Leszno
35.16809Julia Grodzka  LU2.5MW3UKS KRASZAK Biała Podlaska
36.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.5MW3Orły Singleton Warszawa
37.16368Stanislaw Holtyn MA2.5MW3PIK Zajazd Oaza Sierpc
38.05954Aleksander JasiukiewiczZP2.5MW3FLOTA II Świnoujście
39.16235Jadwiga JeziorskaPM2.5MWOMarek Auto Rumia
40.17836Leszek JędrzejczakMA2.5MWOFORSING Warszawa
41.15003Hanna Kalotka-Kręglewska MA2.5MWOKADRa+
42.17820Andrzej Kałużny LB2.5MW2CKiR Wschowa
43.15687Mieczysław Kańdulski WP2.5MW3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
44.17544Łukasz Kasperczyk  MP2.5MW3CKiS Skawina II
45.12859Magdalena Kazimierczak KP2.5MWOMax Expert Team
46.17061Urszula KielakMA2.5MW-Singleton Warszawa
47.18165Dariusz KłodosMA2.5MW2Płockie Towarzystwo Gier Umysłowych
48.03769Zbigniew Kłopotek  KP2.5MW-Singleton KPZBS
49.17664Tadeusz Kois SL2.5MW3JKBS II Jastrzębie-Zdrój
50.11900Dawid KołodziejskiWM2.5MW3MKS Przasnysz
51.11328Jacek Komorowski LD2.5MW3PTC Pafana Pabianice
52.15989Artur KorzybskiMP2.5MW3Pretorianie Kraków
53.13954Sławomir Kowalski MP2.5MWOALF Muszyna
54.13179Janusz Kozioł DS2.5MWOBKB II Bolesławiec
55.15261Mirosław Krasowski MA2.5MW3Altkom Akademia SMART
56.07093Tomasz KrymLD2.5MW3Laser De Lux Łódź
57.14960Krzysztof KufelWP2.5MW3CK Rondo Grodzisk Wlkp.
58.17046Jerzy Kuhn  MA2.5MW3Altkom Akademia SMART
59.17821Dariusz Kulita OP2.5MW3MULTI OPOLE
60.16377Karolina Kupczyk MA2.5MWOSOCHACZEW 1430
61.17545Franciszek Kurlit  MP2.5MW3CKiS Skawina II
62.18255Wiesław Kurowski KP2.5MWOOmega Brodnica
63.15668Natallia LepiashkevichPD2.5MW-
64.05177Marek Lewandowicz WP2.5MWOIdealny Dach Poznań
65.06003Robert Lewandowski ZP3MROFREE Drawno
66.16320Małgorzata Lipka KP2.5MWOOmega Brodnica
67.17844Jacek Lipski  MA2.5MWOSM Górczewska
68.15043Justyna Łaniewska WP2.5MW3IOR I Sokoły Poznań
69.13941Piotr ŁukianiukMA2.5MW-Singleton Warszawa
70.16336Włodzimierz Maćkowski  KP2.5MWOSP 60 Bydgoszcz
71.